Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 2 минути, simtech написа:

Не, мерси. Тоя, който иска потребители - той ще си оправи сайта. Българска работа! А уж беше големия милионер, дето минавали милиони през ръцете му, но все още си останал все с тоя български манталитет!

Правилно. Само, че ти не си се махнал. И няма да се махнеш, няма к'во да се лъжем. Така, че поне си позатъмни фона, че тия ти очи не са за един ден :D

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете, че визуалните екстри (скина и т.н.) са последна грижа. 

Със сигурност има по-важни неща, които трябва да се свършат, след което евентуално да се обърне внимание и на цветовете. 

Потърпете малко. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да попитам аз, че не съм много навътре с интерфейса и никога не съм бил. Що няма опция за любими теми? Ама не опция, дето я следвам, а опция, дето да си заплюя няколко теми и ако трябва някой ден да отговарям, да не ги търся, а директно да ги намеря. Или има такова нещо, ама аз не съм го открил? Ако няма, ще е интересно. Да, има разни опции като тия за непрочетено съдържание и така нататък, ама не ми се мярка опция да си харесвам теми и да си правя един вид плейлист, какъвто примерно има в You Tube. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bildera_ написа:

Я да попитам аз, че не съм много навътре с интерфейса и никога не съм бил. Що няма опция за любими теми? Ама не опция, дето я следвам, а опция, дето да си заплюя няколко теми и ако трябва някой ден да отговарям, да не ги търся, а директно да ги намеря. Или има такова нещо, ама аз не съм го открил? Ако няма, ще е интересно. Да, има разни опции като тия за непрочетено съдържание и така нататък, ама не ми се мярка опция да си харесвам теми и да си правя един вид плейлист, какъвто примерно има в You Tube. 

ами то е едно и също - следване и любими

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, haidukpikaso написа:

ами то е едно и също - следване и любими

Добре, сега го забелязах или по-точно от толкова много странични опции със странни наименования, човек не може да открие това, което му трябва. Да не говорим, че аз тая търсачка на форума посмъртно няма да се науча да ползвам както трябва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, bildera_ написа:

Добре, сега го забелязах или по-точно от толкова много странични опции със странни наименования, човек не може да открие това, което му трябва. Да не говорим, че аз тая търсачка на форума посмъртно няма да се науча да ползвам както трябва. 

какво ти е трудното на търсачката

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, haidukpikaso написа:

какво ти е трудното на търсачката

:rolleyes:

Ами не е като гугъл с предвиждане. По две букви не може да се търси и това ме затруднява понякога, щото как да намериш нещо, което се изписва с две букви? Не ти дава и подобни резултати, а само точни. Ако напишеш на латиница вместо кирилица или обратно, не дава резултати. И други такива неща, дето дразнят и объркват. Това може да е работило добре преди 15 години, но днес е доста остаряло. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ostavime написа:

Нали знаете, че визуалните екстри (скина и т.н.) са последна грижа. 

Със сигурност има по-важни неща, които трябва да се свършат, след което евентуално да се обърне внимание и на цветовете. 

Потърпете малко. 

Ако може да фикснете и проблема с Tаpаtаlk-a, че логването е невъзможно след новия ъпдейт на дизайна тук. :lock:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, XYconstant написа:

Ако може да фикснете и проблема с Tаpаtаlk-a, че логването е невъзможно след новия ъпдейт на дизайна тук. :lock:

преди 10 часа, iBonev написа:

Здравейте! Прочетох коментарите във връзка с новата визия, но не намерих отговор на моя въпрос, а именно - не мога да се логна във форума през тапаталк и това имали нещо общо с обновленията, които се правят?

Здравейте,

Tapatalk, е външна услуга, ако имате някакви проблеми с нея то тя не е в нашите правомощия да я отстраним. Пишете в техния форум или изчакайте да пуснат новата версия на приложението си за да я отстранят. Съжалявам, че не можем да ви помогнем, но всичко е в техни ръце. https://www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, flare написа:

Извинявай, но ти и останалите, направихте ли си труда да прочетете съобщението дето излиза най-отгоре на форума?

Вземете да изчакате да напишат че обновлението е приключило, преди да почнете да плюете.

Видях съобщението към един час след като си написах коментара. Може да е било там и преди, но сайтът се зареждаше непълно с много родилни мъки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Калин Карабойчев написа:

Здравейте,

Tapatalk, е външна услуга, ако имате някакви проблеми с нея то тя не е в нашите правомощия да я отстраним. Пишете в техния форум или изчакайте да пуснат новата версия на приложението си за да я отстранят. Съжалявам, че не можем да ви помогнем, но всичко е в техни ръце. https://www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport/

Проблемът би трябвало да е смяната на дизайна и по-скоро кода. До преди обновленията си влизах в профила без проблем.

Грешката която излиза при опит за логин е следната: "Възникна грешка в конфигурацията или сървъра"

ПС: Към списъка с фиксове може да допълните и това, че в момента мога да си харесвам/реактвам собствените си постове, а това не е много окей, сякаш.

Редактирано от XYconstant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, XYconstant написа:

Проблемът би трябвало да е смяната на дизайна и по-скоро кода. До преди обновленията си влизах в профила без проблем.

Грешката която излиза при опит за логин е следната: "Възникна грешка в конфигурацията или сървъра"

ПС: Към списъка с фиксове може да допълните и това, че в момента мога да си харесвам/реактвам собствените си постове, а това не е много окей, сякаш.

Както вече казах проблемът е в техния телевизор. Повече по темата тук: https://www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport/issues-with-ip-board-4-1-t36273.html#p185324

Написали са в темата, че тези дни ще пуснат фикс за този проблем. Приложението им е несъвместимо с последната версия на форума. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За визията и някои нововъведения няма да коментирам-то с всяко ново ''чудо'' се свиква, но поне форума вече работи на скорост, за което евала.

При предишни обновления това забавяне беше за по-дълъг период, а сега за два дена вече мисля е отстранено, всичко е сработило  и е на 6.

Браво.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един... по-скоро ефект, отколкото дефект!

• device - мобилен телефон, 3G (тоест - ползва само UMTS, не поддържа LTE)
  • brouser - Opera mini;

Иконите на „лайковете“ излизат с размера на аватарите на потребителите! Тоест - страшно големи! Не, че е проблем, ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ИЗВИНЯВАЙТЕ, но чия беше гениалната идея(разбирайте в кавички, т.е плоската идея) да направи аватарите кръгчета, така че каквато и картинка да сложиш, да я реже?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тези от фейсбук, предполагам. Като у месЪнджъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, simtech написа:

ИЗВИНЯВАЙТЕ, но чия беше гениалната идея(разбирайте в кавички, т.е плоската идея) да направи аватарите кръгчета, така че каквато и картинка да сложиш, да я реже?

Много е готЯно мотЯно, кръгли картинки, лайкчета, реакции... модерна работа. Само Зъкърбърг да не иска да купи форума, че му станахме голяма конкуренция...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, simtech написа:

Аз пък чак сега го видях!
Важен е човека зад аватара а не самия аватар дали е кръгъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agamirion написа:

На тези от фейсбук, предполагам. Като у месЪнджъра.

толкоз знаеш и ти - не са кръгли ами са квадратни - и у месинджъра и навсякъде

няма там кръгли аватари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

толкоз знаеш и ти - не са кръгли ами са квадратни - и у месинджъра и навсякъде

няма там кръгли аватари

У кой месинджъра влизаш :rolleyes:

hqdefault.jpg.fc21ce0c79060ec5a8b9121c078fc87c.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Agamirion написа:

У кой месинджъра влизаш :rolleyes:

hqdefault.jpg.fc21ce0c79060ec5a8b9121c078fc87c.jpg

у същия, ама от комп и са си квадратни

иначе на бърсалките са тъй ама аз не я ползвам бърсалката за фейс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От PC също са кръгли, ако се ползва месинджъра във Фейсбук. Това, че ползваш месинджър самоделка е друг въпрос.

Справка: https://www.messenger.com/

Редактирано от XYconstant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, XYconstant написа:

От PC също са кръгли, ако се ползва месинджъра във Фейсбук. Това, че ползваш месинджър самоделка е друг въпрос.

Справка: https://www.messenger.com/

Не, не е така! На РС, ако ползваш месинджъра директно от фейса, са си квадратни. Ако ползваш външен месинджър (примерно Messenger for Desktop) то там са кръгли.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сте прави, и не сте - аватарите хем са кръгли, хем не са!!!

Принципно снимките, които се използват са си квадратни - просто се изрязват при показването. Но не на всички версии на Месинджъра - според браузъра и операционната система. До колкото си спомням - Хайдучето е под WinXP.

Пп. На телефона ми (Facebook 3.4.1) се показват свадратни! 

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:И сега какво ? Господин Претенция - simtech ви пусна мухата, колкото само да отвлича вниманието на сума народ, ей така 'щото така му изнася и явно му се дават тези права. След всеки нов ъпдейт ли господинът ще се оплаква ? 

Заради подобни потребители, качествените такива ги няма - 'дет разбираха от всичко. Техническите раздели тотално пропаднаха. Долу у "Празните приказки" цари някакъв хаос - няма никакъв контрол - псувни, рогатни от всякакво естество. 

Това ли е най-големия проблем - дали да са квадратни или кръгли аватарите ни ? Евала. 

Въпросният господин ще излезе някакъв платен трол. Хубаво, че се опитвате да запазите количеството във форума, което очевидно се понижава. Няма нито качество, нито количество. 

То няма смисъл да обяснявам - очевадно е. Нещата отиват на никъде. И качествените потребители също. Нямам думи за случващото се в момента.

Нека дърпат юздите някакви си тролове, с чувство за малоценност.

Редактирано от Agamirion (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...