Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

:D .... 

Офф,,

Абе реджепоФФФФ, сега пак ли нещо те сърби ... ако те сърби, почеши се многознайко селски  ..... и комплексите си относно моите знания и образование, бих казал да си ги навреш знаеш къде ;)

И бих сменил репертоара на твое място, просто стана изтъркано и показва само селска малоумна злоба  .. 

Край на оффа ....

[Коментар]

Без коментар  :)  :)  :) 

[/Коментар]

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да се спрете малко, а?

Едит: след малко ще почистя темата и напомням, че тя е с цел забавление, а не нападки, обиди и присмиване.

Едит2: много постове заминаха в небитието.

Ако обичате не забравяйте всички противоречия да уточнявате на ЛС с хората, към които са отправени, а тук да бъде мястото само за цитираните бисери.

Благодаря!

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. За тази цел ползвайте бутона "Докладвай", намиращ се под всеки един пост. Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. Ако подобни неща станат чрез лични съобщения, трябва само да се уведоми член на администрацията и ще бъдат взети съответните мерки за предотвратяването им.

Обърнете внимание и се запознайте детайлно с правилата на форума и от тук нататък ще си носите последствията, ако обидите който и да е потребител във форума!!!

Пишете, цитирайте, участвайте в дискусии, но се ограничете с определянето на другите потребители и особено с обидите към тях.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само българският език има топоними по цялата земя. И всички континенти, древни реки и страни и народи носят български названия.

Да вземем думата Юдеи - Юдеите са онези Древни българи, които са отичли на Юг от днешните български земи. И заосновали не само Юдея, но и Юнан, както е древното име на днешните гръцки земи, запазено и до днес като наименованието й.

Да вземем Египет - страната на Га (Земята) и Ба (Бога Отец на Древните българи). Оттук идвата и Габатите, дали името на Египет. Самите Габати днес се наименоват с видоизмененото име Копти и те са коренното египетско население.

Примерите за древността на езика ни са безброй и около света.

Според библията, Бог се е реел в космоса и е намерил подходящо място на което да си сътвори нашата планета, като я преустроил за годен  живот. На нашата планета си създал човек, по свой образ и подобие, както и други животни. Ако се вгледам подробно в това, то Бог е извънземен, който за да създаде по свое подобие нещо, ще рече генно инженерство. Като се вгледаме и в историята ни, човек е бил погубван около 5 пъти и е пресъздаван на ново. Учените го нарекли еволюция, но ако е така, нямаше да имаме празно петно във далечното минало. Сегашното човешко съзнание има реална представа за около две хиляди години на зад. Като видят учените нещо по старо от това, като строежи или предмети, гледат като телета. Това ме навежда на мисълта, че извънземните, могат отново да ни затрият и да подобрят следващото поколение хора. ;) Не се знае, кога ще им писне и ще насочат една комета в правилната посока. :hush: За момента, най-голямата човешка простотия, е продължаването на използването на HAARP, с което загряват атмосферата, тя се издига охлаждайки се рязко кондензирайки се в проливни дъждове над малка концентрирана област. Така, дали не изтънява атмосферата? За какво ни е още вода? Пък ако влкючват и изключват с определена честота, подскоците на атмосферата причиняват земетресение. :ohmy: Тази система е измислена от арабин, който със малки удари на атмосферата по земята намирал нефт.  Използваната от него енергия е стотици пъти по малка от на HAARP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Древните българи са наричали Ра / Ба Ра Бога Отец или още Първичният Бог, Непроявеният Бог, от който всичко започва. Постепенно той е станал Бог Ра или просто Бъра / Бра / Браман.

От този най-древен български бог произлиза и наставката "пра" със значение на най-стар в българския език.

Според Древните българи, докато Бог Ра е непроявеният и вечният дух, то материята и светът, възникнал от нея, са проявлението на Бог Ра. Божият дух днес се нарича Спирит в много латински езици, което е още едно доказателство за тяхното възникване от българския език. Спирит има за корен думите СъБаРа т.е. С Бога Ра. Постепенно СБаРа-т е станало Спирит. Божият дух СБаРат / Спирит е волеизявил себе си с Божествената воля на сътворението и е създал материята МаРа, Божествената майка.

Поредната ударна доза смях. Заповядайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Появила им се е снимка която иска откупа за файловете им срещу откуп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като пусна компютъра ми стига до там кадето влизаш в биоса и не иска по напред стига най много до това да инсталираш уиндолс каде може да е проблема пробвах с друг хард дава ми същатата грешка, не сам объркал кабелите или нещо такова някой да помага а като го буутна за инсталация ми пише че няма хард по напред не стига харда е тестван и работи

Цяла една запетая(увеличил съм я). Това е постижение. Можеше и да я няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше посочил и точната марка на Asus-a може и да ти посочим от къде ти идва проблема...?

Колко ли различни марки Asus има?...  :D

ПП. Днес има добри попадения:

Попринцип нямам много опит с аудиотехника, но от личен опит знам че импеданса на повечето мобилни устройства е до 32 ома, докато при настолните компютри (особенно с отделни звукови карти(не вградени)) може да надхвърли този импеданс с доста и по-този начин да ти изгори драйвърите

Т'ва изгорелите драйвъри е гадна работа  :D

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6: Я някой от модераторите да открие рубрика "Бисери от форума". Май доста кандидати ще има за там.

Ами, айде де! Ти, да точно ти, вече си в темата. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т'ва изгорелите драйвъри е гадна работа  :D

А пък ако знаеш как миришааат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото ми се е случвало и на мен и се оказа,че е проблема в драйверите.Преинсталирах ги и се оправи.

На слушалките ли преинсталира драйверите или нещо друго?

Драйверите за звука.Слушалките нямат драйвери  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според мене да не звучи смешно защото може за някои да прозвучи които се имат за по разбирачи от другите , ток се харчи много и от самото захранване на пцто колкото повече награвя при работа и сега като дойдат жегите много ще награвя толкова много ток ще харчи но това си е моя теория все пак другия месец идват жегите и трябва да се помисли за смени на термопасти , охладители и т.н които да са енергозависими

10лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как мога да си проследя телефона  даже и да е махнта  батерията  за всички смартфона  програма с която ще ми покаже къде се намира в действителност.

От тема преминала многократен модераторски контрол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мене без батерия няма да може единствено ще могат да го открият без батерия полицията ако имат необходимия софтуер който е много скъп подобен на цру .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е толкова сложно, виж как процедират в ЦРУ и Ми6.

Как им се казваха каналите в YouTube, където можеше да се видят подробности по проследяване и шпионски технички ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е няма как да не отбележа...

Темата е "Търся смартфон до 670 лева", като човека е конкретизирал:

Здравейте! Търся надежден смартфон до 670лв. Колебая се между Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 mini и Sony Xperia Z3 compact. Заслужава ли си някой от тях? Може да ми предложите и някои други. Благодаря предварително.

Следва помощ от публиката с:

Само информативно за S4 да го имаш в предвид. :)

09.07.2013

26.07.2014

И бисера е налице:

Датата на производство не значи нищо. То S3 е произведен още по-рано (е, логично е) но хората от xda продължават активно да си го подържат. :)

Малко бърка момчето дата на производскво с дата на новината, но нейсе.

Това не е датата на производство, а на новината. :D

:hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах от това което е написано, сякаш аз съм го писал.

Аз не разбрах, все едно ти си го писал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях ти казал , не говори неща за които хал хабер си нямаш .... дори икономическото ти образование и знания са гола вода и кал в ушите .... от народно стопанство разбираш колкото мирча чаушеска новоосманийски  и реджепчов будистки от политика ..

А в Македония събитията са просто поредната геополитическа кампания на ФАЩ срещу РФ ....и това е ясно като бял ден ... всичко останало е изпозлване и раздувне на вътрешни конфликти , слаби политици техни , разиграване с етнически карти, разиграване с исторически вражди на балканите и така нататък...... така както тука двама трололипа постоянно се заиграват с новоосмании и избиват комплекси от 500 години .... мдам.. когато си се насрал е най лесно да обвиняваш някой като малцинствата за всички проблеми и да ревеш постоянни че те били виновни за еди какво си , за справка Окраината в момента , и не само ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как учителят/учителката по БЕЛ на въпросния потребител му е писал/а повече от Слаб (2)?

Редактирано от Хорст Фукс (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си седни на г*за бе тъпанар! Никой до сега от модераторите не ти е направил нито една забележка за обидите, които ръсиш, забележи не по обикновени хора, а към световни лидери. Ти да не си случайно българин?  " А касапинът Путлер "    Най- учтиво ще помоля някой от модераторите да вземе накрая някакво отношение по случая. Толкова ли последните не се досещат, че не трябва те самите да допускат тези неприятности във форума?Четете точките и се хващате в тях веднага, когато Ви засегнат, а останолото не го забелязвате.  Написаното не се отнася за "оставиме"

И ако съм го назовал този идиот с думата "тъпанар",то той си я е заслужил отдавна!

Значи, по обикновени хора може, а по световни лидери не може  :)  :)  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
показване на несъздаден диск

Лесно, човека не е разбирал от пералний (логично е, не всеки разбира най-много от пералний), имала я е на промоция и я взел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...