Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

Интервюто е от 2016 година, но заслужава да си го припомним, а тези, които са пропуснали да го прочетат, могат да го направят сега.

Трансхуманизмът в новия световен ред

От Олга Четверикова

Превод: Цеца Христова / Memoria de futuro

Източник: dobarhistory.blogspot.ru

И още нещо от същия автор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Това под спойлера отдавна съм го прочела и мисля, че ни заблуждават. В България никой никога не е дискриминирал различните, освен ако не са били автори на престъпления. Не е нужно да спомена

Разбира се, че политиците използват дебата своите си цели.Ти  обаче си достатъчно интелигентент за да схванеш коварството на тази пошлост наречена "Истанбулска конвенция".Разбира се казуса джендър, ме

Джордж Сорос държи квота от 30% в групата, която ще прилага Истанбулската конвенция Сорос не е човек, а зъл демон!     

Публикувани изображения

преди 23 часа, miro20 написа:

Повтарям се ....

Повтаряш се, защото така и отказваш да обосновеш нуждата от заменянето на един термин т.е. пол, с друг термин т.е. джендър. Тъй, че не си намерил баламурки, които да ти се вържат на твърде елементарните заобикалки - на всеки (и ти в това число) му стана пределно ясно вече какво означава джендър и, че не е пол. Продължавай си с повторенията - нали за това ти плащат все пак. :Д

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sound написа:

ясно вече какво означава джендър и, че не е пол.

Не позна. БЕгом обратно при букварите и уикипедиите :)

преди 1 час, Мойра написа:

Интервюто е от 2016 година, но заслужава да си го припомним, а тези, които са пропуснали да го прочетат, могат да го направят сега. 

И кое най много ти хареса ?

Това за световната конспирация и управление от тайно общество от 100-на ?

Или пряката връзка на Холивуд с ЦРУ и др служби за "създаване на образи" ? Всъщност.. бих казал още Братя Грим и др създатели на приказки и герои са пряко обвързани с репресивните царски, имперски и др служби /според епохата/

С цел зомбиране на хората :)

Или превръщането на човека в киборг и създаане на Свръхразум ?

Селекцията на човека на чистокръвни породисти и .. останали "донори" ?

И как да се говори за всичко това е забранено навсякъде...

Странно... накъдето и да се огледам, всъщност е пълно та чак прелива, от такива "статии" :) :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си видяла някой друг да коментира толкова подробно цитираните ти статии ?

А и просто попитах кое най много ти хареса . Проблем ли имаш с това ? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Мойра написа:

Мирко пак ни чел ни разбрал! :lol6:

О, разбирай той, даже много добре разбира, но му плащат за да е трол, а не за да разбира - какво да се прави, гладни времена, гледа и той да изкара двайсе стинки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама разбира се.. то таирфите за калдатата са баснословни... как да не се "наеме " човек а ? :) :)

Разбирам безсилието ви когато осъзнаете че сте много далеч от каквото и да е нормално ниво на дискусия и аргументация, затова и си хейтите. .

Нещо за статията да кажеш тролчо ? Ах да.. за какво ти е.. дали си чел или не , не пречи да се изакаш по всяко време :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, miro20 написа:

Ама разбира се.. то таирфите за калдатата са баснословни... как да не се "наеме " човек а ?

Всеки според положението си - за двайсе стинки аз не бих се наел, но явно ти мого си я закъсал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, miro20 написа:

Отговора е отново в това което не си цитирал :)

Да, получаваш и потупване по рамото за всеки твой пост:laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, miro20 написа:

Отговора е .....

О, ама ти вече сам си се питаш и сам си отговаряш вече - мале, мале, то троленето до това води: разни форми на шизофрения. Пущи парата - съвсем нищо не съм те питал, че да ми говориш за отговори някакви си. Проявявам разбиране - такава ти професията просто, както казват килърите по филмите "нищо лично" ...... трябва да направят БГ продукция, в която да добавят "нищо лично и нищо искрено".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя па

Отговора на простотията за 20-те стотинки бла бла бла е в това което не ме цитираш, което си "спестил" да цитираш в поста, а именно :

Разбирам безсилието ви когато осъзнаете че сте много далеч от каквото и да е нормално ниво на дискусия и аргументация, затова и си хейтите. .

