Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

И бутончето се върна на мястото си ;)

Шест точки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Atanas Pachov написа:

А, цъфнаха вече ! Като фейсбука са !

Дизайна на форума взе доста да се изциганява. Много, много лигав.

Всъщност, така изглежда по-добре, но е и объркващо. Един вид се връщат минусите, но под формата на хаха, което може да означава и друго. И пак стигаме до основния проблем на чатовете - никой не може да разбере какво иска да каже другия. Сещам се, как преди години аз ползвах иконката :) доста често ( а и сега), но това не означава нито хаха, нито презрение. Други хора разбират нещата по друг начин и аз тях иконката :) е като осмиване. Тъпо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Богатир написа:

И бутончето се върна на мястото си ;)

Шест точки.

На мене ми харесва така. Изобщо според мене визията е по добра. Не заради лайковете просто сякаш е по семпло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата визия е много добра  много ми харесаха новите бутони за лайка влюбих се в тях .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, nikssi написа:

На мене ми харесва така. Изобщо според мене визията е по добра. Не заради лайковете просто сякаш е по семпло.

А на мен ми се струва, че сайта е осезаемо по- тежък. Уж по- семпло, пък по- бавно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детска радост, шарени бонбонки. Сега вече цирка е пълен и шарен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, bildera_ написа:

Всъщност, така изглежда по-добре, но е и объркващо. Един вид се връщат минусите, но под формата на хаха

какво каза я пак - иконката Хаха е минус ли

няма в целия нет такова нещо - тя си е просто Хаха и лайк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, _слънце_ написа:

А на мен ми се струва, че сайта е осезаемо по- тежък. Уж по- семпло, пък по- бавно.

При мене с таблет и телефон ми бави отварянето. И тоя тъпалник дето все нахалства ме дразни. И без него си джъткам за какво ми са разни апове? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, nikssi написа:

При мене с таблет и телефон ми бави отварянето. И тоя тъпалник дето все нахалства ме дразни. И без него си джъткам за какво ми са разни апове? 

Ми и на компютър го бави... Баси хубавинката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карабойчев се чуди какво да направи да си направи форума уникален! Като докладвам да ми излиза твоя снимка или клипче?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

Прекрасно е че се вслушаха и ги махнаха :)

те го те  виновника

дългата ръка на сорос

понеже никой не му лайква глупостите

та и другите да нямат и информацията да се размие и фейк нюзовете да си прокарват  път ако въобще е възможно .  неговите са  прекалено  очевадни фейкове  

набодобяват хипербола .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оправете скина моля - през смартфон батерията заминава за нула време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, ZeroG написа:

Това ли е голямата цел в един форум?

Нямате права да прегледате това съдържание.

Похвално, гениална тъпотия .

Това пък е направо ... умопомрачително бе... неам думи. :helpwanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, haidukpikaso написа:

какво каза я пак - иконката Хаха е минус ли

няма в целия нет такова нещо - тя си е просто Хаха и лайк

Когато някой иска да ти даде минус, какво, ще покаже, че е тъжен ли ;)? Или може би объркан? И сигурно ще ти благодари.  

По скоро ще ти се присмее на простотиите с едно хаха. Айде на бас, че точно така ще стане съвсем скоро. 

Аз обаче питам, може ли хем да се благодари, хем да се даде плюсче? Нещо това ми заприлича на черешки и сливки по машинките. Не ви знам за какви иконки в нета ми говорите, аз в нета не ходя. 

ПП: Явно може. Ами...така да е. Ще си играем на машинките щом трябва. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе какво толкова се възмутихте от тия лайкове и плюсчета и хаха-та. Кой изобщо ги ползва тия работи. Вие пубери ли сте кви сте.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bildera_ написа:

Когато някой иска да ти даде минус, какво, ще покаже, че е тъжен ли ;)

По скоро ще ти се присмее на простотиите с едно хаха. Айде на бас, че точно така ще стане съвсем скоро. 

я пробвай и тогава говори - понеже след поста ти нъл съм любознателна реших да видя дали тъй верно

е не е - Хаха и всичкото друго човеченца - си е лайк

няма минус в нито една емотиконка

същото е и във фейса, направено е на същия принцип, там също няма Не харесвам - минус лайк

преди 6 минути, Silvering написа:

Абе какво толкова се възмутихте от тия лайкове и плюсчета и хаха-та. Кой изобщо ги ползва тия работи. Вие пубери ли сте кви сте.. 

откачалки сме кат тебе що питаш

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

я пробвай и тогава говори - понеже след поста ти нъл съм любознателна реших да видя дали тъй верно

е не е - Хаха и всичкото друго човеченца - си е лайк

няма минус в нито една емотиконка

същото е и във фейса, направено е на същия принцип, там също няма Не харесвам - минус лайк

Аз във фейса не ходя. Е така стана хептен тъпо. Значи каквото и да натисна е лайк? Интересно. То и затова пише, че някой реагирал на нещо си. Да, досега е спал, муха кацнала на носа му и реагирал с шамар. 

И кога ще ми промените цвета на "B"-то? 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

откачалки сме кат тебе що питаш

:lol6:

Много хляб имаш да ядеш, докато ме стигнеш. Или кръстословици да напишеш. Междудругото тва е най-скучното поприще на света. 

По темата. Мобилното по-бавно зарежда. И нотификациите, и по-бавно публикува мненията. И всичко е по-бавно. Ма пък е джиджено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bildera_ написа:

Аз във фейса не ходя. Е така стана хептен тъпо. Значи каквото и да натисна е лайк? Интересно. То и затова пише, че някой реагирал на нещо си. Да, досега е спал, муха кацнала на носа му и реагирал с шамар.

казвам ти - това е, същото е едно към едно като фейсбук

и във фейсбук е така - там се наричат Известия - Драган реагира ... Първан реагира...

преди 7 минути, Silvering написа:

Мобилното по-бавно зарежда. И нотификациите, и по-бавно публикува мненията. И всичко е по-бавно. Ма пък е джиджено.

Е то и на компа ми същото 2 гв рам и изплези езика с тоя бял скин

джиджено да ти изтекат очите нема що не си у ред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Баси якото! Големо реагиране пада! Тоа реагира, оня реагира... кат ени пантери баце.   :D Реагиране му е майката... Тоа фейс ви е изпил соса тотално ве.

Редактирано от _слънце_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, haidukpikaso написа:

оправете скина моля - през смартфон батерията заминава за нула време

Нямаш ли зарядно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, haidukpikaso написа:

Е то и на компа ми същото 2 гв рам и изплези езика с тоя бял скин

джиджено да ти изтекат очите нема що не си у ред

2ГБ РАМ? Хаха. И как влизаш във фейса? 

Иначе при мен си работи почти нормално. Вярно, има 2-3 секунди зареждане на страница, но аз адблокър нямам. А за скина не знам какво не ти харесва. Аз разлика спрямо предния не виждам, освен че е леко по-блед и дето изчезнаха хубавите аватари - човечета. Сега са едни цветни кубчета, дето дразнят. Но пък всичко друго ми се струва същото, ако изключим новите опции.  Аз толкова съм се заглеждал и в дизайна явно, след като не виждам почти никаква разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен, не знам дали има значение операционна система - xubutnu и firefox  - го чувствам по-лек и не ми играят страниците, както преди понякога правеха. Не съм сигурен за лайковете. По принцип са просто едни гъделичкащи егото джвъчки... От друга страна... чета мнение, което заслужава похвала, да спамиш с някакви плюски в мнение е тъпо, а и е спам.

Редактирано от Мальчик Бананан (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, bildera_ написа:

2ГБ РАМ? Хаха. И как влизаш във фейса?

с Хрома - други въпросТи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...