Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Самата тема си е бъзшка. Ама, забележи отношението на кифлата(може да е кифльо)...щях да се въздържа от ползването на тестеното изделие, но от толкова агресия ми дойде леко в повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, AAUUXX написа:

Нали темата е за това да се смеем,пък и Joanna Rutkovska не разбра точно къде е грешката и смешното,и скача на посоки :D

Пише се така - BIOS, а не БИОС или БИОЗ. Членува се така - BIOS-ът(-а), а не Биозът(-а) или Биосът(-а).

преди 7 минути, DarkEdge написа:

Самата тема си е бъзшка. Ама, забележи отношението на кифлата(може да е кифльо)...щях да се въздържа от ползването на тестеното изделие, но от толкова агресия ми дойде леко в повече.

Stefi Kura е специалист! Самият му никнейм говори за класа и интелигентност!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Деянчо написа:

Пише се така - BIOS, а не БИОС или БИОЗ. Членува се така - BIOS-ът(-а), а не Биозът(-а) или Биосът(-а).

Bios-Биос,такова животно като биоз няма,грешката е ясна,но не разбирам защо се пали толкова,може би няма чувство за хумор или не разбира,че има грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, AAUUXX написа:

Bios-Биос,такова животно като биоз няма,грешката е ясна,но не разбирам защо се пали толкова,може би няма чувство за хумор или не разбира,че има грешка.

BIOS се пише така - на латиница и с главни букви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Деянчо написа:

Stefi Kura е специалист! Самият му никнейм говори за класа и интелигентност!

Никнейма намеква за нещо :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, AAUUXX написа:

чувството за хумор е много относително
дори големи спецове във форума допускат неволни грешки, а понякога дори не ги осъзнават и ги повтарят
когато се пошегувам с тях, без никаква злоба, подскачат като опарени
и единствения спец с който си позволявам да се шегувам това e @DarkEdge
не отричам знанията на хората, но пък често срещано явление е незнанието и надувките са си смехория
тази тема е точно за това, за да се повеселим на наши грешки и не виждам, защо е необходимо да се заяждаме
ами пускайте мои изцепки и аз ще се радвам, ако попадна тук...ъ-ъ-ъ...тъй де, да се хиля заедно с вас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 34 минути, DarkEdge написа:

Stefi Kura и биологически, и граматически трябва да е от мъжки род. Ако беше от женски, вероятно щеше да е Stefi P***ata. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, дръндю написа:

чувството за хумор е много относително
дори големи спецове във форума допускат неволни грешки, а понякога дори не ги осъзнават и ги повтарят
когато се пошегувам с тях, без никаква злоба, подскачат като опарени
и единствения спец с който си позволявам да се шегувам това e @DarkEdge
не отричам знанията на хората, но пък често срещано явление е незнанието и надувките са си смехория
тази тема е точно за това, за да се повеселим на наши грешки и не виждам, защо е необходимо да се заяждаме
ами пускайте мои изцепки и аз ще се радвам, ако попадна тук...ъ-ъ-ъ...тъй де, да се хиля заедно с вас

Абсолютно е така,лично за мен няма проблем когато е момента да се пошегувам с който и да е било,както и нямам нищо против да се шегуват с мен,даже ще се смеем заедно.Проблема не е в това,че някой прави грешка,всеки прави,проблема е че  Joanna Rutkovska не я разбра и скочи по инерция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Деянчо написа:

BIOS се пише така - на латиница и с главни букви!

БСВИ -така би изгедала абревиатрата на български.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, DarkEdge написа:

БСВИ -така би изгедала абревиатрата на български.

Така би изглеждала, но надали някой ще зацепи какво е това, ако го напишеш някъде по този начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е същото като RAM и ППД

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, peppone1 написа:

Между другото Георги Ненов има един много голям пропуск в книгата си за Нискочестотни усилватели (не случайно показах моите изчисления по-горе, за моето изчисление на мощност, макар и много грубо) В книгата си той изчислява изходното напрежение, както прежде пишещият потребител, като равно на захранващото, като просто извади пада в транзисторите и получава изходното, без да сметне ефективната стойност на синусоидата. това би било вярно само при входен сигнал с правоъгълни импулси.

преди 8 минути, peppone1 написа:

Виждал съм в български  усилватели такива каши, като например два грамадни двуполярни трансформатора, свързани паралелно и то за стерео усилвател с два независими моно модула, дори и да е един моно усилвател, такова свързване пак не е целесъобразно. Е от това по-голяма глупост има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Цитат

Между другото Георги Ненов има един много голям пропуск в книгата си за Нискочестотни усилватели (не случайно показах моите изчисления по-горе, за моето изчисление на мощност, макар и много грубо)

В книгата има пропуски, ама той нашия няма такива! Той е над някакви си там хартийки и писателчета!

Цитат

Това бе тема заради която също бях изключен от началните форуми.

Те, това е! Да те гонят от форумите... заради знания и интелект, които другите нямат! Бас ловя, че са го направили от завист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти явно до сега не си бил със жена и не знаеш в кои случаи се налага това. И понеже преминахме в здравословната сфера, само ще кажа че при аутопсия на починал пациент, лекарите са извадили от червата му до 10кг. шлака. Непрочистването на  дебелото черво се предполага че е една от причините за рак, като и стресът разбира се. Познавах възрастен мъж именно опериран и с отстранено дебело черво, който изглеждаше с 20-30г по-млад. Според друга теория дебелото черво е една от причината за скъсяването на живота. Боледуват предимно мъже, така че мийте се където трябва и когато трябва и не се подигравайте с тези наистина страшни неща. Прочистващите за дебелото черво разтвори са много скъпи и една жена в един друг форум питаше откъде може да си набави такъв. Рехабиталиционните здравословни мероприятия също печелят много от този бизнес, след което много пациенти отново се връщат към грешния начин на живот. Не е добре и прекалено честото прочистване на червата, тъй като се отстраняват и полезните микро организми във флората, което също може да доведе до здравословни проблеми. И най-важното преди всичко е здравословното хранене. Човек може да бъде здрав и енергичен и без да храни с месо, освен ако не е спортист или работи в друга физическа дейност. Но темата е за друг раздел и бих могъл да говоря много, но не бих искал да шокирам някои хора, все пак българинът е доста невеж в здравословнито си състояние. В напреднали години организмът се насища на някои храни и започва да ги отхвърля, тогава трябва да се предприеме подходяща диета.

Спомняме си и диетолога д-р Емилова как бе оплювана, несъмнено имало и лоши резултати, но не може да се отрекат и оздравяващите. По думите на тази диетоложка, хората системно неизпразващи дебелото си черво имат дебела кожа с множество черни точки и пъпки и сенки под очите, имат лош дъх, миришещ на фекалии, често те самите миришат на фекалии, изглеждат преуморени, мързеливи. Аз се чудих защо като малък бях много мързелив и без желание да ходя на училище. Днес не мога да изкарам и един такъв ден от младите ми години, работата се превръща в мъчение.

Редактирано от peppone1
допълнение (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, peppone1 написа:

А ти явно до сега не си бил със жена и не знаеш в кои случаи се налага това. И понеже преминахме в здравословната сфера, само ще кажа че при аутопсия на починал пациент, лекарите са извадили от червата му до 10кг. шлака. Непрочистването на дебелото черво се предполага че е една от причините за рак, като и стресът разбира се. Познавах възрастен мъж именно опериран и с отстранено дебело черво, който изглеждаше с 20-30г по-млад. Според друга теория дебелото черво е една от причината за скъсяването на живота. Боледуват предимно мъже, така че мийте се където трябва и когато трябва и не се подигравайте с тези наистина страшни неща. Прочистващите за дебелото черво разтвори са много скъпи и една жена в един друг форум питаше откъде може да си набави такъв. Рехабиталиционните здравословни мероприятия също печелят много от този бизнес, след което много пациенти отново се връщат към грешния начин на живот. Не е добре и прекалено честото прочистване на червата, тъй като се отстраняват и полезните микро организми във флората, което също може да доведе до здравословни проблеми. И най-важното преди всичко е здравословното хранене. Човек може да бъде здрав и енергичен и без да храни с месо, освен ако не е спортист или работи в друга физическа дейност. Но темата е за друг раздел и бих могъл да говоря много, но не бих искал да шокирам някои хора, все пак българинът е доста невеж в здравословнито си състояние. В напреднали години организмът се насища на някои храни и започва да ги отхвърля, тогава трябва да се предприеме подходяща диета. Спомняме си и диетолога д-р Емилова как бе оплювана, несъмнено имало и лоши резултати, но не може да се отрекат и оздравяващите.

Ти си болен - да знаеш! Болен от логорея! Не можеш да напишеш пост САМО с едно изречение и без никакви отопик отклонения във всчки направления на познанието за вселената.
абе - майстор Тричко знае всичко...упс - знае нищо.
А да ти е минавала през главата мисъл за това колко досадно е това поведение? Що ли  никъде не видях един пост в твоя подкрепа?
Биеш се в гърдите колко си умен - 'ми замисли се върху тези тези!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 18 минути, peppone1 написа:

А ти явно до сега не си бил със жена и не знаеш в кои случаи се налага това. 

Аз съм бил,ама не съм знаел че преди това трябва да и продухам карбуратора:D

Викаш добре е да се рови там дето слънце не огрява,те педалите трябва да са само дълголетници е,да не си пренавил резбата на обратно,а тук да ни мяташ само прах в очите:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, DarkEdge написа:

Ти си болен - да знаеш! Болен от логорея! Не можеш да напишеш пост САМО с едно изречение и без никакви отопик отклонения във всчки направления на познанието за вселената.
абе - майстор Тричко знае всичко...упс - знае нищо.
А да ти е минавала през главата мисъл за това колко досадно е това поведение? Що ли  никъде не видях един пост в твоя подкрепа?
Биеш се в гърдите колко си умен - 'ми замисли се върху тези тези! 

преди 2 часа, DarkEdge написа:

'Допускам, че профилът ти е джендър

'Мърло, хайде като си толкова нагла дай значение на "биоз'!'

'Нарочно - да се дразниш ти,ма!'..

'Ква си ти, ма, мърло? '...

Сексизъм , простотия профанщина и без грам възпитание
 Изглежда ти си най продуктивният кадър в  'Калдата' .Просто безнадеждно положение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Joanna Rutkovska написа:

Муньо., ти все повече ме приличаш на лирическия герой от "Приказка за стълбата"
Неадекватни забележки , безполезни съвети към потребители и отново фантастична нагласа ,че си хванал Господ за Шлифера и  твоето мнение (неадекватно меко казано) е най меродавното за всички тук. Защо си си сложил опцията да не те блокират хората Муньо. Вероятно,защото на всички им е дошло до гуша от гьонсуратя ти.Кой си ти бе Муньо - тези неща се учат в детската градина !!!

Социализиране ,  уважение към мнението на другите, великодушие , отзивчивост , добронамереност, разбиранме, човечност ..................

А,  малко по прибрано бе Муньо, загаши се и си модерирай тона да не ти модерират главата някъде в живата реалност.

Ще стрещнеш по закона на Мърфи 'Баш майстора'  и ще станеш за смях. ''пишман'' работа е да се храниш със сламка!И махни най накрая  това 'Helper.Какъв Helper Ти не помагаш на никой ,а само се заяждаш! Да си остане само втора част- Професия - каруцарин. ,която добре си я описал.Обикновено се оказваш прав, когато сам се охарактеризираш. Моля, колеги! ....давайте лайковете насам  да не помисли Муньо, че спамя...

Май нещо и теб те стяга шапката?!Споко бе,колкото по се въртиш,толкова повече влиза!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мърло, хайде като си толкова нагла дай значение на "биоз'!
На BIOS мога дам определение, но на биоз - не. Може, пък, да не знам тази абревиатура.
Моля, мърло, осветли ме!
Това твое поведение хората определят като "хем насран, хем голям".

преди 33 минути, Joanna Rutkovska написа:

Защо си си сложил опцията да не те блокират хората Муньо.

Нарочно - да се дразниш ти,ма!

преди 33 минути, Joanna Rutkovska написа:

И махни най накрая това 'Helper.Какъв Helper Ти не помагаш на никой ,а само се заяждаш!

Ква си ти, ма, мърло? Нека по този въпрос да говорят друггите или ако случайно ти се отдаде да ползваш търсачката на форума можее да намериш и доказателства.
Пак казвам - ако ти се отдаде-не се напъвй много...
А за заплахите за физическа разпрва -пак си помисли дали можеш да държиш такъв таралеж! Има възможност горчиво да съжаляваш за острумието си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, peppone1 написа:

А ти явно до сега не си бил със жена и не знаеш в кои случаи се налага това. И понеже преминахме в здравословната сфера, само ще кажа че при аутопсия на починал пациент, лекарите са извадили от червата му до 10кг. шлака. Непрочистването на  дебелото черво се предполага че е една от причините за рак, като и стресът разбира се. Познавах възрастен мъж именно опериран и с отстранено дебело черво, който изглеждаше с 20-30г по-млад. Според друга теория дебелото черво е една от причината за скъсяването на живота. Боледуват предимно мъже, така че мийте се където трябва и когато трябва и не се подигравайте с тези наистина страшни неща. Прочистващите за дебелото черво разтвори са много скъпи и една жена в един друг форум питаше откъде може да си набави такъв.

На тебе май честичко ти чистят шлаката. Всяка вечер с големи и дебели "почистващи инструменти"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, XYconstant написа:

Вземете си стая.

С него? Допускам, че профилът е джендър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, DarkEdge написа:

С него? Допускам, че профилът е джендър.

Този джендър е баш онзи малоумняк Пипона! Не се ли усетихте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те затова си се и лайкват с @peppone1 - лика-прилика кат два стръка иглика.
Ама не вярвам питоня да разпише биоз - твърди, че е в час с ингилизкия и че е ИТ инджинер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.09.2018 г. в 22:21, Staseka7777 написа:

Тук за мене е малко излишен цитата ти.

Жената просто не знае как се пише "БИОС" и слага "З" накрая. Определено обаче знае какво е. Тук е въпрос на неграмотност.

Мисля, че темата се казва "Бисери..."
Как мислиш - дали не съм наясно, че знае как се ползва, след като е дала видео по темата?
И в качеството си на адвокат или представляващ се явяваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...