Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

преди 5 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Питай доктора - Trichocephalus, и ще разбереш защо. :D  Аз още не съм дорасъл. :P

иначе почвам кампания за подаряване на звезди - на който не му достигнат да си запълни белите квадрати да взима на воля. ;)

Специално на теб трябва да ти ги махнат тия табели-и да поставят една яркочервена Security Staff

преди 2 минути, дръндю написа:

звездомания:lol6:

Нали знаеш че има хора дето се влияят от това :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяко ново нещо е интересно, любопитно и предизвиква въпроси! Отговора също бил лесен , а що писаници написахме!?!

П.П. Кой подаряваше звезди??? Звезди блондинки или брюнетки???? ;)

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Кумчо вълчооо написа:

Всяко ново нещо е интересно, любопитно и предизвиква въпроси! Отговора също бил лесен , а що писаници написахме!?!

П.П. Кой подаряваше звезди??? Звезди блондинки или брюнетки???? ;)

И ти се бориш за оценяване полезността на постовете?!?... :doh::laughing4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, B-boy/StyLe/ написа:

иначе почвам кампания за подаряване на звезди

Ще ти се затъмни небето без звездна светлина... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Калин Карабойчев написа:

Имаше опция за гласуване за всеки пост не ви хареса махнахме я. 

На мен лично ми хареса, но въпроса е, че българина не е научен да ползва такива неща, без да осере всичко. Например бутоните в градския транспорт - направени са, за да може вратата да се отваря само ако трябва. Но тези бутони работят когато автобуса/тролея/трамвая е спрял - масово си слизат по средата на кръстовището. Точно и за това вече ги няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чувствам се голЕма звезда, дори и с малкото звезди които имам! ОтдолЕ на аватара - звезди, отгоре - звезди. Чудя се вече дали да не спирам тока из нас...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже видях, че тук има публикувана тема за старата визия на сайта, реших да пусна запитване тук вместо да правя тема. Та въпроса ми е ще бъде ли добавена опция за вход в сайта /не форума/ с фейсбук, понеже регистрацията ми е с фб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, The Owl написа:

Понеже видях, че тук има публикувана тема за старата визия на сайта, реших да пусна запитване тук вместо да правя тема. Та въпроса ми е ще бъде ли добавена опция за вход в сайта /не форума/ с фейсбук, понеже регистрацията ми е с фб.

мисля че можеш  ама не знам аз съм  с абв иначе имам въпрос относно  дизайна има ли опция да се използва предния дизайн той ми харесваше повече от този?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лоша новата визия на сайта, само че на мен ми липсват последните теми от Форума на челната страница. Сега трябва да ровя като шматарок.:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досега не съм писал във форума но ЗА БОГА ОПРАВЕТЕ СИ ШИБАНИЯ САЙТ!!! Зарежда адски бавно ако изобщо зареди защото в 90% от случаите получавам 504 Gateway Time-Out. Тръгвам да се логвам - никаква реакция, презареждам - я! вътре съм... Пиша коментар - никаква реакция, презареждам и какво да видиш коментара ми го има. САЙТА Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА ВМОМЕНТА!!!!

Едит: Забравих да спомена лавината от грешки от типа

Type Error, line 72:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днеска влизам през телефона и какво да видя, няма Форум.. Трябваше да го въвеждам ръчно в лентата за адресите.. То ги нямаше и другите неща от този ред където са форумите, но пък за сметка на това незнайно как бях влязъл в сайта с профила си, а на десктоп не мога..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е гаден за да видиш че някой ти е писал трябва да отвориш  20  неща (малко бавно зарежда сайта ) въобще ужас върнете  си стария нищо  му  нямаше беше си много добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина, върнете стария вид, защото е адски объркаващо така. Вярно е, че началната страница е с по-красив фейс, но до тук спира всичко хубаво. Всичко друго е с краката нагоре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Agentpat™ написа:

Наистина, върнете стария вид, защото е адски объркаващо така. Вярно е, че началната страница е с по-красив фейс, но до тук спира всичко хубаво. Всичко друго е с краката нагоре!

На мен си ми е екстра. В началото ми беше малко объркващо, но сега ми е екстра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първи път от години, като редовен читател на страницата ще напиша коментар за визията и въобще във форума като цяло.

За мое съжаление, постът ще бъде негативен.

Относно новият дизайн. Обичам новите неща, винаги давам време на себе си и всички да свикнат с нещата, но с този дизайн просто не мога да си кривя душата и очите повече.

Всичко е супер разтегнато. Картини, икони, текст, разстояния между нещата, темите, статиите....

Всичко прелива едно в друго. Като тръгна да търся нещо заради преливането всичко се уголемява и "все едно ще ме удари".

Вместо да чета текст (разбирай новини) аз си играя на разпознай картинката (логото),  след това къде е текста и чак тогава "вниквам" в новината.

Ползвам 4 устройства с различни размери на екраните, различни резолюции и само си играя на "а сега това къде ли ще се намира". Преди всички у-ва бяха с desktop изглед/агент и без значение, на кое от тях се намирах всичко беше подредено и знаех иновативно кое къде се намира. Сега е....

Не желая да критикувам, просто изказвам мнение, за съжаление то не е възхвалително.

Обичам новите неща, което от своя страна означава, че някой го е грижа и работи.

За това ще дам още време да се изчистят визуално проблемите и визията като цяло. Ако не се пооправят, честно казано нервите няма да си заслужават и ще е жалко доброто съдържание да страда от "шарената нова визия". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва! Се га не се преплита материал с реклама! Подредено, разделено и приятно! Нещо обаче пак стана тежко за браузване т.е тежи и отново зависване, мислене, грешки! Пр. преди малко ми се пръкна, че нямам право да разглеждам еди какво си, но след рестарт на браузъра се оправи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Христо Димитров написа:

Досега не съм писал във форума но ЗА БОГА ОПРАВЕТЕ СИ ШИБАНИЯ САЙТ!!! Зарежда адски бавно ако изобщо зареди защото в 90% от случаите получавам 504 Gateway Time-Out. Тръгвам да се логвам - никаква реакция, презареждам - я! вътре съм... Пиша коментар - никаква реакция, презареждам и какво да видиш коментара ми го има. САЙТА Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА ВМОМЕНТА!!!!

Едит: Забравих да спомена лавината от грешки от типа

Type Error, line 72:

За Бога - Вземи Млъкни!

Сайта Си Е Ок!

Всичко Ми Зарежда Супер Бързо - Както на десктопа /Win 7/, така И На Мобилния Телефон / Win 10/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Momolord написа:

За Бога - Вземи Млъкни!

Сайта Си Е Ок!

Всичко Ми Зарежда Супер Бързо - Както на десктопа /Win 7/, така И На Мобилния Телефон / Win 10/.

бавно зарежда повярвай ми отнема сигурно почти 20 секунди за да зареди ;) и ако  може да сложат опция  да се използва  и старата  версия  ще е върха тази е гадна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Momolord написа:

Всичко Ми Зарежда Супер Бързо 

Супербързо, но без малко! Вървят грешка след грешка - описани са вече! Само за да се логна са ми необходими 2 минути! Всичко това единствено и само тук!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправяйте Се!

Понякога Ми Дава Грешка 502...

Туй То!

Всичко Фърчи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, kirill написа:

бавно зарежда повярвай ми отнема сигурно почти 20 секунди за да зареди ;) и ако  може да сложат опция  да се използва  и старата  версия  ще е върха тази е гадна

бавно зарежда така е

омазаха пак нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...