Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

Приятелю, наританите унижени кьопеци, които нямат сили дори зъбки да покажат,  скимтят :)  КАкто искаш ме разбирай.

Много сте далеч от "ръмжене" :) :)

преди 15 минути, karadzha написа:

Ето – не можеш да бъдеш обективен при едно просто определяне за ръмжене, а какво остава при по-сложните казуси:D И после нямал казана лъжа, ха-ха.

Ето - приказваш глупости, и се въртиш , хапейки опашката си, мислейки че гониш вълци :) :)

преди 15 минути, karadzha написа:

Но те разбираме – не си мъж, а джендър – затова и ги защитаваш.

И тук отново си в грешка.

Аз никакви "джендъри" не защитавам. Мнението за нестандартните съм си го казвал многократно.

Хайде да го повторя, че пак ще кажеш - не ми се рови къде си казвал.. бла бла бла...

Та... смятам нестандартните както инвалидите - те имат пълни права като хора, много от тях с асе доказали и като образовани качествени хора, и като товрци, и като интелект понякога надвишаващ  сумарния на някои плюещи тук например :)

Но това не им дава права повече от колкото на мен например.Никой няма право да си натрапва нестандартната същност, или да парадира с нея.

Затова нека приемат това като вид "инвалидност" , и всички да се съобразяваме с това.

Някой се е родил с 3 пръста, но не може да стане пианист, колкото и  да иска. Аз не мога да се подигравам за това че е с 3 пръста, респективно че  някой с мъжки атрибути не се интересува от жени.Просто не си го може, има  си човека други характеристики в тази област.

Аз не мога да мразя инвалид, не искам и той  да ме мрази.

пп

Да се върна на това за което споря с вас. - Това спрямо което  съм против - това са лъжите и спекулациите за тази конвенция.

За това как се приписват всички злини, за това как се тиражират тотални измислици и масирана пропаганда.

И то често напълно нелогично и абсурдно.

Както и противоречията и политическите измекяри покрай тази тема.

БСП и г-жа Лъжа например.

Вие така и нямате логично обяснение как допреди месеци същите тези продажничета крещяха - Бойко, кога ще приемеш конвенцията ! кога ще я вкараш на дневен ред в парламента! 

И  същите тези измекяри сега да плюят точно на 180'

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Джордж Сорос държи квота от 30% в групата, която ще прилага Истанбулската конвенция Сорос не е човек, а зъл демон!     

Разбира се, че политиците използват дебата своите си цели.Ти  обаче си достатъчно интелигентент за да схванеш коварството на тази пошлост наречена "Истанбулска конвенция".Разбира се казуса джендър, ме

Това под спойлера отдавна съм го прочела и мисля, че ни заблуждават. В България никой никога не е дискриминирал различните, освен ако не са били автори на престъпления. Не е нужно да спомена

Публикувани изображения

преди 15 минути, miro20 написа:

Приятелю, наританите унижени кьопеци, които нямат сили дори зъбки да покажат,  скимтят :)  КАкто искаш ме разбирай.

Много сте далеч от "ръмжене"

Тогава пиши скимтят  жалостиво, пак ти почетвъртвам или потретвам ръмжи се злобно. Не може хем скимтене, хем злобно.

Ама ти се огелпи и сега не щеш да си признаеш. Типичен педал, пардон, джендър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, karadzha написа:

Ама ти се огелпи и сега не щеш да си признаеш. Типичен педал, пардон, джендър.

Върти сучи всякакви измислици, само и само да изсере нещо , каквото и да е , "срещу Миро" :) :)

Ето - това е скимтене - злобно , беззъбо, комплексарско. И не, не говоря за кучета. Те са много повече от това поведение.Това го има само при хората.

Затова и не можеш да си го обясниш :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, miro20 написа:

Върти сучи всякакви измислици, само и само да изсере нещо , каквото и да е , "срещу Миро" :) :)

Ето - това е скимтене - злобно , беззъбо, комплексарско. И не, не говоря за кучета. Те са много повече от това поведение.Това го има само при хората.

Затова и не можеш да си го обясниш :)

Скимтене злобно няма. Идва от кучетата и тук е метафора, но неуместна. Кой казваше, че Миро не обиждал. А-а, сетих се, самия Миро. Той казва, че не лъже, а в случая ето доказана лъжа. Скимтене злобно, беззъбо, комплексарски това, моето момче, е обида, а не комплимент. Така че имаме новина – Миро излъга за кой ли път, ма то стигат и два пъти:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, karadzha написа:

това, моето момче, е обида, а не комплимент.

Ти как би отговорил възможно най любезно на някой който те нарича "предал" ? :)

Така че имаме новина

Не, нямаме новина... просто поредната спирала с обиди и офтопици , инспирирана от теб с цел злобарско тролене и съсипване на темите.

Стандартно, и вече банално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, miro20 написа:

Ти как би отговорил възможно най любезно на някой който те нарича "предал" ? :)

Не, нямаме новина... просто поредната спирала с обиди и офтопици , инспирирана от теб с цел злобарско тролене и съсипване на темите.

Стандартно, и вече банално.

А забелязваш ли колко поста под твоите обиди със скимтенето се стигна до това да те нарека педал? Тъй   че ти започна и то много, ама много по-напреде с обидите. Т.е. имаме нова лъжа, че с обидите започвам аз. Трета лъжа:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А забелязваш ли колко поста под твоите обиди със скимтенето се стигна до това да те нарека педал? Тъй   че ти започна и то много, ама много по-напреде с обидите. Т.е. имаме нова лъжа, че с обидите започвам аз. Трета лъжа:D

Разбира се. А ти забеляза ли ? Започна след поредната повръщня от другия трол за "вонящия, гнилия, зловонията, омърсяването , омерзителното, и т.н. " любезности ...  и  как " за злото куче щяло да има тояга".

Точно за това ми бе отговора за скимтенето :)   Ти сам си развъртя спиралата с останалите си обиди/скимтене/

Значи тролите си , хейтите си, и после ревете, " ау, другарко, той ме обиди като ми каза че е злобно и комплексарско да ръся обиди"  :) :)

Ми ревете, скимтете... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, miro20 написа:

Разбира се. А ти забеляза ли ? Започна след поредната повръщня от другия трол за "вонящия, гнилия, зловонията, омърсяването , омерзителното, и т.н. " любезности ...  и  как " за злото куче щяло да има тояга".

Точно за това ми бе отговора за скимтенето :)   Ти сам си развъртя спиралата с останалите си обиди/скимтене/

Значи тролите си , хейтите си, и после ревете, " ау, другарко, той ме обиди като ми каза че е злобно и комплексарско да ръся обиди"  :) :)

Ми ревете, скимтете... :)

Все пак ти пръв ме включи в групата на скимтящите и не рева изобщо, че ме обиждаш, камо ли да скимтя. Както виждам, ти ревеш. Аз само констатирах факта, че обиждаш, а твърдеше, че не си по тая част. Което се оказа твоя поредна лъжа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, karadzha написа:

Все пак ти пръв ме включи в групата на скимтящите и не рева изобщо, че ме обиждаш, камо ли да скимтя.

Айде бе? Кой ме причислява към "джендъри и педали" ???

То всичко си седи по горе... чети и реви. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Айде бе? Кой ме причислява към "джендъри и педали" ???

То всичко си седи по горе... чети и реви. :)

Ти чети и скимти. И те причислявам само към джендърите, а не към педалите, ако не си забелязал:D

Все пак джендър уж не е обидно, ма не знам. Ти ще кажеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

не си мъж, а джендър

Цитат

В аспекта който го казваш е обида. Но е пряко свързано с наложения стереотип и елементарно незнание.

Ако разбираше какво е "джендър" никога нямаше да кажеш в съчетание с  "не си мъж" , след като определението "мъж" е именно определение на джендъра  на даден човек, т.е. мъж/жена

Та... прекрасно знаем смисъла който влагаш.

Цитат

а не към педалите, ако не си забелязал:D

Да бе.. забелязах... :)

преди 1 час, karadzha написа:

Типичен педал, пардон, джендър.

:angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Типичен педал, пардон, джендър.

Пропускаш извинението, ма нищо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, karadzha написа:

Нашествието на джендърите ! 

Цитат

Бившият конституционен съдия и настоящ депутат от ГЕРБ Георги Марков направи култово изказване за джендър културата и до какво води тя. Той разказа, че в големи европейски градове смесването на половете вече е факт. "Вчера ми се обади една близка от Люксембург: не може - казва - вече в Люксембург да видиш момче и момиче да се целуват. Или си бъркат по гащите момичета, или се целуват момче с момче.

Ами как да не е, като премиерът на Люксембург е джендър и се е оженил за мъж", коментира Марков в интервю за "Евродикоф".  И какво искаме да е в Люксембург, като премиерът им дава такъв тон? Тоест: защитата на християнството и на традиционното семейство е задача номер 1 за България, категоричен е Марков. И призна, че е доволен именно от това, че е показал характер по отношение на приемането на Истанбулската конвенция:  "С моя глас в комисията за младежта и за спорта успях да бия камбаната и всъщност предотвратих приемането на тая Истанбулска конвенция, да дойдат тук комитет от лесбийки, да ходят по нашите училища, да се занимават с децата и да пропагандират джендър идеологията, каза депутатът от ГЕРБ и бивш конституционен съдия. Какъв беше тоя Европарламент - с 226 депутати на Сорос, който го изгониха. Унгарците приеха този закон антиСорос - изгониха го от Унгария, принудиха го да напусне, не са го изгонили физически - защото той водеше политика на заселване на милион мигранти в Европа, да ликвидира християнска Европа, да ликвидира традиционното семейство, да се женят мъже с мъже", твърди Георги Марков.

Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/analizi-i-komentari/georgi-markov-s-kultovo-izkazvane-v-lyuksemburg-ili-si-brkat-po-gashchite-momicheta-ili-se-tseluvat-momche-s-momche_news610134.html

За това менте - краставицата се пише джендър. Иначе няма мъни...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, nikssi написа:

С моя глас в комисията за младежта и за спорта успях да бия камбаната и всъщност предотвратих приемането на тая Истанбулска конвенция, да дойдат тук комитет от лесбийки, да ходят по нашите училища, да се занимават с децата и да пропагандират джендър идеологията, каза депутатът от ГЕРБ и бивш конституционен съдия.

Шапка му свалям на този депутат, че показа позиция и топки, но не мога да приема типичната гербаджийска наглост, да си приписват партийни заслуги на всичко, дори и когато на практика ги нямат, че дори е обратното. А заслугата си беше лично негова, а не на партия ГРОБ, защото застана срещу стожерите на сервилниченето и лизането - онзи троянски кон, физкултирника, неадекватното същество, външна министърка, което се опита тихомълком да пробута конвенцията и подписало без да пита, Винету, пак чел само заглавията, да не споменаваме по-дребният слугинаж - Цецка/Мецка и т.н.

ВМРО би камбаната и по точно Джамбазки, като най вероятно и него са го светнали колеги в европарламента, защото първо бил гласувал въздържал се. Ако не беше той, да вдигне шум, това щеше да мине като и други конвенции, които ни наложиха и с които сега ни натискат и ги поставят над националното ни законодателство. Иначе пак с гръмки и абсолютно заблуждаващи имена - за ПРАВАТА, на деца, на национални малцинства - все хуманни послания и жестоки, подводни камъни. Но нищо не е толкова нагло и гротеско като този истанбулски парцал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Педофилия ли? Няма страшно!

Цитат
„Парафилиите (към които спада и педофилията) не застрашават никого до момент, в който се превърнат в парафилно разстройство, т.е. доведат до психическо разстройство, личностна дисфункция или сексуална практика БЕЗ СЪГЛАСИЕТО НА ДРУГАТА СТРАНА.“ Очевидно тук едната страна е педофилът. Нали? А коя е другата страна? Да помислим малко. Това е, нали? Другата страна е детето! И ето това е лукавщината в този текст! Същата лукавщина, както в Истанбулските текстове! А ако има съгласие на другата страна? Ами тогава няма проблем със закона, няма диагноза и няма преследване. Ама чакай, чакай малко – ще каже някой – това е чудовищно!!! Чудовищно е, разбира се. Джендър-идеологията е чудовищна като цяло. А очевидно е чудовищна и поотделно – във всичките й компоненти и проявления. Като педофилията например.

Цялата статия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:

"...Джендър-идеологията е чудовищна като цяло...." (копи)

По-долу писаното е за по-образовани и по-умни люде , умеещи да мислят с главите си !:nono:

Когато опитваш от едно частно без друго , да изведеш и конструираш цялостна конструкция , идеология , обобщаващ начин на мислене - от мисловната дейност в човешкото Съзнание се раждат чудовища ! Причините са преди всичко отсъствие на реализъм , който се подменя с измислици . Без тази подмяна на липсващото реално с измислица ,  постигането на цялото е невъзможно .

Нека при това пак да повторим основната цел на джендърството:

"..да бъде премахнат традиционният морал, на чието място да се утвърди биоетиката ..."(копи)

Примери : Ницшеанство (а от него в последствие хитлеризъм) , Малтусианство  , Евгеника (най-откровен расизъм) ......в нашия случай Биоетика (джендърство , безполовост) и др. т. с лекота обладават масовото , невежествено съзнание.....Има множество исторически примери ......

Разбира се , че музиката на Вагнер (примерно) е велика , даже потресаваща съзнанието.....! Но това е изкуство , свят който няма много общо с действителността на околната среда ! Т.е. е продукт на човешкото въображение , фантазия , измислица.....и има за цел тъкмо да разтърси съзнанието ! Това е субективна реалност , реалност без покритие От такава субективна реалност не могат да се правят обобщаващи изводи , да се създават конструкции за обективната реалност .  ........Има какво да се мисли по този повод...... !:nono:

При всичко това съществува и една съществена психологическа причина . Мисловен капан за неразбиращите истинските проблеми .

Колкото частното е "по-частно" , т.е. по-ограничено , толкова то е по-достъпно за "мислене" (ако елипсата има какво да й се мисли , няма почти нищо за мислене на точката - окръжност с безкрайно малък диаметър и толкова ! :) ) , а за това и по-привлекателно за елементарното , бедно , лишено от умствен багаж съзнание ......

заб.: Т.е. добре би било преди да се "умува" по дадена тема и да се раздават "акъли" , човек да има известна подготовка , а не да я кара по голи емоции , като му се иска или както му се харесва....или както му наредят някъде "отгоре" . И или колкото "му хлопа дъската" казано простичко....:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И докато ние си обсъждаме конвенцията...

Прецедент: Български съд призна правата на гей двойка

%D0%B3%D0%B5%D0%B9%20%D0%B4%D0%B2%D0%BE%

Снимка: Младежката ЛГБТ организация "Действие"

Цитат
Административият съд на София-град излезе с първо по рода си решение за правата на гей двойка, сключила брак в чужбина, съобщи OFFNews. Съдебното решение признава правото на едната от от партньорките, гражданин на Австралия, да пребивава в страна от Европейския съюз (в случая България) въз основа на сключения във Франция брак с французойка. За решението, взето на 29 юни 2018 г., съобщи Младежката ЛГБТ организация "Действие".

Съдът се е произнесъл след отказ на МВР да даде разрешение за пребиваване у нас на австралийката Кристина. През 2016 г. тя е сключила граждански брак с французойката Мариама във Франция. По-късно същата година австралийката пристигнала у нас като член на семейството на гражданин на ЕС. Когато, около година по-късно, трябвало да поднови разрешителното си за престой, получила отказ от Дирекция "Миграция" към МВР. Мотивът бил, че еднополовите бракове не се признават от българската Конституция.

Така се стига до завеждане на съдебно дело. В него австралийката се позовава на Директива 2004/38/EC относно правото на свободно движение и пребиваване в Европейския съюз. Според Директивата всеки гражданин на Съюза се ползва от свобода на придвижване за семейството си в страните от ЕС, дори и неговият съпруг да не е гражданин на държава – членка на Европейския съюз.

Административният съд София-град е приел, че тъй като така заложеното право в Договора за функционирането на ЕС  стои над националното законодателство, то държава членка не може да откаже на гражданин на трета страна, встъпил в брак с гражданин на Съюза, право на пребиваване на територията на тази държава-членка по съображението, че нейното право не предвижда брака между лица от един и същ пол.

В решението се казва още, че „отказът на органите на държавата-членка да признаят – единствено за целите на предоставянето на производно право на пребиваване на гражданин на трета страна – брака му с гражданин на Съюза от същия пол (…) би могъл да възпрепятства упражняването на закрепеното в член 21, параграф 1 от ДФЕС право на този гражданин на Съюза да се движи и пребивава свободно на територията на държавите-членки.“

„Щастлива съм да празнувам не само своето право да живея в България, но също и правото за всяка еднополова двойка да ползва правото си на придвижване в ЕС,“ казва Кристина, след като разбира за решението на съда.

Кристина и Мариама живеят у нас и искат да продължат живота си тук.

Решението на Административния съд София-град е повтаря скорошно решение на Европейския съд по подобно дело в Румъния, случая „Коман". В него бе отсъдено, че страните от ЕС трябва да спазват правото на пребиваване на еднополови двойки, сключили законов брак в друга държава, които искат да живеят заедно на тяхна територия“, казва Деница Любенова, адвокат по защитата на френско-австралийската двойка. 

В България еднополовите двойки все още не могат да сключват брак или да осиновяват деца заедно.

Започна се! :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха да ни е ЧИститУ ! Дет` се казва : " Нова булка - нов късмет ! "

....А българските закони в България нямат никакво значение !.....Нито пък божийте закони ...!:angry22:

На Ви " истанбулски конвенции " и НПО-та , и т.н. еврогейщини.....Ха ! В случая лесбийщини .....ама то - същото ! ИДИОТИ ! 

.....Да са ни живи и здрави и дълъг живот да ги споходи .......Даааа ! И да ни оправят прираста на населението ! Що пък не ?! Вместо да "направят" деца , може да си гледат кученца , котенца .....защо пък не и прасенца ! .....Прасенцата поне за ядене стават......:lol6:

ИДИОТИ !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конституционният съд решава за Истанбулската конвенция

Цитат

На 17 юли Конституционният съд ще се заседава по един от най-обществено значимите въпроси в последните години – противоречи ли на Конституцията на Република България т.нар. "Истанбулска конвенция", каквото е популярното название на Конвенцията на Съвета на Европа за превенция и борба с насилието над жени и домашното насилие.

Въпросът за конституционосъобразността на противоречивия документ бе отправен от 75 депутати от ГЕРБ. Това стана след като правителството оттегли от Народното събрание решението, с което се искаше ратификацията на конвенцията. Докладчик по конституционно дело № 3/2018 г. е съдия Анастас Анастасов, който е бивш депутат от ГЕРБ.

Делото се очаква с голям обществен интерес, който бе допълнително засилен и от създалото се напрежение при изразяването на становища от представители на ключови правораздавателни институции у нас.

Върховният касационен съд не успя да излезе с позиция по въпроса. Председателят на институцията Лозан Панов бе възложил на трима върховни съдии да изготвят становище. На позицията на двама от съдиите (членове на Гражданската и Наказателната колегии), която застъпваше тезата, че ратификацията на конвенцията противоречи на основния закон, бе противопоставена втора позиция, изготвена от съдия от Търговската колегия на ВКС, която подкрепяше спорния документ. Така се оказа, че под ръководството на Лозан Панов, ВКС е неспособен да изрази становище по конституционно дело №3.

Висшият адвокатски съвет изпадна в още по-конфузна ситуация. Първоначално на сайта на адвокатурата бе публикувано становище, подписано от председателя Ралица Негенцова, според което "Истанбулската конвенция" не противоречи на Конституцията. След реакция на членове на ВАдвС, които се оказаха противници на тази теза, становището на адвокатурата бе оттеглено от КС.

От сайта на институцията е видно, че конституционните съдии разполагат с множество позиции, изготвени от неправителствени организации, които се обявяват в подкрепа на Конвенцията за домашното насилие. В навечерието на разглеждане на делото по същество, привърженици на ратификацията организираха и ПР-инициативи. "Защитници на Истанбулската конвенция използваха по брутален начин жертвите на насилие, окачайки долни гащи и сутиени в столичния градски транспорт. Върху прострените гащи имаше табелки с имена на жертви на насилие като Хюлия Маджар от Варна, Виола Николова от София, Симона Великова от Сливен, Мелиса Кирова от Русе и още над 20 жени", съобщава в-к "Телеграф" във вторник.

Каквото и да е решението на Конституционния съд, то едва ли ще промени нагласите на политическите сили за ратификацията на конвенцията. Привърженици на влизането в сила на документа са депутатите от ГЕРБ и от ДПС. Категорични противници на подписването на спорната конвенция са парламентаристите от ВМРО и от "Атака". БСП също многократно се е обявявала против приемането на документа. Колебаещи се засега са депутатите от НФСБ и от "Воля".

Основната теза на противниците на Истанбулската конвенция е, че чрез нея се отваря възможност за въвеждане на т.нар. "джендър идеология", която размива двуполовия модел на обществото, както и легализиране на еднополовите бракове у нас, което според сега действащата Конституция е невъзможно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е добре де след толкова време щом все още не могат да стигнат до единодушие, дори в Конституционният съд, то това не е ли достатъчно показателно за стойността на тази конвенция?! Баси сметкаджийските интриги, бахти алъш веришите - инак за защита било, за жените и децата ........ стряскащо е, че има толкова хора, които да кълват на такива елементарни чисто фасадни лозунги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, sound написа:

Е добре де след толкова време щом все още не могат да стигнат до единодушие, дори в Конституционният съд, то това не е ли достатъчно показателно за стойността на тази конвенция?! Баси сметкаджийските интриги, бахти алъш веришите - инак за защита било, за жените и децата ........ стряскащо е, че има толкова хора, които да кълват на такива елементарни чисто фасадни лозунги.

Показателно е не само за стойността на конвенцията, но и за стойността на част от конституционните съдии, които ще получат тлъсти суми, ако изрзят мнение, че ИК не противоречи на Конституцията на Република България, което не е истина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Мойра написа:

Показателно е не само за стойността на конвенцията, но и за стойността на част от конституционните съдии, които ще получат тлъсти суми, ако изрзят мнение, че ИК не противоречи на Конституцията на Република България, което не е истина.

Ти вече си се "застраховала" каквото и да е решението  със стандартните опорки как всички са маскари и са купени от "злите западни джендърски организации" :) И дори конкретизираш че "нако кажат че е противоречи на конституцията ,  не е истина"... :) :)

В това нали разбираш, няма нищо обективно.

Аз съм казвал , че ще приема каквото и решение да вземе КС.

Обаче има едно голямо ОБАЧЕ. Решеието по никакъв начин не променя масираната анти-кампания със фейкове полу-истини, спекулации с различни "гейски" случаи, нямащи нищо общо с конвенцията , и какви ли не примери, които съм оборвал тук.

Радвам се че всички, или поне повечето юристи, са далеч от вашето ниво и пропаганда  тук , и едва ли решението им ще е под внимание на тези стотици фейкове .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Народът е суверен, респективно мнението на народа, или на мнозинството от народа е над конституцията и решенията на конституционният съд. След като мнозинството са против конвенцията и някой иска въпреки това желание, все още да работи по този документ, значи нарушава желанието на суверена, или иначе казано институциите в България работят против народа си.  Де е суверена, да си потърси правата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, sliderum написа:

Народът е суверен, респективно мнението на народа, или на мнозинството от народа е над конституцията и решенията на конституционният съд. След като мнозинството са против конвенцията и някой иска въпреки това желание, все още да работи по този документ, значи нарушава желанието на суверена, или иначе казано институциите в България работят против народа си.  Де е суверена, да си потърси правата?

Суверенът е свикнал да мълчи и да търпи.  :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване