Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На такива типове, които държат на максимата "щом имам нещо, то значи е най-хубавото", въобще не трябва да им се обръща внимание. Най-малко, че не може да се стигне до някакъв градивен диалог...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.11.2018 г. в 15:51, AAUUXX написа:

Не ми се ще да цапаме точно в тази тема, но ти предизвикваш това!
Къде заби от кабели за тон-колони на микрофони и грамофони дози? Темата е друга!  Кой го казва това, че кабела на микрофон трябва да е не по дълъг от 1м, а ти пък си оставил 20см, ходил ли си в кръчма във времето когато нямаше безжични микрофони да видиш как хората си пеят с кабели на микрофона по над 5м и всичко е точно. USB и DATA кабела на хорд диска нямат нищо общо с кабел за входен сигнал на НЧУ, по едното върви цифров сигнал, а другото аналогов. Другите щуротии за жичките няма да коментирам.
Извинявам се на автора за отклонението от темата!

Потребителят е открил нов вид електричество - цифрово електричество. За разлика от жилищната инсталация по която тече аналогов ток, то по кабелите на компютрите протичал специален цифров ток. Да очакваме в близко бъдеще и цифрови генератори, батерии и акумулатори. Потребителят също не знае какво е проводник литцендрат и къде и кога се използва. Това е тотален бисер за липсата на елементарна грамотност, дори и по физика. Не ме изненада и това че това негово мнение бе единодушно подкрепено от старите "техници", което потвърждава че и в този форум налице е шуробаджанащината. Всеки упрек към мен, който може да е в мой ущърб, колкото и да е глупав, той има подкрепа от баджанаците на шуреят. Без значение какви глупости ще чете форумната аудитория, тези Ганьовци не ги интересува дали ще бъде излъгана, важното е те да си напълнят коремчето и да озаптят колкото се може повече конкуренцията.

Ето драги читатели, вижте си форума на какво ниво е, щом вече и обръщението "дядка" се превърна във вулгарна дума, утре и "чичка" ще стане обида, така както циганин и българин са си обида открай време. Добре ще е и вправилата на форума да се запишат кои думи не трябва да употребяваме. Щото от толкова лицемерие и невежество, администрацията вече се чуди как да смогне и й трябва още една капка, да се хване и да изрине боклука, така както и аз се опитах чрез многократно триене на теми да изчистя простотията, заради което мое решение пострадаха и правата на цялата форумна общност, което също не е редно, трябва човек като размисли да може да си изтрие и промени коментара, а не все да чака скатаващи се модератори, а през това време цял свят е видял униженията на които е била подложена жертвата и едва когато всичко се забрави и човека е достатъчно окалян, модераторите след дъжд качулка се намесят. В този форум трябва да има спешна помощ за лекуване от просташки вирус, защото който кихне или се изкашля в някоя тема, а вече заразеният не може да види напъните на болния преди да кихне за да се отдръпне. Мисловните вируси са сериозна работа и хората докато се смеят на тези неща, така и се разболяват. Но за щастие има и благоприятни оздраителниполезни вируси от положителните хора, които се пращат по същият начин, но те лекуват околните. Например в Биг Брадър видяхме добрият по природа Валентин Кулагин, как успя да събуди заспалите от ежедневно преяждане и вечно гладни съквартиранти. И защо ли никой не можа да го озапти, никой не можа да го обиди, дори охраната го гледаше с почуда как им разбива вратите, макар че и той бе смазан накрая?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

peppone1 не знам аз какво съм открил, но ти откриваш тъпотията !
Ти къде в моя пост прочете за цифров ток, а?
Правиш ли разлика между DATA данни и ток, или ти си над тея неща и на са фактор за теб ?
Дори и тук сред четящите тази тема има достатъчно технически грамотни хора, които да разберат какво съм написал, защо съм го написал и на теб кое ти се струва смешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че аз откривам тъпотията, след като другите са слепи за нея. И вместо да се поправиш, продължаваш да защитаваш глупостта си. Не, не правя разлика между Data данни и ток, защото по кабела може да тече единствено ток. Не знам тези твои данни под каква форма текат по кабела, може би като маршируващи в колона цифри или хвърчащи документи от папка в папка, както показва компютъра в процес на копиране. Вече ставаш много смешен и вместо да се засрамиш, ти продължаваш да пъчиш голият си с извинение насран задник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Klijes написа:

Все тая, може да изтриете темата. Ще питам в бг мама

Висша форма на отчаяние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

да сложиш на друг уаярлес канал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Технически погледнато не е грешно, но транслитерирано така, ме кара да си задавам въпроси :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, killchain написа:

транслитерирано

Нещо кат' whyarleess

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Росен Р. Александров написа:

Насрахте темата с телефони, когато е в раздел компютри.

Изпратено от моят Nokia 6.1 с помощта на Tapatalk

Ама моля ви се! Никакво споменаване на телефони в темата ми! :lol6: 

на 28.11.2018 г. в 15:46, killchain написа:

Висша форма на отчаяние.

Всъщност, споменатият форум може да е ценен източник на познания в най различни области :) .

Например - отворете Google.bg, напишете "делко" (без кавичките), цъкнете на третия резултат, и - приятно четене! :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, RudeBoy написа:

Например - отворете Google.bg, напишете "делко" (без кавичките), цъкнете на третия резултат, и - приятно четене! :D 

Delko=Alternator - това е в 4-я резултат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо объркахте темата.
А за автора на поздрава - при следваща такава простотия, знаете какво следва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Деянчо написа:

Че ти имал ли си такъв изобщо? :D

Даже два :angry23:

преди 9 минути, AAUUXX написа:

Че кой го зема :D

Eдин виден политик

Няма ти кажа кой

Тайна е :topsecret:

Искаше да стаа актьор, ма нещо не му стигаше.

П.П.

:offtopic_s:

Ебавам се, бе хора. Не може ли да разберете. Изтрийте го, ако смятате за добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Yvan Sergeеv написа:

дъно повече от 100-200 лв е  излишен разход 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, killchain написа:

за какво да си купуваш дъно от 400 лв като можеш да си купиш 4 от по 100 лв  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Yvan Sergeеv написа:

за какво да си купуваш дъно от 400 лв като можеш да си купиш 4 от по 100 лв  ?

Намери X299 или X399 дъно за под 400 лева и ела пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Yvan Sergeеv написа:

за какво да си купуваш дъно от 400 лв

За к'во да си купуваш Mercedes SLK AMG  като и трабантът върши работа :D
Е, да, ама не.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, DarkEdge написа:

За к'во да си купуваш Mercedes SLK AMG  като и трабантът върши работа :D
Е, да, ама не.

Трабана комунистите го измислиха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Реджеп Иведик написа:

Тъй, тъй - турнали мотопеда в кутия за ботуши. Почти кат' мото триколките, облечени в мушама. Все още са популярни в ЮИ Азия...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, DarkEdge написа:

... Почти кат' мото триколките, облечени в мушама. ...

Velorex (известни още като Летящите Шлифери) - класика в жанра :)

Velorex.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С обратно позициониране на кул'летата, адаш - ено отпред и се измества (отваря, заедни с вратата, която е отпред също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

С обратно позициониране на кул'летата, адаш - ено отпред и се измества (отваря, заедни с вратата, която е отпред също.

Isetta - отваря се като хладилник... И също така се кара :)

BMW_Isetta600_med.jpg

Ма и на тях самичкото кулло им е утзят....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, darkterminal написа:

Velorex (известни още като Летящите Шлифери) - класика в жанра :)

Velorex.jpg

Онова концептуално BMW, дето си сменя формата, ряпа да яде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, killchain написа:

Намери X299 или X399 дъно за под 400 лева и ела пак.

нема да ти намерим

щото  ше кажеш после намери ми и  I9-9980XE за под 50 лв

преди 10 часа, Реджеп Иведик написа:

германците са го измислили

след втората световна им е забранено да произвеждат коли  с метален корпус за да не ги правят бойни машини и пак да стане война

обаче след  влизането  В  ЕС  сдружението за стомана и въглища малко им е отпуснат края

сега се  говори и за нянаккава обща европейска армия

за да се  направи вратичка в закона

германеца много иска да има войничета 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Yvan Sergeеv написа:

нема да ти намерим

щото  ше кажеш после намери ми и  I9-9980XE за под 50 лв

Не, няма да кажа, защото знам кое колко струва. Ти си този, който изглежда иска да спори с факта, че безплатен обяд няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз знам кое колко струва

знам и кое си  заслужава да се купи  и кое не 

което е по важно

и биткойна струваше  20 хиляди и сега струва  3400

ама... реално е   отрицателна стойност- изхарчена енергия с 0 полезно действие .

дали 1 биткойн струва колкото   I9-9980XE + X299 +   въобеще цялата конфигарация 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...