Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Влизаш си с името с което си се регистрирал.Потребителското име можеш да си го сменяш,но не и това за вход.Поне мисля,че беше така.

Да, така е:

Смяна на показваното име

Смяната на това име няма да повлияе на името за вход.Промяната на името ви няма да се отрази на потребителското ви име за вход във форумите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оптимизирането за Андроид, предвид това че съществуват няколко основни версии и доста техни подверсии, както и че има различни промени, правени за конкретните модели смартфони  от техните производители, не е шега работа. Проблемите с течение на времето няма да намаляват, а ще се увеличават. Работи се и се прави каквото е възможно, но трудно се наваксва.

Благодаря ти за мнението! Дължа едно извинение, тъй като проблема се среща в Opera Classic, не и в Chrome... Преди малко направих пробата. Тоест, проблема си го има, свързан с клавиатурата и браузъра. Новата Опера също няма проблем, но това е логично, тъй като новата Опера е Хромоподобна... Няма шанс обаче да я ползвам, нито пък Chrome... Все пак, Opera Classic все още се предпочита от милиони, та предполагам и тук, във форума. Значи, да уточня - независимо от версията на Андроид, независимо от устройството, проблема го има, ако се ползва Opera Classic + SwiftKey. Със стоковата клавиатурата (+Opera Classic) го няма този проблем, там пък няма български речник, да не говорим, колко е по-удобна SwiftKey... ами в пъти. Имам и други купени клавиатури, но не знам как е с тях, просто не мога да пробвам всички възможни варианти. Все пак, става дума за приложения, които са в десетката на най-ползваните за Android, нищо че едното е платено, другото - безплатно. Знам, че е частен случай, но пък и не мисля че засяга само мен, доколко точно това съчетание на приложения е напълно възможно за една много голяма част от потребителите. Бих се радвал да се анализира проблема и да се оправи. Според мен, подозирам че е точно заради записите, а може и да е от друго, разбира се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова добре описан проблема, е все пак по-лесно проследим. Стига въобще да е възможно оправянето му в тази версия на IPBoard(ако проблема е с форума), а не някакъв основен бъг в самият браузер, вероятно решението на проблема няма да закъснее.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам как мога да сложа картинка или видео от YouTube в някой мой пост. Както да речем тук в този пост. Прикачен файл мога да сложа само в нова тема, но дори и тогава ефектът не е същият. Мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам как мога да сложа картинка или видео от YouTube в някой мой пост. Както да речем тук в този пост. Прикачен файл мога да сложа само в нова тема, но дори и тогава ефектът не е същият. Мерси!

Линка от лентата на браузера в таба, в който изображението или видеото е отворено се копира. Над полето за коментари има миниатюра за такава, това е бутон с въпросната опция и...натиска се при желание за поставяне на изображение в коментара. Излиза прозорче където се поставя адреса копиран от лентата на браузета в таба където е отворена картинката и се потвърждава командата. За видео съответно в ляво от менюто за избиране на шрифт има бутон наречен "Специален BBcode", като се натисне, се показва прозорче с няколко опции в падащо меню, от които избирате "Media". Прозорчето се сменя с такова, в което поставяте копираният адрес на видео клипа. Ако става въпрос съответно за Ваши снимки и видео, които желаете да покажете, обикновената практика е предварително да ги качите на сървър за споделяне на изображения, а за видеото съответно качено на някой видеопортал, от типа на Ютюб, ВБокс . И в двата случая, след като качите картинката, или видеото ще получите уебадрес за споделяне...

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка от лентата на браузера в таба, в който изображението или видеото е отворено се копира. Над полето за коментари има миниатюра за такава, това е бутон с въпросната опция и...натиска се при желание за поставяне на изображение в коментара. Излиза прозорче където се поставя адреса копиран от лентата на браузета в таба където е отворена картинката и се потвърждава командата. За видео съответно в ляво от менюто за избиране на шрифт има бутон наречен "Специален BBcode", като се натисне, се показва прозорче с няколко опции в падащо меню, от които избирате "Media". Прозорчето се сменя с такова, в което поставяте копираният адрес на видео клипа. Ако става въпрос съответно за Ваши снимки и видео, които желаете да покажете, обикновената практика е предварително да ги качите на сървър за споделяне на изображения, а за видеото съответно качено на някой видеопортал, от типа на Ютюб, ВБокс . И в двата случая, след като качите картинката, или видеото ще получите уебадрес за споделяне...

Мерси за бързият отговор  :)

П.П. А бихте ли ми предложили някакъв такъв сървър за споделяне на изображения. Мерси!

Редактирано от totkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързият отговор  :)

П.П. А бихте ли ми предложили някакъв такъв сървър за споделяне на изображения. Мерси!

Да, на ЛС обаче. Тук не е място където да правим реклама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само при мен ли има проблем с бутона публикувай(не работи) и редактирай(показва някаква грешка)

post-225708-0-30620000-1381755119_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само при мен ли има проблем с бутона публикувай(не работи) и редактирай(показва някаква грешка)

Хм, с друг браузер имаш ли проблеми ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не наблюдавам подобен проблем... Мисля, че е локално, при теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Mерси,мерси  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да явно е само при мен проблема.Но и на настолния комп ми направи така с мозилла 24,а на лаптопа съм с мозилла 12. Сега не дава да цитирам и публикувам  

post-225708-0-71410100-1381816807_thumb.

Редактирано от snuri (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Потресен съм, че потребителят на име Валкирия, който постоянно парадира с етническа принадлежност и провокира неприязън с изказванията си, а и не еднократно е спамела, изкривявала думи или просто обиждала други потребители е направена модератор! Това просто показва колко долу е паднал форума и колко ниско ниво е достигнал! Започнал е да копае в дъното вече, щом стигнахме до такива низини!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потресен съм, че ......

потресен съм че именно ти всяваш антисемитизъм с изказвания като това си :

Толкова сте самодоволни, че не съм учуден защо Хитлер е правил това, което е правил.

Благодарете се, че ООН и САЩ ви дадоха 2 скалисти камъка, че иначе щяхте да се скитате и днес като улични кучета, подритвани наляво-надясно.

а след това тръгваш да се оплакваш и да пишеш оплакванията си в тема като тук ! И имайте предвид, че тези два поста са само от една тема. Не ме карайте да ровя из другите теми, където има още по-фрапантни изказвания против еврите, против циганите, против банкерите, против политиците, против кучетата, против защитниците на природата и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

потресен съм че именно ти всяваш антисемитизъм с изказвания като това си : а след това тръгваш да се оплакваш и да пишеш оплакванията си в тема като тук ! И имайте предвид, че тези два поста са само от една тема. Не ме карайте да ровя из другите теми, където има още по-фрапантни изказвания против еврите, против циганите, против банкерите, против политиците, против кучетата, против защитниците на природата и т.н.

Аха. А случайно от тези теми да вземеш да извадиш изказвания на драгата Валкирия, според които едва ли не са елита на света, а всички българи в България сме боклуци, диваци, бедняци, прошляци и какви ли не. Как дори основни понятия от българската история изкривява и приписва несъществуващи черти на българският народ и произход? А как във всяка тема си позволява да парадира с принадлежност и как е обиждала други потребители? Това за нищо го нямате, нали? Тоя потребител не е за модератор, а на път към БАН. И не, не Българската Академия на Науките. Бъди потресен, че всявам антисемитизъм. Не съм расист, обаче просто тотално ми дотегна от самодоволните и обидни зловоизлияния на потребителката, която се има нещо като за световен елит. Твърде много пъти е обиждала България и българите, за да я търпя. А вие й давате модераторска титла?! Това тук нещо като парад на глупостта ли е? Колкото е по-нагъл и парадиращ потребител, повече точки класираш в табличката за избор на бъдещ модератор ли? Или може би някакъв нихилизъм? Против банкерите ще се изказвам, след като онази гръмнатата в Бургас се оказа, че е част от мащабна схема за изнудване, на чиито мафиотски натиск човекът не е можел да издържи. И за кучетата също - след като има случаи на разкъсани деца. Аз тези случаи ги взимам присърце много. Циганите пък действително много от тях крадат ток, извършват терористични актове, като крадат релси и т.н. Но там съм направил ясно разделение, за кучетата също - куче не пипам, докато то не ме пипа. Природозащитниците и с тях е оправдано изказването. Кучета, нахапали почти до смърт човек с тяхна помощ и поради дупки в закона се изкарват от кучкарниците, а после отново свободно агресивните се пускат да ходят на улицата, без никакъв контрол. Кажи ми, че едно нещо съм написал, без да се аргументирам изрично! Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха. А случайно от тези теми да вземеш да извадиш изказвания на драгата Валкирия, според които едва ли не са елита на света, а всички българи в България сме боклуци, диваци, бедняци, прошляци и какви ли не. Как дори основни понятия от българската история изкривява и приписва несъществуващи черти на българският народ и произход? А как във всяка тема си позволява да парадира с принадлежност и как е обиждала други потребители? Това за нищо го нямате, нали? Тоя потребител не е за модератор, а на път към БАН. И не, не Българската Академия на Науките. Бъди потресен, че всявам антисемитизъм. Не съм расист, обаче просто тотално ми дотегна от самодоволните и обидни зловоизлияния на потребителката, която се има нещо като за световен елит. Твърде много пъти е обиждала България и българите, за да я търпя. А вие й давате модераторска титла?! Това тук нещо като парад на глупостта ли е? Колкото е по-нагъл и парадиращ потребител, повече точки класираш в табличката за избор на бъдещ модератор ли? Или може би някакъв нихилизъм? Против банкерите ще се изказвам, след като онази гръмнатата в Бургас се оказа, че е част от мащабна схема за изнудване, на чиито мафиотски натиск човекът не е можел да издържи. И за кучетата също - след като има случаи на разкъсани деца. Аз тези случаи ги взимам присърце много. Циганите пък действително много от тях крадат ток, извършват терористични актове, като крадат релси и т.н. Но там съм направил ясно разделение, за кучетата също - куче не пипам, докато то не ме пипа. Природозащитниците и с тях е оправдано изказването. Кучета, нахапали почти до смърт човек с тяхна помощ и поради дупки в закона се изкарват от кучкарниците, а после отново свободно агресивните се пускат да ходят на улицата, без никакъв контрол. Кажи ми, че едно нещо съм написал, без да се аргументирам изрично!

:lol6: добре, добре, аргументираш се - спор няма. Но не си ти човекът, който ще казва на екипа кой да бъде модератор къде и как.Да не говорим как обиди всички ни с тези си думи :  

Това просто показва колко долу е паднал форума и колко ниско ниво е достигнал! Започнал е да копае в дъното вече, щом стигнахме до такива низини!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

добре, добре, аргументираш се - спор няма. Но не си ти човекът, който ще казва на екипа кой да бъде модератор къде и как.Да не говорим как обиди всички ни с тези си думи :

И аз се чувствам обиден, само от факта че подобен потребител е бил повишен като модератор. Обидно е, че модератор, който уж би трябвало като представител на сайта да представлява най-доброто от него обижда, държи се надменно, високомерно и парадира с етническа принадлежност! Аз не съм човека, но ако поровиш в темите на потребителя ще разбереш, защо и той не е човекът! Обидно е, че такива високомерни самодоволни, нагло парадиращи с етническа принадлежност и обиждащи българите и българското хора са повишени в модератори. Не виждам и знания на какво ниво по-точно специфично притежава, че да бъде повишена в модератор. Колкото тя би трябвало или заслужава да бъде модератор, толкова и аз заслужавам да бъда глобален модератор! Ясно е, че второто няма да го бъде, но първото безумие се случва. А при условие, че съм си правил труда да помагам на много хора тук и по никаква причина не парадирам с това или не се хваля в момента, чувствам се обиден, че съм писал във форум, чието ниво с промотирането на този модератор очевидно е паднало много ниско. Поне съм правил нещо различно и повече от това да парадирам с етническа принадлежност и да обяснявам как всички членове на тоя форум са пролшяци. Ако до сега съм хвърлял някой бегъл коментар на недоволство или язвителност, то това в момента е израз на възмущение към това безкрайно безумие. Ако ще да бъда БАН-нат от тук, нямам намерение да оставя позицията си неизказана. И като съм почнал така и така, трябва да спомена и оплаквания на други потребители в други теми в този раздел за двоен стандарт. Не става въпрос за мен, а за тях. Така и така влизам в ролята на адвокат на онеправданите... Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, ако се вярва на изказвания от типа на тези на Симтеч, Калдейта вече от години нямаше да съществува, или да е пожълтяла повече от "дата-та". Но принципно и аз съм на мнение, че се оформя нова "група на шаро", която е в почти пълен комплект...Предполагам, че ще дойде време и ще се наложи от получениете дЕфекти, Калин да му се наложи отново да преразгледа политиката относно състава на екипа, както вече поне на два пъти се случва, откакто имам акаунт тук. Докато това се случи, вероятно ще огранича участието си единствено с четене...Може би дори само на новините в индекса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Хм, ако се вярва на изказвания от типа на тези на Симтеч...

Виж, ако нещо почна да сравнявам бившият модератор LZ... с Валкирия, първият дори и на моменти конфликтен има какво да даде за тоя форум, определено му се намират познания, които може да го обогатят. А моето изказване е конкретно за това безумие. Тенденциите за момента ги остави на страна. Просто да поставиш на едно ниво потребител като Валкирия и един от най-квалифитентните модератори в техническите раздели - Капнемо звучи унизително за вторият, както и за всеки останал модератор. Все едно да държиш свине и бисери на едно място. Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж, ако нещо почна да сравнявам бившият модератор LZ... с Валкирия, първият дори и на моменти конфликтен има какво да даде за тоя форум, определено му се намират познания, които може да го обогатят. А моето изказване е конкретно за това безумие. Тенденциите за момента ги остави на страна.

Не конкретизирам нарочно. Защото ще ме пипнат за изказване против екипа. Аз нямам такова отношение. Хората не са виновни за провежданата политика и работят на доброволни начала, както и ти предполагам знаеш. А що се отнася до онзи раздел...Там човек няма как да се оплаче от липса наработа. Само се надявам, въпросната работа да не е тенденциозна и с лично отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Модератор!

въпроса,не е да се пляснеш във всяка тема на форума..казах ти,че си виртуална клептоманка ,която иска да е в центъра на вниманието.най накрая ,трябва да правиш и логически обосновано присъствието си,а не просто заради  принципа "на всяка манджа ,мерудия"

айде ,че ми ставаш вече супер досадна Публикувано изображение егати и женището..няма спиране :tongue2:

Да почнем ли да ровим за още изцепки и дори презрителни изказвания към България и българското?

А ето така настоящ тогава модератор прави коментари относно спорове, включващи и нашата нова пишман модераторка.

Публикувано изображение

Ще припомня на участниците в днешните...не толкова културни спорове, че се намират в раздел "Новини" и всякакви обиди и изцепки могат да им донесат не локум и бяло сладко в чашка с вода, а лишаване от възможност за писане за определено време.

Дръжте се културно и възпитано и се придържайте към сериозността на раздела (и към другите пишещи тук) с нужното уважение.

Разделите с локумите на тема ""религия", ислям", "езотерика" и "другата в мен" са малко по-нагоре в секцията.

добре,че не си спазваш обещанията. :tongue2: как иначе ще разберем ,как изглежда  дребен човечец ,който се мъчи да си купи дрехи от магазин "гигант" :tongue2: :tongue2:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модератор! Да почнем ли да ровим за още изцепки и дори презрителни изказвания към България и българското? А ето така настоящ тогава модератор прави коментари относно спорове, включващи и нашата нова пишман модера

