Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Флашката не работи 

има вероятност самата фплашка да се е повредила от неправилно изваждане от компютъра

и отговора на автора  :):wub:

Няма как да се е счупила от вадене,защото не е изпъкнала 

и вече окончателната и смърт  ;)

unrealizable, на 13 Юни 2015 - 12:50 PM, написа:

отворих я и вижте какво получих,ппц не са ли други частите.Сега вече въобще не я отчита даже.

http://prikachi.com/images.php?images/824/8169824j.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/826/8169826d.jpg

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Не_известни, но за сметка на това независими. 

и компетентната констатация  

Ей, няма спасение от корупцията, навсякъде е  :

Публикувани изображения

дай темата де

https://www.kaldata.com/forums/topic/242865-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D1%84%D0%BB%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B0-kingston-datatraveler-16gb/

не ми е ясно защо е разпорил флашката ? сигурно е търсил мармота,който записва данните :wink12:

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тю, дето се вика, тъкмо се зарадвах като прочетох как се емнаха пак групата трололипита хунтовоукропски , покрай митинга в Донецк да злорадстват..и цък, разбиха им набързо фейкометите.... толкова бързо че чак пуканките не можах да довърша  :D  :D

Жалко, особено мекосърцеразделната русокоска за малко да блесне в брюнетски цветове , и айде пак в киреча... дето се вика не става ..... :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зиг...Хайл !!!

.... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно??? Предлагам да си изпиеш хапчетата преди това... доктора тука може да те посъветва какво да вземеш...а халюциогените ги остави, не помагат ;) ... :D

P.S Алгор, предлагам да го пренасочиш директно към Док... или да го уредиш по своите си канали към подобни на Карлуково или 4-ти километър хахахахаха 

ФАЩ ще има да си фантазират като теб още дълго, а малките им опити ще срещнат достоен отпор , все пак времената са други, света е друг, събуди се навреме....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц...ти не спориш, понеже си гола вода за спорене, ти просто лъжеш като циганин от Столипиново... и преиначаваш фактите ....и то с упорита наглост и безочие ..

А за Хага или други такива, има да си мечтаеш, както ти казах, света се промени, както и международното право от момента, когато едни кравари си помислиха и се взеха за всевелики и единствено неповторими в света.....Хага в момента е просто парлама , за балъци ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оу, кой се весна, изплува от дълбокото да покаже морална подкрепа на лемурите си :D ....

Та понеже от него отговор не получих, да чакам ли твое включване, или и ти ще се изуеш като мокра, миризлива  пръднА от сорсоидни гащи и уста мммм??   ;)

Линка му е даден горе, може да прочетеш, и да кажеш спеце по всичко ( а реално нищо, освен как да надуем егото си с материални нещица, въпреки че сме гола вода )   :clown:

П.С А понеже шареното Рупченско пак се изцепи горе

Култово

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, спрете да обръщате внимание на Миро, реджеб и Нел, моля ви! Те са откровени фашисти! От постовете им си личи!  Вижте какво, докладвайте ги на руснаците, на руското разузнаване, те ще се оправят с тях, нищо, че са българи! опасно е нацисти и фашисти да бъдат на свобода! Ако бяхме нормална държава, тия щяха да идат в затвора за  промиване на мозъци и подкопаване на националната сигурност и застрашаването и!

Писна ми да скролвам за да избягвам техните мнения, заболяха ме очите! искам да чета новини за украйна, не пропаганда1 Ние държава нямаме, не и независима......на ваше място пиша за тях на руското разузнаване - как пропагандират война, как заплашват България с Новоосмания, как опитват на настроят народа срещу Русия, как обиждат Путин на Путлер........ А дали тия руснаците ще им светят маслото, не ми пука! искам форума ни отново да е нормален!  Самата аз не понасям нацисти!

Предайте ги на руснаците, те ще се оправят с тях! Пък да видим дали като им изчезнат агентите тук, тия от посолството и от САЩ ще посмеят да въвлекат България в нещо!

Преди 25 години службите ни за сигурност не успяха да спрат преврата,  Тодор Живков твърде много беше манипулиран..........Дайте на не повтаряме неговите и на разузнаването грешки и да се разправим веднъж завинаги с чуждите агенти тук.  Така ще докажем, че сме достойни българи, защитаващи страната си. Армия може да нямаме, но  достойни българи, готови да бранят страната си даже пред монитора - да!

Само предупреждавам САщ или помиярите им тук да не си помислят да правят нещо срещу мен....... Първо, с увреждания съм, нещо ако ми се случи, здравата ще се разсмърди в малкия ми град.  Едва ли ще можете да затворите устите на цял град! Второ, да речем, че има нещо такова като предиен живот. Давам ви жокер - открийте какви съвпадения има между Ейбрахам Линкълн и Джон Кенеди освен убийствата......... А моя аватар нещо трябва да ви говори......ако имате мозъци да мислите де. Защото сега знам много неща за онази война, знам за мръсното участие на САЩ в лагерите......... Знам и защо сте отказали убежище, това с котите през мен не минава..........Само направете нещо, целия свят ще разбере на кого сте посегнали,  дали ще ви обичат след това? Едва ли! И трето - много, ама много подценявате българите. Това не ви е холандският народ, който за пари ще продаде и майка си и светините си! Нищо не може да застави народ като българския да се обърне срещу Русия!

Вярващи ли сте? Вероятно да - в парите. Но да видим как ще се обърнете срещу човек, който вярва в Бог, знае, че го има и който Ме пази! Не вярвам да горите от желание да изпитате силата и мощта на Бог.

Боже, колко мъка има по този свят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже, колко мъка има по този свят

И всичката тази мъка е събрана в главата само един единстен човек ... представяш ли си :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още зелени биберони ще се раздават ли... и сменяйте че много скърцат от използването им в играта кукуриго-кудкудяк.

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях аз, ама нещо твойте уж сарказми за плурализъм не пасват изобщо .....Дето се вика, не на място ....

Ъъъъ...муха ли бръмна ???... или някой се из..пърдя пак с поредни глупотворения великобезмислени :D

Опс, извинете, това бил селянина бай ти ганя .. е, простено му е ..... :clown:

П.С Айде, подавай жалби в съда, съгласно решението на евронезнам си какво по правата на говедата ... тъкмо съм на кеф , бирата върви, мезето също .... ммммдам...а другарчето ти, може да заплашва модерите и админите с това решенийце, ако му се вържат де :D

ИзФинете господин ГраЖданино , вие сте закърмен със златна или сребърна лъжичка, и пръцкане като такова не познавате... как се обърках, дори не пикаете, и не серете.... направо сте уникален :D ...... :lol6:

П.С Ей, как ги обичам такива надути гражданчета културтрегери селски  прости, просто си нямате на идея.... особено като защитават селяните байганьовци безмозъчни и се пъчат с културтегерски изрази и фасон да покажат видите ли нещо по по най... хахахахах.... Дето се вика, каквото повикало, такова и отговорило  :shy11:  ....

А и да, нещо против шофьорлъка като честен начин за прехрана ли имате ? Или викате всички требе да са гешефтари и фасонджии без покритие ;) .. и безкрупулни недоразумения имащи се за  нещо както споменах, по по най най най ....и че парата прави човека, а не качествата му ... мдаам, та такива нещица

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Признание ли? И от кого или кои  ще да е това признание :D

Мдам, за мен лично признанието не е фикция някаква... ако за теб е, моите съболезнования .... Отдавна ми мина мерака да съм признаван и харесван от всички... кауза пердута е това.... да бъдеш такъв какъвто очакват да си, вместо това, което си ... само глупак може да си го мечтае.....тоест, необръгнат дилетант в живота, или комплексар някакъв.....

П.С И когато говорим за признание, нека засегнем и на каква база е това признанеи, и кое е ценното ... така че, пак вземи се позамисли малко драги ми смехурко.....Ако е както твоите опити за изискване на признание понеже си бил еди какво си, хахахаха, е може да си го завреш там отдето ти излиза акото , след хапване със сребърната или каквато там лъжичка смяташ че заслужаваш ;)

П.П.С И така, ще продължаваме докато на някой мод му писнат твоите доклади или на другарчетат ти укротроли ? :D :D ... В което напълно съм сигурен  :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно за тоя аукант в microsoft става на въпрос мога ли да го премахна щото ме дразни всеки път да ми иска парола

упорито човекът си пише аукант,а мислех,че само в заглавието на темата е сбъркал.точка и запетайка има само в първия пост. :computer8:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Като му няма нищо защо ще го мъчите с дефракт ? както писаха колегите по горе дефракт се прави в крайни случаи

Не става дума за пречупване на светлина а за проблем с твърд диск.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Portable Ubuntu Remix for Windows (Pubuntu)

Извинявам се за глупавият си въпрос. Попаднах на тази Линукс дистрибуция, но не мога да разбера това Линукс дистрибуция ли е или Windows обвивка. Търсех в интернет Портативна Линукс дистрибуция. Благодаря предварително на всички за отговорите.

На извиняване сме днес...

Не се приема! Рапорт даден!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка иформация на сформиране се съхранява и построява в астралната памет-ядро.

И после се чудете кой звъни на врачките от Канал 2001...

Вярвам, разбира се. Ако отричаме прераждането, отричаме кармата, която единствено дава правдоподобно обяснение на нещата в живота. Как иначе някой би могъл да ми обясни защо ни се случва едно или друго, защо един има късмет, а друг - не, защо се случват ужасни неща с невинни деца..?

Ама разбира се, че само кармата дава обяснение. Ех, кога масата ще започне да мисли логично...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И после се чудете кой звъни на врачките от Канал 2001...

Ама разбира се, че само кармата дава обяснение. Ех, кога масата ще започне да мисли логично...

КАТО ГОВОРЯ ЗА ИНФОРМАЦИЯ, ТО ТЯ СЕ ОТНАСЯ ЗА ЖИВОТА На ВСЕКИ, КОЙТО СЕ ПРЕСФОРМИРА,

ЧРЕЗ ПРОГРАМНИ ОТВРЯНИЯ. И няма нищо общо с врачките.! Тази информация е недостъпна за човешкия разум, защото е закономерност на развитието. ,,Там пазят хирувимите,, както е споменато в Библията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАТО ГОВОРЯ ЗА ИНФОРМАЦИЯ, ТО ТЯ СЕ ОТНАСЯ ЗА ЖИВОТА На ВСЕКИ, КОЙТО СЕ ПРЕСФОРМИРА,

ЧРЕЗ ПРОГРАМНИ ОТВРЯНИЯ. И няма нищо общо с врачките.! Тази информация е недостъпна за човешкия разум, защото е закономерност на развитието. ,,Там пазят хирувимите,, както е споменато в Библията.

Но за твоя нечовешки разум е достъпна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Западните автори се интересуват само от арменските павликяни и го правят повърхностно до ХІ в.

Но за твоя нечовешки разум е достъпна.

Много станаха потребителките в този форум от категорията "Гласовете ви чувам": haidukpikaso, Aliya, witness, penna777...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много станаха потребителките в този форум от категорията "Гласовете ви чувам": haidukpikaso, Aliya, witness, penna777...

Много са, ами са срамежливи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното може до 16GB рам памет, а процесора до 32 така, че няма да се оползотворява напълно... Както и максималната поддържана резолюция от видео картата на повечето от слотовете е 1080p и скорост 60 херца, което е голям минус ако играе доста игри и в бъдеще ще мисли за ъпгрейд... Няма да е лошо да се помисли и комбинация между по-малък HDD например 500 GB и SSD диск, което ще увеличи доста производителността на системата, както и няма да е лошо в конфигурацията да се добави по-мощно захранване... Работата на захранването е да преобразува ниското по напрежение електричество от мрежата в нужното постоянно напрежение... Едвали консумация на компютъра (така) е повече от 350W, но в бъдеще може да се включат и друга периферия или хардуер и захранването може да се претоварва или изобщо да не е достатъчно, за това най-добре да вземе 450W... Не, че и това няма да му върши работа, но както казвам по-мощното ще е по-добре. Освен това, дъното е с много лоша звукова карта, този вграден Realtek чип просто съсипва всичко... 

Вече съм със значително обогатени познания за оползотворяването на хардуера, в частност на процесора. Освен това и още и още бисери, във  всяко следващо изречение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво е логичното обяснение според теб? 

Редактирано от Шри Компютърджи (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

алооо ще обсъждаш майка си ясно ли ти е

:beat:

Много са, ами са срамежливи.

и за тебе се отнася - майка си обсъждай

:beat:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване