Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам един много странен въпрос, който може би ще разгневи доста хора, но наистина ми е много важно да знам как стоят нещата. Извинявам се предварително ако с въпросът си обидя някого. От 5 години съм с приятелят си който е египтянин. Нещата започнаха да стават доста сериозни, започнахме да говорим за брак и деца. Аз съм православна християнка и никога не бих изоставила своята религия и не бих направила нещо, което да е против нея. Въпросът, който ме вълнува е, пише ли някъде в Библията за брак с друговерец и заклеймява ли се като грешно от нашата религия? Чела съм само за неверници, но не и за друговерци. Моля отговорите, който ще се пишат да са от хора,  които наистина са запознати. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цитирам: По принцип църковен брак с друговерец не може да се сключи, а такъв брак не е благословен. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, ivanova222 написа:

Здравейте,

имам един много странен въпрос, който може би ще разгневи доста хора, но наистина ми е много важно да знам как стоят нещата. Извинявам се предварително ако с въпросът си обидя някого. От 5 години съм с приятелят си който е египтянин. Нещата започнаха да стават доста сериозни, започнахме да говорим за брак и деца. Аз съм православна християнка и никога не бих изоставила своята религия и не бих направила нещо, което да е против нея. Въпросът, който ме вълнува е, пише ли някъде в Библията за брак с друговерец и заклеймява ли се като грешно от нашата религия? Чела съм само за неверници, но не и за друговерци. Моля отговорите, който ще се пишат да са от хора,  които наистина са запознати. Благодаря предварително!

Къде го намери тоя ма! Аз съм свободен  , та .........:))))))) 

Иначе, ако се обичате, то дреме ти за бибилия, за църква. Винаги няма да угодиш на някого. Важното е как той ще приеме нещата и неговите близки, че там е по - сложно. Как ще приемат нещата твоите близки? Нищо чудно да ти се наложи да се откажеш от религията си, от нашенските си традиции! Къде ще живеете, при кого, с кого - важни въпроси, както казах свързани с традиции, обичаи, нрави т.е. все важни неща за разлика от въпроса ти и то защото ще се превърнат в твое битие, а дали одобрява църквата и билията - все тая.  Всичко ще се омеша в битието

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

яко го е закъсала горката.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има хора, даже и Бог не може да им помогне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ivanova222 написа:

Здравейте,

Не искам да те плаша, но помисли добре в какво се забъркаш. Имай в предвид, че в Египет жените нямат такива права както тук. Думата на мъжа е закон, а и там са фанатици на тема религия. Имах позната, която се ожени за Арабин, едва се махна след това от него.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, ivanova222 написа:

Здравейте,

Ако живеете в България, не мисля, че е проблем всеки да си вярва в каквото иска.
Немалко такива бракове има.
Но, първо, преди да мислите за брак и деца, помислете дали ще можете да живеете като всеки дава свободата на другия да вярва в своята си религия и да следва традициите и обичаите на тази религия.

Иначе познавам доста хора със  смесени бракове, които си живеят чудесно, но религията не е приоритет в техните семейства.
По-сложно става когато вече имат деца и ако всеки един родител държи детето да е последовател на неговата религия.

По принцип децата се раждат нерелигиозни. Родителите и обществото по късно промиват съзнанието им с разни религии и оформят техният мироглед.
А децата са с толкова чисти и невинни души!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като те заведе да видиш пирамидите, ще ги гледаш през две дупки за очите само.
И ще приличаш на пингвин.

И да те бие поне три пъти на ден като не му изнася нещо.
ВЕРО ОТСТЪПНИК !!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Expert написа:

Цитирам: По принцип църковен брак с друговерец не може да се сключи, а такъв брак не е благословен. 

По принцип е така, реално зависи колко пари дадете в църквата. Плащате, друговерецът минава едно бързо кръщене и после пред олтара. С пари всичко е възможно. Не знам защо хората бъркат църквата с религията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, badsector написа:

По принцип е така, реално зависи колко пари дадете в църквата. Плащате, друговерецът минава едно бързо кръщене и после пред олтара. С пари всичко е възможно. Не знам защо хората бъркат църквата с религията.

Жестоко се лъжеш, че тоя рязан мангал ще стане християнин.
Най-вероятно е тая недоебаната да сложи бурката и да стане поредната жена в харема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.10.2018 г. в 13:27, ivanova222 написа:

Здравейте,

Според Исляма няма никаква пречка пред брака свързана с твоята религия.

Според православието такъв брак е недопустим.Църквата гледа на брака като едно от тайнствата, и оттам като логично  следствие - Само членове на църквата имат достъп до тайнствата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.10.2018 г. в 13:27, ivanova222 написа:

Здравейте,

Здравей от мен. 

Ето цитат от Библията: 

2 Кор 6:14 Не се впрягайте заедно с невярващите; защото какво общо имат правдата и беззаконието или какво общение има светлината с тъмнината? space.gif
15 и какво съгласие има Христос с Велиала? или какво съучастие има вярващия с невярващия? space.gif
16 и какво споразумение има Божият храм с идолите? Защото ние сме храм на живия Бог, както рече Бог: "Ще се заселя между тях и между тях ще ходя; и ще им бъда Бог, и те ще Ми бъдат люде".

Съветвам те да не си правиш експерименти, а се покори на Библията. Освен това, според Исляма, децата ти ще бъдат мюсюлмани, а не православни като теб, освен ако те не направят друг избор. Но в Египет няма да имат тази възможност. Не знам къде сте решили да живеете,  но ако е в Египет, един ден дори да поискаш  да си тръгнеш от там, децата ти много вероятно ще ги задържат и няма да ти позволят да си вземеш в България.  Има толкова много примери за това. Не мисли само за себе си, но и за бъдещите си деца. Това е моя съвет. Но ти решаваш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.10.2018 г. в 13:43, neroni написа:

Това да ѝ е проблема.
Да не стане да и отвлече децата и да и вземе паспорта ...
Хубаво е човек да се учи от грешките на тези преди него.
https://www.dnes.bg/obshtestvo/2018/03/17/borbata-na-edna-maika-da-si-vyrne-bliznachkite-ot-iordaniia.370993

Така че децата гледай да си ги родиш и отгледаш далече от родината му и да не посещават никога роднините си там преди да навършат 18 години кога са вече добре възпитани.
Кой е много заинтересован да ги види България или Западна Европа е отворена да ги посети.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гайлето на момата е да не сгафи в религията - инак за брак се засилила, че и деца ще прави. Представям си и на египтянина, колко ще му е акъла. Самата екзистенциална дилема - за секса с друговерец нема грижи нали, не пет години, а цял живот можем спокойно да се чешим, ама брака може би е грях хахаххахахахахахахаха И накрая клетата православна християнска, за да намери някакво решение, какво прави - влиза във някакъв рандом форум и пуска тема по въпроса (((((((((((:

Все едно гледам скеч на комиците или нещо такова. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, sound написа:

Самата екзистенциална дилема - за секса с друговерец нема грижи нали, не пет години, а цял живот можем спокойно да се чешим, ама брака може би е грях хахаххахахахахахахаха

Е за сърбежите няма проблем с който падне ама брака е пред Бог

Инак само човек като погледне горе в таговете на авторката и как е написано мюсулманин и се чуди тоя нейния бъдещ мъж  от коя религия е !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е отначало  ще те потопи в красивата арабска приказка, за ,която всяка нашенска куха лейка мечтае, в която богатия дубайски,кувейтски или египетски  принц от толкова принцеси, хваща българската принцеса-парцалеса.Отвежда я в царството му и живеят дълго и щасливо в двореца му, до като смърта ги радели.Уви в реалния живот тая париказка, рязко сменя курса, когато нашенската прицеса-парцалеса подпише брак с него и надуе тубка от него.Където нашенската принцеса-парцалеса, рязко от принцеса се превръща в слугинаж със забратка и дълги и широки дрехи, и първото нещо, с което трябва да докаже вярноста си на своят господар е да приеме религията му.Тая приказка толкова сме я чели, че ни е втръснала до болка.И това не е казано, че може да случи само в неговата или някоя мюсюлманска държава.Тука има такива случеи и полицията и институциите като цяло не праат кой знае какви напъни да се занимават с такива житейски драми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.10.2018 г. в 17:43, neroni написа:

Мдааа.  Тук са наредени капацитет до капацитета.Крайно време е да напиша приказката за  няколко  идиоти  вървящи  един до друг и натоварили на дървените си каруци представите за добро и зло за света , без обаче да са излизали от рамките на собственото си село. Когато някой  бута  нещо по мек и разкалян път е лесно да затъне.

Ти специално, кога беше  за последен път до Египет и къде я научи тая приказка за боя ? Защото мога да ти дам телефона на нашия водач  в Египет  Ибрахим и да  ти каже какво е да си женен за жена християнка. Руса, незабулена с гръд щедра като цялата руска необятна степ. В резултат на 10 годишния си брак , Ибрахим има две деца, които са кръстени в християнска църква в Кайро, знае руски перфектно и  девиза на живота му   е " откъдето жената , оттам и Господ" Когато се ядоса мамаша  Маша  го  лишава от секс. Няма нужда от бой. Колко са като него, няма да ти разправям. Особено   след като  рускините тръгнаха да превземат на абордаж света с вагините си. Знам и място в Кападокия, където млади хора изповядващи Ислям  и Християнство се женят и фон на сватбата им са скалните християнски  църкви в Гьореме. Булката, кумовете и хепи енд на една любов в стил 21-ви век. Любезно ми позволиха да ги снимам. Останалите драскачи ,когато ви омръзне да сте руси и синеоки арийци вземете  да обиколите света и да го опознаете. Сигурно има начин да го опишете и без да го изпръскате в кафяво.

]37023845710_3721f9c64e_c.jpg[

]37023840700_f0b74020a2_c.jpg[

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, valkiria1 написа:

...знае руски перфектно и  девиза на живота му е " откъдето жената , оттам и Господ" Когато се ядоса мамаша  Маша  го  лишава от секс. Няма нужда от бой. Колко са като него, няма да ти разправям. Особено  след като  рускините тръгнаха да превземат на абордаж света с вагините си.

Има логика, богове и религии много, вагината на Маша е една. Обаче не само руските вагини превземат света, проблема е планетарен.

Например, разюзданото поведение на вагините логично обуславя свръхнаселеността и климатичните проблеми, които заливат света на топли и студени вълни. 

Апел към жените: Проявете малко разум?, не бъдете лакоми и алчни, не всичко което стърчи се яде, помислете малко за екосферата от която сте произлезли и екосферата която ще завещаете.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Śūnyatā написа:

Има логика, богове и религии много, вагината на Маша е една.

Хаха. Вагини и лингами. История стара като света. Искам да видя този, който ще докаже, кое е дошло първо на света културните модели на сексуалното поведение или религиозните правила за тях. Не ми е известно да има учен , който да е установил и доказал дали хората сме имали правила за секса преди да се появят първите религии. Да,  всички  човешки общества са имали правила за секса, въпреки че не знаем кога те са възникнали. Кой може да бъде категоричен в заключенията си? Според мен..никой. Няма единен стандарт  относно това как религията взаимодейства с човешката сексуалност: форма на секс , която е издигнала в култ от една религия, може да бъде отхвърлена като светотатствена от друга. Но всички тези модели имат една допирна точка : нито един от моделите за сексуалност, препоръчвани от различните религии, не представлява  естествено ограничаване на секса. В днешно време, когато светът вече е на една ръка разстояние религиозните и културните различия се размиват. 

преди 5 часа, Śūnyatā написа:

Апел към жените: Проявете малко разум?, не бъдете лакоми и алчни, не всичко което стърчи се яде, помислете малко за екосферата от която сте произлезли и екосферата която ще завещаете?

Хайде не  бъди  гаден и не депресирай самотните йонита преди Коледа и Нова Година. Дай им съвети как да  се украсят с цветчета та пчелите да дойдат или  пеперудите да захвърчат. В краен случай, когато е изтекъл срока на годност, алопецията напредва и  превзема темето  и   бръчките са  дълбоки,    може да дочакат принца  и с една тава завити сърмички или боб плакия. Някои мъже не са толкова претенциозни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, valkiria1 написа:

Някои мъже не са толкова претенциозни.

Те тия нямат свършване.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В библията никъде не се забраняват смесените(религиозни) бракове.Църквата ги забранява,за да не се проведат ритуалите от други служители на Висшите Спиритуални Сили.

А и никога не казвай никога ,защото като си православна християнка,само да си се начервила с червено червило и вече си грешница,желанието ти за пари те прави грешница.Такаче си помисли има много други религии ,според които можеш да си ползваш блага и дори да се стремиш към тях без това автоматично да те прави грешница,както е при православието.Друго- когато си православна ти трябва да признаеш ,че самия акт на раждане е грях и ,че си се родила грешна и твоите деца понеже няма непорочно зачатие и те ще са грешни,затова ти казвам ,че вярата в Боговете е едно а да ри религиозна е друго.

По между другото един кръстен Исус се срещна с мен и след 10 минути вече мислеше за смяна името си(и той е казвал ,че никога няма да се отрече от християнството).

И още по по между другото православните попове даже и вярата не им е основана на написаното в библията,а на тълкувания от разни църквослужители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Anjel Dimitrov написа:

В библията никъде не се забраняват смесените(религиозни) бракове.Църквата ги забранява,за да не се проведат ритуалите от други служители на Висшите Спиритуални Сили.

А и никога не казвай никога ,защото като си православна християнка,само да си се начервила с червено червило и вече си грешница,желанието ти за пари те прави грешница.Такаче си помисли има много други религии ,според които можеш да си ползваш блага и дори да се стремиш към тях без това автоматично да те прави грешница,както е при православието.Друго- когато си православна ти трябва да признаеш ,че самия акт на раждане е грях и ,че си се родила грешна и твоите деца понеже няма непорочно зачатие и те ще са грешни,затова ти казвам ,че вярата в Боговете е едно а да ри религиозна е друго.

По между другото един кръстен Исус се срещна с мен и след 10 минути вече мислеше за смяна името си(и той е казвал ,че никога няма да се отрече от християнството).

И още по по между другото православните попове даже и вярата не им е основана на написаното в библията,а на тълкувания от разни църквослужители.

Не обърквай жената с окултните си глупости. В Библията се говори по този въпрос и съм дал цитат. Друг е въпроса, че имайки сексуални отношения преди брака е живяла в грях, но това е поправимо и не трябва една грешка да води след себе си други. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Арабите спазват толкова религията, колкото аз съм тролей.Техния манталитет като цяло е егоситичен и арогантен и извъртат религията както на тях им е угодно.Само да  погледнем факта, че в Саудитска Арабия например, жената, само да слезе от самолета на летището,  и да не е с фередже,вече има много сериозни проблеми с властите.А тука ,на няколко пъти се опитват да приемат закон, в който да има забрана за носене на фереджета, все пак Нидерландия е каталическо религиозна държава и възможно най-модерната и либерална дърава на планетата, и мюсюлманите как как с наглост и арогантност направиха всичко възможно тоя закон да не бъде приет.За мен това племе трябва да си седи там където му е  мястото, а именно  в пустините, и от там да им бъде забранено да излизат.Но вече, това е изпуснат влак, и в християнска Дания, официялно има квартали където важи закона на шерията.Ай честито!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, franchesko написа:

.... в християнска Дания, официялно има квартали където важи закона на шерията.

И на нашите цигани мешерето си има своите територии из Франция и Германия, чувам, че и в Щатите са пробили много успешно.

п.п. ние се чудим как да се отървем от тях, а хората на запад взеха да си ги въдят - ненормална работа братче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, sound написа:

И на нашите цигани мешерето си има своите територии из Франция и Германия, чувам, че и в Щатите са пробили много успешно.

п.п. ние се чудим как да се отървем от тях, а хората на запад взеха да си ги въдят - ненормална работа братче.

Специялно нашенските мангали, поне в града в който съм аз ,до един живеят нелегално.Всичките до един живеят в преоддадени социялни жилища под наем.Тия жилища официялно по документи са отдадени под наем от частни корпорации, които са задължени от държавата да ги дават на супер минимални цени, на хора с официялно малки доходи.В случея  на социялно слаби араби,кюрди,турчаля,които са ги преоддали под наем на нашенските мангали.Тоест и едните и другите са в нарушение на местните закони.Но това е, че техния манталитет за оцеляване е ,,ден за ден,, и са безгранично нагли.Дори и да ги спипат и да ги изгонат,те на другия ден ще намерат друга такава кварртира и филма продължава.Единственото решение е да се върнат КПП-тата между всички европейски държави и всяка държава да си се оправя с нейните цигани.За Индия ли ще ги връщат, ще ги интегрирват ли ,ще ги оставят на самотек да се котат и да рушат ли.Всяка държава трябва да си поеме отговорност за техните си жители.В Нидерландия също имат  достатъчно нидерландски цигани, с които държавата си има достатъчно главоболия.Но повечето са изолирано в каравани и то извън населени места.В Унгария също са излолирани в гета доста далеко извън населените места.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Гергана Генова
      Здравейте, пиша Ви с молба да отворите линка и да гласувате за тези малки същества. Да им помогнем да сбъднат едно тяхно желание, една мечта! 
      Децата вярват във вашите възможности и в желанието Ви, да им помогнете да спечелят. Трябва само да отворите линка, да натиснете бутон "Харесай", а след това да споделите ако имате желание с вашите приятели. Всичко това се случва заради едни невероятни деца от СУ "Емилиян Станев" гр.Велико Търново!
      С благодарност и уважение от III "а" клас ❤https://cleanschool.bg/vote?image=1381&fbclid=IwAR0sWUZpBUKp48g007DunfHvG7FFO8loerpKVZUQBneR1suBDCnOrHss86Y
      vote[1]
    • от kalinap
      Бебeшките дрешки са основна грижа за всички родители. Удобните модели бебeшки бодита са задължителен аксесоар за всички новородени.
    • от sinjaptica
      Студио Арти организират web конкурс за детска рисунка, темата е свободна и могат да участват деца от 4 до 18 г. Предвидени са награди - художествени материали и курсове. Повече инфо има тук:

Конкурс за Детска Рисунка

• от apostoloff
      КОЙ С КОГО СЪЖИТЕЛСТВА НАЙ- ДОБРЕ

Докато много скептици отхвърлят астрологията, определяйки я като суеверие, влиянието на тази древна наука е подкрепено от нарастващия брой научни доказателства.

Един пример: според данни на проучване, поместено в Nature Neuroscience, позицията на планетите по време на раждането оказва влияние върху личността, защото води до значителни функционални промени в мозъка.

Планетарните констелации в мига на раждането предопределят също така и с кои от знаците в зодиака имаме най-добра съвместимост. В по-голямата си част земните знаци си подхождат най-много с други земни знаци, водните с другите водни и т. н. Но това невинаги е точно така.

Овен

Овните се впускат в живота без да се страхуват от следващото препятствие, което може да се изправи на пътя им. Те първо действат и по-късно мислят върху изборите си. Те имат решителна, уверена, страстна природа и смело сърце.

Родените под този знак се нуждаят от вълнение и спонтанност в една връзка и няма да се поколебаят да обсипят партньора си с любов. Имат нужда от човек, който да има също толкова страстно отношение към живота.

Най-добра цялостна съвместимост: Лъв, Стрелец

Телец

Представителите на тази зодия са здравомислещи и практични хора, които не оставят недовършена работа, освен това са и добри слушатели. Те проявяват голяма предпазливост към най-близките си хора и понякога могат да бъдат дори обсебващи.

Телците са много чувствителни и романтични и ще останат верни на половинката си. Те се нуждаят от някой честен и надежден човек, който ще прояви търпение и ще оцени техните качества. Родените под този знак не обичат да говорят много, но имат голямо сърце и най-добре си пасват с някой, който ще остане до тях, въпреки всичко.

Най-добра цялостна съвместимост: Дева, Козирог

Близнаци

Близнаците се считат за много непредсказуем и сложен знак, защото никога не можем да разберем коя страна на личността им ще се прояви. От една страна те могат да бъдат много социални, харизматични и гъвкави, но понякога се губят в собствените си мисли и могат да се покажат като много сериозни и необщителни.

Те обаче имат голямо сърце и нежна природа и могат бързо да се адаптират към всяка ситуация. Близнаците се нуждаят от половинка, която да им предложи страхотен разговор и която ще ги стимулира и предизвиква. Те имат нужда от вълнение и страст във връзката.

Най-добра цялостна съвместимост: Везни, Водолей

Рак

Родените под този знак може да изглеждат много сложни и трудни за опознаване личности, но под твърдата им черупка се крие цял един свят. Раците имат много дълбока, емоционална природа, те са и едни от най-креативните хора с голямо въображение, които някога ще срещнем.

Те имат енергия – любяща като майчината, и се отнасят много грижовно към своите приятели и семейство. Представителите на зодия Рак са верни и се нуждаят от партньор, който също няма да ги предаде и ще прояви търпение, тъй като на тях им отнема повече време, за да допуснат някого до себе си.

Най-добра цялостна съвместимост: Скорпион, Риби

Лъв

Те са родени лидери и обичат да бъдат в светлината на прожекторите. Освен това са сърдечни, любезни, весели и страстни и няма да се спрат пред нищо, за да постигнат целите си.

Лъвовете са честни, затова няма да ни се наложи да се чудим какво си мислят или чувстват. Те просто ще ни кажат. Нуждаят се от партньор с голяма амбиция, чувство за хумор и оптимистична гледна точка за живота.

Най-добра цялостна съвместимост: Овен, Стрелец

Дева

Девите са изключително аналитични, трудолюбиви и практични. Те наблюдават внимателно нещата до най-малките детайли и имат много методичен подход към живота. Родените под този знак може понякога да обмислят дадена ситуация отново и отново, за да намерят решение на проблема.

Във връзката те са верни и се нуждаят от същото от партньора си. Посветени са на своя партньор и обичат да се чувстват важни и желани от любовника си. Не показват често обичта и емоциите си, но все пак се грижат за половинката си. На Девите им трябва човек с практичен подход към живота.

Най-добра цялостна съвместимост: Телец, Козирог

Везни

Те не обичат конфликтите и самотата. Наслада им носят хубавият разговор и интересните хора, освен това се очароват от изкуството и всичко красиво.

Везните се нуждаят от баланс и симетрия в живота си, за да преживеят всичко, което им се случва по най-добрия възможен начин. Нуждаят се от партньор, който също да обича мира и хармонията в живота.

Най-добра цялостна съвместимост: Близнаци, Водолей

Скорпион

Скорпионите са спокойни и изключително дискретни. Родените под този знак са чудесни приятели, тъй като винаги оправдават доверието ни. Имат мистериозна природа и обикновено не изразяват своите емоции.

Те са находчиви и страстни и изключително креативни. Също така са много чувствени хора, но се нуждаят от партньор, който да бъде търпелив с тях, защото им трябва време, за да му се доверят. Нуждаят се от някой интелигентен и честен човек, който няма да крие тайни от тях.

Най-добра цялостна съвместимост: Рак, Риби

Стрелец

Това, от което имат нужда Стрелците, е свобода и простор, и никак не обичат някой да им казва какво да правят. Те са любопитни към живота и имат екстровертен характер. Родените под този знак обичат да пътуват много, защото се нуждаят от постоянно движение в търсенето на смисъла на живота. Те са големи философи и умеят да се изразяват много добре.

Стрелците са игриви и забавни и затова най-добре биха се чувствали с човек, който е отворен към живота. Те се нуждаят от чувствителен, експресивен партньор, с приключенски дух.

Най-добра цялостна съвместимост: Овен, Лъв

Козирог

Козирозите са най-трудолюбивият знак в зодиака. Те са много сериозни, дисциплинирани хора и имат строга работна етика, която им позволява да контролират кариерата си много добре.

Те са независими и упорити и не позволяват на другите да им нареждат. Самите те понякога може да ръководят хората и да им налагат идеи, но всъщност са много лоялни и щедри хора.

Нуждаят се от честен, чувствителен партньор, който може да балансира твърдоглавието им.

Най-добра цялостна съвместимост: Телец, Дева

Водолей

Родените под този знак се нуждаят от умствена стимулация, тъй като се отегчават бързо. Те са независими и им трябва време, за да се презаредят.

Те са силно загрижени за останалите и винаги са готови да им помогнат. Водолеите мислят напред в бъдещето и често се възприемат като визионери. Нуждаят се от някого, който да ги предизвика интелектуално и с когото могат да проведат смислен и задълбочен разговор.

Те също така имат нужда от партньор, който да уважава пространството им и да почита независимата им природа, а те ще направят същото за него. Преди всичко, Водолеят се нуждае от партньор, който има богато въображение и е честен и комуникативен.

Най-добра цялостна съвместимост: Близнаци, Везни

Риби

Всеки, роден под слънчевия знак на Рибите, има творческа и нежна природа. Те са много състрадателни и интуитивни и се наслаждават на времето, отредено само за тях, тъй като по този начин вдъхват живот на въображението си.

Независимо от интровертната природа на Рибите, те се радват, когато опознават нови хора и винаги са приятелски настроени към тях. Те са изключително състрадателни и емоционални и дават на другите, без да очакват нищо в замяна.

Рибите имат нужда от дълбока и емоционална връзка и ще направят всичко, за да се уверят, че партньорът им е удовлетворен във всеки аспект. Те са много лоялни, грижат се за партньорите си и очакват той или тя да предложи същите доброта и уважение.

Най-добра цялостна съвместимост: Рак, Скорпион

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ, Esq.

• от Aliya
      Поводът отново да споделя с Вас тази моя отдавнашна статия е днешен репортаж на Нова телевизия, който, признавам си, ме разплака:
      - Държавната агенция за закрила на детето (ДАЗД) Сливен и нейните социални работнички (СС-овци) отнемат 3те прекрасни деца на една майка, загубила съпруга си и останала в бедно положение!
      Не мога да забравя разплаканите сини очи на тази млада жена, на която бяха отнели дечицата. Този чудовищен акт извършили младите и арогантни служителки без сърца от ДАЗД! Поводът: Жената нямала работа! Поради което наконтените чиновнички й вземат децата и ги готвят да ги отдадат в приемни семейства, от които както вече знаем, дирите на много български деца се загубиха в чужбина и чужди педофилски мрежи!
      Значи така, ДАЗД изпълнява спуснат план за изпълнена бройка отнети деца, като отнема чужди деца, дава ги в приемни "семейства", на които плаща заплати, а тези семейства са само спирки по пътя на децата зад граница, към търговията с детска плът.
      В същото време ДАЗД, въпреки високия стандарт на живот и контене на своите служителки, не е в състояние да осигури работа и да помогне с намирането на жилище на една млада българска майка, оказала се в тежко положение!
      Майката редеше през сълзи тежки думи - не знаела вече за какво да живее...

Европейският съюз и българското правителство отделят огромни средства за изграждане на приемни "семейства", които да отнемат децата от непослушните политически и икономически неизгодни родители.
      Международна конференция по приемна грижа, проведена неотдавна в София под патронажа на президента Плевнелиев, има заложени следните точки в Програмата си
      -“Отнемане на детето от биологичното му семейство – обучение в метода на психодрама...Защо трябва да съсредоточим вниманието си върху децата под 3-годишна възраст... Изграждане на Глобално село...“
      Резултатите от тези напътствия за психически и физически тормоз над приетите деца с цел подчинението им на Глобалната идея за Глобално село вече са налице в САЩ - скоро и у нас с приемането на новия Закон "за" детето.
      Приемните родители са специално обучавани от правителствени психолози как да пречупят волята на страдащото по биологичните си родители дете, включително и чрез психически и физически мъчения и издевателства.
      http://www.rus-obr.ru/days/22509
      Приемното "родителство" е още едно от тежките и отровни наследства на заминаващия си днес (20.01.2017 g.) прецедент Плевнелиев. И именно на този ден лекарите се готвят да отрежат пръстчетата на премръзналите крака на едно малко момченце, гледано в такова приемно пишман семейство! https://vesti.bg/bulgaria/opitvat-se-da-spasiat-prystite-na-izmryznaloto-dete-6064365

Да се отнемат деца от истинските им родители и да се поверяват по веригата на последовотални приемни "семейства", след което да бъдат изнесени в чужбина, за да се загубят дирите им - това е основната заслуга на Плевнелиев и създадената от него фондация "За нашите деца" още със стъпването му в длъжност!
      Либералната и глобалистка идея да се посяга на децата на хората, за да може да се държат в подчинение и послушание гражданите на една държава - такова безчовечие и издевателство и Хитлер не си позволи! В същото време фондацията на прецедента организираше семинари за обучение на приемни "родители", в които ги учеше как да манипулират и пренебрегват болката на децата от раздялата им с родните майка и баща! Много бяха и случаите на малки деца, загинали поради невниманието на своите приемни "родители" на заплата от държавата - майчината любов не подлежи на заплата и на търг!
      Чест им прави на руснаците, че забраниха осиновяването на руски деца от родители в страни, в които се позволяват еднополовите "бракове" и други либерални педофилски своеволия! След причинената смърт на двегодишния Дима Яковлев, оставен от американския си баща за дълго време заключен в колата на слънцето, Русия прие закон за забрана на осинявябване на руски деца в САЩ и други европейски либрални страни.
      А при приемното родителство дори и не става дума за осиновяване - а само за няколко месечно пребиваване на детето, след което са длъжни да го предадат на следващото приемно "семейство" по веригата! 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.