По твоята логика , модераторите трябва да са от АТАКА или ВМРО.То и други и то българи са правили такива коментари и квалификации.Върни се в този форум ,няколко страници назад и погледни твоят спор с друг потребител за чата.Прочети си постовете и виж колко обиди има .Всички трябва да си вземем поука и да бъдем толерантни.И мен ме дразни свободният език на някои хора ,но това е форум , не е симпозиум.За мене за форум религия няма по добър модератор от Валкирия ,въпреки , че не винаги сме на едно мнение.За твое успокоение ,предлагам да се назначат и арменци ,цигани ,гагаузи.С какво сме българите по добри от другите.Погледни и чети . всичко което го има като отношение и възпитаание във външният свят го има и във форума.Просто трябва да бъдем толерантни и милосърдни.В момента ,цялото ми внимание е заето от това ,да помогна на моето куче.Ти не знаеш какви неща има по този свят.Само коментираш факти.Човек се чувства жив само ,когато е добър.Това твоето ,не е проблем .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Уважаеми колеги, приятели и неприятели!

Много държа, моето име или ник повече да не се споменава в този форум!Бил съм модератор в технически раздели и не съм се занимавал с глупостите по форума! Това, че са ми свалени правата не ме е обидило и не съм от засегнатите! Старал съм се с каквото мога да помогна, без значение дали е имало конфликти или не! Който го е разбрал - добре, а който не е - още по добре! Така е решил екипът, така е предприел/форумът е частен мисля/ Вече почти 10 години съм по страниците и все още се старая да помагам с каквото мога! Ще Ви бъда много благодарен да ме изчакате до 28 април 2014 година, за да закръгля 10-те години и сам ще Ви напусна с присъствието си - без никаква подкана от ни една страна!Форумът е много добър според моите разбирания, но за жалост се навъдиха твърде много хлапаци, които пишат всевъзможни глупости. Начина им на мислене, на изразяване е твърде елементарен за моите разбирания, а и не се взема нужното внимание за това от екипа на форума! Даже понякога имам чувството, че се толерират, само и само бройката на форума да се покачва!Това е от мен, което исках да кажа!Смятам, че ще ме разберете като един възрастен и опитен човек, за което много от Вас не могат да се похвалят! На всеки, който се чувства засегнат от мен, един поклон и извинение, а на другите, а те са ми много/приятелите/ лека и приятна вечер!

С уважение към всички Вас: Стефан - LZ4JW

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модератор! Да почнем ли да ровим за още изцепки и дори презрителни изказвания към България и българското? А ето така настоящ тогава модератор прави коментари относно спорове, включващи и нашата нова пишман модераторка.

Тя е директна в изказванията си, докато ти винаги се държиш като пръдня в гащи. Правиш се на селския хитрец и умник. Вземи се дръж като мъж и джентълмен (ако можеш)

Виж, ако нещо почна да сравнявам бившият модератор LZ... с Валкирия, първият дори и на моменти конфликтен има какво да даде за тоя форум, определено му се намират познания, които може да го обогатят. А моето изказване е конкретно за това безумие. Тенденциите за момента ги остави на страна. Просто да поставиш на едно ниво потребител като Валкирия и един от най-квалифитентните модератори в техническите раздели - Капнемо звучи унизително за вторият, както и за всеки останал модератор. Все едно да държиш свине и бисери на едно място.

Недей да ни сравняваш, има много неща, които аз не знам а тя знае (както и обратното), не можеш да слагаш в една кошница ябълки и круши и да ги броиш заедно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

По твоята логика , модераторите трябва да са от АТАКА или ВМРО.

По моята логика не трябва да слагаме за президент човек осъден в държавна измяна. Както и мутра - премиер.

Тя е директна в изказванията си, докато ти винаги се държиш като пръдня в гащи. Правиш се на селския хитрец и умник.

Селската хитрещина е специалитет на Белгиеца, а както виждаш в момента съм много прям, откровен и директен. Благоприличността не я бъркай с това човек да не е прям или директен.

Недей да ни сравняваш, има много неща, които аз не знам а тя знае (както и обратното), не можеш да слагаш в една кошница ябълки и круши и да ги броиш заедно

Приносът е ясен и е виден чий е по-голям. А форумът е хардуерен, а не да ми се слагат българофоби за модератори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...