Нещо за статията да кажеш тролчо ? Ах да.. за какво ти е.. дали си чел или не , не пречи да се изакаш по всяко време :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахам - щото не съм коментирал нищо по някаква статия съм бил трол хахахаххахахаха мирчооооо мирчо, ептем ще изглупееш монче младо. Вземи си намери някаква друга професия, щото с тази работа не отиваш на добре - ма ич даже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе. Знам че не ставам за трол. Не мога се меря по хейт и спамене с вас.

И да, проблема е че не вземаш отношение по темите, а спамиш заради хейта. Колкото "хахаха"  и да слагаш, именно това те прави чист автентичен трол за букварите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С такива редовни и толкоз активни участници, като теб - теми няма и не може да има, нито каквито и да е било форми на прилична дискусия: заради туй троловете сте проблемни, като комунистите сте, откъдето минете, форум повече не става.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, miro20 написа:

Не знам, обаче админите на сайта трябва да се замислят сериозно. Тук е пълно с тролове, миродваесе нарича всеки така, а знаете, че той е човекът-истина. 

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми не знам как се квалифицира някой който влиза тук само да  изхейти някого, да се заяде с някой офтопик, да изкаже  "вещо мнение" за някой потребител колко е незнам си какъв :)  и нито дума по темата.

Не ги разбирам тия хора, но странно защо съответстват  на характеристиката "трол"

Цитат

троловете имат за цел отклоняване на вниманието от основната тема и превръщането на конструктивното обсъждане в безкрайни спорове, в размяна на нападки, в дрязга. Един от основните използвани методи на троловете е нападателният стил – агресивното подмятане на клевети, компромати, слухове, задаване на въпроси не по темата, а по адрес на другите автори и публикувани мнения, и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тони, какво ти е мнението за статията ?

Ах да.. и ти си като колегата си ... за кво ти е да я четеш, като влизаш тук съвсем за друго :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Един от основните използвани методи на троловете е нападателният стил – агресивното подмятане на клевети, компромати, слухове, задаване на въпроси не по темата, а по адрес на другите автори и публикувани мнения, и т.н.

По-леко с тези похвати. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Тoни написа:

Ти какво каза по темата сега?

Питам какво ти е мнението.

А и офтопика за вас е нещо нормално, но ви дразни когато е от друг. Важното е че по характеристики не аз, а вие сте изцяло в графата "тролене" .

току-що, Тoни написа:

По-леко с тези похвати. 

Именно . Кога си чул такива от мен ? Да съм те коментирал  з анещо извън темите ? Да съм те обиждал, клеветял, да съм се заяждал нещо  ?  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Питам какво ти е мнението.

А и офтопика за вас е нещо нормално, но ви дразни когато е от друг. Важното е че по характеристики не аз, а вие сте изцяло в графата "тролене" .

Именно . Кога си чул такива от мен ? Да съм те коментирал  з анещо извън темите ? Да съм те обиждал, клеветял, да съм се заяждал нещо  ?  :)

Цитат

Ах да.. и ти си като колегата си ... за кво ти е да я четеш, като влизаш тук съвсем за друго :)

По-леко, тролчо...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мястото ти за рев нали знаеш къде е . - в темата за психопомощ

Питах те нещо много простичко , драги ми тролчо. Ти така и не даде отговор.

:)

преди 1 минута, Тoни написа:

По-леко, тролчо...

КАкво " по леко" от това ?? Нещо си засегнат че те питам  за статията, и защо не я четеш ли ? :) :)

Ох горкия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, сега и аз ли съм трол? Ебаси пропадналия форум! Само тролове! :lol6:

Кажи на админите да ти пооправят репутацията, че 15к мнения на 4к харесвания си е баш като за тролче. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване