Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Гост

преди 1 час, hristo58 написа:

Според мен има възрастова разлика в двата профила, това ме кара да мисля,че не е един същ а е съвпадение на потребителя.

Възможно е, така помислих зареди 100% еднаквия никнейм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да са еднакви хора. На нашия пичага, почти не му се разбира какво иска да каже. Може тукашния да му е копирал името, а може и да е просто съвпадение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, hristo58 написа:

Според мен има възрастова разлика в двата профила, това ме кара да мисля,че не е един същ а е съвпадение на потребителя.

Аз знам и го казвам със сигурност без да го играя гадател. Знам ги и двамата пичаги и мога да потвърдя, че са двама различни души. И да не ги знам, пак нямаше да поставя знак за еквивалентност между тях, защото е очеизвадно, че не са един и същи човек. Някои тук все пак са длъжни да се включат със своите безпочвени мнения.

преди 25 минути, baitexpo написа:

Няма как да са еднакви хора. На нашия пичага, почти не му се разбира какво иска да каже. Може тукашния да му е копирал името, а може и да е просто съвпадение.

Сандъкчийския пичага пише грамотно и разбираемо, а калдатския такъв джапа на инджектопляктор. Вероятно защото пише от телефона и бърза. Почти еднакви са никовете, но иначе са двама различни души, коренно различни един спрямо друг.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Деянчо написа:

Аз знам и го казвам със сигурност без да го играя гадател. Знам ги и двамата пичаги и мога да потвърдя, че са двама различни души. И да не ги знам, пак нямаше да поставя знак за еквивалентност между тях, защото е очеизвадно, че не са един и същи човек. Някои тук все пак са длъжни да се включат със своите безпочвени мнения.

Сандъкчийския пичага пише грамотно и разбираемо, а калдатския такъв джапа на инджектопляктор. Вероятно защото пише от телефона и бърза. Почти еднакви са никовете, но иначе са двама различни души, коренно различни един спрямо друг.

И аз съм на същото мнение,но никога не е излишно да видиш какво мислят другите.

Мен повече ме озадачи 933

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, hristo58 написа:

Може би двамата пичаги са някакви тайни агенти. 933 може да е някакъв код. :D

Никой обаче не забелязва, че единия е пичага (някакъв си там пичага измежду всичките), а другия е пичагаТА (единствен и неповторим). :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пичаги нещо имате съмнения за мен ли

пичаги аз се казвам росен от правец а никнеима ми е pichagata933 само тоя никнеим беше свободен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Pichagata 933 написа:

пичаги аз се казвам росен от правец а никнеима ми е pichagata933 само тоя никнеим беше свободен.

Много поздрави на Правец. Там съм работил около 6 години в предприятие "Системинженеринг" към Комбината за микропроцесорна техника. Никой няма никакви съмнения за теб. Тук се коментира, а съмненията се изразяват в следствието - към МВР.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да така е и пиша от телефон щото гледах че всички се питат

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Pichagata 933 написа:

Жив и здрав, Роска, и много женски да има! Всички, които познавам с името Росен, са свестни хора.

А тъй де, от града на Тато! :)

преди 11 минути, Колев60 написа:

Много поздрави на Правец. Там съм работил около 6 години в предприятие "Системинженеринг" към Комбината за микропроцесорна техника. Никой няма никакви съмнения за теб. Тук се коментира, а съмненията се изразяват в следствието - към МВР.

Дядо Стефчо, взех си аз гайгеровия брояч, за когото ти говорех. Всичко е точно и отчита фонова радиация около 0,15 микросиверта за час. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Деянчо написа:

Жив и здрав, Роска, и много женски да има! Всички, които познавам с името Росен, са свестни хора.

А тъй де, от града на Тато! :)

Дядо Стефчо, взех си аз гайгеровия брояч, за когото ти говорех. Всичко е точно и отчита фонова радиация около 0,15 микросиверта за час. :)

Имам цял комплект противохимически защитни средства. Дай оферта да я обсъдим и ще ти го дам всичкото на половин цена от тази, която сме договорили. И за котето ще ти намеря по малък размер. Похарчи поредните 100 лева за тази щуротия, докато можеше спокойно да ги бутнеш на някое моме за рокличка! Важното е - парите да се въртят!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Колев60 написа:

Имам цял комплект противохимически защитни средства. Дай оферта да я обсъдим и ще ти го дам всичкото на половин цена от тази, която сме договорили.

Такова чудо ми не требе и дано никога не ми потрябва. :)

Обиколих обстойно с брояча из цялата къща и никъде не изпища. На някои предмети в таванското помещение улавя леко завишение - качва се до около 0,2 микросиверта/час. Малко по-честичко започва да пищи, тоест улавя повечко йонизирани частици. В България нормата е до 0,4 микросиверта/час. Засега поводи за притеснение няма и дано така да си остане.

Бях чел някъде, че старите съветски компаси и часовници имали съдържание на някаква радиоактивна частица. Имам едно такова часовниче от 60-те, което обстойно проверих, но не отчете абсолютно никакво завишение.

И за котето ще ти намеря по малък размер.

Котета за съжаление няма. Има едно, ама то е на четири крака и лови мишки. Не знам дали се зачита. :)

докато можеше спокойно да ги бутнеш на някое моме за рокличка!

Епа, че работи и че си изкара пари за рокличка. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еда има и друг пичага да свестен човек съм но ако някои ме изкара ит кожата ми ставам и лош

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Деянчо написа:

Бях чел някъде, че старите съветски компаси и часовници имали съдържание на някаква радиоактивна частица. Имам едно такова часовниче от 60-те, което обстойно проверих, но не отчете абсолютно никакво завишение.

Става въпрос за светещи фосфорисциращи стрелки и циферблати. За да не е необходимо фосфора да се "зарежда" на слънчева светлина и след няколко часа да престане да свети, към него са добавяли уранови съединения. Урана излъчва алфа частици, които карат фосфора да свети непрекъснато. 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

image;s=585x461

Такъв е въпросният часовник. Светещи обекти няма.

преди 27 минути, AGD написа:

уранови съединения

Изотопите на урана имат дълъг период на полуразпад и това значи, че дълги години ще си свети.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пичаги маи на хитачито ще трябва нова платка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Pichagata 933 написа:

пичаги маи на хитачито ще трябва нова платка

Коя платка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нали занесах касетофона на маистор и тои нали слижи новата интегрална на крайното стъпало и имаше пад на волтажа тои е отсранил проблема с волтажа

и днес ми каза че като свърже коконите не свирят а бучат и ми каза че съм скъсал някъкви кабели аз много добре помня че нямаше скъсани кабели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как тогава ще сменяш платката заради скъсани кабели.Нещо сте объркали двамата с майстора.Направи сега клип да видим как бучи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тои майстора не го зглобил още но не зман как бучи като го зглоби ще го включа зада чуя

Аз незнам как го е пробвал кат го не е зглобил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Пичага твоя майстор те мята по върбите, ако искаш да свири този касетофон си намери наистина майстор, нищо чудно да е изгоряла ИС на крайното стъпало отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.01.2019 г. в 16:18, hristo58 написа:

И аз съм на същото мнение,но никога не е излишно да видиш какво мислят другите.

Единият е роден март 1993, другия - септември 1933 г!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, nickolaycho написа:

Единият е роден март 1993, другия - септември 1933 г!

Ти откъде знаеш кой кога е роден?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, AAUUXX написа:

Пичага твоя майстор те мята по върбите, ако искаш да свири този касетофон си намери наистина майстор, нищо чудно да е изгоряла ИС на крайното стъпало отново.

преди 50 минути, AAUUXX написа:

до наякаде си прав но за ИС то на крайното стъпало не е изгоряло тои ще ше да ми каже

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимай платката с интегралната схема от двете страни,ама направи хубави снимки.Да видим какво сте правили с твоя майстор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Деянчо написа:

Изотопите на урана имат дълъг период на полуразпад и това значи, че дълги години ще си свети.

Да,  след 4,5 милиарда години интензитета на светене ще спадне на половина. Да сме живи и здрави да го видим!

Часовника дето си показал е класика от 70-те години - и аз имам някъде един такъв. Иначе тези светещи циферблати са се използвали основно във военното производство за авиочасовници и т.н. Колкото и да е слабо излъчването не е желателно да имаш такова нещо в къщи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване