Премини към съдържанието
Aumi

Доказателства за съществуване на духовния свят

Препоръчан отговор

А знаете ли на какъв език говори Бог? ;)  :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

той говори на сърцето!

А на къкъв език?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не знам със сигурност дали има Бог, а ти питаш дали знам на какъв език говори?!

Знам на какви езици говорят хората по земята.

А ти знаеш ли?

Сигурно ще кажеш, че на езика на любовта :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не знам със сигурност дали има Бог, а ти питаш дали знам на какъв език говори?!

Знам на какви езици говорят хората по земята.

А ти знаеш ли?

Сигурно ще кажеш, че на езика на любовта :D

Тишината е езикът, на който говори Бог,всичко останало е лош превод.

:) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам!на сърцето и глухонями го чуват!на разбираем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

п.п.  Под бог разбирам една сила, на която всичко в Космоса е подвластно.

Тишината е езикът, на който говори Бог,всичко останало е лош превод.

Това ми допада, защото ако бог ти заговори трябва да отидеш на психиатър. :)

Редактирано от Мойра (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми допада, защото ако бог ти заговори трябва да отидеш на психиатър. :)

е не така де, сега у лудницата ни вкара, таман излязохме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е не така де, сега у лудницата ни вкара, таман излязохме

Защо?!

Доколкото разбрах някои говорят на разни езици, а не им говори бог.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой  от  нас  не  може  да  чуе посланията  на  Бог,  той  се  усеща  само  като  присъствие,  а  посланията  от  ирационалният  свят  са  образни  (картинни)  Когато  контактуваме  с  Духовните  си  наставници  можем  да  възприемаме  и  мисли  само  в  критични  случаи  глас!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо?!

Доколкото разбрах някои говорят на разни езици, а не им говори бог.

чакай пак да обясня

Той Бог всъщност е и в различните езици, и във всичко

това е, разговора, или както искате си го наричайте

за мен лично това е доказателството и връзката ми с Него

и нищо друго няма значение 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чакай пак да обясня

Той Бог всъщност е и в различните езици, и във всичко

това е, разговора, или както искате си го наричайте

за мен лично това е доказателството и връзката ми с Него

и нищо друго няма значение 

Ако бог е тази сила, за която споменах в предишен пост, означава, че той е навсякъде и във всичко, т.е. всички ние, независимо дали го осъзнаваме или не, носим частица от него и се намираме в непрекъсната връзка с него.

Но категорични доказателства за това засега няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бог е тази сила, за която споменах в предишен пост, означава, че той е навсякъде и във всичко, т.е. всички ние, независимо дали го осъзнаваме или не, носим частица от него и се намираме в непрекъсната връзка с него.

Но категорични доказателства за това засега няма.

няма ли

ти нищо не каза честно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма ли

ти нищо не каза честно

Всичко това, което е приведено като доказателства за съществуването на духовен свят не може да се докаже.

Остава да изберем дали да вярваме, че такъв свят съществува, или а не вярваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко това, което е приведено като доказателства за съществуването на духовен свят не може да се докаже.

ами аз и по-горе казах -

учените не ги устройва това доказване поради простата причина че всичко им се разбива на пух и прах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз и по-горе казах -

учените не ги устройва това доказване поради простата причина че всичко им се разбива на пух и прах

Всъщност вярващите не ги устройва другата версия,защото ние знаем ,че има извънземни (за което има хиляди доказателства) ,а за вашите богове доказателствата са само в църквите,сиреч местата за зомбиране на хората :)

След време измислената ви вяра в нищото ще бъде разбита на пух,и прах.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност вярващите не ги устройва другата версия,защото ние знаем ,че има извънземни (за което има хиляди доказателства) ,а за вашите богове доказателствата са само в църквите,сиреч местата за зомбиране на хората :)

След време измислената ви вяра в нищото ще бъде разбита на пух,и прах.

пък ти ще се връщаш ли връщаш....доде ти дойде акъла

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пък ти ще се връщаш ли връщаш....доде ти дойде акъла

Абе на мене акъла ми е точно в главата,а там,на където съм тръгнал ,връщане нема :)

И на вас вярващите,и на нас не вярващите ,ни се случват едни и същи неща.Разликата е ,че вие си мислите ,че видиш ли,там горе имало некЪв со господ :)

Разликата е в това ,че на вас като ви се случи нещо хубаво благодарите на измишльотите по стените на църквите,за което път те нямат никаква вина ..

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дете говори с мъртвите от 10 месечна възраст, предсказа на майка си, че ще има спонтанен аборт

Грег и Хедър от Флорида забелязали необичайното поведение на техния син Илайжа още от ранна възраст. Той от 10 - месечна възраст започнал да общува с покойните си баба и дядо

Уплашени от реакциите на момченцето, родителите го завели на психиатър и той потвърдил съмненията им.

Потвърдило се, че детето има свръхестествени способности. Хедър твърди, че нейният син й предсказал, че тя ще загуби детето, което носи, чрез спонтанен аборт, а по-късно ще роди две мъжки близначета

"Докато бях бременна, Илайжа ми каза - Мамо, твоето бебе ще отиде при Господ - изкрещях да не говори така! Уплашена бях защо, той каза точно така. Няколко дни по-късно преживях спонтанен аборт, а синът ми дойде и ми каза да не се притеснявам, че всичко е наред. По-късно ми каза: " Не се притеснявай, мамо, ще имаш две мъжки бебета, близнаци", а аз си мислех, че той говори така, защото иска братче ".

"Няколко месеца по-късно, лекарите ни казаха, че очаквам близнаци - и че ще бъдат момчета" - продължава Хедър.

Публикувано изображение

След това тя наистина се притеснила за здравето на сина си и Дениз  психиатър, трябвало дадалинаистинаимапризнациназаболяванеПовременаоткрила, че майката Хедър е тази, която предала съобщението спонтанния Хедър, нейния внук, и тази двете близначета.

"Илайжа показва всички признаци на много надарено дете и има способността да се свързва със света на мъртвите" - обяснява Лескано. " Той има много силно чувство, че е живял и преди и така говори и знае всичко за този живот". Лескано им дала много важни инструкции за справяне с дарбата на сина им..

http://www.zajenata.bg/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D1%81-%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%82%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D1%82-10-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D1%87%D0%B5-%D1%89%D0%B5-%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD-%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%82-news16133.html

Редактирано от Aumi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Илайжа показва всички признаци на много надарено дете и има способността да се свързва със света на мъртвите" - обяснява Лескано. " Той има много силно чувство, че е живял и преди и така говори и знае всичко за този живот". Лескано им дала много важни инструкции за справяне с дарбата на сина им..

Всички деца, до 3-годишна възраст най-много, имат връзка с Дома.

И го помнят и разказват за него, могат да ви четат и картите.

Дадено свише е и ако след това продължат да ни пращат послания.

От Там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойра, 

Направи  си  една  регресивна  хипноза  и  тогава  ще  говорим  отново!  Няма  човек  който  да  не  може  да  се  върне  назад!  Друго,  опитай  с  излизане  от  тялото!

Имах  преди  години  спор  с  едно  момче,  което  защитаваше  същата  като  твоята  теза,  само  за  осем  месеца  той  се  срещна  с  наставниците  си,  но  се  изплаши  и  прекъсна  контакта,  сякаш  можеше  да  го  забрави!

Така,  че който  иска  може  да  се  докосне  директно  до  ирационалният  свят. А  ти  искаш  ли?

Редактирано от октим (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дете говори с мъртвите

какво казва Бог по тоя въпрос,понеже се споменава Неговото име,сякаш Той е установил контакт?

и така-

второзаконие 18  10-13

10. не бива да се намира у тебе (такъв), който прекарва сина си или дъщеря си през огън, предсказвач, гадател, вражач, магьосник,11. омайник, ни който извиква духове, ни вълшебник, нито който пита мъртви;12. защото, всеки, който върши това, е гнусен пред Господа, и тъкмо поради тия гнусотии Господ, Бог твой, ги изгонва отпреде ти.13. Бъди непорочен пред Господа, твоя Бог;

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво казва Бог по тоя въпрос,понеже се споменава Неговото име,сякаш Той е установил контакт?

и така-

второзаконие 18  10-13

10. не бива да се намира у тебе (такъв), който прекарва сина си или дъщеря си през огън, предсказвач, гадател, вражач, магьосник,11. омайник, ни който извиква духове, ни вълшебник, нито който пита мъртви;12. защото, всеки, който върши това, е гнусен пред Господа, и тъкмо поради тия гнусотии Господ, Бог твой, ги изгонва отпреде ти.13. Бъди непорочен пред Господа, твоя Бог;

И как ще ми докажеш, че това което се казва в тази книга е единствената и неоспорима истина, а това което казват толкова много други хора, е лъжа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... А  ти  искаш  ли?

Всеки който иска може да си представи някак си всичко каквото му се побира в неговата , собствена глава , даже и цялата Вселена..... :) .

Хайде бе ! Направете тази разлика какво се случва във вашите глави и какво се случва извън тях . Толкова ли е недостъпно за мислене !

Очарова ме още първия пост в темата :

".....Когато го учат да говори (детето) , ограничават неговото мислене....." 

По-голяма глупост може ли да се каже ?

Ограничават нещата в неговото мислене , за да може да прави все по-добри и по-добри сравнения , а не неговото мислене ! Тъкмо обратното !

Експериментирайте да мислите на език който не познавате или слабо познавате и вижте какво ще се получи!

За другите неща изобщо не ми се коментира......!

Ако нещо не можеш да го кажеш , значи че хал-хабер си нямаш за него......

Да мислиш означава да сравняваш .

Човек мисли правейки сравнения чрез думи (понятия за даденото нещо).......

Иначе излиза , че маймуната (хайде да вземем подобните случаи на Маугли) мисли неограничено , защото никога не се научава да говори...... :lol6:

Класическият случай е :" В устата ми е , но не мога да го кажа !"

" Изплюй го бързо ! Това е сярна киселина....!"

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как ще ми докажеш, че това което се казва в тази книга е единствената и неоспорима истина, а това което казват толкова много други хора, е лъжа?

въобще няма да си правя труд!така или иначе няма да повярваш!не ти е дошло времето! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване