Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

cybercop

Снимки на Вашия Linux - част 2

Препоръчан отговор

преди 10 минути, MisterDimchev написа:

Дейм, без да се засягате, ама...

Аз като чуя някой да употребява думи като 'пича' и 'шитня', ми иде да му скъсам топките чрез усукване. Без да се обиждаш, нали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bornofash ^o,o^ написа:

Аз като чуя някой да употребява думи като 'пича' и 'шитня', ми иде да му скъсам топките чрез усукване. Без да се обиждаш, нали.

Нещо подобно мислех и аз да напиша, но ти си изразил доста добре това което мислех...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер са десктопите ,ако имаш предвид как се рендира текста де.Линукс има приложения ,които правят текста перфектен нямаш нищо общо с Бозиндоус :).Това е убунту 14.04 с Infinality

58c9998c5e422_2017-03-15214601.png.c9f15bea6a2e367acb6aa167d003a153.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя си го харесвам така (без байраците, тези са от Ментата, аз си харесвам "моите" букви). Почти само тапета се вижда, съжалявам, но ще си е такъв докато не ми омръзне тапета (или жена ми не поиска друго цвете, но и тя го харесва, а аз пък нея).

2018-03-23_01-21-18.png

T.e. така.

2018-03-23_01-35-56.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, MisterDimchev написа:

P.S: Ако трябва да гледам на cybercop екрана 1 час ще си строша машината... Което е странно, понеже пича е "про" на тема линукс, до колкото съм чел тук.

Ако можеш, обясни по- подробно това, което си написал. Не го разбирам.

преди 9 часа, Julius Decimus написа:

Батюха, би ли казал wallpaper-а откъде е ? Да си сложа и аз, че много ми хареса.

Нямам спомени. Напиши art wallpapers в търсачката и си избери някоя картина. 

Ето ти моите : https://yadi.sk/d/RZTsay3Q3TfipJ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, bornofash ^o,o^ написа:

Твоя отдавна не сме го виждали. Що не си го покажеш? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, cybercop написа:

Ако можеш, обясни по- подробно това, което си написал. Не го разбирам.

Май мистър каза ,че ти е грозен десктопа . Но споко не е само твоя каза го за всички ,тебе само отличи като про . 

Аз искам да го питам правил ли е някога любов с грозна жена ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, MisterDimchev написа:

Не съм, да не би да ми предлагаш твоята? Малко уважение към семейството имай, бе. Като не ти харесва на теб да не си я взимал, сега се опитваш да я набуташ на тоя и ония...

Ама сте чувствителни тука. Изказах едно мнение, единия се чуди как да докопа някой мъжки топки с разни извинения, че щял да ги скъса... А знаем, че просто иска допир до такива атрибути...

Другия пък жена си предлага веднага за да ме накаже явно... 

Малко по-спокойно, не всички харесваме едно и също... До колкото знам тука е за да се споделя мнение, аз изказах моето, не ти харесва, не го приемай... Ама нали е форум пълен с асоциални хора незнаещи как се общува, давай да обиждаме и нападаме.. 

@Cybercop долния бар имах впредвид, че е доста грозен и целия изглед е много ретро. Лично мое мнение, на теб си ти харесва, проблем няма... 

P.S: Казах, че има и добре изглеждащи, тея с по-модерен вид ;) (И четенето явно е кът...)

Явно си прекалено тъп за да ме разбереш . Не ти предлагам нищо съжалявам даже че те споменах . Такива като теб не заслужават вниманието нито в тази хубава тема и изобщо в раздела .

Моята жена е прекалено жена за тебе .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, MisterDimchev написа:

@Cybercop долния бар имах впредвид, че е доста грозен и целия изглед е много ретро. Лично мое мнение, на теб си ти харесва, проблем няма... 

P.S: Казах, че има и добре изглеждащи, тея с по-модерен вид ;) (И четенето явно е кът...)

Ако имаш предвид панела (това, което наричаш "лента"), харесва си ми. Не залитам по модерните неща, дори да не са срамни и болезнени. 

П.П.: Няма как изгледа да не е ретро. Този фон за панела го ползвах още в KDE3, а рамките на прозорците са имитация на една от Crystal темите за същата графична среда. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Иво Димов написа:

.Това е убунту 14.04 с Infinality

А, това е Ubuntu 16.04 без Infinality

fonts.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Pavel! написа:

Бъгава история, ъпдейтнах Мате от 1.16 на 1.18 и веднага се счупиха половината настройки.

Пробвай Мате 1.20.0 При мен с Интелска видеокатра няма никакви забележки.

Solus Linux :tongue2::wink12:

2018-03-22_17-41-35.png

Снимка от 2018-03-23 11-47-31.png

Снимка от 2018-03-23 11-46-54.png

Снимка от 2018-03-23 11-47-13.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@cybercop Ясно.

И като е толкова "simple" отразява ли се по някакъв начин на системата (да е още по-плавна). Не съм на твоето ниво в "линукс" и честно казано, гледам повече "как изглежда" от това как работи. Дори и Xfce да сложа пак му слагам теми, икони ала бала, да стане малко по "фешън".

И играл ли си си да го "окастряш" за да олекотиш или си е както е "out of the box"? :)

@LinuxNoob добре изглежда, не знаех, че солуса е от по-тежките дистрота, навсякъде в тубата викат, че бил доста лек.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, MisterDimchev написа:

Темата е наистина хубава, може много да се научи, но такива като теб я развалят, когато някой не е съгласен с нещо и му се хвърляте като чакали..

Май ти си прекалено жена за нея ама айде... Както каза да не разваляме темата. 

@cybercop Ясно.

И като е толкова "simple" отразява ли се по някакъв начин на системата (да е още по-плавна). Не съм на твоето ниво в "линукс" и честно казано, гледам повече "как изглежда" от това как работи. Дори и Xfce да сложа пак му слагам теми, икони ала бала, да стане малко по "фешън".

И играл ли си си да го "окастряш" за да олекотиш или си е както е "out of the box"? :)

Едно е да не си съгласен с нещо съвсем друго е да се изразяваш просташки както ти го направи . Не съм те нападал никога писах с малко майтап за да помислиш че понякога грозното може да ти достави повече удоволствие от по хубавото . Но ти грешно ме разбра и скочи да се браниш с някакви доста груби коментари . Както и да е нека се приключи и да се върне темата Linux .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ivoarch написа:

Едно е да не си съгласен с нещо съвсем друго е да се изразяваш просташки както ти го направи . Не съм те нападал никога писах с малко майтап за да помислиш че понякога грозното може да ти достави повече удоволствие от по хубавото . Но ти грешно ме разбра и скочи да се браниш с някакви доста груби коментари . Както и да е нека се приключи и да се върне темата Linux .

Прочети го и виж как изглежда... Както и да е съжалявам, ако аз съм разбрал нещо грешно. 

А за просташки - не мисля. Казах, както го мисля. Няма да захаросваме я. Както и да е. Изтрил съм мненията. Както каза, да не се разваля хубавата тема. И това после ще изтрия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, cybercop написа:

Нямам спомени. Напиши art wallpapers в търсачката и си избери някоя картина. 

Ето ти моите : https://yadi.sk/d/RZTsay3Q3TfipJ

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MisterDimchev написа:

@cybercop Ясно.

@LinuxNoob добре изглежда, не знаех, че солуса е от по-тежките дистрота, навсякъде в тубата викат, че бил доста лек.. 

Наистина Budgie десктопа се нуждае от малко повече ресурси,но има и Солус Мате който е по лек от  Budgie

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, MisterDimchev написа:

@cybercop Ясно.

За тази конфигурация, нямам какво да олекотявам. Това не са стандартни десктоп издания, а потребителски десктопи, изградени върху минимална Ubuntu система. На тях съм сложил само приложения, които ползвам и щом са инсталирани, значи са ми необходими. Колкото и да консумират - приемам го за неизбежно и неподлежащо на допълнителна оптимизация. Иконите, тапетите и фоновете на панела/десктопа не променят с нищо разхода на ресурси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно и също от сто години насам :)

sssss.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше (вероятно и сега го има) скрийнсейвър, дето правеше нещо подобно, но се искаше доста място (тогава ми се струваше така) и сваляше "красотите" в .avi формат (по спомен). Ставаше и за Лин, и за Уйн. Но не му помня името.

Благодаря, ще си сваля "резерви".

П.С. Българска работа - когато правиш едно, се сещаш за друго и го "измислих" скрийнсейвъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, време е за:

Цветна пролет 2018   :emoji_orte-02:

09WmvYR.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...