Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ами аз влизам основно в раздела с ИТ новините. В другите не съм забелязал да е така. Новините са тези, които съм видял при последното ми влизане - преди ден два да речем. Както е бил списък с новини тогава. Ако го презаредя ръчно се отварят всички до момента. И така след ден като влезна виждам вече тези след рефреша, но не и най-новите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърнете внимание на кеширането. 

От няколко дни под всяка новина ми излиза това винаги. 

59455a9a2ec14_.PNG.66d9ac8fafc0871ac61532bbe3d16fb0.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен ми са много бледи заглавията на под-форумите от днес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

екстраааааааа!!! Все едно за такава визия съм си мечтала!!! Браво на изпълнителите и вдъхновителите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, <--- написа:

къде са ми лайкити?!!!

:crying10:

Няма да има :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе викам си аз аз ли нещо не съм добре или нещо стана с облика на форума , някак по-модерен стил изглежда сте сложили не е лош дано всичко да си е по местата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, <--- написа:

къде са ми лайкити?!!!

:crying10:

Прекрасно е че се вслушаха и ги махнаха :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, miro20 написа:

и ся кво?

вместо да се лайкваме, шъ си цитираме постовете:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ако има "лайки" , трябва да има и "НЕлайки" ! ....Пък сега ще си "плуваме" във всякакви води - къде бистра , къде мътна ......къде отходна ! Ма то беше Демокрация , а сега Либерализъм.... ! След това исторически следва Диктатура... :lol6:

.......Аз лично имам сетива - ясно ги различавам ! Да му мислят подрастващите и тези с неясно мислене ...... :D

Ако все пак има отговорност , трябва да има и критерий ....! Мурафетя е да го докараш до саморегулация....:D

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, miro20 написа:

Не знам но "лайковете" отдавна нямат нищо общо с оценка на полезност на дадено мнение.

Споменавал съм го мнооого отдавна

лайковете отдавна загубиха значението си като полезност на даден пост/мнение
към днешна дата се ползват от потребителите за да отбележат, дали нещо им харесва , за да не се цитират многократно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

То точно заради теб ги махна, че се виждаше каква подкрепа имаш от хората във форума. Никаква. 

Обаче това да ми слага буквата за аватар в някакъв цвят, хич не ми харесва. Моят е лилав, ама не съм обърнал още резбата. Сега ще трябва да си слагам пак розовото прасенце :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bildera_ написа:

То точно заради теб ги махна, че се виждаше каква подкрепа имаш от хората във форума. Никаква.

Точно казано!

Върнете лайковете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

преди 13 минути, bildera_ написа:

от хората във форума

Няколкото трола които умишлено съсипват всяка дискусия с гаменщина и личностни обиди  и още няколко с изцяло антибългарски и червени чуждопоклоннически интереси, ли имаш впредвид "хора" ? :)

Странно е някои толкова да реват за тези лайкове... Това ли е критерий за оценка според вас ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

възможността, всеки да създаде група е супер яко
за сега никой не се е възползвал от това, а може би все още не сме се ориентирали в новостите?!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и като сте махнали лайковете това защо още стои на началната страница - най-харесвани потребители

:angry:

преди 37 минути, <--- написа:

за сега никой не се е възползвал от това, а може би все още не сме се ориентирали в новостите?!!!

тука се залага на цирка и на обидите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, haidukpikaso написа:

и като сте махнали лайковете това защо още стои на началната страница - най-харесвани потребители

:angry:

Ти нали си там? После ще вземеш да ревеш за дискриминация. Как да посмеят да те махнат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, цъфнаха вече ! Като фейсбука са !

Дизайна на форума взе доста да се изциганява. Много, много лигав.

Редактирано от Atanas Pachov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, <--- написа:

Манго в моята група си добре дошъл ша знаеш.
Бени мога ли да се подвизавам във вашата ? Че ще ми е тъжно ако ме няма?
Само да не ревеш какво правят редактори без покана че ще умра от смях.

Сега сайта ми се вижда по добре. С разширени възможности а то недоволни винаги ще има.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:
  Покажи скритото съдържание

Няколкото трола които умишлено съсипват всяка дискусия с гаменщина и личностни обиди  и още няколко с изцяло антибългарски и червени чуждопоклоннически интереси, ли имаш впредвид "хора" ? :)

Странно е някои толкова да реват за тези лайкове... Това ли е критерий за оценка според вас ? :)

Ъъъ

:D

Виж си лайка ве политиканчо!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво!

Новата визия е добра. Поздравления!

Само, по-късно, като остане време, върнете долу вдясно, или по средата,  бутончето което те връща в горната част на страницата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пише "предстоящи събития",а пък има обяви за курсове някакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 часа, miro20 написа:

Току що та лайкнах- кво са махнали?  :)

п.п. И ти го отчита в профила... Добре че се вслушаха. :lol6:

Редактирано от _слънце_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:
  Затвори скритото съдържание

Разбира се, навсякъде има лайкове. Накъдето и да се обърнеш. Те печелят пари на някои места. Иначе дай да седнем да пием по някоя бира някъде и да си лафим. За какво ни е форум? Ще се хванем за нещо на бас и който загуби, черпи още една бира. Ще гледаме да губим по равно ;)

И между другото, аз исках тогава да дам лайкове на някои хора, които ми помагат, а не да търся лайкове за мен. Има разлика. Ама като не мога да покажа на някой човек, че ми е помогнал или че харесвам каквото казва, как той ще разбере за това? Това все пак е един вид част, дето някой казва нещо, друг разбира друго. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...