Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обсъждане на Истанбулската конвенция

Препоръчан отговор

http://budiveren.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1195:2015-07-02-09-16-33&catid=71&Itemid=55

Шокирана съм!

Това желаят подкрепящите ИК!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Това под спойлера отдавна съм го прочела и мисля, че ни заблуждават. В България никой никога не е дискриминирал различните, освен ако не са били автори на престъпления. Не е нужно да спомена

Разбира се, че политиците използват дебата своите си цели.Ти  обаче си достатъчно интелигентент за да схванеш коварството на тази пошлост наречена "Истанбулска конвенция".Разбира се казуса джендър, ме

Джордж Сорос държи квота от 30% в групата, която ще прилага Истанбулската конвенция Сорос не е човек, а зъл демон!     

Публикувани изображения

преди 2 часа, Мойра написа:

http://budiveren.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1195:2015-07-02-09-16-33&catid=71&Itemid=55

Този „детски” парад не е нищо друго, освен програма за промиване на мозъците на невинни деца. Такава манипулация на децата в Швеция от страна на подобни дегенерати е на една ръка разстояние от легализацията и на насилието над деца. Деца, които не са достатъчно големи дори да четат и пишат, биват възпитавани, че отклоненията от нормата са напълно приемливи. По този начин шведското общество обрича на погибел цяло поколение.

Да, това си е насилие над децата. Дано някога се отърсят от това издевателство.

Това ми напомня малко как са действали и турците с предателите и изкушилите се да предадат близки или ценности, за да се спасят. Никой не уважава предателите, и когато човек предаде и най-скъпото си, уж в замяна на помилване, те го карали да върши още по-големи гнусоти, като част от сделката, докато накрая и него не убиват (има такива истории от баташкото клане). Защото човек веднъж направи ли компромис със съвестта си по егоистични подбуди, той става парцал, с когото можеш да правиш всичко. Това са правели и комунистите и нацистите с предателите: след изтезания накрая ги изкушават да им съдействат и да станат доносници и после разбира се пак не ги пожалват и удоволстват в това как човек, като се пречупи веднъж, вече губи всякакви скрупули. Та шведи и норвежци, които уж са били християнизирани, и дълго време са били против тия извращения, лека-полека отстъпват от християнството, предават вярата си, един вид, и после ги карат да подпечатат това отстъпване с всякакви гнусни нововъведения, сякаш искат тези да извършат всяка възможна мерзост описана и забранена в Библията. А после дали ще ги унищожат или ще се самоунищожат... това остава като отворен финал. Кошмарен сценарий, но и народът е решил да съдейства.

Подобно е и в мафиотските среди и организации като ГЕРБ - членовете на банди трябва да затвърдят доверието на шефовете като извършват отвратителни дела, за да докажат, че са верни. Имаше един такъв филм, The Departed, преди години, с Ди Каприо, и там имаше подобна отвратителна мафиотска история, която доказва тоя принцип. Или примерно във филма Blood Diamond и децата-войници в Сиера Леоне. А, разбира се, има и полезни идиоти и извратени човеци (най-вече жени), които ги вярват тия работи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Юни вече не е ЛГБТ месец в САЩ

Доналд Тръмп премахна месеца на гейовете в САЩ

Цитат
След годините на Обама, през които юни бе наложен като месец на ЛГБТ, обявяван от Белия дом, тази година президентът Тръмп отказа да продължи тази срамна традиция.

В последния ден на месец май, президентът обяви пет акцента с културно съдържание, избирайки през юни да бъдат чествани Карибско-Американското наследство, Афро-Американската музика, притежанието на дом, откритите пространства и океанът.

Няма нито дума за ЛГБТ, издигнати в култ по времето на Барак Хюсеин Обама.

this-pride-month-calendar-was-posted-to-a-transgender-subreddit-for-pride-month-2018-calendar.png.jpeg

Календар с манифестации на различните сексуални ориентации за 2017г.

Въпросът за България е дали американският посланик в София ще следва президента на своята страна и зададените от неговата администрация приоритети, или ще продължи да изпълнява очакванията на ЛГБТ-лобито, продължавайки да руши репутацията на САЩ в съзнанието на традиционно консервативното българско общество.

Предстои да видим днес и утре.

Източник: newsweek.com

Коментарът е излишен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Из коментарите: "а бе важното е, че сготвиха кметичката на Младост. Сега всички са спокойни!".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, sound написа:

Из коментарите: "а бе важното е, че сготвиха кметичката на Младост. Сега всички са спокойни!".

:offtopic_s:

И сега ще започне едно готвене на кметички...:D

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Мойра написа:

Шокирана съм!

Това желаят подкрепящите ИК!

2018-06-08_21h19_04.jpg.b5ae993c02eb743a0ef3e35cb2700728.jpg

:wub:   

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

Niksi, каква гад има там, че аз днес го отварях и нещо компа не ми харесва как работи сега?

Бачка си ве...тесвам си една добавка към браузъра на Malwarebytes ама е малко параноична. Рекох малко да подплаша Мойра :wub:  

Мойре , съжалявам ако съм прекалил повечко. 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Каква буба има на сайта?

Нямам представа. Блокира сайта след облачна проверка. 

Ето ги добавките 

Цитат

То блокира и тук 

2018-06-02_22h10_45.jpg

Мене не ме бърка ако трябва да дам допълнително разрешение. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Нали ти казах,че прави връзка с облака на Malwarebytes и оттам според инфото блокира. Едно на ум никога не е излишно,че с тия копачи .... 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе не знам днес нещо компа не работи както трябва и ти като каза това, помислих да не съм хванал някоя гад.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека всички видят какво се опитват да лансират така наречените  " Европейски лидери ", какви са истинските им цели касаещи бъдещето на европейските народи.В един цивилизован свят такива персони би трябвало да бъдат отстранени от всякакви лидерски позиции  в каквато и да е дейност. Да не говорим за възможност да бъдат политици и определят норми на поведение и морал. Срам и позор, това ли са невероятните демократични идеали към ,които ние ще се стремим ?  https://www.telegraph.co.uk/news/politics/conservative/8201521/Sex-offenders-including-paedophiles-should-be-allowed-to-adopt-Theresa-May-told.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази колко деца беше отгледала?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, M.Николов написа:

Този поход е напълно доброволен, но прайда е платен от същите тези, които платиха протестите на "умните и красивите".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Мойра написа:

Този поход е напълно доброволен, но прайда е платен от същите тези, които платиха протестите на "умните и красивите".

Напротив този поход бе платен от реакцинните сили опитващи се да накарат хората да мислят че нищо не зависи от тях така са се родили и така ще трябва да живеят. Ще им нареждат кого могат да обичат и кого не могат. И на всичкото отгоре изкараха и деца - отвратително ! Парада който направиха единствено само легитимира демострациите на гейовете. Защо един да може да ми навира сексуалните си предпочитания а друг да не може. Моето мнение е че и двете са недопустими. Това са си лични неща и нека всеки сам да си ги решава сам за себе си но да не ми ги представя като нещо задължително за мен и да демонстрира точно къде си завира оная работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, lsmurf написа:

Моето мнение е че и двете са недопустими. Това са си лични неща и нека всеки сам да си ги решава сам за себе си но да не ми ги представя като нещо задължително за мен и да демонстрира точно къде си завира оная работа.

Моето мнение съвпада с твоето.

Според Конституцията всички граждани на Република България имат еднакви права, но явно на някои отвън това не им изнася и искат да ни наложат да дадем привилегии на една малка група хора, налагайки ни да ратифицираме една безумна конвенция.

Наложиха ни прайда, който е неприемлив за около 80% от българските граждани, което предизвика антипрайд.

Прайда е платен, антипрайда - не.

Знам го от сигурен източник и се надявам скоро истината, подкрепена с факти да достигне до всички български граждани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И една друга , глобална гледна точка , може би съвсем реална и действителна :

Неспособни да се самовъзпроизвеждат - сами се отказват от тази животоопределяща възможност , без друга съществена или външно видима причина . А пък се умножават ! Или поне се опитват да доминират .....

Изводът е недвусмислен !

Мозъчно увреденият продукт , биологичният боклук на планетата Земя се умножава !

От това може да се направи следното умозаключение :

Неведоми космически сили са намерили начин за унищожение на тумора наречен Човек завладял Земята - самоунищожение на човечеството чрез отказ от самовъзпроизводство (продължение на рода) и по всякакъв друг възможен начин....! 

:lol6:

.....А гражданският брак за който настояват , в същността си е узаконяване на икономически взаимоотношения  , целта на което узаконяване е да осигури устойчиво бъдеще на поколението ....това е неговата социална функция ! Не други идиотски измишльотини....да присвоиш "законно"  парите и имуществото на някой узкукуригал старчок примерно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПЕС пак натиска БСП за Истанбулската конвенция, Нинова: Няма да направя компромис!

:mad:

Така е за всичко!

Натискат всички партии.

ГЕРБ са послушни, затова папкат и управляват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Амаан от власт имащи малоумници и идиоти , готови да продадат майка си и баща си от Лакомия за шепа долари......! Безмилостен Божий съд за такива ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То проблемът е, че  има и една приказка - един народ си заслужава управниците. Да не се окаже, че и ние като народ не сме стока и управниците ни са наистина представителна извадка на населението, а не отрицателен подбор. Ако е така, този "безмилостен Божий съд" и нас няма да подмине. Много народ прие ценностите за лесен и охолен живот, и бърза печалба.

По моему влизането в управлението на държавата трябва да е лична жертва, на семейство, свои лични дела и прочие, а при нас то е станало доходоносен бизнес. Вадене от джоба на бедните, за да се пълни джоба на богатите. На точно определени богаташи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде малко да видите как е в "нормалните държави" (Миро, да не си и ти тука някъде?):

Някои "празнуват такива каквито са" - интересно хомофобите могат ли да празнуват, или те ще бъдат дискриминирани?

Един цитат от репортажа: "Идеята е за борба и равенство на всички права за всички хора на всички позиции в обществото, независимо на какво равнище си, независимо от пола ти, от сексуалността ти, независимо от нищо."

Аз да попитам като е независимо от нищо, може ли една групичка да излезем ей така "неангажиращо" и да лобираме за правата на човекоядците в България? За равни права и да няма дискриминация, хората да могат да се изразяват спокойно, такива каквито са, необезпокоявани? Значи гейовете може да ги приемат, а човекоядците не? Е, това ако не е дискриминация, аз не знам какво е. Никога няма да ги стигнем "нормалните" държави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване