Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Mozilla Firefox - въпроси и проблеми (част 3)

Препоръчан отговор

голямо извинение че се намесвам в темата :wink12:

щом спират подръжката на флаша - дайте идеи за друг безплатен плеар за мозилата  ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ако не е секретно и прикачиш PDF-файла, ще можем (всички от форума) да разберем дали е от регионалните настройки, шрифтовете или се дължи на нещо друго.   1. За да забраниш вградения четец на Лиско,

Sargon III, заразени сте с адуер. Прочетете и изпълнете указанията зад линка. Изчакайте член на HJt  екипа да ви даде указания за по-нататъшни действия. https://www.kaldata.com/forums/topic/

Тя рамта е за да се ползва, ако е в границите на нормалното...явно кешират повече в РАМ,а за по-бързо зареждане на страниците и по-голяма лекота при работа. Лично аз намирам версия 29 за по-лека от пр

Публикувани изображения

E как ще го спрат има много сайтове в които не може да се влиза без него.Примерно Бет365 как ще се влиза там?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам страшно досаден проблем с мозила ФФ.Изразява се в това,че имам няколко акаунта в гугъл ,но един ми е основен,който винаги ми се зарежда по дефолт във всички машини и всички браузери.Обаче нещо е станало с мозилката на лаптопа и каквото и да правя винаги като я пускам се зарежда един и същ друг профил,който не ми е основния.Пробвах да изляза от профила,после при логването давам "премахване" и се логвам с дефолтния,но като изключа браузера и пак го пусна ,се логва пак онзи не основния профил.Трих кукита ,сейвнати пароли,но пак същото...
Как да си избера с кой профил да се логва автоматично при старт и да е дефолтен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

добър вечер, могат ли да се разменят лентите на версия 43

:rolleyes:

не ми е комфортно така и туй то, искам си ги обратно както си бяха със старата 17

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

покажи картинка на ситуацията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, haidukpikaso написа:

не става

:(

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/classicthemerestorer/

Пробвай с тази добавка,но трябват настройки.

http://www.ghacks.net/2015/12/16/how-to-restore-classic-search-in-firefox-43/

Ето и видео как става

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Здравейте!

Първо да кажа, че нищо не разбирам от компютри...

Имам проблем с възстановяването на предишната сесия при Мозила Файърфокс.

В менюто "История" опциите "Възстановяване на предишната сесия", "Последно затворени подпрозорци" и "Последно затворени прозорци" не бяха активни...

Рестартирах и нищо не става...май не трябваше да рестартирам...Има ли начин да си върна нещата, много са ми важни...
Моля за помощ!
Благодаря Ви!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Radinnna написа:

Здравейте!

Първо да кажа, че нищо не разбирам от компютри...

Имам проблем с възстановяването на предишната сесия при Мозила Файърфокс.

В менюто "История" опциите "Възстановяване на предишната сесия", "Последно затворени подпрозорци" и "Последно затворени прозорци" не бяха активни...

Рестартирах и нищо не става...май не трябваше да рестартирам...Има ли начин да си върна нещата, много са ми важни...
Моля за помощ!
Благодаря Ви!

при отворен Firefox натисни едновременно crtl+h и вдясно трябва да се появи историята,разбира се,ако в настройките е чекнато да се помни историята.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затваряш Firefox. Натискаш Winkey+E  и в адресната лента поставяш следния текст:
%AppData%\Mozilla\Firefox\Profiles и натискаш Enter. Ще видиш папка с име завършващо на .default. влизаш в нея. В поето за търсене написваш sessionstore.js. Осветяваш с курсора файла и натискаш F2. Преименуваш го на sessionstore_old.js и натискаш Enter . Сега в полето за търсене въвеждаш sessionstore.bak и избираш този с последна дата sessionstore.bak-datetime.  Осветяваш с курсора файла и натискаш F2. Преименуваш го на sessionstore.js и натискаш Enter 
Стартираш firefox.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади ли си сесиите? Ползвай или запазване на отметки или Read it later  за запазване на интересните неща. Ползването на постоянно отворени N раздела и постоянното им възстановяване при следващо стартиране на браузъра е меко казано глупав метод.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Николай Гергишанов написа:

Исках да инсталирам Мозилата и ето какво стана :

Домашен или служебен компютър? Компютърът включен ли е в домейн?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Домашен комп ако има значение антивируса е Кашперски ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос какво да направя, за да не ми се отваря на всеки сайт прозорецът с добавяне на изключения???
Защо не ми е инсталира нито една от добавките към Mozilla Firefox. Когато натисна инсталирай и ми казва "Грешка при инсталиране".
Тези два проблема ми излизат само на Firefox.
С други браузъри нямам такива проблеми, но тъй като ползвам браузъраза някои специализирани сайтове, които работят само със firefox нямам избор. Преинсталирах Mozzilata, но ефект нулев.

Грешка 2.jpg

Грешка.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно кой са тези специализирани саитове дето ги отваря само лисицата?:ohmy:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

електронно банкиране на ОББ, сайтът на агенция по геодезия и кадастър е със сертификати които са ми инсталирани на него браузър и с другите срещам проблеми има и др. на Търговския регитър и т.н.

Проблемите си стоят и след деинсталацията на Firefox и отново инсталирането му чрез горната програма.

Редактирано от gamena (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че си инсталирал сертификатите на firefox, не значи, че не могат да се инсталират на друг браузър и да се отварят специалните (а те не са такива, просто ползват  по-сигурния  https протокол) сайтове.
Проблемът най-вероятно е в защитния ти софтуер, който "слуша" https.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, gamena написа:

Въпрос какво да направя, за да не ми се отваря на всеки сайт прозорецът с добавяне на изключения???
Защо не ми е инсталира нито една от добавките към Mozilla Firefox. Когато натисна инсталирай и ми казва "Грешка при инсталиране".
Тези два проблема ми излизат само на Firefox.
С други браузъри нямам такива проблеми, но тъй като ползвам браузъраза някои специализирани сайтове, които работят само със firefox нямам избор. Преинсталирах Mozzilata, но ефект нулев.

Сверени ли са ти датата и часа на компютъра? След като си деинсталирал firefox изтрил ли си ръчно папка C:\Program Files\Mozilla Firefox (или C:\Program Files(х86)\Mozilla Firefox)?

Изпробвай и тези стъпки :

1. Open your profile folder:

Click the menu button New Fx Menu , click help Help-29 and select Troubleshooting Information. The Troubleshooting Information tab will open.

2. Under the Application Basics section, click on Show Folder. A window with your profile files will open

3. Click the menu button New Fx Menu and then click Exit Close 29 .

4. Click on the file named cert8.db.

5. Press Delete.

6. Restart Firefox.

Редактирано от badsector (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване