Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Калин Карабойчев написа:

Когато в полето за мейл адрес при писане на коментар си въведете имейл адреса с които сте регистриран, системата автоматично ще ви разпознае и коментарът ще излезе от ваши профил

Което ме подсеща, че вече само с мейл мога да се логна, а с username не. Що тъй? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Silvering написа:

Което ме подсеща, че вече само с мейл мога да се логна, а с username не. Що тъй? :) 

Че ти всеки път "ръчно" ли влизаш?

Погледнах - аз влизам автоматично, с име и парола, не с мейладрес.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За къде говорим за сайта или за форума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Калин Карабойчев написа:

За къде говорим за сайта или за форума?

За форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Silvering написа:

За форума.

Няма такова нещо. Работи си както и с потребителско име така и с имейл адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Калин Карабойчев написа:

Няма такова нещо. Работи си както и с потребителско име така и с имейл адрес.

От ъпдейта насам е така

http://prikachi.com/images.php?images/77/8988077D.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От ъпдейта насам е така

http://prikachi.com/images.php?images/77/8988077D.jpg

Потребителското ви име е Silvering

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потребителското ви име е Silvering

Не помня да съм го сменял. Не знам дали може да се сменя. Преди си се логвах с Frankie. Anyway, мерси де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Silvering написа:

Не помня да съм го сменял. Не знам дали може да се сменя. Преди си се логвах с Frankie. Anyway, мерси де.

Четете какво пише в червеното поле на снимката, която сте прикачили. Да използвате последния ник който сте избрали да се показва като ваше име в случая последния ви ник е Silvering, преди какъв е бил вече няма никакво значение. Вече работи само с последно избраното име. Ако утре го смените с друг Silvering вече няма да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четете какво пише в червеното поле на снимката, която сте прикачили. Да използвате последния ник който сте избрали да се показва като ваше име в случая последния ви ник е Silvering, преди какъв е бил вече няма никакво значение. Вече работи само с последно избраното име. Ако утре го смените с друг Silvering вече няма да работи.

Не съм прочел, моя грешка. Видях го червено и си викам на първосигнална че е счупено. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Калин Карабойчев написа:

...Вече работи само с последно избраното име. Ако утре го смените с друг Silvering вече няма да работи...

Туй е много важно и полезно, щото има потребители които са си сменяли ника повече пъти, отколкото са сериите на ''Дързост и красота'' и вече не помнят даже кои са :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, skalata_73 написа:

Туй е много важно и полезно, щото има потребители които са си сменяли ника повече пъти, отколкото са сериите на ''Дързост и красота'' и вече не помнят даже кои са :D

В случай, че някой не си спомня трансформациите може да ги види в профила си, повече информация за промените на имената тук:

А и за да не ги караме да помнят старите си никове за това логването работи само с последното избрано име а не с предишните. Ако и него го забрави винаги може да използва електронната си поща за потребителско име.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Калин Карабойчев написа:

В случай, че някой не си спомня трансформациите може да ги види в профила си, повече информация за промените на имената тук:

Въх, заклевам се от писане на глупости по форума това съм го пропуснал. А колко ревах като вдовица за...китка това да се върне (за показване старите никове), че го нямаше след промените във форума.

Тенкю!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13/12/2016 в 23:16, Калин Карабойчев написа:

Когато в полето за мейл адрес при писане на коментар си въведете имейл адреса с които сте регистриран, системата автоматично ще ви разпознае и коментарът ще излезе от ваши профил

Разпознава, ама таратанци.

Пиша си ника, писа си имейла... коментара излиза съответно с моя ник.

После под друга новина гледам, че ми е запомнило данните, но реших този път да напиша някакъв имeйл от рода на [email protected] и пак коментирах от уж моя ник.

М'чи... Не може така, бе хора! Всеки тук е отделна личност. То така мога да пише от името на всеки, баси...

Редактирано от bure_s_barut (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко дни насам сайта не се отваря много добре от смартфон. Излизат най-отгоре програмите и надолу никакви новини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам FullHD 27", но картинките изглеждат много малки. Може ли да ги направите с още 200-300% по-големи, за да се виждат добре? Благодаря!

kaldata.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, bure_s_barut написа:

Използвам FullHD 27", но картинките изглеждат много малки. Може ли да ги направите с още 200-300% по-големи, за да се виждат добре? Благодаря!

Едит: Грешката е моя съжалявам, Оправено е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Калин Карабойчев написа:
Едит: Грешката е моя съжалявам, Оправено е

Сайтът отворен през смартфон:

9000242q.jpg

Преди показваше само новини, без програми, как да се сдобия отново с този му вид?

Редактирано от XYconstant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъпнах горната снимка, че не излизаше.

Другото нещо, което забелязах:

- В хардуер и останалите менюта с изключение на "IT Новини" температурата е -2 градуса /към момента/:

813c3abdf53c4b01a016c2df4ee8ab0b.png

- Отида ли в "IT Новини" или като цъкна на логото /главната страница/ температурите падат на -5 градуса:

8ade328f75a44bdbbeb1ef3f7652c195.png

Не е кой знае какво, но си е козметичен "дефект".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях писал преди време за началната страница след сменяне на дизайна на сайта, значи мина време пак същото нищо не се е променило - преди ми беше кеф да влизам в сайта веднага се виждат новите неща, сега някак си е гадно. Програмистите които са го правили си личи че са добри ама дизайнера  да ме извинява но от към практичност се е "осрал".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

От няколко дни забелязах следния проблем. Влизам в ИТ Новини и виждам стари неща - отпреди ден, два. Излизам на главната страница, избирам нова новина, която е от раздела и като кажа прeз нея ИТ Новини пак ми зарежда списък със старите неща. Установих, че трябва ръчно да кажа на браузъра (Фирефокс) Ctrl+F5 че да обнови страницата и да зареди новото съдържание. Явно зарежда кеширани неща. Което ме води до мисълта, че някъде някоя опция за колко време да се кешира/обновява съдържанието не е както трябва. И браузъра вместо да иска новото, показва стари данни.

Редактирано от mIRCata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mIRCata написа:

От няколко дни забелязах следния проблем. Влизам в ИТ Новини и виждам стари неща - отпреди ден, два. Излизам на главната страница, избирам нова новина, която е от раздела и като кажа прeз нея ИТ Новини пак ми зарежда списък със старите неща. Установих, че трябва ръчно да кажа на браузъра (Фирефокс) Ctrl+F5 че да обнови страницата и да зареди новото съдържание. Явно зарежда кеширани неща. Което ме води до мисълта, че някъде някоя опция за колко време да се кешира/обновява съдържанието не е както трябва. И браузъра вместо да иска новото, показва стари данни.

Всички новини ли са от старите или само избрани ? На мен също ми се случва но това ми показва препоръчваните новини за четени на тематики които съм чел преди например много често ми е показвало новини на по над 1 година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...