Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Борисов-2"

Препоръчан отговор

съгласен съм, другото бе ДПС и другите и версии

Е, къде е тогава проблема? 

Сладка ли е попарата????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"И едните, и другите, бае Иречек, са маскари!..."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българина е черноглед, та нямам думи.

Българина разбира само от политика и футбол.

Две много верни тези, или по-скоро "тези", кой както иска да го чете. Не съм чел предните коментари, този си е мой размисъл. Начетох се и се нагледах по вестници, интернет, какви ли не коментари. А интернет троловете са в пълна сила в новинарските сайтове. Много е гротескно как някои обикновени статии нямат по нито един коментар под тях, но ако има дори мъничко политика, без да се чете, се пишат едни и същи неща. Буквално Copy-Paste. Едни и същи коментари може да ги срещнеш под повечето политически статии. Ама тези хора даже не се замислят какво пише, имат готови думи и ги копират просто...

Познавам такъв човек. Плащат му 1500 на месец, на ръка, без данъци, осигуровки, каквото и да е, само и само по цял ден да пише в новинарски сайтове... Затварят ги в един апартамент по 12 часа с по 3-4 компютъра в стая и работата им е само това, да пишат безумици.

Интересното е, че има хора, които им се връзват. И после цъкат с език - вижте, хората не ги харесват тези или онези.

Да се върнем на негативизма в нормалния човек. Обезверен, озлобен. Като в селската кръчма може само да плюе и все света му е крив.

Пак се появи максимата "Хората не ядат асфалт". Ей това е нещото, дето най-много ме дразни!

От Римско време още, селища и градове са се оформяли и са се правили там, където има път. В днешно време инфраструктурата не е по-малко важна. А една голяма част от парите за тези проекти идват не от къде да е, а от Европа. Дават ни ги, за да направим нещо. Но това нещо е на база проект - нов път/магистрала и т.н. Тези пари не могат да се ползват за друго. Не може да се пренасочат, да кажем, към Здравната каса.

Магистрала Тракия е строена 40+ години, нали? За 3 и половина мандат на ГЕРБ тя беше ли построена най на края? Това ли ни е първата и единствена напълно построена магистрала, дето имаме?

Това за хулене ли е? Това за укор ли е?

Че нещо най на края е свършено и завършено? Или? Или това е лошо... Това са пари на вятъра? Ама тези пари са ни дадени от Европа точно за това и за нищо друго. Няма как да се вложат в друго...

Та толкова ли е лошо, че имаме една завършена магистрала?

А отделно "хората не ядат асфалт", тези проекти отварят работни места. Хората работещи там получават заплата. Не са 7 милиона население, може да са 1 000 човека, но това е нещо за тях, нали? В икономическата теория има един модел за икономическо равновесие, който гласи, че спестяванията трябва да са равни на инвестициите. Това няма как реално да стане, но трябва да се стремим ние, както и всяка страна към този модел.

Отделно във формулите за икономически растеж, абе доста са, да не ги изреждам и другите, то инвестициите са ключова фигура. Инвестицията, като някой отделен инфраструктурен проект носи много ползи. не само на момента, ами и в бъдеще.

Но да говорим за по-скорошни събития. Ще кажа за мен кои са 3-те най важни събития и защо:

1. Москов! Имаше смелостта да каже истината и да се противопостави на всичко. дали ще успее да реши до някъде нещата, не знам. Това времето ще го покаже. Но си личи, че се опитва!

2. Слави Бинев. Съгласен съм, че избора му беше неправилен и грешка. Но се прояви една наченка на разум, вслушаха се. Сега той е извън тази схема. Което показва поне някаква идея за диалог и вслушване в общественото мнение.

3. Тази широка коалиция, която започна доста трудно и ѝ е трудно и все още. Това е прецедент в нашата политика. Но се опитват, дискутират, чуват се различни мнения. Стига се до общо решение все пак, макар и понякога трудно. Наистина се надявам това да е знак за едно политическо израстване и проява на мисъл, отговорност.

И последно:

Не, не мисля, че всичко е розово, не мисля, че всичко е ОК. Има още много не трески, дънери за дялане. Имаме много работа. Но имам чувството, че има някаква промяна и това, за което се борехме толкова време, ами май има наченки, че се е получило. Рано е да се каже!

И на фона на това, когато казвахме, че ние сме гражданско общество, което иска да е коректив и да посочва грешките, нещо ни се смееха, наричаха ни Соросчета, наричаха ни платени. Но същите тези, дето излезнахме с/у Делян Пеевски, много от нас излезнаха и с/у Слави Бинев. Разликата е, че едните не ни чуха и си сложиха тапи в ушите, другите разбраха, че грешат и решиха да се съобразят.

Поздрави от мен и весело посрещане на новата година. Дано за всички нас е добра, да нямаме такива природни бедствия, да имаме просперитет и най-вече, да бъдем живи и здрави и щастливи, много усмихнати!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магистрала Тракия е строена 40+ години, нали? За 3 и половина мандат на ГЕРБ тя беше ли построена най на края? Това ли ни е първата и единствена напълно построена магистрала, дето имаме?

А не си прав - що забравяш магистрала Люлин. Тя колкото булевардите в Люлин де, ама магистрала.

А тракия - мерси, подарявам ти я.

Знам поне 10 междуградски пътя - 1-ва категория - които са по добри от нея. Аме те май ги правиха по-рано (някаква коалиция беше)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жоро не се напъвай. То като се смени властта, тези на които сегашната отърва, ще се приспособят и към следващата и пак ще вадят вода от девет кладенеца да я словословят.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уоооу! 

Имам молба към теб - да ме запознаеш с твоя човек. 

За тия пари , не Трол , ми Змей ще стана и ще пиша кво ли не без да ми дреме къде, какво и пр!

Познавам такъв човек. Плащат му 1500 на месец, на ръка, без данъци, осигуровки, каквото и да е, само и само по цял ден да пише в новинарски сайтове... Затварят ги в един апартамент по 12 часа с по 3-4 компютъра в стая и работата им е само това, да пишат безумици.

Но на безумиците да се върнем. Да се повтарят като латерна думи изречени от вожда Борисов, който също ги е дрънчал като латерна - това са безумици! Стига с тия магистрали бе! И децата се захласват от смях вече на това!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уоооу! 

Имам молба към теб - да ме запознаеш с твоя човек. 

За тия пари , не Трол , ми Змей ще стана и ще пиша кво ли не без да ми дреме къде, какво и пр!

Но на безумиците да се върнем. Да се повтарят като латерна думи изречени от вожда Борисов, който също ги е дрънчал като латерна - това са безумици! Стига с тия магистрали бе! И децата се захласват от смях вече на това!

И много по-правилно ще е Борисов да казва:

...ние завършихме строежа на магистрала "Тракия".(за да може софиянци по-бързо да стигат до морето)

...ние завършихме строежа на новата спортна зала.

Може би някога ще завършат и магистрала "Хемус".И ще забравят, че най-трудната част (тунели, мостове и т.н.) е построена преди това от други.

Колкото до това "със субсидията на ГЕРБ построихме спортна площадка в село......", ако се намалят или премахнат субсидиите за партиите, такива сладки реклами просто няма да има.

А колко заводи построиха???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въртят си делаверката хората,кви заводи,кви пет лева?

Прави ли ви впечатление какви гуши всички са направили,това от много напъване на гласните струни ма ще да е!

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко заводи построиха???

Те, заводите, са да ги строят капиталистите(инвеститорите)...

Не са правителствена политика.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.......

И на фона на това, когато казвахме, че ние сме гражданско общество, което иска да е коректив и да посочва грешките, нещо ни се смееха, наричаха ни Соросчета, наричаха ни платени. Но същите тези, дето излезнахме с/у Делян Пеевски, много от нас излезнаха и с/у Слави Бинев. Разликата е, че едните не ни чуха и си сложиха тапи в ушите, другите разбраха, че грешат и решиха да се съобразят.

Поздрави от мен и весело посрещане на новата година. Дано за всички нас е добра, да нямаме такива природни бедствия, да имаме просперитет и най-вече, да бъдем живи и здрави и щастливи, много усмихнати!

Силно хвалебствено слово за ГЕРБ,има от всичко и щипка ирония към несъгласните със строителите на "европейска България".Но има и естествено логически несъответствия при сравненията,но това винаги се получава когато някой се опитва да похвали политиката на Борисов.И Пеевски и Бинев не заеха постовете си,но едните имали тапи в ушите,а другите проявили разбиране.Нали тези въпроси са принципни?!

За негативизма ,ако си безпристрастен ще признаеш,че злобата в политиката от години я кладе ББ и след една година в изолация леко омекна,а като говорим за интернет тролове .то повечето на които аз съм обръщал внимание под статиите са в интерес на Герб и това е следващото,което ме притеснява като е той на власт,в комбинация с тъмното му минало и ниското му образование.

За магистралите и инфраструктурата добре,едва ли някой не желае да живее в модерна държава,но критиките са за това на каква цена се случва това.Строителите май са си сложили тапи в ушите за теми като демографския срив и възстановяване на растежа,а говорят само за еврофондове стабилност.А като говорим за стабилност,каква стабилност може да има при сериозно увеличение на дълга без мерки за стимулиране на растежа и залагане на "колосалните" 0,8%.Освен това тези проекти не всички за финансирани 100% от ЕС има и съфинансиране.Има и дефицит на средства по някои от тях и се доплащат с пари от бюджета .погледни бюлетина за изпълнение на бюджета и КФП на мин.на финансите и ще видиш ,че над 50% от общия дефицит за липсващи от ЕС.

Като говорим за Москов,той има проблеми в своя ресор и циганите не са най-големия от тях,те са повече проблем на МВР,но Вучков не говори по тази тема.Великия Премиер защо не ги коордира тези двамата?

Нищо пък не си написал за министъра на образованието,той имаше някой страхотни изявления напоследък.Или според теб в образованието всичко е наред и министъра ерудиран, и интелигентен...не е като оня Кюри,дето се фука с фамилията на жена си

Може да се пише още много за героите от кабинета 2.

Щастлива да е 2015 за теб,семейството и близките ти,и за всички хора по света.Дано донесе най-накрая нещо добро за българите.Да  сте живи и здрави!

Редактирано от Андрей Георгиев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми предложението за преминаване на МВР-администрацията към режим за пенсиониране(и не само) като на държавната администрация.

Сегашното положение е безумие!.

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Борисов: България се нуждае от тираджии, козари и овчари

"Има професии, от които държавата има дълбока нужда, но безработните не искат да ги практикуват. Става дума и за нискоквалифицирани, и за средноквалифицирани професии", обяви премиерът Бойко Борисов по време на днешната среща на бизнеса и правителството.  Около 3 хил. свободни места има за професионални водачи на тирове и автобуси. Имало свободни места и за козари и овчари.

Борисов коментира, че все повече българи са се ориентирали към по-модерни професии като пиар, политология и маркетинг.

"Много би било добре да чуем оценките на отделните браншове и камерите, какво мислят за начина, по който образоват, за начина, по който профилират, за начина, по който дългосрочно мислят за това, което ни е нужно като държава", коментира премиерът.

През първия си мандат Борисов посъветва младите да се върнат по селата, за да садят картофи. В друга своя изява преди години той отново ги посъветва да си намерят работа като овчари, вместо да се оплакват от липсата на работни места в градовете.

http://www.banker.bg/obshtestvo-i-politika/read/borisov-bulgariia-se-nujdae-ot-tiradjii-kozari-i-ovchari

Вари я, печи я - тиквата си е тиква :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И форума умря...калинките хвърчат ,модератори мълчат,а ние сме на път да... ;)

Станахме по-европейци от европейците с Тиквата начело

http://www.cross.bg/evropa-rysiya-ikonomikata-1448753.html#ixzz3PLWJs8Ir

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По безумния бюджет 2015 така и не стана хубава дискусия,темата не беше интересна за уважаемите съфорумци,не им беше интересно икономическата визия на кабинета вплетена в него.

За образованието на децата също не е интересно.

За безумната външна политика пък не е казана и дума.

Сега интересни мнения и противоречия има по темата за безплатното саниране и дали то ще бъде такова.

Командния център на НАТО също е гореща тема.

От няколко дни се появи информация и за още един нов дълг от 16млрд,а май само аз се бях притеснил за 8-те млрд в бюджет2015.Ако са верни твърденията за тези 16 ,това направо ме ужасява.

Да не говорим за всички просташки изказвания хора от управляващия "елит" ,станалите бедствия,реакцията на държавата и обърканите приоритети във "великите" инфраструктурни строежи .

За мен това е най-слабото правителство ,което България е имала,положението по-зле и това през първата серия,а в същото време се радва на обществено спокойствие.

Токова ли му трябва на българина една имитация на реформа и горещо мнение от МЗ ,и отново имитации на реформи в МВР с нов проектозакон,чиято истинска цел е съвсем друга.

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1394639

А ето как стои въпроса с държавния дълг:

http://www.minfin.bg/bg/statistics/1

Значи тяхното икономическо мислене е не растеж,за да си обслужваме дълга и да има и за гражданите,а с дълг да обслужват дълг,но това е до време...а и сумите нещо не се връзват

А ето какво мисли народа:http://stroeji.bg/survey_list.php?w=105

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересно как според някои 16 000 000 000 заем е по малкото зло от 1 000 000 000.

До вчера всичко живо ревеше как ще го връщаме тоя милиард, а сега никой не казва гък.

Няма ранобудни, няма недоспали, няма петна, няма лекета, няма го и оня дето тръгнал по цариградско и кат се обърнал след него имало 10 000 души...

А всички викаха че искания от Орешарски заем от 1млрд. ще го плащат и пра-внуците ни, тогава този от 16 млрд. кой ше го плаща? Май всички пра роднини до десето коляно.

Сега вече тотално се изясни, че протестите срещу Орешарски са били платени поне повечето.

И не, по никакъв начин не защитавам нито симпатизирам на БСП, но просто ми е странно как сега никой не казва и дума за огромния заем който тиквоча се кани да изтегли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е сумата. Никой няма да ни тропа на вртатите да ни иска пари да връщаме. Като се оакат още повече нещата ,и останалите българи на терминал 2 и готово. Времето ще покаже.

По-големият проблем е ,че всичко се прави пак в последният момент ,без никакво обяснение. Специално за тоя случай съм на страната на патриотите ,които се въздържат.

Понеже усещам че ми падат камъни в градината заради израза "по-малкото зло" , трябва да подчертая ,че докато сравняваме което и да е управление с това на Орешарски ,ще съм на същото мнение.

Ако се чудиш защо , отговорът е единствено и само заради ДПС. Според мен тая партия е създадена от някакви тарикатчета с цел да руши държавата. Виж от колко години ДПС държи земеделието в България ,и си нарпави една равносметка с какви храни се храниме ,и при какви условия работят българските производители ... По времето на Орешарски нарпавиха стотици назнчения / уволнения по общините . Браво на ББ2 че ги уволни всички.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж от колко години ДПС държи земеделието в България ,и си нарпави една равносметка с какви храни се храниме ,и при какви условия работят българските производители ...  

"Държи" не е точната дума.

Ще опитам да припомня факта, че преди 10-12 години никой, освен тях не се престраши да направи първите крачки и да започне да се работи по подготовката за реформиране на сектора и подготовка за фондовете на ЕС.

В този ред на мисли техните кадри започнаха и да се учат в тази насока и към днешна дата няма по-подготвени от тях в сектора.

Говоря като цяло, а не в детайли за този или онзи.

И няма какво да се чудим, че който и да дойде на власт основното ядро в ДФЗ и земеделието е от кадри на ДПС.

Е, партийните влияния са друга бира и не визирам тях в случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако се чудиш защо , отговорът е единствено и само заради ДПС. Според мен тая партия е създадена от някакви тарикатчета с цел да руши държавата. Виж от колко години ДПС държи земеделието в България ,и си нарпави една равносметка с какви храни се храниме ,и при какви условия работят българските производители ... По времето на Орешарски нарпавиха стотици назнчения / уволнения по общините . Браво на ББ2 че ги уволни всички.

И според теб ДПС в момента не управлява с ГЕРБ?

Е, официално не управляват, ама неофициално си управляват пак те с пълна сила.

Само виж какво става всеки път когато се заговори за нещо дето не им изнася - Веднага Лютвито културно предупреждава Бойко от трибуната на парламента че ако не млъкне правителството гори и последния съответно послушно млъква и маха весело с опашка.

Съгласен съм че ДПС трябва да се махне от управата на държавата, но това скоро няма да стане, не и докато правителствата зависят от гласовете на тая партия, а за да спре тая зависимост трябва да се гласува, трябва да се протестира всеки път когато ДПС си отворят мръсната уста, трябва да им се да де да разберат, че българина не спи и не ги иска в управлението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И според теб ДПС в момента не управлява с ГЕРБ?

Ако тръгнеме да задълбаваме още повече ,то все още управляват агентите на ДС и БКП , независимо кое точно разклонение е на власт в момента.

Вариант 1:  Местан вижда ,че в коалицията се ядат едни-други заради ДПС ,и тънко прави интриги като създава впечатление ,че подържа Бойко задкулисно.

Вариант 2:  Бойко да е поддал на Местан. Той все пак не блести с много багаж в главата. Даже според мен там е празно ..

Ще опитам да припомня факта, че преди 10-12 години никой, освен тях не се престраши да направи първите крачки и да започне да се работи по подготовката за реформиране на сектора и подготовка за фондовете на ЕС.

В този ред на мисли техните кадри започнаха и да се учат в тази насока и към днешна дата няма по-подготвени от тях в сектора.

Ами от тогава и ДПС започна да трупа сила и влияние ,и резултата е налице. Нищо не произвеждаме ,80% от храната ни е вносните боклуци ,и фондовете разграбени.

Личи си много добре как ДПС са подготвили скапаните си кадри ... да крадат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...но просто ми е странно как сега никой не казва и дума за огромния заем който тиквоча се кани да изтегли.

Ето какво казва Пламен Орешарски относно заема, който правителството толкова много настоява да изтегли.

Не съм фен на г-н Орешарски, но в случая съм напълно съгласна с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето какво казва Пламен Орешарски относно заема, който правителството толкова много настоява да изтегли.

Не съм фен на г-н Орешарски, но в случая съм напълно съгласна с него.

Аз вече на нищо не вярвам. Всеки говори каквото си иска ,щото има глупаци да им вярват. Не случайно в България са най-много врачки на глава от населението ,щото е пълно тъпанари.

Днеска някакъв се изказа ,че с тези пари ще рефинансират сегашния дълг на България ,и така релано сумата ,която се прибавя към общият дълг била около 5 млрд.

Колкото повече слушам ,толкова повече си мисля ,че не ни дават реална информация ,и никой от нас няма реална представа какво точно се случва както с въпросният дълг ,така и с всичко останало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото повече слушам ,толкова повече си мисля ,че не ни дават реална информация ,и никой от нас няма реална представа какво точно се случва както с въпросният дълг ,така и с всичко останало.

Да, не ни дават реална информация, а са длъжни да го направят, още повече, че всички ние ще го изплащаме.

Ето и мнението на г-жа Маргарита Попова, която както винаги се оказа на ниво и постави ребром въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че всички ние ще го изплащаме.

Кой знае през годините на фалшивата демокрация колко милиарди сме платили ,за да се назобат дебелите комунисти.

Разликата е само в това ,че сега се прави драма за всичко ,а преди всичко оставаше скрито -покрито.

Кой знае колко пъти са увеличавали я това - я онова ,за да избият някоя издънка на поредния некадърнен министър.

За всичко това никой от нас си няма и капчица идея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой знае през годините на фалшивата демокрация колко милиарди сме платили ,за да се назобат дебелите комунисти.

Разликата е само в това ,че сега се прави драма за всичко ,а преди всичко оставаше скрито -покрито.

Кой знае колко пъти са увеличавали я това - я онова ,за да избият някоя издънка на поредния некадърнен министър.

За всичко това никой от нас си няма и капчица идея.

Понеже сега сигурно не го правят, ама гледат да казват за някои работи че да отбият номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, не ни дават реална информация, а са длъжни да го направят, още повече, че всички ние ще го изплащаме.

Ето и мнението на г-жа Маргарита Попова, която както винаги се оказа на ниво и постави ребром въпроса.

Информацията я има ,ако очаквате да я цитират като гости в някое тв предаване ,няма да стане,защото разчитат на това ,че българите една част не желаят да се информират,а другата част плод на многото реформи в образованието през последните 25г не могат да разберат нищо от представената им информация.Държавен вестник го има в онлайн,законите също ,никой не пречи да се чете Закона за бюджета,Закона за държавния дълг,Министерство на финансите публикува ежемесечни бюлетини и статистики за състоянието на публичните финанси,БНБ също.Неведнъж давах линкове към тези информации,но като гледам и по-горни постове,явно на никой не му се чете.Ако имате интерес ,ще избера основните цифри и ще ги напиша сбито и разбираемо.

По въпроса за дълга,рефинансирането е ,за да се покрие обслужването на стария. Падежите за 2015г са по ВтДД-2млрд.лв ,а по ВнДД -2,4млрд.евро.В бюджета за 2015 е планувано емитиране на дълг в размер 8млрд,освен това фискалния резерв е с 4,5млрд над минимума,който гарантира стабилност,т.е. това е сума,която може да се ползва без да се плащат лихви.Освен всичко друго,дълга искат да го емитират уж и за бъдещи плащания през 2016-17г ,а го правят сега ,когато еврото е най-ниските си стойности и предстоят доста изпитания пред еврозоната,това носи рискове за доста загуби,като прибавим и високия таван на лихвата по договорите 10%.Отдавна писах,че Бюджет2015 е чисто счетоводен и няма никаква стратегия със заложен растеж 0,8%,това е голямото безумие на дълга в комбинация с нулев растеж,при висок растеж дълга не е толкова страшен.Едно правителство го разглеждам икономически,защото това усещат хората,принципите "КОЙ" не ме вълнуват.Че кабинета Орешарски при пълна обсада,без колосални дългове постигна растеж над 1%,тогава уместен е въпроса #кой свали Орешарски?При положение ,че тогава за 1млрд гражданското общество скачаше,сега къде са същите тези хора с икономически познания?Нещо ми се струват нелогични принципите и вече съм сигурен,че им се е плащало,ако тогава можеше да има съмнения.Тогава #кой и какви пари им е плащал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...