Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Отношенията между САЩ и Русия

Препоръчан отговор

преди 2 часа, miro20 написа:

....Тези спекулации и окровенни лъжи аз не бих коментирал , и не знам колко тъп трябва да си , за да приемаш толкова етина наивна пропаганда от военния рашистки канал ТВ Звезда.....

То пък кой го казва ! :)

"..... и не знам колко тъп трябва да си , за да приемаш толкова етина наивна пропаганда ..." от Миро !  Нещастник без елементарни понятия....даже за това " Кой , кой е ? " .

Отделно , че фактите едно към едно , за Миро са руска пропаганда !:lol6:

Така е - пропаганда , ама пропаганда на истини....... ! 

...........................................................................................

Ей ти , да се образоваш що е това пропаганда :

https://bg.wikipedia.org/wiki/Пропаганда

Да ти помогна малко бе Миро ! Може да се случи нечуваното - нещо все пак да ти влезе у канчето :

Едните събират армия да бият Виетнам ! Другите - за защита на Родината ! Кой , кой е ! Иначе все е пропаганда ! Ама истините са различни ! Даже съвсем противоположни ! Тук никой , с поне малко ум в главата , не може да сбърка....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 5,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Мацката го обяснява много добре и разбираемо дори и за неспециалисти с малко здрав разум. Ааааа , ма чакай, това сигурно пак е фейк и пропаганда на руснаците. А картинката е точно обратната.

ЧУДЕСНОТО ИЗБАВЛЕНИЕ НА СКРИПАЛОВИ ПО ВЕЛИКДЕН Да обобщим фактите: - Семейство Скрипал е отровено от свръхмощна отрова, 2 грама от нея убива половината страна на момента; - Отровени са в рест

Напротив , постъпиха много умно. Цял свят видя патока Доналд как се насра. Тия неща не се забравят. 

Публикувани изображения

преди 2 часа, nikssi написа:

Два цитата и в двата си проличава гамена. Гамен ама само виртуален...

Ами хайде "самосезирай" се з атов аз с какви епитети съм облъчван от вашата гаменска клика ? :)

В сравнение думи като "гърчове и тъп" са просто цветенца  :)

преди 1 час, by_chechi написа:

Отделно , че фактите едно към едно , за Миро са руска пропаганда !:lol6:

Цитирах ти конкретни лъжи от този репортаж на военната рашистка пропаганда на канала  ТВ Звезда.

ОСввен лъжите, цитират и канят в интервюта единствено и само  субективни русофили като тоя Малинов и единствено и само няколкото отдавна известни опорки .

- България губи огромни пари и ползи, Злите хамериканци диктуват отказа от проекта, Злия ЕС изсмуква България, като единствения виновник след "процъфтяващия соц" за беднотията и кризата е влизането ни в ЕС, и разбира се, мястото ни винаги е със Русия.

Друг гледна точка в тази пропаганда и лъжи НЯМА.

Да ти напомня за пореден път че тези опорки са чиста кристална лъжа. :)

Колкото и да не ви харесва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, miro20 написа:

....Цитирах ти конкретни лъжи...

Така де ! Аз какво казвам ?! :lol6:

Казвам , че за теб фактите които конкретно цитираш са лъжи  .....А фактите не могат да бъдат лъжа или истина . Те са си факти ! 

От фактите , след мисловна обработка произлиза Истина . Известно е обаче , че за теб този сложен процес е недостъпен....първата и най-проста причина да нямаш достъп е , че нямаш понятия . Конкретно в случая нямаш понятие " Кой , кой е? "..........А без понятие няма съждения , няма умозаключения ......от които умозаключения , пак чрез мисловна обработка , но на по-високо ниво на мислене да стигнеш до Истина....

Брадясах да го обяснявам - на първо място е нужно образование.....помагам колкото мога .....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, by_chechi написа:

Брадясах да го обяснявам - на първо място е нужно образование.....помагам колкото мога .....

аз брадясах да ти цитирам КОНКРЕТНИ факти и кое е спекулация, кое е тотална лъжа, ти брадяса да ми пееш абсолютни алабалистики без абсолютно никакви конкретни аргументи.

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, miro20 написа:

аз брадясах да ти цитирам КОНКРЕТНИ факти и кое е спекулация, кое е тотална лъжа, ти брадяса да ми пееш абсолютни алабалистики без абсолютно никакви конкретни аргументи.

Боже пази България !

Беше близо 9 милиона , стана по-малко от 7 и продължава да се топи като свещ по пладне.....

Ама и на теб Боже , май ти писна от тъпаци !......:lol6:

От 94-та година , Господ вече не е българин и годината никак не е случайна ! Гледай ни футбола и за държавата не питай.... :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мдаа.. и пак нищо от теб. Нула, зеро, ноль. :)

И недей да сквернословиш и да употребяваш напразно името Божие.

Ходи си при промитите мозъци  от любимите ти ТВ Звезда и Малинов http://rusofili.bg/tag/николай-малинов/

да се помпаш с антибългарска пропаганда и лъжи :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, miro20 написа:

мдаа.. и пак нищо от теб. Нула, зеро, ноль. :)

И недей да сквернословиш и да употребяваш напразно името Божие.

Ходи си при промитите мозъци  от любимите ти ТВ Звезда и Малинов http://rusofili.bg/tag/николай-малинов/

да се помпаш с антибългарска пропаганда и лъжи :)

Мирча Кришан и Сорина Дан - Краставицата_(480p).mp3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, dedidi написа:

Баси ! То пак Миро бе ! :lol6:

преди 23 часа, miro20 написа:

Защото не е надживял детската градина , но акъли раздава..... !

До тук му е невъзможно да стигне

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитат

Washington (CNN)The Justice Department announced indictments against 12 Russian nationals as part of special counsel Robert Mueller's investigation of Russian interference in the 2016 election, accusing them of engaging in a "sustained effort" to hack Democrats' emails and computer networks.

READ: Mueller indicts 12 Russians in 2016 DNC hacking
All 12 defendants are members of the GRU, a Russian federation intelligence agency within the main intelligence directorate of the Russian military, who were acting in "their official capacities."
The revelations detail a sophisticated assault on the US election in 2016, including the release of emails designed to damage Democratic presidential candidate Hillary Clinton.

image.png.2bba15aaaa607af21b10d8d74e5904d3.png
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей колко завършени постове ти спускат от фашингтон, чак и картинка на анимацията от минута е много са ти закачили.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Брей колко завършени постове ти спускат от фашингтон, чак и картинка на анимацията от минута е много са ти закачили.

Тоя миро никога не е в час и търси под вола теле че да се изкара вечно прав. Тръмп каза - "Русия не е враг, а партньор. Точка. Другото са интерпретации и напразни сърбежи и шутовщина. 

П.П. И правописна грешка няма - няма как да изпиша тролското име с главно М

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много смело изказване на германски политик.

https://www.vesti.bg/sviat/zigmar-gabriel-za-trymp-sasht-da-si-platiat-za-vojnite-6084464

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, Световното свършва и е време да се занимаем със световната политика.

В понеделник ще се срещнат Путин и Тръмп. Оптимистите очакваха чудеса, песимистите - ужасии. Оптимистите очакваха Тръмп да признае Крим за руски, да изтегли войските от Сирия и защо ли пък не, да отмени санкциите. Песимистите очакваха същото, но за тях това бяха не чудеса, а ужасии. Е, те си свършиха работата и нищо няма да се случи. Тръмп може да е президент, но изглежда, че и готвачът му има право да опровергае това, което е казал и да каже какво точно ще направят сащ. Така че Крим ще продължава да е ябълката на раздора (не че ако не е той, няма да намерят друг повод); войските в Сирия ще си останат, най-много да изтегли онази база, която охраняваше (и създаваше) "умерената опозиция"; а за санкциите ... какво да говорим ... те се гласят да спрат Северен поток, та какво остава за друго. И така, има ли полза от тази среща? Честно казано, не виждам такава. Ще се ръкуват, ще поговорят час-два, ще се усмихват, ще поизлъжат, че разговорите са били продуктивни, ще се разделят като приятели, но ще си останат заклети врагове. Ако бях на мястото на Путин, бих отказал срещата. За какви разговори може да става въпрос, когато цяла седмица човекът с раздвоената самоличност тръби, че Германия едва ли не е под руско робство, как да стисне ръката на човек, който вечерта не помни, какво е казал сутринта.

Досега си мислех, че само нас ни управляват идиоти, но сега вече установих, че това е неразделна част от "демократизацията". Вярно, че местните унищожават народа си, но далеч по-голямо престъпление е, когато правиш опит да унищожиш света. И въпреки всичко смятам, че ако Тръмп беше оставен да управлява, той щеше поне да намали напрежението между двете големи страни, но, уви, неговите собствени "соросоиди" го лишиха от реална власт и той се хвърля от грешка в грешка.

И все пак ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде стига сложнотии ! Нещата са прости , та прости ! :)

Да се присвояват на безценица , ограбват ресурсите на Русия и на всякъде по света И междувременно САЩ ("Западът") да си продават оръжията и други продукти на високи цени..... така се прави икономика ! :nono:

Т.е. както е тръгнало и Европа отива на разсипия , т.е. има мноооого какво да му мисли ! :)

Тук е съвсем безпредметно да се правят каквито и да е увъртания , защото то е очеизвадно ! Безпредметно е да се поставя въпросът :

" Кой , кой е ? Т.е. кой е Агресорът ? " .

Естествено е тогава агресорът да се прави на ударен с мокър парцал у главата , опитвайки се как ли не да обръща нещата на опаки . Включително внедрявайки "еврогейщина" - т.е размивайки мисловни граници , разбивайки традиционната ценностна система......

Така се появяват НЕразличители , а в последствие и сбърканяци всякакви.....! То това е и целта на занятието !  Създаване на неконтролиран Хаос , възможен за контрол само чрез насилие (оръжие).....(това е по-сложно за разбиране) :)

А пък то пак е просто за разбиране ! Русия си държи армията в собствените си граници . Ами и САЩ (и не само !) да се приберат в своите собствени граници !....Да ! Ама така Агресор не се става ! :)

На мен ми е смешно елементарното неразбиране на нещата , но в същност това е и повод за поява справедлив гняв от всякъде.....! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, by_chechi написа:

Да се присвояват на безценица , ограбват ресурсите на Русия и на всякъде по света

Нали знаеш че ресурсите на най богатата в  света държава на такива, отдавна са ограбени от путинските приятели-милиардери  ? :)

И че толкова див, първичен жесток мафиотски грабителски капитализъм , който е сега в РФ, няма и не е имало никъде до сега ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, crazy katon написа:

И така, има ли полза от тази среща? Честно казано, не виждам такава.

Най вероятно ще е така. Аз обаче очаквам "плодовете" на тази среща да е след време.

Предполагам ще се договорят  задкулисно за някои неща които не би било редно да се казват публично. Примерно сфери на влияние, червени линии, енергийни  планове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, crazy katon написа:

.....има ли полза от тази среща? Честно казано, не виждам такава.

Полза винаги има ! ......за някоя , едната от двете (или повече) страни . Естествено за другата страна е загуба !

Това е прагматизъм ! Прагматизъм , който постоянно ни навират в носа и къде ли не още....

Т.е. изхождайки от ползите , не може да се направи разлика между "Добро" и "Зло" , размиват се границите !

Тогава следва Компромисът !  Компромис , който не решава проблема , а го замазва , отлага решаването на конфликта (добро-зло) във времето....

Елементарна , но "вървяща" в елементарното мислене практика....Практика на щрауса , заровил глава в пясъка...до кръста !:lol6:

......Поради тази причина и тези посочени в предния ми пост , Тръмп няма друг избор освен денонощно да се прави на идиот , в свят контролиращ с насилие създавания неконтролируем Хаос между свои и чужди !.............Не го подценявай !........В същност към момента печели активи в икономиката и преднина от "демократите" в САЩ....

.....т.е. Тръмп все повече си укрепва позициите като президент на САЩ ! Това е ползата ! За него ! За Хилари - едва ли !  :nono:

....и според мен това е Добро ! Стабилен САЩ - стабилен свят ! Т.е. по-далеч от Апокалипсиса....Същото се отнася за Русия и Китай......

В частност за нас като българи и България , това колко е добро или зло за нас - това е друг въпрос . Според мен , както винаги в историята ни - правим грешния избор ! Вместо да сме крайъгълен камък , избираме да сме циганите в задния двор , т.е. вместо да живеем , избираме да оцеляваме - това може и да е мъдро в края на краищата . Практиката обаче в последно време , показва друго .....но това е друга тема .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, crazy katon написа:

И въпреки всичко смятам, че ако Тръмп беше оставен да управлява, той щеше поне да намали напрежението между двете големи страни, но, уви, неговите собствени "соросоиди" го лишиха от реална власт и той се хвърля от грешка в грешка.

Ситуацията с Тръмп покзва много ясно до къде се простират пипалата на октопода. Дори и да нямат пряка власт, соросоидите и сатанистите пак умеят да си прокарат мръсотиите и да си налагат интересите. Но все пак срещат пречки, разбира се и им е малко по-трудно. Можем само да си представим какво би се случило ако Килъри управляваше. Това е същата администрация, която спретна Майдана и вкара джихадът в Сирия. А Тръмп първоначално заявяваше намерение да спре подкрепата за укрофашагите (и донякъде го направи) и да се изтегли от Сирия и Афганистан (не му позволиха, дори го въвлякоха още повече, по стар маниер). Да не говорим, че драстично намали парите на грантаджиите и НПО-тата зад граница, включително и за България, от което на краставицата сигурно му текат крокодилски сълзи и едвам свързва двата края. Та полза има, някаква. Все пак лудата заявяваше намерение да използва и атомно оръжие. То не, че и Дончо не го сърбяха ръцете, но има някаква спирка поне. Но скритите кукловоди не пасат трева и на Тръмп му е ясно, че ако много се дърпа ще свърши като Кенеди, за това се опитва да лавира някак между техните интереси и да си прокарва каквото може от своите. Да не забравяме как тръгна конспирацията за руската намеса в изборите - първо разни провокативни и лъжливи статии, които будеха сам смях. Но те не се отказаха и така ескалираха абсурдът, че се оказа че дори с един руснак да е седял на маса, републикански политик, някога през живота си, вече е руски шпионин и подава оставка. Така работят и скоро САЩ няма да стане свободна държава. Поне не и докато се разпадне. Но все пак Тръмп е по-малко зло.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големият идеологически сблъсък в САЩ, който тресе света

Тръмп трябва да победи, на всяка цена трябва да победи!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, RagnerBG написа:

Да не забравяме как тръгна конспирацията за руската намеса в изборите - първо разни провокативни и лъжливи статии, които будеха сам смях.

Да бе... едно си пенка пее, но както цитирах по  горе ... :

Washington (CNN)The Justice Department announced indictments against 12 Russian nationals as part of special counsel Robert Mueller's investigation of Russian interference in the 2016 election, accusing them of engaging in a "sustained effort" to hack Democrats' emails and computer networks.

преди 2 часа, RagnerBG написа:

от което на краставицата сигурно му текат крокодилски сълзи и едвам свързва двата края

Да, някоя краставица /от вашата антибългарска атакистка клика/   може и да реве :) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Големият идеологически сблъсък в САЩ, който тресе света

Тръмп трябва да победи, на всяка цена трябва да победи!

Отлична статия !

......с тиха и благородна завист - аз толкова ясно , точно и разбрано не мога да го напиша . Мога само да се поуча !

Чудя се на "пак Неразбралите за какво става дума" . Спечелят ли "Клинтън и Сие"  , следва или Матрицата , или Апокалипсис .....по техен избор......

Тръмп алтернатива няма ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето съм съгласен със статията, но не ми хареса внушението в нея, че Тръмп и САЩ  са, едва ли не, господарите на света, а Русия, Путин и Китай са някакви там, от които, едва ли не, почти нищо не зависи. Тръмп алтернатива може и да няма, но дали ще му стигнат още 6.5 години (в идеалния случай), за да завърши каквото е започнал?

Нещо много американска ми дойде статията, а аз съм твърде чувствителен към това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване