Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Agentpat™ написа:

А това сайтче твоето, какво е?

Виж основателите и ще разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави сте за едно  . ДойчеВеле не може да се мери с нюзфронт, руски  дневници и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.10.2016 г. в 6:18, Yvan Sergeev написа:

Еех, как искам само за един ден да съм американец и да излъжа каката, че съм гласувал за Хилари:D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, ето това се нарича атака: ФБР възстановява разследването към Килъри, Уикилийкс продължават да пускат инфо за скритите тайни на рептилите... Е, кога, ако не сега вече ще се гътне тая? Да видим с какъв план ще излязат. Аз залагам на едно терактче. Правили са го и преди все пак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Методи Дамянов написа:

Леле, ето това се нарича атака: ФБР възстановява разследването към Килъри, Уикилийкс продължават да пускат инфо за скритите тайни на рептилите... Е, кога, ако не сега вече ще се гътне тая? Да видим с какъв план ще излязат. Аз залагам на едно терактче. Правили са го и преди все пак...

Бах тоя Путин и ФБР то са негови хора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Методи Дамянов написа:

Е, кога, ако не сега вече ще се гътне тая? 

То Злото лесно не мре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

То Злото лесно не мре.

Неизбежна асоциация:

Цитат

И едва по-късно осъзна защо всъщност мисли върху всичко това.

Защото му се искаше зад цялата работа да има някаква конспирация. Много по-лесно беше човек да си представи група мъже, събрали се в някаква задимена стая, побъркани от властта и привилегиите, с които разполагат, да правят цинични заговори, докато си пият брендито. Човек би трябвало да се придържа към подобни образи, защото ако не го прави, би се наложило да се изправи очи в очи с факта, че лошите неща се случват, защото обикновени хора, които иначе решат кучето и четат на децата си приказки за лека нощ, са способни да излязат след това и да причиняват ужасни неща на други обикновени хора. Толкова по-лесно беше да хвърлиш вината върху Тях. Но някак разстройваща беше мисълта, че Те — това сме Ние. Ако бяха просто Те, тогава никой не можеше да бъде винен за нищо. Защото Аз съм един от Нашите. Твърдо. Аз определено никога не съм мислил за себе си като за един от Тях. Никой никога не се смята за един от Тях. Ние винаги сме били от Нашите. А Те са лошите, които причиняват злините.

Тери Пратчет - Шовинист

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.10.2016 г. в 14:43, miro20 написа:

Прави сте за едно  . ДойчеВеле не може да се мери с нюзфронт, руски  дневници и т.н.

Германия и гласност? Ай стига бе, това бе вица на седмицата :) Я питай тия в Германия, колко гласност има и защо посещават български сайтове за да научават новините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, flare написа:

Неизбежна асоциация:

Е-е-ех... Флеър, ако можеха и да разберат защо си им цитирал Пратчет...

Благодаря ти за поста!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 часа, Нел написа:

Е-е-ех... Флеър, ако можеха и да разберат защо си им цитирал Пратчет...

Благодаря ти за поста!

Най- големия успех на дявола е, да убеди хората че не съществува... Нел. Иначе, самоласкай си се, както ти е угодно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.11.2016 г. в 18:17, Кико написа:

Германия и гласност? Ай стига бе, това бе вица на седмицата :) Я питай тия в Германия, колко гласност има и защо посещават български сайтове за да научават новините.

И четат нюзфронт , руски дневник ,а-спекто , световен поглед и подобни ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Распутин написа:

Най- големия успех на дявола е, да убеди хората че не съществува... Нел. Иначе, самоласкай си се, както ти е угодно.

Нелчето продължава да мисли опонентите си за прости, а себе си за връх на интелектуалното развитие. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 24 минути, Agentpat™ написа:

Нелчето продължава да мисли опонентите си за прости, а себе си за връх на интелектуалното развитие. :D

Някои биха казали- защитна реакция...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Распутин написа:

Някои биха казали- защитна реакция...

Не, по скоро глупост и високо самочуствие, но за съжаление без покритие .... Нормално за новите времена нрави и морал...поне за средностатистическите елементи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.nbcnews.com/news/us-news/u-s-hackers-ready-hit-back-if-russia-disrupts-election-n677936

Цитат

U.S. military hackers have penetrated Russia's electric grid, telecommunications networks and the Kremlin's command systems, making them vulnerable to attack by secret American cyber weapons should the U.S. deem it necessary, according to a senior intelligence official and top-secret documents reviewed by NBC News.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Agentpat™ написа:

:D Не. Ти си мислиш, че Нелчето си мисли...

Форумните бабички... Агентчето, Язе и Синбад... коментирайте ме, не ми пречите, баби :D (ето това вече си го мисля)

Никси, все по-често ще се явяват такива съобщения и от едната и от другата страна, в 21-и век сме...

И понеже остава по-малко от седмицата до изборите в САЩ, аз продължавам да се чудя, аджеба от всички щати, тези двамата ли се намериха само... Нямаше ли по-млади и по-умни от тях? Толкова ми е трудно да възприема и единия, и другия... също като нашите политици.

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Нел написа:

И понеже остава по-малко от седмицата до изборите в САЩ, аз продължавам да се чудя, аджеба от всички щати, тези двамата ли се намериха само... Нямаше ли по-млади и по-умни от тях? Толкова ми е трудно да възприема и единия, и другия... също като нашите политици.

Да, така е, но не е кой знае колко учудващо  . Все пак тяхната избирателна система и дълъг процес с предварителни кандидати, вътрешни издигания и избирания, обуславят тази ситуация.Която не е толкова грешна.

Това че те имат две кандидатури не е същото както при нас.Тук  е някаква абсолютна пародия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Нел написа:

:D Не. Ти си мислиш, че Нелчето си мисли...

Мдаа...продължаваш да ни убеждаваш, че не мислиш. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Нел написа:

Никси, все по-често ще се явяват такива съобщения и от едната и от другата страна, в 21-и век сме...

Добре че си ти да ми кажеш това. Да коментираш обаче новината не желаеш. Ама като плъзне из жълтите медии новина за хакерски атаки от страна на Китай и Русия и се скъсвате от коментари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Нел написа:

понеже остава по-малко от седмицата до изборите в САЩ, аз продължавам да се чудя, аджеба от всички щати, тези двамата ли се намериха само... Нямаше ли по-млади и по-умни от тях?

С годинките разбрах едно. Младостта не е порок, но означава много голяма липса на опит и импулси главно в гащите. Стига хвърчахте в облаците. Навремето са ви чели приказки за мъдреци с дълги бради. Замислете се, защо е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, nikssi написа:

Американска хакерска атака - най-демократичната. Също както и бомбите им. :D

Малко след това, руснаците казаха, че това са измислици, на журналята. Да не забравяме, че силовите им министерства, са със собствена ОС. И изградена отделна мрежа, без връзка с Интернет. 

На мен ми е по-интересно, кога ще гътна Хилари? С тия гърчове дето прави, неадекватни движения и гримаси, тая е дала на късо. Та чудно преди или след изборите, ще я приспят?

Пък и се говори, че някаква нейна съветничка, от саудитски произход, май ще се окаже шпионин. Та ФБР се мъчи да я подгони и разследва, Хилари. Общо взето, песента й е изпята. Ще гледаме театър, каквито са и изборите им. Уж демокрация.

Редактирано от AntiAlGor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, AntiAlGor написа:

Да не забравяме, че силовите им министерства, са със собствена ОС. И изградена отделна мрежа, без връзка с Интернет. 

А пък хамериканските системи са специалитет на всеки скучаещ тинейджър, който в паузите да хаква пътни камери , се рови да види ко стаа с близкия изток :):)

Много филми гледаме а  ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, AntiAlGor написа:

Малко след това, руснаците казаха, че това са измислици, на журналята. Да не забравяме, че силовите им министерства, са със собствена ОС. И изградена отделна мрежа, без връзка с Интернет. 

https://ria.ru/world/20161105/1480724785.html

Цитат

ВАШИНГТОН, 5 ноя — РИА Новости, Алексей Богдановский. США ответят на угрозы в киберпространстве, но не собираются обсуждать этот ответ заранее, сказал РИА Новости высокопоставленный представитель администрации США.

преди 27 минути, AntiAlGor написа:

Да не забравяме, че силовите им министерства, са със собствена ОС. И изградена отделна мрежа, без връзка с Интернет. 

На принципа " Default Deny " e.  Остави го мирчовски да тъне в заблуда. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, nikssi написа:

https://ria.ru/world/20161105/1480724785.html

На принципа " Default Deny " e.  Остави го мирчовски да тъне в заблуда. ;)

Е значи краварите си признаха. Че се занимават, с държавен кибер тероризъм. То се знаеше и преди де, ама сега е официално.

Колкото до смешкото, нормално да е заблуден. То да си платен трол, не е лесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...