Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 6 минути, bildera_ написа:

Да. Нещо интересно там?

там много интересности има, има и групи за Форд Фиеста

:wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, bildera_ написа:

2ГБ РАМ? Хаха. И как влизаш във фейса? 

Сега заради нея ще направят олекотена версия на форума защото не си е ъпдейтвала хардуера от 15 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 14 минути, haidukpikaso написа:

там много интересности има, има и групи за Форд Фиеста

:wink12:

Мдааааа. Не знаех. И кво да правя в тия групи с Фиести от деветдесетте, дето им викаха грозньо? То се ходи някъде за да ти помогнат или ти да помогнеш, ако имаш желание. Аз нямам нужда ни от помощ, ни да помагам. За Фиестата де, щото в тоя Форум доста ми помагат някои хора, за което благодаря! 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новия интерфейс е по-готин, но малко муден и  тромав ми идва. По-бавно ми се отварят страниците като цяло. Предполагам, че с времето ще го оптимизират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При публикуване има леко забавяне при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е, полека-лека ще му евете мамата. Вече Аутокад зарежда по-бързо от форума. Преди като сложиш URL на картинка автоматично се вкарваше в поста, ся трябва да съобразиш че URL е всъщност "Добави други файлове". Загубени в превода.

Но както казват северно-атлантическите братя - куд би уърс. Двайс и шес процента от от бавните сайтове са по-бавни от нас! Получаваме "С" (тройка).

https://tools.pingdom.com/#!/cIX87q/https://www.kaldata.com/forums/

kaldata-speed-1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, nikssi написа:

Ъъъ

:D

Виж си лайка ве политиканчо!

Е нямаше ги когато споменах.

Иначе за "реакциите" , отново си оставам на старото мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера забелязвам проблем с добавянето на нов отговор , когато дам на добави отговор чакам 2 мин докато се появи коментара ми .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата визия, старата (теле)визия - големи Яйца. Нема ли съдържание - визията не е от значение!

преди 21 часа, <--- написа:

къде са ми лайкити?!!! :crying10:

Пак там са - на полето!

преди 21 часа, adersa написа:

Няма да има :D 

Да, да, ама НЕ!! Има си „лайкове/харесвания“, даже 6 вида!

преди 20 часа, <--- написа:

и ся кво?
вместо да се лайкваме, шъ си цитираме постовете:lol6:

Едното не изключва другото. Макар, че ... някой потребители - не искам да ги чета, камо ли да ги цитирам.

преди 15 часа, bildera_ написа:

...И пак стигаме до основния проблем на чатовете - никой не може да разбере какво иска да каже другия. ...

Те половината - сами не си разбират написаното, какво остава друг да им го разбира!

преди 12 часа, bildera_ написа:

2ГБ РАМ? Хаха. И как влизаш във фейса? 

Що как - има ЦЕЛИ 2 GB RAM. Аз като имам на талафоня  „налични 17'237 kB“ - как Флизам у фейса????
И през мобилно приложение, и през браузър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jhoro написа:

Що как - има ЦЕЛИ 2 GB RAM. Аз като имам на талафоня  „налични 17'237 kB“ - как Флизам у фейса????
И през мобилно приложение, и през браузър?

Все пак едно PC  има и инсталирана операционна система, както и куп други самостартиращи се програми по някаква причина.  А ако е и 64 битов Windows... Но тоя ми коментар бе на шега, ако някой не е разбрал. Продиктуван разбира се от друг коментар, че сайта бил много тегав. Единственото малко по-тегаво е, че ако се щракне на камбанката, върти няколко секунди докато зареди, а не както преди почти на момента. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Прочетох коментарите във връзка с новата визия, но не намерих отговор на моя въпрос, а именно - не мога да се логна във форума през тапаталк и това имали нещо общо с обновленията, които се правят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Новият изглед направо ме облъчва. Да знаете случайно, че не всеки ползва компютър само на слънчева светлина и на по-малка осветеност боде очите?
Да не говорим колко бързо зарежда..?!
А това с копирането на "харесването" директно от фесйбоклук какво е? Плагиатство или тотална липса на креативност?!

преди 16 часа, BMW Маниак написа:

Нямаш ли зарядно ?

И като си на път, зарядното къде ще си го бучнеш? В ануса ли си включваш зарядното, да си зареждаш телефона?

преди 16 часа, BMW Маниак написа:

Сега заради нея ще направят олекотена версия на форума защото не си е ъпдейтвала хардуера от 15 години.

Идеята форумът да е лек трябва да е поради това, че някой си е или не си е ъпдейтвал хардуера?? Ти явно не си чувал за GREEN COMPUTING.
Шибаните лаптопи имат батерии. Те се харчат. Независимо колко мощен хардуер имаш, колкото повече го натоварваш, толкова повече консумира. Няма хардуер, който харчи по-малко енергия, когато го ползваш повече.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, simtech написа:

И като си на път, зарядното къде ще си го бучнеш? В ануса ли си включваш зарядното, да си зареждаш телефона?

Имам преход от запалка към 2 USB захранващи порта. Отделно от BMW са ми оставили два usb порта (един в едната жапка и един в другата де е в подлакътника. На сеата оригиналния usb е малко зад пепелника който ползвам за хранилище на монети.  Достатъчни ли са за един тапаталк ?
Който няма, тоест като теб може и в ануса да пробваш. Що да не стане.

Аз като казвам да си обновявате хардуера не слушате. Хората заради вас няма да стоят в каменната ера. Щото Симката се дрънка в 25 годишен пасат и няма USB порт в него или пък телефона му е с 250мб рам.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bildera_ написа:

Все пак едно PC  има и инсталирана операционна система, както и куп други самостартиращи се програми по някаква причина.  А ако е и 64 битов Windows... Но тоя ми коментар бе на шега, ако някой не е разбрал. Продиктуван разбира се от друг коментар, че сайта бил много тегав. Единственото малко по-тегаво е, че ако се щракне на камбанката, върти няколко секунди докато зареди, а не както преди почти на момента. 

на мен си ми е екстра компчето и си ми изкарва хляба

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, BMW Маниак написа:

Имам преход от запалка към 2 USB захранващи порта. Отделно от BMW са ми оставили два usb порта (един в едната жапка и един в другата де е в подлакътника. На сеата оригиналния usb е малко зад пепелника който ползвам за хранилище на монети.  Достатъчни ли са за един тапаталк ?
Който няма, тоест като теб може и в ануса да пробваш. Що да не стане.

А като не си в колата? Ако си в автобус, влак, пешачката? Какво правим тогава? Стоиш, чакаш на ЖП-гарата и си джиткаш в интернет. Но нееее, Калсмешка решила да ти източи батерията...

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, simtech написа:

А като не си в колата? Ако си в автобус, влак, пешачката? Какво правим тогава? Стоиш, чакаш на ЖП-гарата и си джиткаш в интернет. Но нееее, Калсмешка решила да ти източи батерията...

Никой не те задължава да посещаваш сайта. Щом като ти е приоритет да го посещаваш докато си пешак вземи си една раница с акумулатор.  На теб и на още двама  трима философи никога не може да им се угоди какво и да се прави.
Аве ти защо се правиш на такъв какъвто не си ? Ти първо си пусни мобилен интернет пък после мисли за батерията на телефона. Същото се отнася и за другата де все мрънка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, BMW Маниак написа:

Никой не те задължава да посещаваш сайта. Щом като ти е приоритет да го посещаваш докато си пешак вземи си една раница с акумулатор.  На теб и на още двама  трима философи никога не може да им се угоди какво и да се прави.
Аве ти защо се правиш на такъв какъвто не си ? Ти първо си пусни мобилен интернет пък после мисли за батерията на телефона. Същото се отнася и за другата де все мрънка.

Има угодия. Да зарежда бързо, леко и да има възможност да си избереш тема. А не едни щрифтове, други щрифтове или белият фон да ти бодат очите.
Чантата с акумулаторите можеш да си я сложиш ти на врата, преди да скочиш в морето да плуваш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, simtech написа:

Има угодия. Да зарежда бързо, леко и да има възможност да си избереш тема.

Покажи ни твоя сайт и да открием десетте разлики. Хайде моля не проявявай скромност. Покажи на тези хора как се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, simtech написа:

Има угодия. Да зарежда бързо, леко и да има възможност да си избереш тема. А не едни щрифтове, други щрифтове или белият фон да ти бодат очите.
Чантата с акумулаторите можеш да си я сложиш ти на врата, преди да скочиш в морето да плуваш!

Извинявай, но ти и останалите, направихте ли си труда да прочетете съобщението дето излиза най-отгоре на форума?

Вземете да изчакате да напишат че обновлението е приключило, преди да почнете да плюете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, flare написа:

Вземете да изчакате да напишат че обновлението е приключило, преди да почнете да плюете.

И 10 обновления да приключат, всичкото това бяло ми идва в повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, simtech написа:

И 10 обновления да приключат, всичкото това бяло ми идва в повече.

отвратително е, дано сложат скинове че е мъка така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, flare написа:

Има един тип хора за които какво и да направиш винаги ще са недоволни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, BMW Маниак написа:

Има един тип хора за които какво и да направиш винаги ще са недоволни.

Има един тип хора, които са много щастливи, когато им се дава право на избор, а не понеже масовката иска да си сере на масата, значи всички са задължени да го правят. Цинизмът мисля, че ясно показва какво казвам. Ако на някои не им пука за бялото, защото отварят страницата 2 пъти в годината, мнението на по-редовните е доста по-ключово като обратна връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, simtech написа:

Ако на някои не им пука за бялото, защото отварят страницата 2 пъти в годината, мнението на по-редовните е доста по-ключово като обратна връзка.

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/color-that-site/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 10 минути, flare написа:

Не, мерси. Тоя, който иска потребители - той ще си оправи сайта. Българска работа! А уж беше големия милионер, дето минавали милиони през ръцете му, но все още си останал все с тоя български манталитет! Дупките на пътя няма кой да ги оправи, аз ще излизам да ги пълня с цимент и баластра. Полицията не ни пази, за това ще си купим куче! Абеее, яяяя! Всичко да си е както трябва, а не да търсим задни вратички - става ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...