Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

60 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      41
    • Парламентарна република
      19

Препоръчан отговор

Как България и ЕС помагат на Украйна да запази транзита на руски газ

Цитат

Поради решението на Европейския съд относно газопровода „ОПАЛ“, „Газпром“ ще трябва да намали доставките по "Северен поток-1". Шпионски скандал в България може да попречи на разширяването на „Турски поток“ към Южна Европа. Двете събития ще попречат на Русия да спре транзита на газ през Украйна, коментира каналът.

Второто събитие е свързано с България. В същия ден, когато Европейският съд взе решение в полза на Полша и Украйна, Николай Малинов, лидерът на българското национално движение „Русофили“, беше арестуван в България по обвинение в шпионаж в полза на Русия.

В бъдеще този скандал може да повлияе неблагоприятно на отношенията между София и Москва. България вече има опит в развалянето на важни руски проекти. През 2014 г. София изостави „Южен поток“. Същата съдба може да сполети и „Турски поток“, чийто клон трябва да мине през българска територия.

Обемите на втората тръба на „Турски поток“ (15 милиарда кубически метра) са достатъчни, за да компенсират украинския транзит. Не случайно в Киев този газопровод се счита за по-опасен от „Северен поток-2“.

Я виж ти ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Богатир написа:

Мишо Бирата - здрав и прав, умря от "инфаркт". Патологът за Белнейски и Чората се самообеси. Ваньо Танов почина внезапно като Мишо Бирата. Клошар запали тютюневите складове в Пловдив. 400 хиляди бюлетини, отпечатани и подредени по градове, се оказаха "вторични суровини". Гинка от Пазарджик, със запор от НАП, намери 300 милиона, за да купи ЧЕЗ. Чакъра беше убит от Бойко Борисов с 14 изстрела с гранатомет, България бе осъдена в Страсбург за това. Бойко обаче е невинен, извън Страсбург. ИТ експертът по "цецомобила за подслушване" бе убит с 4 куршума и 1 контролен в главата, с цел "обир". Цецо си купи 7 апартамента със спестяванията на тъща си. След него и Цецка, и тя да не остане назад. Председателят на Столичния общински съвет си купил 60 апартамента, със 120 години трудов стаж. Доказателствата срещу Филип Златанов (момчето за мръсни поръчки на ГЕРБ) бяха "откраднати" от колата на вещото лице. Къща за 2 милиона в Барселона е собственост на тенис-клуба на Бойко, той няма нищо общо... Стената по границата 1 ред излезе 4 пъти по-скъпо от двуредова в Гърция. Царските конюшни се самозапалиха. Полицията "по погрешка" арестува журналисти, опитващи се да спасят документи от изгаряне. Докато ги разпитваше, документите изгоряха. През 2018г. избиха 4000 кози и овце в Странджа от, а във обявеното вторично огнище на вируса в стадото на Ана Петрова от Болярово всички овце са живи и здрави и най-вече жизнени над 150 дни при положение, че карантинният период е 21 дни!!! ...

В този тютлюгювеч колко спекулации и фейкове има ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, nikssi написа:

Спонсорират режима на прасенко, яйценюк и сие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, miro20 написа:

В този тютлюгювеч колко спекулации и фейкове има ? :) 

Ма разбира се всичко е точно така, както ни бе поднесено чрез медиите, тъй че няма нужда да мислим, достатъчно е само да попиваме, каквото ни кажат по новините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, insec написа:

Ма разбира се всичко е точно така, както ни бе поднесено чрез медиите, тъй че няма нужда да мислим, достатъчно е само да попиваме, каквото ни кажат по новините.

Що да не би да ... послъгват  :money6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@miro20 : Виж, брат, давам ти сламка. Тези данни, ако ги имаха Тад Груп наистина, нямаше да ги държат локално. Колкото и тъпи да са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мальчик Бананан написа:

Колкото и тъпи да са.

Когато си се олял и си правил и продължаваш да правиш золуми чрез хакване и изнудване на фирми  и т.н.  и това ти се е разминало ... какво ти дава основание да си параноик в собствената си кочинка ?

Защо да се криеш за нещо с което дори се хвалиш ? Собственика пък пвоече го е интересувало контрола над служителите, за което пак повтарям, си е насочил камерите към мониторите  и бюрата.

Да го кажа по друг начин... Активния нападащ, много често забравя за открития гард.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, miro20 написа:

Когато си се олял и си правил и продължаваш да правиш золуми чрез хакване и изнудване на фирми  и т.н.  и това ти се е разминало ... какво ти дава основание да си параноик в собствената си кочинка ?

Защо да се криеш за нещо с което дори се хвалиш ? Собственика пък пвоече го е интересувало контрола над служителите, за което пак повтарям, си е насочил камерите към мониторите  и бюрата.

Да го кажа по друг начин... Активния нападащ, много често забравя за открития гард.

It doesn't work like that. Няма как да стане, човек, как да ти го обясня? Просто няма. Това не са ти някакви лелички, които използват компютрите си, за да  редат пасианси по цял ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мальчик Бананан написа:

Няма как да стане, човек, как да ти го обясня?

Ами пробвай с нещо като аргументи. А не с измишльотини и намигане за "велика конспирация"

Да, по филмите гледаме "велики хакери" които си слагат клечки над вратата, бършат с кърпи когато си местят стола да няма отпечатъци в кафенето на гарата където  ползват лаптоп и нерегистриран интернет, разбира се със залепена камерка над деисплея, с ръкавици и задължителен суитчър с качулка.

Или казваш другия вариант - Театър, в който супертайна организация са наели етаж  с офиси, написали са ТАД груп, вкарали са няколко момченца от ВИТИЗ и са почнали да записват театро със "хакването"

:)

Ми добре. Твое си мнение....  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, miro20 написа:

Ами пробвай с нещо като аргументи.

Миро това нещо повече прилича на водевил отколкото на шпионски скандал както искат да го изкарат. Едните си оставили данните така че да може да се прочетат с обикновена sql injection , пък шпионина който трънал да срива държавата се самозаписва за да може всеки да види какво върши . Глупости от рода "Играл игри на виртуалния windows" и затова го имал на компа пък на всичкото отгоре libre office му инсталиран на виртуалката моля ти се - защото го няма на основната машина под Linux и работещ много по добре там :D  . На виртуарката може да си цъка само пасианси сериозна игра не може да се играе. :D Били криптирали файловете си и ги оставили на локалната машина моля ти се. Ще тръгне да бута държава от собствения си компютър и пък го кръстил на себе си. Глупостта дето я изръсиха за МАС адреса колко уникален бил. Да уникален е за всяко мрежово устройство но се сменява с един ред код да не говорим че мрежовите карти ги продават под път и над път без всякаква регистрация и струват колкото пакет цигари. Изобщо пълен смях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо си мислите /и двамата/ че тези неща не ги знам и не само аз ами и 90% от хората. :) 

Да видим какво ще излезе още като данни, или след като приключи делото.

И не, това не е "шпионски скандал" , а обикновенно киберизнудване, прерастнало в нещо пвоече.

Насоката  на която азпоне, обръщам внимание, е поръчките от Бивол. Защото много от изнасяното инфо от тях е малко трудно да се обясни "от публични източници" , или резултат на " много ровене и анализ" :)

Реакцията им  за скандала към момента е повече от неадекватна.

- Реват за репресии, как ги мачкат , как искат да им затворят устата, как това е атака срещу тях и т.н..  Не виждам какъв е проблема да кажат - да, ние получавахме и полчаваме информация от различни източници, един от тях бе - Кристиян.

Как той се добива с тази информация , на нас не ни е известно и не ни интересува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, miro20 написа:

Не знам защо си мислите /и двамата/ че тези неща не ги знам и не само аз ами и 90% от хората. :) 

Да видим какво ще излезе още като данни, или след като приключи делото.

Не мисля че не ги знаеш чудя се само защо ги игнорираш като факти . Смятам че си мислещ човек и тези въпроси би трябвало да си си ги задал и да не вярваш на хора които развяват безумни аргументи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, lsmurf написа:

Не мисля че не ги знаеш чудя се само защо ги игнорираш като факти . Смятам че си мислещ човек и тези въпроси би трябвало да си си ги задал и да не вярваш на хора които развяват безумни аргументи.

Не, не игнорирам. Просто не всичко е като по филмите за "хакери".

Това че толкова лесно са били пробити  НАП не означава че с тях са се заели руските мечки или други световни хакерски мрежи. Които и те дори бъркат и оставят следи и т.н.

ТАД груп и малкия хакер дори е смешно да мислим че е на тяхното ниво / на големите хакерски мрежи/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, miro20 написа:

Ами пробвай с нещо като аргументи. А не с измишльотини и намигане за "велика конспирация"

Да, по филмите гледаме "велики хакери" които си слагат клечки над вратата, бършат с кърпи когато си местят стола да няма отпечатъци в кафенето на гарата където  ползват лаптоп и нерегистриран интернет, разбира се със залепена камерка над деисплея, с ръкавици и задължителен суитчър с качулка.

Или казваш другия вариант - Театър, в който супертайна организация са наели етаж  с офиси, написали са ТАД груп, вкарали са няколко момченца от ВИТИЗ и са почнали да записват театро със "хакването"

:)

Ми добре. Твое си мнение....  :) 

Човек, наистина си нямаш понятие, нали? Започни с първата лъжа за "хака" и за това, ако си оставя вратата на апартамента отключена, и ти влезеш, влизане с взлом ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам що продължавате да се ловите и да отговаряте на глупостите написани от тролската бригада. Сложете ги всичките в игнора, не им отговаряйте на коментарите и на пуснатите от тях "теми", дори не ги и четете , за да не събират импресии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз каквото разбрах от приятели вещи в занаята, то киберсигурността въобще в цялата държавна администрация е чисто формална, колкото за протокола там да отчетат свършена работа и толкоз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, sliderum написа:

Не знам що продължавате да се ловите и да отговаряте на глупостите написани от тролската бригада. Сложете ги всичките в игнора, не им отговаряйте на коментарите и на пуснатите от тях "теми", дори не ги и четете , за да не събират импресии.

И не ги и цитирайте за да не им виждам глупостите.

aeda44976aa4.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Мальчик Бананан написа:

Човек, наистина си нямаш понятие, нали? Започни с първата лъжа за "хака" и за това, ако си оставя вратата на апартамента отключена, и ти влезеш, влизане с взлом ли е?

Това което аз знам е че нищо не знам.

Смешно ми е когато слушам "капацитети" на които вече "всичко им е известно" .

Допускам всякаква игра, но наивниците сте вие. На които "отдавна всичко е ясно".

преди 11 часа, sliderum написа:

Сложете ги всичките в игнора, не им отговаряйте на коментарите и на пуснатите от тях "теми", дори не ги и четете , за да не събират импресии.

Кой бе ти че не помня ? :) 

Нещо смислено да си казал напоследък ?

Винаги са ми били смешни такива като теб - самокастрирали сте се и ограничили от останалия свят, и единственото което ви интересува ... - е да демонстрирате това  - "липсата на  топки" . :) 

И да повтаряте как "не ми цитирайте, не ми копирайте някакви си дето не мога да им се опра щото съм мижитурка" :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Как така ще има криза когато притокът на инвеститори е толкова голям че господин премиерът е  принуден да отказва на някои. Като го каза и ми стана едно такова жално за горкият човек . Представям си с тази добра душа колко му е трудно да връща инвеститори , но когато няма възможност какво да прави човекът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с мозъчния тръст какво стана ??

Закриха го поради липса на сиво вещество в пъпешовидната празна кратуна. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той, дон Цецоне, нали се спряга като поръчител на "атентата" против Боко, с организиране на интригата с назначаване на новият директор на БНР, който да уволни журналистката, да последват протестите и така по един, или друг начин, да се саботира и излъчването на БНР. Това като отмъщение за низвергването. Дали е вярно, не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, sliderum написа:

Той, дон Цецоне, нали се спряга като поръчител на "атентата" против Боко, с организиране на интригата с назначаване на новият директор на БНР, който да уволни журналистката, да последват протестите и така по един, или друг начин, да се саботира и излъчването на БНР. Това като отмъщение за низвергването. Дали е вярно, не знам.

Твърде възможно е ЦвЦв да си отмъщава на бившия шеф, ще наблюдаваме развитието на събитията.

Борисов е много тревожен и като че ли уплашен от нещо.

"Само от добър приятел става качествен предател!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Твърде възможно е ЦвЦв да си отмъщава на бившия шеф, ще наблюдаваме развитието на събитията.

Борисов е много тревожен и като че ли уплашен от нещо.

"Само от добър приятел става качествен предател!"

Да, ама  не! Виж какво са измъдрили като последна засега версия за спирането на радиото:

Очаквано: обвиниха техническо лице от БНР за спирането на "Хоризонт"

Който иска да  чете подзаглавието и самата статия, да последва връзката в заглавието.

Коментар във форума на конкуренцията, който няма как да не цитирам:

Цитат

Тия с радиото съвсем се изпуснаха в гащите. Смешно е, но не е весело. Когато хора с IQ доста под 100 се опитват да скалъпят нещо, се получава доста нелепо.

@NiOOH

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...