Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, miro20 написа:

Странно е как ФБР е в услуга на Тръмп.

Това е нелогичен извод. Т.е. извод, който хората не трябва да си правят. Представи си, че наистина се случи така и наистина има основание да разследват и то наистина е изскочило тогава? Какво се прави? Да седнат и да си траят?

Това, че хората са лесни за манипулация си е техен проблем и не би трябвало да е причина за правителствена агенция (или кой да е друг) да не си върши работата.

Всеки може да бъде разследван. Не са виновни разследващите, този който смята, че заподозрян, разследван, обвинен са еквивалентни на виновен е в грешка.

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, miro20 написа:

Странно е как ФБР е в услуга на Тръмп.

Както споменаха някои ... представете си 1 седмица преди изборите да излезе информация че Цецка е разследвана. 1 ден преди вота излизат че е оправдана, но нищо не може да върне загубата на рейтинг.

Всъщност и тук имаме подобни активни мероприятия , но чрез други служби и журналя - аферата Костинброд. Отне доста проценти от гЕРБ, въпрекич е после се оказа че нарушения няма, и няма как за една нощ нито да се изнесат резервните количества бюлетини, нито да се разпределят , нито някой да ги попълни и подпечата с хора от всички комисии  за няколко часа.... Типично ченгесарско червено мероприятие, спретнато от Манолова и капутБарек. Не че сега не са уредени и двамцата на добри местенца де....

Всъщност , някои не особенно умни електорални еденици  още вЕрват на тази лъжа

Тук на всички е ясно, че дългата ръка на Путин се е намесила. Който не верва, мога да му го нарисувам. Черно на бяло с картинки. По-голямо доказателство от това, здраве му кажи. Дааааа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смешника се оплете. Значи според него, Путин командва във ФБР. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, AntiAlGor написа:

Какво ти ФБР...Путин отдавна е прескочил галактиката и вече управлява междузвездното пространство. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Agentpat™ написа:

Какво ти ФБР...Путин отдавна е прескочил галактиката и вече управлява междузвездното пространство. :D

На мене ми идва смешно, че представят президентина на САЩ като човека с най-голямо влияние на планетата. А всъщност той е една марионетка.

Друг образ има Путин. Той коли и беси даже олигарсите. Те той е дъ фърст като личност изобщо на Земята .

Тролчетата ще кажат обратното, ама да се самооправят:)

П.П. Горните пък блеят, че, видите ли, величаем Путин като божество. А той е човек земен, но с харизма на истински водач (демек има топки, а не е евнух, като някои).

Редактирано от karadzha (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, AntiAlGor написа:

Смешното е че никъде не съм споменал бога ви Пу.

Ама... при вас е принципа гузен негонен бяга :):)

преди 50 минути, karadzha написа:

Друг образ има Путин. Той коли и беси даже олигарсите. Те той е дъ фърст като личност изобщо на Земята .

Ама разбира се. Точно такъв образ е изградил  в този който е в подписа ми . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0000186196-middle.jpg

Що така гледат в щаба на Килърито?

Да не е заради това че, Тръмп и води с 197:131 засега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За момента Тръмп -:Клинтън 186:190 И още непреброени. За победа трябват 270 от общо 538.

Edit: 276:218

https://www.rt.com/usa/361950-clinton-trump-home-stretch/

5822d19cc46188c8408b4598.jpg

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, miro20 написа:

Хайде честит ви Тръмп :)

Що Па На Нас Да Ни Е Честит? :D

В Неделя Ще Тръбиш - Честит Ви Радев!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде, честит ви Тръмп! Айде, Пазарите се сринаха, дори при затворени борси в Щатите, щото в Япония и другаде са отворени. Dow Jones Industrial вече е паднал -700! Честито на света! Да живее...не знам кой...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Sleda написа:

Айде, честит ви Тръмп! Айде, Пазарите се сринаха, дори при затворени борси в Щатите, щото в Япония и другаде са отворени. Dow Jones Industrial вече е паднал -700! Честито на света! Да живее...не знам кой...

Е Сега Да Ревем Ли, Че Пазарите Се Сринали?

Хората Чорапи Късат, А Ние За Американските Пазари Ще мислим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Momolord написа:

Е Сега Да Ревем Ли, Че Пазарите Се Сринали?

Хората Чорапи Късат, А Ние За Американските Пазари Ще мислим...

Е, и аз днеска като се прибрах, видях че и двата чорапа ми са се скъсали, щот са тънки а обувките ми тесни. Хвърлих го. Сигурно е било лоша поличба... Лошо за целия свят, бе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Sleda написа:

Ужасно, просто...

Говоря като избор и перспектива.
Иначе нормалната липса на обща култура и инфантилизъм на милиони по света няма да им позволи да направят разлика между пазара Иван Вазов и световните пазари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Momolord написа:

В Неделя Ще Тръбиш - Честит Ви Радев!

Разбира се.

Аз няма да гласувам, което означава освен че не са мои кандидати, а и че ми е все тая кой от двамата ще е . т.е. може да се каже - и ЗА двамата съм

А Тръмп е на 90% президент. Може да има и "Чудо"  но едва ли .

Това за нас не е радост,но виждам че обикновенно тези тук които са с червена окраска и предпочитания, се радват и на него . Не знам защо .

Сигурно защото всичко анти-българско ги радва. Особенно в аспекта че сме от страната на слабите страни и имигранти в САЩ, които именно е възможно да пострадат и ограничат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност в САЩ си избраха нещо като Волен Сидеров, ама боядисан не в бяло, ами в рижаво. 

Явно идиоти живеят не само в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично аз ще съм много доволен, ако Тръмп стане президент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Trichocephalus написа:

Всъщност в САЩ си избраха нещо като Волен Сидеров, ама боядисан не в бяло, ами в рижаво. 

Явно идиоти живеят не само в България.

Че какъв избор изобщо имаха - между корумпирана бабка и идиот - когото и да изберат все ще сбъркат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То И На Рейгън Са Се Присмивали Навремето  - Ама Им ЗамръзнА Усмивката. :D

преди 57 минути, miro20 написа:

Особенно в аспекта че сме от страната на слабите страни и имигранти в САЩ, които именно е възможно да пострадат и ограничат.

Ми, Емигрантите Да Си Се Прибират В България, Или Да Палят За Канада.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, adersa написа:

Хайде честита ви ВОЙНА !

Няма Бре - Ще Правим Любов, Не Война!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква война? Направо апокалипсис. Разтваря се ада...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на американците! Те избраха ексцентричния и може би леко луд Доналд Тръмп пред истеричната и напълно откачена клинтън. Война щеше да има ако тя беше спечелила изборите. Вярно, че малко ме стряска надписа по шапките и плакатите на привържениците му: Направи Америка отново велика. Хората по света могат да обичат или да мразят Америка, но никой не мисли, че тя не е велика. Надявам се той да изпълни това, което говореше, като най-важното според мен е да се намали напрежението между двете велики сили - Америка и Русия. Мисля, че днес света стана една идея по-добър. За изборите не познах, надявам се поне за това да не греша.

П.П. Като че ли до скоро повечето тук показваха симпатии към Доналд Тръмп, а сега нещо дадоха на заден. Както и да е, аз се радвам, пък кой каквото ще да мисли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично предпочитам "непредсказуемостта" на Тръмп пред милитаристичната предсказуемост на Клинтънови.

Нашите продажници продължават да вият, точно както през цялата кампания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата са доста по-глобални според мен. Хората гласуват не "За", а "Против". Против статуквото, против водената досега политика. Не само в САЩ, а и в Германия на последните избори, и във Великобритания на референдума, и в Австрия на последните избори, които бяха фалшифицирани и после касирани поради тази причина, и у нас в неделя, а в Европа предстоят и други референдуми с предизвестен край. Искат промяна. Друг е въпросът дали е за добро.

Сега ще има голям вой, много недоволни, много със засегнати интереси... и после нещата ще се поуталожат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...