Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Сега ме дразни, че као чета новините виждам "Мумията" от филма "Президентски избори 2006"

Ама който плаща той поръчва музиката

Айде сега... кафе с притенции :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форумът си е добре.Всички функции нужни за удобството на един потребител ги има.Всеки има претенции,но да не забравяме,че това не е нашият форум :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглеждайки всичко от първата до последната страница ми хареса следното:

До колктоо знам в тези форуми е изключена системата за репутация.

Май само модератори могат да дават +/- там. ;)

Предлагам само админи, модератори и специални потребители да могат да дават + и - ,

за да се избегнат нежелани злоупотреби със системата за репутация.

Благодарности на fifa. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглеждайки всичко от първата до последната страница ми хареса следното:

Предлагам само админи, модератори и специални потребители да могат да дават + и - ,

за да се избегнат нежелани злоупотреби със системата за репутация.

Благодарности на fifa. ;)

Системата е направена, за да я използваме всички. Друг е въпросът, че някои прекаляват със стриктността (в това число слагам и някои модератори). Дори само те да могат да раздават + и - , това няма да направи оценяването по-обективно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен сайта си ми харесва както е сега, но просто ми хрумна и реших да Ви попитам: Може ли горе в "Последно в Хардуер" и в "Последно в Други", отстрани на линковете да се изписва в скоби броя на коментарите. Пример:

Китай със собствен HD формат (4)

Виждал съм го в друг сайт и ми се струва полезно.

Редактирано от rainov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено не ми харесва формата (размера) на подфорумите - не се вижда на церия екран и постоянно трябва да местя наляво надясно за да прочета кой е писал последно или каква е темата :baby: Забележете как на екрана не се вижда пълтия текст, което създава неудобство!

Ето за това става въпрос:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва при мене го няма. С Мозила съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересното е, че в главната страница не е така, а само в страницата на подфорумите?! То това дали си с мозила или не няма значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,и в другите страници е Ок при мене.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,и при мене с Интернет експлорера си е нормално. наистина няма значение браузера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пробвай на друга резолюция(по-голяма).Аз карам на 800x600 и също трябва да местя за да видя някои неща,на по-голяма няма проблем.Сайта е оптимизиран да работи на 1024x768 или както там беше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК, значи ще си местя - друга резолюция не ме устройва заради справките ми... Иначе форума си е супер - харесват ми точно този тип форуми - БРАВО!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих премахнал системата за репутация. Интелигентния човек няма нужда да бъде оценяван, още по малко му е нужно да раздава оценки. А редовните така или иначе се знаем и цифрите кой ги гледа... Тази система се провали в много форуми. Мисля, че вече за всички е ясно как един потребител може да има много ниска репутация защото се обажда само в тясно специализирани теми и винаги помага, а друг има висока заради готините вицове които разказва

Това е засега от мен

Ако бях с такива права определено репутацията щеше да изчезне на секундата, не е ли глупаво да се

дават минуси за "грешно заглавие" например, защото повечето минуси са точно за простотии Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бях с такива права определено репутацията щеше да изчезне на секундата, не е ли глупаво да се

дават минуси за "грешно заглавие" например, защото повечето минуси са точно за простотии Публикувано изображение

Не приятелю,тука грешиш за минусите.Те се дават за нарушаване на правилата които тук всички се стараем да спазваме и това ни отличава от другите форуми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си спомням да съм попадал в последно време на потребител, чиято репутация е намалена поради нещо друго, освен неспазването на правилата на форума. Тук напълно подкрепям думите на dragozow. Дори ми прави впечатление, че при първо нарушение се подава линк към правилата на форума, а при повторно такова се намалява репутация. Така и трябва да бъде - строги правила, за чието спазване потребителя първо се уведумява, после наказва.

Което пък от своя страна ме навежда на мисълта, че тук незнането на "ЗАКОНА" те оневинява, дори и веднъж, за което поздравявам екипа.

Редактирано от hattamotto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Системата е направена, за да я използваме всички. Друг е въпросът, че някои прекаляват със стриктността (в това число слагам и някои модератори). Дори само те да могат да раздават + и - , това няма да направи оценяването по-обективно.

не всички. Един малък процент от потребителите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно времето . Откъде ги вземате тия температури, които се показват на началната страница? Някой си ги измисля ли? Току що се прибирам и гледам, че температурата в Русе била 8 градуса! Ха, моят термометър показва 0.2 градуса :whist: Пооправете си малко информацията. Поне да не е толкова голяма разликата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то си пише какъв е източника. Кликайки на даден град се отваря страницата с прогнозата на ДИР.бг Освен да им кажем да си сменят метереолозите. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, в последно време нещо в раздел Книги (всичките ми уважения към модераторите им:speak:) ме дразни.

Не бих се замислила и бих го разделила на две - в единия да се пускат десетките теми с линкове, към които почти никой не пише, а в другата наистина да се говори за литература и книги. Защото се получава нещо от сорта - отваряш раздела - три важни теми - една "Какво четете", една за линкове май и една за правилата (ако не се лъжа) - и надолу всичко Link: Наръчник за Photoshop и подобни (така до края на страницата) и в тези теми има межди 1 до 4-5 отговора, но в повечето случай отговорилите потребители са 0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, в последно време нещо в раздел Книги (всичките ми уважения към модераторите им :speak: ) ме дразни.

Не бих се замислила и бих го разделила на две - в единия да се пускат десетките теми с линкове, към които почти никой не пише, а в другата наистина да се говори за литература и книги. Защото се получава нещо от сорта - отваряш раздела - три важни теми - една "Какво четете", една за линкове май и една за правилата (ако не се лъжа) - и надолу всичко Link: Наръчник за Photoshop и подобни (така до края на страницата) и в тези теми има межди 1 до 4-5 отговора, но в повечето случай отговорилите потребители са 0.

Няма проблем, приемам градивна критика :hush: Все пак форумът, който е отреден за "Книги" е само един, а и навярно всеки се дразни от нещо различно. Мен ме дразни да гледам половин страница с "RQ:" разбъркани измежду всички теми, започващи с "Link:" Наблягам изключително и само на книги с IT-насоченост и реорганизирам книгите тематично в една тема, когато това е възможно. Това спестява място, изглежда много по-подредено/организирано и удобно за хората, които използват търсачката. Наблягам на линковете, понеже считам, че основното предназначение на форум "Книги" е и си остава публикуването на книги, едва след това по приоритет бих наредил тяхното обсъждане.

Ако зависи лично от мен, бих смъкнал темата "Какво четете" като важна. Не виждам смисъл в това, тази тема да стои като 'важна'. Не ме интересува какво чете Иван, Драган, Цецка или Петка... Тази тема бих преместил във форум "Празни приказки".

Навярно коефициентът на раздразнение би намалял, ако съществуват два отделни форума: форум за книги с IT-насоченост и форум за художествена литература. Но това не зависи от мен, в качеството ми на модератор.

Редактирано от proletsearch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

proletsearch, наистина ще е добре да се сложи малко ред. Примерно линковете с техическа литература да са в една тема. В друга пък да са линковете с художествена литература. А трета тема да се отвори за RQ (както е с музиката). Така при търсене на някое заглавие, то ще се намира доста бързо и лесно. Иначе, браво за труда!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направете една тема - "Линк:Книги" и готово.Модераторите на раздела да съберат темите в една,щом не ви харесва. За втори раздел няма смисъл да говориме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих променил нищо,всичко си е на мястото.А по въпроса за рейтинга трябва да го има,така е по чисто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

proletsearch, наистина ще е добре да се сложи малко ред.

Примерно линковете с техическа литература да са в една тема. В друга пък да са линковете с художествена литература. А трета тема да се отвори за RQ (както е с музиката). Така при търсене на някое заглавие, то ще се намира доста бързо и лесно.

Иначе, браво за труда!

Направете една тема - "Линк:Книги" и готово.Модераторите на раздела да съберат темите в една,щом не ви харесва.

За втори раздел няма смисъл да говориме.

Има смисъл от тематично разделение. Аз съм 'ЗА' групиране на пуснатите книги по сходни признаци в отделни теми и още преди време, когато се съгласих да поема функцията на модератор в този раздел, започнах да обединявам книгите по този начин. Съществуват няколко такива теми, в които се поместват книги, които се припокриват със критериите, зададени в заглавието. Не намирам за добра идея окрупнено обединяване на теми (без сходни признаци), не би било практично да има цял форум, в който да съществуват единствено 3 теми, всяка от които да е с по стотици страници, при това, от абсолютно разнородни по своята същност, книги. Допада ми идеята да има една единствена голяма тема с RQ:, в която да се пускат желания за всякакви книги и съответно линкове за тях, но не би било също така лоша идея, въпросните желания от потребители да бъдат помествани във, вече смислено разделени/обединени, теми. Ще се постарая да групирам една огромна част от множеството публикувани теми тематично, а тази част от множеството, която на този етап не търпи групиране ще остане в самостоятелни отделни теми. И така, в този ред на мисли, отворен съм за всякакви предложения, дори си мисля, че е възможно да се помисли над няколко варианта, от които накрая да се гласува за един определен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...