Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

60 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      41
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

преди 2 часа, miro20 написа:

Между другото,  един простичък въпрос към вас - кога за последно някой от вас е слушал програма Хоризонт на БНР ?

Аз го слушам по няколко часа всеки ден. А ти гледал ли си скоро БТВ или НОва?

Волгин не са го изритвали от радиото. Тая седмица пак имаше ефир и ръсеше пропаганда от държавния ефир. И сега слушам "Хоризонт". Това, което се случи вчера в радиото не присъства като тема в "Събота 150". СлОчаенос'? А журналистите и то в обществената медия (другите са частни) трябва да са точно като Великова. Евала. Съмнявам се, че си запознат с работата ѝ. Както казах, слушам по няколко часа на ден "Хоризонт".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мальчик Бананан написа:

Влизането на боповци в държавното радио и заглъхването на ефира

Всъщност, боповци и дансовци влязоха СЛЕД "заглъхването на радиото" . За проверка кво става.

НАП бе хакнат пак с цел дестабилизация. От фирма която надскочи себе си  . Едно е да хакваш и изнудваш фирмички за киберсигурност, съвсем друго е да си предоставяш услугите за клатене на държавата и "правителството трябва да падне" .

За Гешев, аз лично не съм запознат колко е хубав или не. и дали има по подходяща кандидатура. Съдебната власт  и в частност прокуратурата като част от нея, според мен са най пробитито корито в държавата.

Може би най вече за това че се мислят за недосегаеми и за наддържавна институция . Сещам се как си разделяха излишъци, раздаваха си амнайсет заплати бонуси и т.н.

Протестите зА/Против се изродиха тотално. Никакви аргументи , само викане.

Виждате ли колко ви е объркана пропагандата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Виждате ли колко ви е объркана пропагандата...

Това към кого?

Иначе това към НАП не беше никакъв хак. Работите там са дебели, но източника на всичко е оня, дето вика: "Вълк, вълк!". ВЕрвай ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Мальчик Бананан написа:

Това към кого?

Например към това което те цитирах.  Но важи общо за всичките скандали.

Да, тук повечето плюят ББ и неговия "мракобесен режим" ,  завъртайки всичко срещу, а не първо да се мисли.

За НАП разбира се че са дебели. Не знам на какво да ти вЕрвам , но съм сигурен в едно - замисления сценарий бе малко по друг, но самите ТАД се издъниха.

Даже се "самоиздъниха" .Със собствените си камери и компютри след първия арест. Това не бе планирано.

Аз бях цитирал,  но мнението ми съвпада с това на Стефан Ташев, издателя на :https://breaking.bg/analizi/как-бе-провален-нап-гейт-който-трябваше-да-свали-властта/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо общо. Това си беше добре спретната димна завеса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миро явно е за затварянето на БНР, а аз съм за обесването на Миро за топките(тестисите), ама никой не ще да ме послуша.

ПС. Оказа се че най-"пригледните" мутри на контрапротеста(в това число оня с брадичката на радикален ислямист, който е на показана от мен снимка) в полза на Гешев, били пернишки отбор по ръгби, демек винкел гейове. Щото иначе за какво да участват в контактен спорт, ако не за да могат да се ръчкат в други от своят пол и да се обарват посред бял ден, без да бъдат обвинявани в сексуален тормоз. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Миро явно е за затварянето на БНР, а аз съм за обесването на Миро за топките(тестисите), ама никой не ще да ме послуша.

Че той има ли такива?

"Умните и красивите" протестират ли покрай скандалите в БНР? Или за гъби са отишли? А то отдавна не е валяло, да не се правят!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Аз бях цитирал,  но мнението ми съвпада с това на Стефан Ташев, издателя на :https://breaking.bg/analizi/как-бе-провален-нап-гейт-който-трябваше-да-свали-властта/

Това мнение дето се базира на "уникален код" на всеки компютър  подбно на IMEI ми изглежда доста съшито с бели конци.  Ако става въпрос за MAC адресът то той се променя много лесно така че едва ли би бил някакво доказателство. Освен това ми звучи неадекватно някой на Linux машина да си пусне виртуалка на Windows и оттам да влиза в нета. Така че имам чувството че някой се опитва да "премята" читателя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Абе,тоя(политическия стратег) много на сериозно се взе...мнението му съвпадало...по-скоро е дал линк,след като го е изпляскал за своя мисъл....

Как ходят някои хора прави,след като станат от компютъра не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

ПС. Оказа се че най-"пригледните" мутри на контрапротеста(в това число оня с брадичката на радикален ислямист, който е на показана от мен снимка) в полза на Гешев, били пернишки отбор по ръгби, демек винкел гейове. Щото иначе за какво да участват в контактен спорт, ако не за да могат да се ръчкат в други от своят пол и да се обарват посред бял ден, без да бъдат обвинявани в сексуален тормоз. 

Ти направо изби рибата с твоите "разсъждения" за гейовете. По тази логика доста спортове ще се окажат гейски. Най - добре да спреш да ходиш по протести да не те набара подобен гей че може и да ти хареса. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lsmurf написа:

Това мнение дето се базира на "уникален код" на всеки компютър  подбно на IMEI ми изглежда доста съшито с бели конци.  Ако става въпрос за MAC адресът то той се променя много лесно така че едва ли би бил някакво доказателство. Освен това ми звучи неадекватно някой на Linux машина да си пусне виртуалка на Windows и оттам да влиза в нета. Така че имам чувството че някой се опитва да "премята" читателя.

Хакерчето било и запалено геймърче  и затова му трябвало виртуалка с уиндоус.

Иначе не е само това де. Но да видим до къде ще стигнат.

преди 3 часа, sliderum написа:

Аз пък не искам никого да беся  , или както лянгурманчо гробове ми копаеше и какво ли не ми пожелаваше и той горкия като теб  :) 

Сами се закопавате. И то само защото не можете да опонирате по нормален начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NIKISHARK написа:

Абе,тоя(политическия стратег) много на сериозно се взе...мнението му съвпадало...по-скоро е дал линк,след като го е изпляскал за своя мисъл....

Как ходят някои хора прави,след като станат от компютъра не знам...

Ха , ха виртуална машина ... мак адреса бил уникален и прочие простотии. Дали тия са виждали виртуална машина изобщо? И си инсталирал бил ЛибреОфис на виртуалката...

Тъпо , тъпо и неграмотно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Lumberman написа:

Че той има ли такива?

Офф. 

Ако и да има, ще си ги държи само докато не му стане по-изгодно да ги махне. Ако обявят, че се плаща от Шорош солидна сума + безплатна операция за смяна на пола, Миро веднага ще се адаптира.

ПП. Как се слага в спойлер тук? Аха, с квадратни скоби  :)

ПП-2 Он.:

Арестуваха фоторепортера на Клуб Z. Снимал полицаи преди протеста срещу Гешев

Гешев - радост 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, miro20 написа:

Да, тук повечето плюят ББ и неговия "мракобесен режим" ,  завъртайки всичко срещу, а не първо да се мисли.

Ма разбира се, то само тук се плюе по главния мутрафон - инак целия народ си примирга от любов по него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, miro20 написа:

Хакерчето било и запалено геймърче  и затова му трябвало виртуалка с уиндоус.

Ти прочете ли какво написа? Кой играе в Линукс Уиндоус игри на виртуалка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не аз, това излезе като информация.

Някъде казват че е бил геймър и имал виртуална машина  с уиндоус

https://breaking.bg/zakon-i-red/само-в-breaking-bg-как-бе-заловен-хакерът-крис/

или че компа е бил с две ОС

https://www.168chasa.bg/article/7583784

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо ..наясно ли сте какви глупости плещите и цитирате....Абсолютно съм сигурен,че грам понятие си нямате...Иначе голям го вадите..ентусиазма...че разбирате....Само факта,че тъпанарите дори не знаят какво е(и дали) компютър със две ОС и (или) виртуалка....Тъпо,тъпо..та дрънка...А тез дето го дават като инфо...дори няма да коментирам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, miro20 написа:

Не аз, това излезе като информация.

Някъде казват че е бил геймър и имал виртуална машина  с уиндоус

https://breaking.bg/zakon-i-red/само-в-breaking-bg-как-бе-заловен-хакерът-крис/

или че компа е бил с две ОС

https://www.168chasa.bg/article/7583784

С две ОС - да, с виртуалка е абсурд. А теорията компания за сигурност да позволява на служител да си гейми на служебния комп как ти се струва? Става дума за задължителни протоколи, стандарти и процедури, които се спазват. Тук няма "пропуск". Просто няма. Човек, тея представиха няколко взаимоизключващи се теории. А това за разкриптирането беше най-забавно. Всички малко от малко имащи си понятие за какво става дума им се смяха. А важните въпроси никой не задава. Свали си архива (би трябвало да е все още да е достъпен), виж начина на структурирането на информацията, включи си мислещата машинка и си задай въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Мальчик Бананан написа:

С две ОС - да, с виртуалка е абсурд. А теорията компания за сигурност да позволява на служител да си гейми на служебния комп как ти се струва? Става дума за задължителни протоколи, стандарти и процедури, които се спазват. Тук няма "пропуск". Просто няма. Човек, тея представиха няколко взаимоизключващи се теории. А това за разкриптирането беше най-забавно. Всички малко от малко имащи си понятие за какво става дума им се смяха. А важните въпроси никой не задава. Свали си архива (би трябвало да е все още да е достъпен), виж начина на структурирането на информацията, включи си мислещата машинка и си задай въпроси.

Съжаляван,че няма опция 2++...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Мальчик Бананан написа:

Става дума за задължителни протоколи, стандарти и процедури, които се спазват. Тук няма "пропуск". Просто няма. Човек, тея представиха няколко взаимоизключващи се теории.

Само ще ти припомня че те сами се самозакопаха. Със собствените камери и разговори.

Видя се колко им е "стриктна" системата.  Всъщност, бе споменато че собственика на фирмата умишлено е искал насочени към компютрите камери, за да контролира какво правят служителите.

Това се оказва е помогнало в това самозакопаване.

Относно уиндоса как го е ползвал... за игри или друго, мисля това не е толкова важно, а е важно следите които е оставил , плюс останалите видео и др доказателства.

преди 20 минути, Мальчик Бананан написа:

А това за разкриптирането беше най-забавно. Всички малко от малко имащи си понятие за какво става дума им се смяха.

На кое се смяха ? че разкриптирането става за 100 000 години ? Да , така е. Освен ако не виждаш въвеждането на паролата, или предварително си я знаел от преки или косвени /други служители/ източници :) 

ГолЕм смЕх, нали :) 

преди 21 минути, Мальчик Бананан написа:

А важните въпроси никой не задава.

Давай, задавай.

Никой не ти пречи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даваш ли си сметка,че в случая(и не само в този) вярваш на изнесената, за лапнишарани,информация!?И не вкарвай в отговора варианти,в които коренно се променя цялата схема...Ако пича е накиснат е едно,съвсем друго е да е разбит от службите....ако е "лов на вещици" или "риба в мътна вода"  е съвсем друго...За мен нещата са по-простички..някой е стигнал до информация,до която не е трябвало....останалото са импровизации...с цел прикриване на основната причина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, miro20 написа:

Само ще ти припомня че те сами се самозакопаха. Със собствените камери и разговори.

Видя се колко им е "стриктна" системата.  Всъщност, бе споменато че собственика на фирмата умишлено е искал насочени към компютрите камери, за да контролира какво правят служителите.

Това се оказва е помогнало в това самозакопаване.

Относно уиндоса как го е ползвал... за игри или друго, мисля това не е толкова важно, а е важно следите които е оставил , плюс останалите видео и др доказателства.

На кое се смяха ? че разкриптирането става за 100 000 години ? Да , така е. Освен ако не виждаш въвеждането на паролата, или предварително си я знаел от преки или косвени /други служители/ източници :) 

ГолЕм смЕх, нали :) 

Давай, задавай.

Никой не ти пречи.

Няма какво да си задавам въпроси, след като знам отговорите. А когато осъдят България и ти ще ги узнаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И локомотив 44-109 като 44-111. Схемата за източване на БДЖ е още по-дебела

Това източване едва ли е от вчера, защо не направят проверка на имотното състояние на шефовете на БДЖ и приближените им?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишо Бирата - здрав и прав, умря от "инфаркт". Патологът за Белнейски и Чората се самообеси. Ваньо Танов почина внезапно като Мишо Бирата. Клошар запали тютюневите складове в Пловдив. 400 хиляди бюлетини, отпечатани и подредени по градове, се оказаха "вторични суровини". Гинка от Пазарджик, със запор от НАП, намери 300 милиона, за да купи ЧЕЗ. Чакъра беше убит от Бойко Борисов с 14 изстрела с гранатомет, България бе осъдена в Страсбург за това. Бойко обаче е невинен, извън Страсбург. ИТ експертът по "цецомобила за подслушване" бе убит с 4 куршума и 1 контролен в главата, с цел "обир". Цецо си купи 7 апартамента със спестяванията на тъща си. След него и Цецка, и тя да не остане назад. Председателят на Столичния общински съвет си купил 60 апартамента, със 120 години трудов стаж. Доказателствата срещу Филип Златанов (момчето за мръсни поръчки на ГЕРБ) бяха "откраднати" от колата на вещото лице. Къща за 2 милиона в Барселона е собственост на тенис-клуба на Бойко, той няма нищо общо... Стената по границата 1 ред излезе 4 пъти по-скъпо от двуредова в Гърция. Царските конюшни се самозапалиха. Полицията "по погрешка" арестува журналисти, опитващи се да спасят документи от изгаряне. Докато ги разпитваше, документите изгоряха. През 2018г. избиха 4000 кози и овце в Странджа от, а във обявеното вторично огнище на вируса в стадото на Ана Петрова от Болярово всички овце са живи и здрави и най-вече жизнени над 150 дни при положение, че карантинният период е 21 дни!!! ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...