Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Политическите тролове - пропагандатори из форумите

Pontifex
 Сподели

Препоръчан отговор

......

Реджеп , нямаше да е Реджеп , ако не беше Реджеп...... :)

Тук имам два въпроса към всички :

Как се управлява държава като Русия , с нейните огромни размери , нейния народ , духовност и култура в условията на заобикалящата я среда (светът днес) ?

Лично моето мнение е - само с "демокрация" едва ли !

Ние дето сме една шепа народ сме се разгащили до без гащи , пък Русия...?

Щото то и "демокрация" е едно такова.....и за кого по-точно е "демокрация"?

`Ми за мен не е .....!  :)

И какво е интернет-трол по определение ?

Единият казва : "Ти си трол !" - другият му отвръща със същото !

Както и да погледна , всеки може да бъде обвинен като трол в крайна сметка - без съд и присъда !  :)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Аз пък мисля, че теорията за българският трол издиша като цяло. И не в смисъл, че няма български тролове. Напротив. Според мен няма платени и организирани български тролове поне тук, във форума на Калдейта.

Първо - българинът не може да вирее в организация и някой да му казва какво да прави, без значение за каква кауза. Второ - принципно не оценява труда си. Троли си от душа и сърце, защото така му е кеф и му идва от вътре, а не защото някой ще му каже какво да прави. Трето - от писанията е ясно, че никой не е достатъчно подготвен, за да държи правилно съответната линия. Всеки залита в тъча и това идва от дупки в информираността и знанията. Четвърто - това е чудесен начин за уплътняване на работно време.

Надявам се да няма обидени, защото се опитвам да погледна на нещата от гледна точка на народопсихологията. Спомнете си и вица, че в сектора на българите в ада няма дяволи, защото сами си се придърпват надолу в казаните.

Относно регистрираните преди, които се включват след години мълчание - те също са ясни. Хора, които от момента на регистрирането си са осъзнавали, че няма да спазват правилата и за всеки случай са си регистрирали по няколко профила. Толкова много ги познаваме. Лошото е, че само те си мислят, че не ги разпознаваме. Друг е въпросът, че не считам, че представянето с имена и адреси е гаранция за нормално форумно поведение. Човек може да запази личните си данни, но да присъства пълноценно, пишейки с години от един и същи профил и бидейки себе си в писанията си, а не в декларациите от кой град е и на коя стълбищна площадка живее...

Теорията ти е хубава, но за съжаление, мисля, че в някои неща не си права. Съвремеността ни е много различна. Ние (аз поне) сме от едно доста различно време. Светът наистина влезе в XXI-век и някои от нещата за нас хората от миналия век, изглеждат супер непознати, невъзможни, немислими да се случват...

Социалните медии, интернет представляват невероятен инструмент за манипулация на масите, с какъвто старата номенклатура, не е разполагала досега. И техниките им са просто... охохохо, човек, да не ти разправям какво може да се направи. Та ти си го виждала, всички го виждаме. Закостенялата част от тази номенклатура се обляга на цензурата, което е двоен автогол. Напротив, слага си стария узурпатор новото лице и глей кво става. Днес има специален апарат и специалисти, които правят проучвания, изследвания, тактики. Можеш да постнеш ЕДИН-ЕДИНСТВЕН коментар в социална медия или като коментар под статия и да предизвикаш нещо, което... Цялата тази профанщина на социалната медия и интернет, този огромен балон на изкуствеността и възможността да създадеш виртуалност, която да е толкова реалистична, че да приемеш за реалност. Наистина много още може да се говори. Интернет троловете знаят защо го правят, повярвай ми.  ;) Дали в Калдата има платени или "безплатни" и въобще дали има, не съм в течение - участвам основно в подфорума за антивир защита, но съм виждал в други сайтове какво правят...

Освен това за вербуването на тролове се използват най- най- различни тактики. Първо си има хора, които следят много внимателно активността на определени потребители. Имат си начини, има и други неща, които не е добре да се споменават (мога да ти дам за пример съществуването на платформи, които се ползват от служби и правителствени агенции за автоматизирано следене на публикациите на точно определен човек, автоматизирани решения за свързването на ник, име и IP, и въобще...), а и аз самият само мога да предполагам, не знам, които се правят, дето....

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и да погледна , всеки може да бъде обвинен като трол в крайна сметка - без съд и присъда !  :)

Е, да.

То като гледам, всеки може да те напсува най нагло и свински, и после като му обърнеш внимание, че те е псувал, да те кара да му се извиняваш.

Да не се откланяме от темата.

Някой би ли могъл да цитира пост на който и да е колега, в който той хвали Обама, че е велик политик.

А войнстващите русофили не са спрели похвалните слова за Путлер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А войнстващите русофили не са спрели похвалните слова за Путлер.

Примери? Щото ти изискваш, пък не даваш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

""Г-н Стефан, а на вас не ви ли е неудобно? Да ни псувате. В частност мен ""

Девойко!

Ще посочите ли  във кой подфорум и в коя тема съм Ви псувал? Но сега, след като хубаво се поразтърсите във форума. То по същата "логика" и аз мога да напиша, че Петко ме е псувал. Къде е пасажа, с който да представите лично доказателство как съм се обърнал към вас. Това, че съм споделил, че мога да напсувам и това, че е написано на страница на форума, са две различни неща. Същото се отнася и за Реджеп. Бъдете така любезна да цитирате думите, с които съм ви напсувал. Иначе, се извинявате! Благодаря!

Няма проблем

Да ти тегля майната ли? Колко му е. Когато нещо не го разбираш, не се навирай дето не ти е мястото. Не мисля, че като съм написал че сте с капаци на очите, че толкова ще се засегнеш, но се оказа, че твоите на всичкото отгоре са и черни на цвят. Няма да ти отговарям на въпросите. Няма и да вземам участие, щото просто не ми се иска да се карам с никой от Вас, но си е прав Мореплавателя, ако Ви псува. Аз също. И то, по-добре от него.

Пожелавам ти лека вечер - от сърце. Дали вярваш, това не знам.

От темата " Положението в Украйна"...

Както казах вече, вие(защитниците на Путиновата политика) изобщо не умеете да се самосезирате.

Една от дейностите на троловете е именно такава, г-н Стефан, да нагнетява напрежение, да обижда личностите на другите и по този начин да привлича на своя страна привърженици на своята идея(обикновено дълбоко комплексирани личности), които да продължават неговата дейност.

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че теорията за българският трол издиша като цяло. И не в смисъл, че няма български тролове. Напротив. Според мен няма платени и организирани български тролове поне тук, във форума на Калдейта.

Първо - българинът не може да вирее в организация и някой да му казва какво да прави, без значение за каква кауза. Второ - принципно не оценява труда си. Троли си от душа и сърце, защото така му е кеф и му идва от вътре, а не защото някой ще му каже какво да прави. Трето - от писанията е ясно, че никой не е достатъчно подготвен, за да държи правилно съответната линия. Всеки залита в тъча и това идва от дупки в информираността и знанията. Четвърто - това е чудесен начин за уплътняване на работно време.

Надявам се да няма обидени, защото се опитвам да погледна на нещата от гледна точка на народопсихологията. Спомнете си и вица, че в сектора на българите в ада няма дяволи, защото сами си се придърпват надолу в казаните.

Относно регистрираните преди, които се включват след години мълчание - те също са ясни. Хора, които от момента на регистрирането си са осъзнавали, че няма да спазват правилата и за всеки случай са си регистрирали по няколко профила. Толкова много ги познаваме. Лошото е, че само те си мислят, че не ги разпознаваме. Друг е въпросът, че не считам, че представянето с имена и адреси е гаранция за нормално форумно поведение. Човек може да запази личните си данни, но да присъства пълноценно, пишейки с години от един и същи профил и бидейки себе си в писанията си, а не в декларациите от кой град е и на коя стълбищна площадка живее...

Супер, изглежда реалистично това, което пишеш. Но тук малко бъркаш. Може да не говорим за платени тролове, но говорим за хора, които в името на други хора се включват в защита на някои тези или по-скоро в противовес на мненията тук, които в един период от време имаха голям превес. Няма да навлизам в подробности, защото ще се повтарям. Аз съдя косвено за нещата и нямам преки доказателства, затова и предпочитам да не навлизам навътре в проблематиката. Вътрешно обаче съм убеден за някои неща, както и защо някои хора пишат тук. Не си права обаче за едно - че запълваме работото си време. Да, аз примерно работя с PC на работа, но то е като професионално средство - няма връзка с интернет, нямам дори и достъп до операционната система или по-точно не искам да се занимавам с Windows 98.  Понякога пиша след работа и това може да се разглежда като чувство, че имам някакъв дълг или просто разтоварване. А чувството за дълг идва от това, че  в света се случват много хубави и лоши неща. И когато човек е пасивен, то вероятността да надделеят лошите неща е голяма. Ето, случая с троловете.  Лично аз не бих позволил на едион трол да си развява байрака по форумите и телевизиите. За телевизиите и изобщо за медиите нямам думата, но в един форум винаги мога да се намеся в противовес. И понеже смятам, че България в момента е управлявана от неподходящите хора, то не бива на тия хора да се дава цялата власт, включително по медии и форуми. Ей затова и пиша. В противен случай утре някой ще скочи по някоя телевизия и ще каже - вижте как по форумите подкрепят Плевнелиев, НАТО и ЕС  и как народа се обърна против Путин. И това ще стане някой ден, след като толкова сини тролове се навъдиха по форумите.  Един пример с БНР. Волгин е единственият умерен защитник на лявата идея и на Русия. Отначало той бе мек, но напоследък забелязвам как натъртва на думите си. Това е така, защото го принудиха да стане по-агресивен. Отнеха половината му предаване в името на това, че нямало противовес. А каква е истината всъщност? В предаването му се обаждаха всякакви - и такива дето го подкрепят и други, дето го плюят. То това е и риска на живото предаване. Не е като форума, където минава модератора с гъбичката.  Но тая събота се заслушах сутринта в предаванията по БНР. Всъщност, аз на работа не пиша по форумите, но съм си пуснал Хоризонт цял ден и слушам. Какво ми направи впечатление? От сутринта почнаха да оплюват Русия и Путин. То не бе Кристалина Георгиева, не бяха разни самозванци. По едно време нещата утихнаха и се появи Волгин с леко наперен тон. Направи ми впечатление това, защото човека винаги говори спокойно и без натъртване на думите, но тая събота не бе така. След час и половина се появи друг смешник по-Хоризонт - Калин Манолов. На него веднага му врътвам волумето на минимум. Отново почна пропагандата против Волгин, разбирай против всичко, което защитава тоя журналист. След това идват следобедните блокове, които в повечето случаи никога не споменават обикновения човек, а си въртят едни приказки за усвоените еврофондове и как еди кой си кмет направил общината си едва ли не австрийски тип. Толкова за равнопоставеността. Но в името на това равенство, са запушвани уста. В името на това равенство, мнозинството българи се оказаха малцинство като права. В името на това равенство милиони избягаха да търсят по-добър начин за препитание.  

Ей заради тия неща аз се чувствам длъжен и да псувам и да обиждам. Защото то май само това ми остана. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем

От темата " Положението в Украйна"...

Както казах вече, вие(защитниците на Путиновата политика) изобщо не умеете да се самосезирате.

Една от дейностите на троловете е именно такава, г-н Стефан, да нагнетява напрежение, да обижда личностите на другите и по този начин да привлича на своя страна привърженици на своята идея(обикновено дълбоко комплексирани личности), които да продължават неговата дейност.

И после иска да му се извиняваме задето ни псувал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей заради тия неща аз се чувствам длъжен и да псувам и да обиждам. Защото то май само това ми остана. 

А ти защо си мислиш, че твоята позиция и тази на Волгин е непременно правилната?!

Защо не се аргументираш с нормален тон?!

Псуването по-убедителен ли те прави?!

Как мислиш, че изглеждаш в очите на страничния читател?!

Мислиш ли, че реакциите ти те отличават от тези, против които водиш някаква хипотетична битка?!

Отговори на себе си. За мен отговорите са ясни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти защо си мислиш, че твоята позиция и тази на Волгин е непременно правилната?!

Защо не се аргументираш с нормален тон?!

Псуването по-убедителен ли те прави?!

Как мислиш, че изглеждаш в очите на страничния читател?!

Мислиш ли, че реакциите ти те отличават от тези, против които водиш някаква хипотетична битка?!

Отговори на себе си. За мен отговорите са ясни.

Е аз не казвам, че е правилната, а че в името на равнопоставеността се оряза едно единствено предаване. При положение, че има поне 10 предавания с 10 журналисти, които всеки ден защитават Плевнелиев, Борисов, НАТО и ЕС, орязването на Волгин от Лозанов си е чисто запушване на уста. Ако наистина Лозанов искаше да се говори едно към едно, то трябваше да пусне поне още три предавания като това на Волгин. Не е ли така? Дай ми един пример в Хоризонт, където някой журналист в някакво предаване прави опит да изрази мнение в защита на другата страна. Или и вие като Лозанов смятате, че равенство трябва да има, ама аз трябва да съм по-равен от другите. 

За това, как изглеждам в очите на страничния читател ще кажа следното. Ако аз мисля и зная какво лайно съм, никога няма да напусна кенефа. Вие, които не се усещате що за лайна сте, вероятно се мислите за торти. Нищо че сте се пръкнали от канализацията на нужника.  За себе си аз съм прав. Още повече, че виждам неравенството на мненията в публичното пространство, за разлика от вас, правоверните. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теорията ти е хубава, но за съжаление, мисля, че в някои неща не си права. Съвремеността ни е много различна. Ние (аз поне) сме от едно доста различно време. Светът наистина влезе в XXI-век и някои от нещата за нас хората от миналия век, изглеждат супер непознати, невъзможни, немислими да се случват...

На теория може всичко. Никога не съм отричала границите на човешкото безчестие и глупост. Мисълта ми е по-скоро, че при българина дори и това губи същината си и се изкривява заради психологията му и характеристиката му. То толкова ще бъде и хаира от подобен род деятели, както беше и с провокаторите по митингите, които всики помним и по физиономии, и по имена. Е, и?! Какво може да сътвори един простак, какъвто явно е таргета на вербуващите?!

bildera_, със сигурност не съм се пръкнала от там, от където си се пръкнал и ти и не смятам да влизам в "канализационния" ти тон. Дерзай си!

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И после иска да му се извиняваме задето ни псувал

Ти и много други като теб, нямате уважение към по-възрастните хора. Не само че трябва да му се извиниш задето си го накарал да те напсува, а и трябва да престанеш веднъж за винаги да се заяждаш с хора, които отдавна са минали по твоя път. Срамно и грозно е да се води спор с много по-възрастен от теб човек. Това говори за ниска култура и никакво възпитание. Ами това ни докара демокрацията, съчетана с мисълта за правоверие. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преселение в Русия или руската убийствена политика за българите

Георги Раковски

http://publicistika.blogspot.de/2008/01/blog-post_3872.html

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%B2_%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%8F_%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D1%80%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5

Послушайте, братя Българе, а особено вие от Видинска област! Русите са били един най-див и най-варварски народ, както са си и досега останали такива в най-голямата си част.

От тях времена, като почна да слабей Турция, Русите започнаха често да минуват Дунава и да разоряват бедното ни Отечечество. Колкото пъти руските войски са минували Дунава, най-големи опустошения и разорения е претърпяло нашето бедно Отечество. От една страна, необузданото тогавашно нередовно турско войнство е пленило, клало, грабило и робило Българите, а от друга страна, руските войски, още по-свирепи и по-немилостиви от Турците, опустошавали са лозя, ниви, грабили овце, говеда и горили Българските градове и села! А кога са се връщали, или победоносци или победени, карали и отвличали са насила по няколко хиляди български домородства и заселвали са ги в обширните си пустини! От тях времена се нахождат чак в Харковската губерния множество заробени Българи, които още не са си изгубили съвсем езика; тия са днес крепостни роби, които ги продават притежателите им (спахии) един другиму си като овци и говеда!

Всякога проклета Русия, когато е имала бой с Турция, лъгала е бедните простодушни Българи, че уж тях иде да освободи! Но нейната цел всякога е била да им разори милото Отечество и да ги преселва малко по малко в земите си. Нейната злобна политика се познава твърде отдавна и от това, щото тя ни в един си договор с Турция нищо добро не е споменала за Българи, ако и да е имала най-добри удобства за това. Тя всякога е само своята политика гледала, а собствено за завладетелните си планове е имала грижи, как по-добре да ги приложи в действие. На това тя, освен лукавщини, безбожно е употребявала за оръдие и православната вяра и ползвала се от по-набожните и простодушните Българи, които в тях времена са гледали на нея като на един спасител!* (Ами днес какво правят? Всеки човек, българин, който мисли надалеч и разсъждава, бил изменник според тях. “С нас е народът”, казват те, т.е. онези, които не знаят руския камшик. З.С.)

Редактирано от acnekt (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теодицея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти и много други като теб, нямате уважение към по-възрастните хора. Не само че трябва да му се извиниш задето си го накарал да те напсува, а и трябва да престанеш веднъж за винаги да се заяждаш с хора, които отдавна са минали по твоя път. Срамно и грозно е да се води спор с много по-възрастен от теб човек. Това говори за ниска култура и никакво възпитание. Ами това ни докара демокрацията, съчетана с мисълта за правоверие.

Т.е. старите хора могат да те псуват (за което трябва да им се извиниш, йок винаги ти си виновен), не можеш да излагаш доводите си пред тях, защото възрастта била гаранция за изминат път.

Глупости.

За огромно съжаление, по-възрастната генерация в България е щета, унищожена мисловно и духовно, с вкоренени символи и очаквания, деградирана до примитивна ежедневна борба за оцеляване. До голяма степен в това се коренят и причините за неудачите на България в най-новата и история.

Тази генерация логично не успя да възпита и здраво поколение, което да започне да променя нещата към по-добро.

И основна причина е това, което се случва на 09.09.44 и сферата на влияние, в която попадаме.

Любете си Русия колкото искате, тя никога няма да дойде да ви "спаси", освободи или помогне, защото отлично знае колко сме прогнили и колко по-евтино е да ни купи, вместо да ни издържа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без коментар

Никой не би тръгнал да те псува ей така нали?  Не знам какъв ви е случая, щото не чета подробно всички мнения, но щом се е стигнало до псувни, значи сериозно си ядосал някой. Почти винаги виновник за псувните е не тоя, дето псува, а тоя, дето го е накарал да го напсуват. Тебе като някой идиот те засече без мигач и ти  за малко не сгазиш някоя бабичка, няма ли да го напсуваш? И не трябва ли тоя, дето ти е сякал пътя да ти се извини? Или твоето мнение е, че аз трябва да ти се извиня, дето съм те напсувал? И ако го направя, това как решава нещата? 

Т.е. старите хора могат да те псуват (за което трябва да им се извиниш, йок винаги ти си виновен), не можеш да излагаш доводите си пред тях, защото възрастта била гаранция за изминат път.

Глупости.

За огромно съжаление, по-възрастната генерация в България е щета, унищожена мисловно и духовно, с вкоренени символи и очаквания, деградирана до примитивна ежедневна борба за оцеляване. До голяма степен в това се коренят и причините за неудачите на България в най-новата и история.

Тази генерация логично не успя да възпита и здраво поколение, което да започне да променя нещата към по-добро.

И основна причина е това, което се случва на 09.09.44 и сферата на влияние, в която попадаме.

Любете си Русия колкото искате, тя никога няма да дойде да ви "спаси", освободи или помогне, защото отлично знае колко сме прогнили и колко по-евтино е да ни купи, вместо да ни издържа.

Истинския трол се появи най-сетне :) Сериозна активация на сините тролове в неделя по обяд.  Аз се оттеглям на почивка. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не би тръгнал да те псува ей така нали? Не знам какъв ви е случая, щото не чета подробно всички мнения, но щом се е стигнало до псувни, значи сериозно си ядосал някой. Почти винаги виновник за псувните е не тоя, дето псува, а тоя, дето го е накарал да го напсуват. Тебе като някой идиот те засече без мигач и ти за малко не сгазиш някоя бабичка, няма ли да го напсуваш? И не трябва ли тоя, дето ти е сякал пътя да ти се извини? Или твоето мнение е, че аз трябва да ти се извиня, дето съм те напсувал? И ако го направя, това как решава нещата?

Истинския трол се появи най-сетне :) Сериозна активация на сините тролове в неделя по обяд. Аз се оттеглям на почивка.

Син? Ходи се прегледай, вместо да почиваш - явно имаш тежки халюцинации, които трябва да се лекуват час по-скоро. Поредна промита жертва на тъпи клишета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теодицея.

Мнението ми е повече от ясно изразено. Това кой в каква плоскост ще го постави, за да го нагоди по своите критерии, за да го възприеме - не ми е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми е повече от ясно изразено. Това кой в каква плоскост ще го постави, за да го нагоди по своите критерии, за да го възприеме - не ми е проблeм.

Мен също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или твоето мнение е, че аз трябва да ти се извиня, дето съм те напсувал?

Говорим символично нали ? Щото аз не помня ти да си ме псувал. То е ясно, че се опитвате колективно да извадите другарчето от положението в което то само се постави.

Да, точно това е моето мнение. Какво толкова му е странното на мнението ми.

Редактирано от Реджеп Иведик (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Д`Артанян и тримата мускетари vs облажените наемници на  алчния интригант кардинал Ришельохман и на наследника му Мазнарини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорим символично нали ? Щото аз не помня ти да си ме псувал.

Да, точно това е моето мнение. Какво толкова му е странното на мнението ми.

То това стана малко с твоите камъни по твоята градина, защото излезе, че да те напсуват и да не те напсуват е едно и също... :D

Но като се абстрахираме от шегата - прав си и никой няма право да се държи като хамалин във форума, без значение дали е на години, или е трол, или е недобре с нервите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе само да вметна, я да видим и кой реално и има интерес или работи с така любимите си хамериканци че провежда и тука тяхна политика ;) на кой паричките му зависят от тяхното разпространение и интереса му клати знаете кое....

За себе си мога да кажа,  работя на запад, и за техни реално интереси ( все пак тяхната икономика потдържам дефакто и с данъци и с труд  )  но съм за  Русия ... голям трол нали .... и тръгнал един тука да говори кой бил платен и кой не, айде бегай в лево бе поредния смешник....за клонингите да не споменавам както споделиха и други....за медийни пропагандатори също ( опс, извинете, рекламаджии се нарича вече, не пропагандатор ) 

П.С А за идиотите и как да кажа, с психични отклонения на база комплекси от минало не искам и да споменавам... те си знаят най добре.... може и да съвместяват няколко причини също така....

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случаи се използва: „Аз съм за Русия", но всъщност се има предвид политиката на Путин.

Добре е да се уточнява, защото  по този начин се спекулира с чувствата на повечето българи към руския народ.

Който и да е политик не може да олицетворява една нация. Политиците винаги защитават интересите на определени кръгове защото собственото им съществуване зависи от тях. Обикновените хора стават жертви на пропагандата им, зад която стоят себични властови комплекси, както и финансови интереси без които не могат да задоволят първите.

Така, че моля пояснявайте се, когато заставате зад политическите си изявления!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В повечето случаи се използва: „Аз съм за Русия", но всъщност се има предвид политиката на Путин.

Добре е да се уточнява, защото  по този начин се спекулира с чувствата на повечето българи към руския народ.

Който и да е политик не може да олицетворява една нация. Политиците винаги защитават интересите на определени кръгове защото собственото им съществуване зависи от тях. Обикновените хора стават жертви на пропагандата им, зад която стоят себични властови комплекси, както и финансови интереси без които не могат да задоволят първите.

Така, че моля пояснявайте се, когато заставате зад политическите си изявления!

А разни проамериканофили западнофили и всякакви гей фили, да обяснят аджеба защо спекулират с чувствата на руснаците към Путин , преди да поставят въпроса защо аджеба ние казваме за Русия с Путин ... и че как Путин бил като останалите политици и какви кръгове той олицетворявал, и че два ли не държал горките руснаци в тирания и робство....и промивани с пропаганда , която същите тези фили западни и сие, така упорито сами прокарват очерняйки самия Путин и руския народ  , а изкарвайки себе си и разните им платени опозиционерчета в Русия едва ли не светци.......айде по коректно моля.... 

Аз съм за Русия , аз съм за Путин.... и то понеже точно оценявам руския народ и виждам какво прави за него същия този Путин.... а не защото ми казват някакви си че те не го харесвали, и че той ги водел към глад и незнам какво си още.... 

Редактирано от Sinbad_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...