Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

А като беше проблемът с арабският, който докладвах - браузерът беше скапан, нали? Но сега щом не ти работи нещо на теб не браузерът, не ЗКУ-то, ами сайтът се оказа неработещ, така ли? Май не сайтът е скапан, ами някой друг.

Не че нещо, ама аз никога не бих паднал толкова ниско, че да споря с човек, който няма способност да ми отвърне и да се защити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не че нещо, ама аз никога не бих паднал толкова ниско, че да споря с човек, който няма способност да ми отвърне и да се защити.

Пак ли наказание? Е, не знаех - иначе нямаше да пиша по-горното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, а аз колко пъти трябва да пиша, за да се провери проблема с youtube, който изпитвам? И под опера и под ИЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, а аз колко пъти трябва да пиша, за да се провери проблема с youtube, който изпитвам? И под опера и под ИЕ.

Здравейте,   Отстраняваме проблеми, когато можем да ги възпроизведем или сме сигурни, че подобен проблем изпитват голяма част от потребителите. Във вашия случай само вие имате подобен проблем, което автоматично означава, че проблемът не е в нашата система и няма как да го отстраним. Няма как при всички да работи само за вас да не работи и проблемът да е в нас.   Моля опитайте с друг потребителски профил, друг компютър и/или браузър. 

За нас проблем с тази функция няма.

Поздрави,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:( само пльосвам линка тук и си върви :D

http://www.youtube.com/watch?v=C5a1ArR3qhM

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Е, при мен не знам от къде да е проблема. Пробвах и с интернет експлорър. Изчистени кеш, кукита, преинсталиран браузър. Сега ще пробвам и от лаптопа.

Редактирано от Silvering (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е твоя линк отворен и копиран и върнат тук :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, при мен не знам от къде да е проблема. Пробвах и с интернет експлорър. Изчистени кеш, кукита, преинсталиран драйвер. Сега ще пробвам и от лаптопа.

При мен се получава същото. Ползвам Chromium, но когато изключа BBcode режима и ситуацията се оправя. Когато е включен линковете от youtube излизат като линкове на страници

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, при мен не знам от къде да е проблема. Пробвах и с интернет експлорър. Изчистени кеш, кукита, преинсталиран браузър. Сега ще пробвам и от лаптопа.

добре де -защо ползваш формата за публикуване на линк ? 

просто копирай адреса и го постави директно в следващия си пост -без бутони, без нищо -ето така : 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Без BBCode вярно работи. Трихо, защото до сега така си работеше. Редактирано от Silvering (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре де -защо ползваш формата за публикуване на линк ?    просто копирай адреса и го постави директно в следващия си пост -без бутони, без нищо -ето така :   

Ама той формата за линк ли ползва? Него ли поставя линка директно? Никога няма да проработи ако се ползва формата за линк защото тя е точно за това за поставяне на линк и медиа тага никога не го преобразува във видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре де -защо ползваш формата за публикуване на линк ?    просто копирай адреса и го постави директно в следващия си пост -без бутони, без нищо -ето така :   

По някаква причина автоматично го прави

Ама той формата за линк ли ползва? Него ли поставя линка директно? Никога няма да проработи ако се ползва формата за линк защото тя е точно за това за поставяне на линк и медиа така никога не го преобразува във видео.

Не Кал, при включен BBcode режим, автоматично се добавя формата за линк, при изключен не го прави и си излиза клипа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама той формата за линк ли ползва? Него ли поставя линка директно? Никога няма да проработи ако се ползва формата за линк защото тя е точно за това за поставяне на линк и медиа така никога не го преобразува във видео.

Е ако можеш разгледай ми постовете от преди няколко месеца в темите за музика. С формата за линк съм пускал видеото от тубата и си работеше. До сега друг начин никога не съм ползвал и честно казано не знаех как е правилния начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз виждам всичко от темата. Явно проблема е при теб. Пробвай трика с чистене на кеша, ако не си го направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз виждам всичко от темата. Явно проблема е при теб. Пробвай трика с чистене на кеша, ако не си го направил.

А според мен все още има проблем с форматирането:

Публикувано изображение

темата е същата, браузъра е IE10, същото е и на друга машина с IE8. С Firefox и Chrome е добре. Може би проблема е с Microsoft

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е това чудо apis.google.com че бави целия сайт ( kaldata.com) защото се чакало отговор от тоя сайт ( apis.google.com) . 

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А според мен все още има проблем с форматирането:

темата е същата, браузъра е IE10, същото е и на друга машина с IE8. С Firefox и Chrome е добре. Може би проблема е с Microsoft

потвърждавам че това се случва само под ie10

Какво е това чудо apis.google.com че бави целия сайт ( kaldata.com) защото се чакало отговор от тоя сайт ( apis.google.com) . 

сякаш пък знаеш как да го спреш да не ти бави.....и очевидно бави само при теб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В 17 часа се оправи . Ти знаеш ли как се спира тва apis.google.com че ми се правиш нещо на отворен май а ? Или на мен така ми се струва ?

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам достатъчно добра идея какво може да се направи, но спрях да го правя преди 3 години - отнемаше ми повече време да забраня подобни неща отколкото да заредя страницата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В 17 часа се оправи . Ти знаеш ли как се спира тва apis.google.com че ми се правиш нещо на отворен май а? Или на мен така ми се струва ?

Спира с като се спре използуването на Гугъл(приставки)

П.П. или въобще да не се използува Гугъл :)

П.П. 2 както си подразбрал заедно с IE, малко са гъсти нещата между майкрософстката визия за интернет стандарти и Гугъл, които се съобразяват повечко с тях, (изключая начина на интеграция с флаш)и си пишат собствени варианти, което може в дадени моменти да доведе до проблемна работа с външен софт.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спира с като се спре използуването на Гугъл(приставки)

Какви приставки на гугъл ? Не помня да съм инсталирал приставки на гугъл . А браузъра ми е гугъл хром последна версия ( стабилна ) Незнам обаче дали под ие10 щеше да прави така . Поздрави и лека вечер :) Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви приставки на гугъл ? Не помня да съм инсталитал приставки на гугъл . А браузъра ми е гугъл хром последна версия ( стабилна ) Незнам обаче дали под ие10 щеше да прави така . Поздрави и лека вечер :)

Те са си там. Има си конзола и особено ако си регистриран...Ами може да пишеш на страницата на Гугъл да дадат disable на конзолата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо като пействам линк, и ми го слага не на позицията на курсора, а на долния ред?... Отскоро е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...