Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

За последно, на теб селска пръчко, ти си най кухия бастун които се е появил тук. От всички останали си най простия, от мен да го знаеш, и запомниш. Че един "Будист" както ни наричате ти го е казал! А за Калушев като говорише, "мане ма той нищо не значил пред мен", се вижда че си една селска фурнаджийска лопата! И можеш спокойно да отидеш и да си €%$№@$№$%%*(§€€%№№, ако разбираш какво значи това. Ма кат та знам къв си прос, и това даже не знаеш какво е! Аре бегай да раниш и гониш говедата, селяндур прос!!! 

Каква изящна словесност, какъв стил! Може би ранният Милър?

А какво ти Весна знаеш за вселената.... ?! ;)

В сравнение с теб - нищо. Все пак колко души са благословени да получават космически факсове като теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако зависеше от мен, щеше да стане точно така, както съм го написал. Включително мерки в малцинствените райони всички деца да бъдат задължително обхванати в българската образователна институция, с изключително говорене на български език. Една немалка част от малцинствата не иска от безхаберие, с последващо не можене да говори на български език и да пише на български език. Познавам хора от етническите малцинства, с които е много трудно да се разговаря, защото много трудно разбират какво им говоря. Аз още по-трудно разбирам какво ми отговарят, защото това е много далече от българският.

Няма как всички да владеят перфектно българския език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога ще спреш да спамиш единствено с емотикони ?

Тъй де. То пък спаменето само с емотикони спам ли е?! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Марка и модел на дънната платка, за да видим дали са инсталирани драйверите.

интересно как ще го видим това.

Тъй де. То пък спаменето само с емотикони спам ли е?!  :D

2.8 Не са желателни безсъдържателните мнения ("Хахахахахахаха", "Жестоко е!", "Много яко", "Харесва ми!", емотиконки и т.н.) и теми. Нека подобни мнения бъдат придружавани с обосновка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

2.8 Не са желателни безсъдържателните мнения ("Хахахахахахаха", "Жестоко е!", "Много яко", "Харесва ми!"

цитатът беше:

Кога ще спреш да спамиш единствено с емотикони ?

Това, аз го разбирам така => авторът иска от другия постващ да спами и с текст, не само с емотикони :D

Тема в раздела за C++

Програма за обработка на студенти

програмата се състои в създаването на студенти

До ръководствата на университетите! Ако си нямате студенти да ви попълнят бройките и да вземете тлъстата субсидия или искате да ги обработите по ваш образ и подобие, вземете си тази програма! Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tема:

Дали компютърът ми ще избухне със това захранване ?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От друг форум , ама гледай колко мъка има на тоя свят  :)

Колеги взех преди време тази прахосмукачка Philips Performer Active FC8653/01 сега торбата и се напълни с прах. Трябва да се изпразни или да се изхвърли и замени с нова?

едит: в книжката пише че трябва да се заменят

Пич , хвърляй прахосмукачката и купувай нова , аз колите сменям така , щом се напълни пепелника и я сменявам  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудно е ,дали има качествена разлика между "тъп селяндур" и понятието "интелектуален провинциалист"? Богатство на изразните средства, по-голяма мекота?

:D:biggrin: Кефи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това му се вика интелектуален провинциализъм.

Дони (Коцето Калки) в стихията си (по-скоро в интелектуалната си немощ). Интересно ми е как изглежда интелектуалната "столичност"? Дончо страда от типичния синдром-невежество на противопоставяне на провинция/столица, характерен за индивиди с нисък коеф. на интелигентност. А иначе със замах разисква въпроси, касаещи будистката философия. Но какво друго да очакваме от главатаря на чалга будистите в този форум?

Редактирано от Весна Змиянац (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
натискам битона за интервал и ме сваля ред надолу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие на тема  :)

"Кой от двата компютъра ще има по-голямо бързодействие?"

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако въпросният потребител бе натиснал по-силничко биДона, щеше да бъде свален директно на пода, а не само един мижав ред.

Редактирано от Весна Змиянац (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"и" и "у" както виждаш са през един бутон,тъй че за мен това е механична грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"и" и "у" както виждаш са през един бутон,тъй че за мен това е механична грешка.

Необходимо е и малко въображение и асоциации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма такава програма , такава програма имат само ДАНС , ЦРУ , интерпол май си голям фен на от местопрестъплението

Има, нема ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В епоса на Бългамъж, най-старият епос на света, е разказана историята на Библейския потоп в Черно море, но няколко хиляди години преди Библията да разкаже. В епоса Ной е наречен ОтНапистим, т.е. От Напастта излязъл, спасил се от водната напаст.

Според мен той се е спасил върхи Странджа планина, планина с умерен и благоприятен климат за разлика от високите заледени върхове на планината Арарат. Още повече, че в Странджа е запазена предпотопната растителност и до днес. Старите хора на Странджа и до днес строят дървените си къщи със специални клиновидни сглобки, които наричат строежът на Ной.

Култово!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе-хе :grimace: чета си бисерите тука от моногамията и полигамията и таа другата за изгубеното в себе си 13 годишно момиче и забелязвам странна тенденция- в сравнение с моите бисери останалите тряя да са диаманти или платина или де да знам! :laughing4: В светлината на това ми се струва че цялата тема е култова!

Евалла :wors: Ама защо и аз съм изтипосан тука :clown:  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе-хе :grimace: чета си бисерите тука от моногамията и полигамията и таа другата за изгубеното в себе си 13 годишно момиче и забелязвам странна тенденция- в сравнение с моите бисери останалите тряя да са диаманти или платина или де да знам! :laughing4: В светлината на това ми се струва че цялата тема е култова!

Евалла :wors: Ама защо и аз съм изтипосан тука :clown:  :ph34r:

Не се кахъри, аз съм по изтипосан !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се кахъри, аз съм по изтипосан !!!

Не се кахъря, те ся новите модели така ги правят :wink12: Да има поиче екстри! Добре че не сме попаднали у версия 1 или 2 :no-no::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с мишка

Когато скролвам надолу или нагоре, независимо накъде, тя се ошашавява и отива ту нагоре, ту надолу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може да е с два скрола и да му трябва настрани да ходи  :) отговора кърти мивки , че е за почистване - явно топчето се е замърсило   :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само страхливите могат да бъдат смели - фактически за нищо не се изисква такава смелост, както за това да те е страх.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вмомента само стига до зареждането на уина и след това светещ черен екран и се рестартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам предложение - да ни баннат, но да не ни обезвреждат, поне известно време, за да можем да страдаме, че сме баннати.

:) Харесах!

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във форум "Политика", оказва се, било голям купон! Празните приказки пасти да ядат!  :D

На Алгор колко му платиха, за да отключи темите за изява на троловете?  :angry:  :tease2:  :angry22: От мен да зависеше, Благо, Миро, реджеп и компания се сдобиват с вечен бан, както и темите. И ги давам на руското разузнаане да ги издирят и безвредят. А темите заминават на боклука
Редактирано от мо_хи_ни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...