Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

backata, туй не е музика, че да го линкуваме така всичко в една тема. Към темата има описание, постер и т.н. По-скоро трябва да се групират по тематика - книги за PHP, MySQL, Windows, SuSE, Мрежи и т.н. Художествената литература просто е доста пъти по-малко и за това се губи на фона на техническата литература. А за теми тип 'какво четете', 'коя е последната книга, която ви вдъхнови' и т.н.... те са за 'всичко останало' или 'празни приказки'

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

backata, туй не е музика, че да го линкуваме така всичко в една тема. Към темата има описание, постер и т.н.

По-скоро трябва да се групират по тематика - книги за PHP, MySQL, Windows, SuSE, Мрежи и т.н.

Художествената литература просто е доста пъти по-малко и за това се губи на фона на техническата литература.

Еми да действат,имат си права в раздела.Аз като пример го казах.

Във Музика също има - Линк:рап,Линк:Хаус......и.т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен още по-подредено би било, ако се раздели на два подфорума. Примерно: ИТ Книги и Художествена литература. Така би станало идеално, но все пак вие решавате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен още по-подредено би било, ако се раздели на два подфорума. Примерно: ИТ Книги и Художествена литература. Така би станало идеално, но все пак вие решавате!

Няма смисъл. Така или иначе не са чак толкова много темите с художествена литература.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, да се надяваме, че proletsearch ще успее да вътвори ред и дисциплина :)

don_baro, съмнявам се че ще има много хора, които биха си дали телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми се ще да има такъв прозорец, който да показва, кои модове и админи са онлайн в момента или поне последната им активност кога е била...Просто когато реша да досаждам искам да се обърна към човек, който ще отреагира по - бързо на молбата ми или на безсмисления въпрос Публикувано изображение То е ясно, че не можем нон стоп да вгорчаваме живота на висшестоящите, но досега когато и да съм ползвала бутона "Докладвай" се регира след около час и то от Фиф, който ми се появява в кюто и аз на ново обяснявам. То е ясно, че определени модове отговарят за определените раздели, но поне ще знаем, че ако те не са на линия...да се обърнем към глобалните. Нещата просто биха ставали по - бързо....

П.П Ако има подобна опция и аз просто не съм знаела за нея си се извинявам кат пич, и ако може да бъде упътена към нея...

П.П2 А да, бих върнала старото лого, или поне бих раздвижила това... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих добавила още една тема - за животните,за домашните ни любимци. Там всеки да споделя проблемите си,да има и тема за снимки и т.н. Знам,има специални форуми за животни,но защо трябва да ходя някъде си,когато мога да го намеря и тук - ако разрешите да си направим такова кътче :rolleyes: Примерно заглавие : *Обичам те,животно* :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такава тема има.

Жокер - помощ от админа:

Извинявай ама къде се намира и как се казва,рових и в секс,рових в компютри :ph34r:

Къде тая тема :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що търсиш тема за кучета в раздел "Секс"?Това жените да ви се чуди човек,все за това си мислите :rolleyes: Темата е във "Всичко останало" като идеята беше ако се разшири да се направи и раздел.Интереса продължи една седмица след което темата "потъна" надолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жокер - помощ от админа:

Извинявай ама къде се намира и как се казва,рових и в секс,рових в компютри :ph34r:

Къде тая тема :rolleyes:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...t=0#entry286346

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да има отделен раздел: "Техническа литература" свързана с различни области от промишленоста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стенли, трябваше да ги оставиш да се потрудят поне малко с търсачката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За човечето в профилите ни - сложете му очички,усмивка :angry22: На мен ми прилича на мъртвец

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Какво бихте променили в Kaldata.com? 1. Би ми се искало да се сменят Админите и Глобалните Модеротори, за оплескване на дизайна на сайта! 2. в секцията софтуер за конкретна програма да се изписва с коя версия на Windows в съвместима П.С. поздравления за новата секция игри ... време беше

Редактирано от C.Kramer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласявам се с Билдера за добавяне на форум "Автомобили" и го пускам като официална молба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам за цел да обсъждам конкретни действия,а само споделям натрупани впечатления и съгласно обекта на топика,споделям какво бих предприел:

- Всичко,което не е угодно на колцина (някои от тях - откровено неграмотни) личности,се трие (независимо от вложения в него труд),променя,банва. Постове,които са в някакво противоречие с нечия теза изчезват безследно. Не говоря за обиди,нападки и пр. Пример е разделът с Окултизма и бабините Деветини. Ако не вярвате в такива глупости и решите да пишете там,не се чудете ако нещо изчезне.

Бих дал някои разяснения. Недопустимо е да се трият цели теми и мнения на потребители на Калдата,заради прищевки на други потребители,които до вчера не са имали даже регистрация тук. Това е проява на безхарактерност от страна на ръководството и проява на лошо възпитание с оглед липсата на обяснение към потребителите,вложили от времето и труда си за написването на тези теми ("Техники за свалки").

Крайно време е от екипа на Калдата да започнат да уважават и чуждото мнение.

- Въпреки стабилното законотворчество (справка: виж обема на "Правилата"), доста често се прилага оеративна самостоятелност. Т.е. лична преценка за това как трябва да изглежда форума,от страна на конкретен член на екипа.

Естествено идва въпросът: щом се преценява лично и конкретно за всеки един случай - защо тогава са нужни всичките тези правила?

Бих избрал едно от двете: или да дам пълна власт на екипа за действие и ограничил Правилата до няколко основни,или да изработя още по-голям списък с Правила и ще очаквам от екипа да действа само съгласно тях.

- Бих изисквал елементарна писмена култура от всеки,който носи табела под ника си.

Ами аз съм много съгласен с написаното по горе. След като бях баннат за един месец защото един мод реши да изпъкне в очите на една форумка.

От вчера до днес три мнения изтрити поради казване на истината в очите и без даже някой да ми обясни защо и къде наруших правилата на форума за да знам за напред. Живеем в демократични времена и всеки има право на мнение и това че се различава с на други не го прави крив или прав .

Оставете мнението а пак хората нека да преценяват. И много би ме учудило ако мойто мнение се задържи след като се прочете от модератора Фифа

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тоя форум му липсва нещо и това е раздел " АВТОМОБИЛИ" . Подигравка е нещото, от което всеки зависи, да е захвърлено някъде във " Всичко останало".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тоя форум му липсва нещо и това е раздел " АВТОМОБИЛИ" . Подигравка е нещото, от което всеки зависи, да е захвърлено някъде във " Всичко останало".

Преди имаше такъв раздел, но не бе посещаван много много и за това го обединихме с раздел 'Спорт' :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди имаше такъв раздел, но не бе посещаван много много и за това го обединихме с раздел 'Спорт' :)

Аха, сега ми е ясно, но автомобилите не са само спорт, като изключим темата за Ф1 не виждам друго спортно. Явно доста отдавна е бил отделен раздел, защото не си спомням от 2 години насам да е имало такъв раздел. Вие си знаете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би било хубаво да има някой друг темплейт на форума за персонален избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен от позицията на момиче би трябвало да има отделен раздел за мода, козметика и такива чисто женски неща. Все пак доста момичета сме в този форум и смятам че ще ни е интересно.

Редактирано от vampire_17 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По логиката за мъжките неща ( колите, например ), и вашите неща спокойно си ги обсъждайте в Празни приказки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както има доста мъже във форума които се вълнуват от автомобили така и жените от мода и такива неща така че според мен трябва модераторите и другите от екипа на КАЛДАТА трябва да обърнат внимание на исканията и на двата пола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги като има предложения за нови раздели процедираме така - прави се една тема специално на тази тематика (например мода) във "Всичко останало" (или където решите, че е удобно и подходящо). Ако има достатъчно интерес към темата от страна на потребителите ще направим нов раздел, а ако не - ще си остане само темата. За раздел 'Автомобили' мисля, че няма интерес. Има 2-3 теми, където по-активно се коментира и толкова. Има ли смисъл да правим раздел и след това да има 5-6 теми там? :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...