Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Всичко за кабинета "Бойко Борисов 3"

Каква форма на управление предпочитате  

59 гласували потребители

1. 1. Каква форма на управление предпочитате

• Президентска република
      41
    • Парламентарна република
      18

Препоръчан отговор

преди 4 минути, .Alex&Vanko. написа:

При Орешарски човек не можеше си намери работа.

Оффф...де да ме бяха изгонили тогава...от 1999-та съм в една единствена фирма, дето 3-4 пъти смени името си, завлече ме с 2 заплати по времето след Станишев, лихви за 5 години забавяне на запалтите с до 5-6 месеца...и още съм в тая фирма. Така ми се иска някой да ме махне, да си продължа живота другаде... И да ти кажа, точно при Орешарски оправиха пътя Русе-Варна. Миналата седмица Борисов бе в Русе и каза - магистрала няма да има. Румънците искат мост, ама няма да има. Е. да живе Орешарски спокойно, че поне той разшири пътя до морето и го преасфалтира. От Орешарски съм най-доволен, щото работеше и за нашия край, не само за вашия. Борисов си има някакви свои разбирания за софиянци, дето трявбало да ходят до Черно Море и в Гърция...сори...ама ние не трявба ли да ходим до Гърция, Турция и Черно Море?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кисне у форума на касперски да помага и да се мазни за лицензи. Пари ли нема да си я купи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, .Alex&Vanko. написа:

Кисне у форума на касперски да помага и да се мазни за лицензи. Пари ли нема да си я купи?

Кой бе? Аз ли? Нещо си се объркал. Аз антивирусна нямам от години, хаха. Вярно, купувал съм си доста. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оня модератор Никси. Дет Русия е по-важна от България за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Кико написа:

Кой бе? Аз ли? Нещо си се объркал. Аз антивирусна нямам от години, хаха. Вярно, купувал съм си доста. 

Не бе става въпрос за мене. Това,че съм Kaspersky Lab Gold Beta Tester.

Напълно заслужено ама някои хора от завист и невъзможност да научат нещо , да допринесат с нещо знаят само да дращят из форумите и пълнят темите с тъпотии.

Ха , ха простащината няма граници да знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Кико написа:

. Аз антивирусна нямам от години, хаха.

Тя е за параноиците тестери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цветан Цветанов пак изникна: Изборите ще са на живот и смърт, ще се покажат лошите лица

Този умник не може да преглътне факта, че от някой стана никой и се опитва да изглежда значим, напомняйки за себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Мойра написа:

Цветан Цветанов пак изникна: Изборите ще са на живот и смърт, ще се покажат лошите лица

Този умник не може да преглътне факта, че от някой стана никой и се опитва да изглежда значим, напомняйки за себе си.

Тия апартаменти трябва да се поддържат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sliderum написа:

Поддържат ги от държавата, която му е дала пари за да ги купи, срещу "някои" услуги.

Каракачанов: Има страни от НАТО, които също се опитват да извършват шпионска дейност у нас

Защо не разследват ЦвЦв за шпионаж в полза на чужда държава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

.....Защо не разследват ЦвЦв за шпионаж в полза на чужда държава?

Ти какво ? Анти-Мировизми ли ще сътворяваш .....да черниш и оплюваш "Правата Вяра" ? Готова си за кладата , жива да те изгорят..... :lol6:

Намирам въпроса за риторичен или твърде наивен !  :nono:

Защото ходи на кафе-закуска при Началника . Ако ходеше на чай при Дядо Пенсионер - тогава да видиш ! :lol6:

Значи кафе или чай - това е въпросът ! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, by_chechi написа:

Ти какво ? Анти-Мировизми ли ще сътворяваш .....да черниш и оплюваш "Правата Вяра" ? Готова си за кладата , жива да те изгорят..... :lol6:

Намирам въпроса за риторичен или твърде наивен !  :nono:

Защото ходи на кафе-закуска при Началника . Ако ходеше на чай при Дядо Пенсионер - тогава да видиш ! :lol6:

Значи кафе или чай - това е въпросът ! :nono:

Въпросът ми е чисто риторичен, но тайно се надявах, някой от феновете на ЦвЦв да отговори на него.

Още не е късно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Мойра написа:

Въпросът ми е чисто риторичен, но тайно се надявах, някой от феновете на ЦвЦв да отговори на него.

Още не е късно. :)

Кой , кой е ? 

По този въпрос мълчат , като едни изцъклени пукали . Ще има да чакаш !:nono:

Готово бе ! В Нет-а всичко си пише . Ама няма кой да чете и да се образова 

https://www.tialoto.bg/a/16-polezni-hrani-i-napitki/20847-cheren-chai-ili-kafe       :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Я виж ти, награбените с апартаменти партийни номенклатурчици от герп пак се появили. Каква изненада.
Не го наричай умник, Цецо е обикновен шмекер, който използва властта и служебното си положение за да се обогати "законно" според него. Има късмет, че в разграден двор като България номерата му минават, ако беше в Щатите по тяхното законодателство до сега да са го натикали в затвора за укриване на данъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, gagodrago написа:

....ако беше в Щатите по тяхното законодателство до сега да са го натикали в затвора за укриване на данъци.

Неговите данъци са бял кахър ! :getout:

Това което прави той и подобните нему , е проблем за България ! ....:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цвета-нът Къруянчевв, понастоящем председател-ка на "народното" събрание и катастрофата, в която участва куртежът й...Не са случайни. Въпросното същество, на предизборна кампания в Силистра, е останал на банкет с тамошният кмет, заедно с охраната й от НСО, да пият, да друсат кючеци(ама че българи?!?)  а сигурно и да се дрогират. Нормално е после тия уроди, които едва ли могат да се опишат като човешки същества, в състоянието в което са били, да се стигне до катастрофа....и за тая смет, да докарат хеликоптер, вместо да я пометат с метлата и лопатката, й да я сипят на бунището.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само във Фрог: Страх разтресе плевенската полиция, след като пуснаха Мечката на свобода

Май престъпниците и мафиотите в България са защитен от закона вид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Мойра написа:

Поддържат ги от държавата, която му е дала пари за да ги купи, срещу "някои" услуги.

Каракачанов: Има страни от НАТО, които също се опитват да извършват шпионска дейност у нас

Защо не разследват ЦвЦв за шпионаж в полза на чужда държава?

Какво общо има статията ти с Цв цв ??

И за какъв шпионаж за чия държава имаш впредвид ?

преди 9 часа, sliderum написа:

От "апартаментгейт " всъщност, именно Цв Цв излезе най чист, като се оказа че напълно официално е направил стандартна пазарна замяна ,и е доплатил разликата в квадратурата на пазарни цени :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, miro20 написа:

От "апартаментгейт " всъщност, именно Цв Цв излезе най чист, като се оказа че напълно официално е направил стандартна пазарна замяна ,и е доплатил разликата в квадратурата на пазарни цени :) 

:nono:

Цитат

Този текст е пускан много пъти в последните години. Отново е актуален след като стана ясно, че Цветан Цветанов е купил жилище, което струва над 1 600 000 лева за скромните 400 000 хиляди. От разследването на в. "Галерия" отпреди осем години стана ясно, че през 2004 г. бащата на Десислава и тъст на Цветан Цветанов получава пенсия от 139 лв., която през 2009 г. става 235 лева. Неговата съпруга пък се разписва през 2004 г. срещу 107 лв., а през 2009 г. вече взема 210 лева. Васил Георгиев си докарва допълнителни доходи, като продължава да работи, въпреки че е пенсионер. През 2004 г. за това той е бил възнаграждаван със 125 лв., а през 2009 г. - с 250 лв. Получените средства от пенсия и трудовото възнаграждение на двамата за проверявания период са 35 724 лв. Според данни на НСИ по онова време тези пари трудно биха стигнали на едно двучленно семейство да живее нормално. Сериозно впечатление правят и банковите сметки на Георгиеви. Те са общо 13 - бройка, необичайна за обикновени пенсионери.

http://glasove.com/categories/skandalyt/news/imotite-na-tsvetanov-v-tsifri

Нали си даваш сметка,че това " именно Цв Цв излезе най чист, като се оказа че напълно официално.." е замазано с маламашката на пишман майстор!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, miro20 написа:

Какво общо има статията ти с Цв цв ?? И за какъв шпионаж за чия държава имаш впредвид ?

Това , че ти липсват мисловни връзки е обществено известен факт . :lol6:

Да бе ! Чисто и просто -  милиционер след баня . :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Луд за връзване написа:

Истината е една - Бойкото съсипа таз Държава. 

Е, той Бойко оправи няколко региона в България. И това е лошото. Как да го кажа... България е 110 000 кв.км, не 500 кв.км., колкото е София. Ще оправиш София и още 1-2 града, но така ще разрушиш останалата част от страната ни. А когато няма кой да ти произвежда домати и краставици, щото всичко ще е западнало, почваш да внасяш. А ако не искаш да внасяш, продаваш земите на съседи или не толкова съседи. Тия "съседи" имат единствена цел да печелят и окупират земите на България. Някои за лични облаги го правят, други, като турците и заради други неща - възвръщане на старите територии на Османската Империя. Бойко не разбира това. Има качествата да ръководи това и онова, но няма ясното виждане или по-точно няма кой да му каже, как да стават нещата така, че България да се запази 110 000 кв.км., а не 1000.  След време отиваме на варианта Монако. Така виждам аз нещата.  Губим всички територии, щото там няма да има българщина. Българи ще останат в едни 500-1000 кв.км площ и това ще е България. 

Да намеся руснаците. Те не оставиха дори Крим, макар нещата да изглеждаха загубени. Те не дават и автономните си територии. Така се прави. Не като нас и Бойко - всичко в центъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Кико написа:

Те не оставиха дори Крим, макар нещата да изглеждаха загубени. Те не дават и автономните си територии. Така се прави.

За Крим говориш глупости, но освен това май не си виждал стандартната руска провинция .... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...