Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Във форум "Политика", оказва се, било голям купон! Празните приказки пасти да ядат!  :D

Тоя цитат кърти  :) Някои хора си плачкат за тоталитаризма яко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя цитат кърти  :) Някои хора си плачкат за тоталитаризма яко :)

Свободата не е за страхливи хора !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно от нещата което ми идва на ум е ...

Тук съм с един SSD и два HDD и вероятно постоянно се разместват в биоса след токовите удари ...

:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавие на тема :)

Оптимизиране/хакване на климатик ?

Аз снощи си хакнах микровълновата ,ама за климатика не мога да му помогна :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тривиалности - Теодора на 21 уча втора година IT Technology в Дания и в момента съм на стаж по специалността във Варна. Слушам музика всякаква но предпочитам фолк метъл, индъстриал и алтернативни (вече звуча като някъв долен хипстър нали?) банди. Мразя да спортувам, цъкам много игри от по-популярните - LoL(euw), WoW(private server и милионер да бях на Близард и 1 лев няма да им дам), Hots, Heartstone. Обикновено се сближавам с хора които споделят геймърските ми виждания(или просто цъкаме заедно), всички останали от обкръжението ми са изключения(наскоро като излезнах и ме убидиха с "не тъ е срам лайфер гаден!"). 

Още - Съдя хората по това дали обичат котки или не. Трите ми смъртни гряха са: лакомия, леност и похот(в тази последователност). Обожавам да чета книги и държа те да са на хартиен носител. Любимата ми книга е Птиците умират сами. Любимия ми цитат е" Кой ще реши кое е по-ужасно - пресъхналите сърца или празните черепи?"(Дядо Горио, Балзак) . Расист съм. Обичам цици...иии това е. 

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българите винаги са били Божият народ, първите хора на земята и те са притежавали ясно съзнание за Божествения си произход и за това, че са деца на Бога.

А после някой да оспори величието ни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А после някой да оспори величието ни!

Сериозна конкуренция на македонските историци ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще съм ти благодарен ако може да ми го дадеш по-формата :) Ще по-черпя ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е следния:

ROM-ът върви стабилно на телефона. Но когато искам да скролна страница или да натисна върху нещо, винаги се забавя с до няколко милисекунди. Огромен проблем с input lag-а имам с играта Geometry Dash. (Играл съм и на други телефони, но само на моят има input lag)

Какво може да се направи по въпроса?

Благодаря

Поздрави,

ProudlyTM

До къде е стигнало развитието на човека... а някои хора не могат да отчитат времето точно до минута....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До къде е стигнало развитието на човека... а някои хора не могат да отчитат времето точно до минута....

Новото поколение баце ... те играят игри на 200 fps ,60fps се брои за лаг :) :) А че окото вижда до 30 ... това е само при нас от миналия век  :) :)

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надъхан симпатизант на Путин се аргументира интелигентно във форум "Политика":  :D

Филипов, на 15 Апр 2015 - 12:18 PM, написа:snapback.png

За всички, които се саморазпознават като "недоклатени тролове" цитирам мой пост
И ги съветвам да сменят репертоара че се изтъркаха от прескачане. Тук не е училище за бавноразвиващи да им обясняваме нещо по 100 пъти и те пак да си знаят тяхното. Защото толкова им е гладка безмозъчната кора или са мотивирани по друг начин да изнервят обстановката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Другото е, че правя констатация, че изглежда, че все още мощните автомобили не са за теб и не можеш при рискови ситуации да запазиш управлението над такъв. За името е въпрос на това какъв си мъж.

Няколко поста преди този, човекът прави забележка за правописни грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко поста преди този, човекът прави забележка за правописни грешки.

В цитата няма такъв тип грешки. За прекалено повторение на един определен съюз, не се пише двойка по правопис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В цитата няма такъв тип грешки. За прекалено повторение на един определен съюз, не се пише двойка по правопис.

Който разбрал - разбрал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредният интелигентен аргумент в темата за Украйна по адрес на друг потребител:

LZ4JW, на 17 Апр 2015 - 4:02 PM, написа:snapback.png

Ти си само един ПРОС селянин и нищо повече! Аз го казвам и не се притеснявам от това.Гламав, до безобразие.

:D

Аз уважавам селяните. Сред тях на такива интелектуални висоти, като горното изказване, не съм попадала. Ето и продължението:

От такива като теб, които пикаят клекнали и го цедят между вълна, един мъж акъл никога не взема. Ясен ли съм кифло гламава?

Редактирано от мо_хи_ни (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи предвид факта, че имам трансформаторни адаптери с ниско качество, които са прегрявали, разтопявали или са се палили и имам импулсни адаптери, които работят с години, предпочитам импулсните адаптери.

Обикновените трансформаторни адаптери имат вътре 4 диода/грец и 1 брой кондензатор. Тези адаптери имат значително по-високо напрежение на празен ход, отколкото под товар и нямат защита от късо съединение. Обикновено имат само термична защита под формата на термо предпазител. Кошмарно е качеството на тези адаптери в днешно време.

От друга страна, импулсните адаптери държат някакво ниво, заради необходимостта от по-голям контрол над параметрите. Освен това са и по-компактни. Обаче са и по-сложни.

Трансформаторните адаптери с Грец и кодер също си имат колебания и формата на сигнала не е права. За това се слага изглаждащият кондензатор. И също има там и променливо и постоянно токова съставна. Спри с глупостите. Филипов сигурно има 30години опит в областта на електрониката, ако не и повече. И на мен ми се намира някакъв. А ти колко имаш бе, умник?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Освен тях и 2 по-малко по-натоварващи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първа тема на автора, още не е минала модераторският контрол.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро се чудех... дали в отвъдното вече е пълно с пристрастени към интернет. Което би трябвало да означава, че си имат и мрежа, и принтери, и си печатат каквото им трябва в изобилие даже от био материя - ма всичко, всичко.

Когато лудниците се напълнят и здравните бездействат, ей такива индивиди плъзват в едно от обичайните съвременни убежища за психично болните - интернет форумите. Ама тая с ник witness е от безопасните игли, като моите две други любимки - Гласовете ви чувам (haidukpikasso) и Космическия факс (Aliya), т.е. не е от агресивните луди и е напълно безопасна в реалния живот.

Редактирано от Моро (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато лудниците се напълнят и здравните бездействат, ей такива индивиди плъзват в едно от обичайните съвременни убежища за психично болните - интернет форумите. Ама тая с ник witness е от безопасните игли, като моите две други любимки - Гласовете ви чувам (haidukpikasso) и Космическия факс (Aliya), т.е. не е от агресивните луди и е напълно безопасна в реалния живот.

Така е. Разкри ме. Де да имаше кой да им го каже като бях на 16, ама не - бой, бой...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото, ако го "изкъпеш" с Антивирусната, ще го "стопиш" , като пролетен сняг !

Мда, проверката с антивирусна програма поврежда данните, така да знаете.

Здравейте господин Дамянов,

не можех да  опиша проблема конкретно и обстойно, поради факта че цензурата в сайта е " всеобхватна " !

Как смеете подробно да обяснявате на хората вашите проблеми с вирусите? Това толкова бърка в очите на гадните администратори, че постовете ви се цензурират на място и получавате поне 5 дена само четене.

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте искам да си overclock на процесора но как да го направя през биоса или с програма

Зависи от кон фигурацията...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква култура, каква история, каква литература, какви научни постижения през вековете - почти нищо няма документирано.Пардон-пиели сме вино от човешки черепи/ако си чел история/.Това, което демонстрираш са ПЪРВОБИТНИТЕ ИНСТИНКТИ на неандерталците,които са ИЗЯЖДАЛИ първия влязъл от друга пещера, а не от ЛИЧНО ТЯХНАТА.Помисли.

Каква задълбочена ерудиция, какви проникновени мисли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...