Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 9 минути, Луд за връзване написа:

ми като са разлюби разочарован кво са получава м?

Намира си друга жена и губи разсъдъка си с нея, порочен кръг е . 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, AAUUXX написа:

Намира си друга жена и губи разсъдъка си с нея, порочен кръг е . 

ми мозъка пехтия м :D

ми... па жените викат ми не не сме виновни ма вие сте си виновни мъжете че ни са доверявате зелени тикви ужаст 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, загубил доверие и сега нема губене на разсъдък. 

преди 2 минути, Луд за връзване написа:

Ми стегне си де, мозъка си е твой, мотивирай се!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Meri Meri написа:

уф Мери спри са :Dтуй тема не е за мене. тоз филм е за жените 'днеска', мене тука ма няма 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Луд за връзване написа:

ми... па жените викат ми не не сме виновни ма вие сте си виновни мъжете че ни са доверявате зелени тикви ужаст 

Ми кво да ти кажат, че вината е тяхна та да си по бдителен следващия път ли :D

преди 6 минути, Meri Meri написа:

Как да се стегне след като е влюбен и е кат хипнотизиран :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, AAUUXX написа:

Как да се стегне след като е влюбен и е кат хипнотизиран :D

Луд за връзване, търси коя да го върже! 

преди 22 минути, Луд за връзване написа:

уф Мери спри са :D

Спирам! Нямам лоши чувства! :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жените днес... са много по-малко от мъжете днес.

И в България и по света се раждат много повече момчета. 

Мъжете до 53г. в България са много повече от жените. В света мъжете са с милиони повече.

Мъжете винаги са имали неуважително уважение към жените, много преди да се чуе за феминизъм. 

Пожелавам ви на всички женомразци само синковци да ви се раждат. Да нямате дъщери. И всички около вас също, за да не ги мразят синковците ви. За едно по-добро бъдеще! ☺

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, barbuncela написа:

Така пишат, нереализирали се мъже, мъже под чехъл, или пубери. Стабилен мъж няма да седне да пише дивотии!

Типична феминистка , значи мъжа винаги е виновен , ако жена му е взела децата и имуществото и живее на улицата да речем , то тогава той е нереализирал се мъж ?Ако жена му е злобна , тиранична ламя и той е мъж с вече пречупена от друга жена психика , то той е мъж под чехъл ?А ако е в пубертета значи не е мъж изобщо ? Какво значи и стабилен мъж ? Мъж които угажда на жените = стабилен ?
NO TO WOMANSPLAINING !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mediterranean написа:

Дай Боже, така феминизмът сам ще се затрие! Господ си знае работата!

преди 8 часа, Mediterranean написа:

Мъжете винаги са имали неуважително уважение към жените, много преди да се чуе за феминизъм.

Това е природна закономерност, и не се нарича неуважение, а природна справедливост! Не може жената да поставя условия на мъжа, само защото е жена! Това от  мъжете никога не трябва да се допуска, ако са истински мъже. Кой е по-силен, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Milkydead написа:

Ако жена му е злобна , тиранична ламя и той е мъж с вече пречупена от друга жена психика , то той е мъж под чехъл ?А ако е в пубертета значи не е мъж изобщо ? Какво значи и стабилен мъж ? Мъж които угажда на жените = стабилен ?
NO TO WOMANSPLAINING !

Точно! Защото тука има трима, четирима дето все реват от жените. Ние сме лоши, злобни а вие сте божи кравички! Как другите мъже не се оплакват от нас ами само трима, четирима от форума реват постоянно против жените? Чудна работа!

ако жена му е взела децата и имуществото и живее на улицата да речем... 

Значи има заслуги! Нищо не става без причина! А и никой съд няма да издаде такава присъда, ако няма основание! И ние и вие сме един дол дренки. И лоши и добри! Каквото повикало, такова се обадило! Само, че за някой мъже, като например тия за доотглеждане, жената винаги е виновна! Мъжкото его...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи и стабилен мъж ? Мъж които угажда на жените = стабилен ?

Такъв мъж е женчо или ляворезбест, както някой със забрадка тук! Стабилният мъж поставя жената на място и не и позволява женски произвол. Тя трябва да има респект от мъжа си и да не смее да му противоречи при вземане на важни решения.

преди 7 минути, barbuncela написа:

Точно! Защото тука има трима, четирима дето все реват от жените. Ние сме лоши, злобни а вие сте божи кравички! Как другите мъже не се оплакват от нас ами само трима, четирима от форума реват постоянно против жените? Чудна работа!

Я пак си помисли колко от мъжете тук все "реват" от жените? Дали са само трима, четирима? Май трима, четирима са само тези, дето подкрепят женската извратения. Ти си модератор и лесно можеш да разбереш колко и какви са мъжете тук. А, и какъв е процентът на мъжете с мизогиния днес в Европа и България заради този "призрак" феминизмът, дето броди из Европа?

преди 13 минути, barbuncela написа:

жената винаги е виновна! Мъжкото его...

Така е! Жената винаги е виновна защото е жена, и не и се полага да налага мнението си над мъжа. И в библейските притчи е казано! Например ти си модератор и раздаваш твоята си справедливост и винаги може да намериш причина да ме отстраниш, а аз нищо не мога да направя тук във виртуалното пространство. Но, я се опитай в реала да се държиш по този начин с мен?Тогава ще разбереш какви права имаш и кое его е по-голямо мъжкото или женското! Дали тогава ще можеш да размахваш конституцията и форумните правила? Това се опитвам да обясня от край време защо и от какво е породено насилието над жените от мъжете и никога няма да намалее, докато де се ограничат юридическите права на жените. Щом половете ще са равноправни, ще трябва се третират като такива, а не женският пол да е с привилегии, че и с претенции за по-можещ от мъжете. Отнемането на децата от мъжа, изгонването му на улицата, ограбването на имуществото му в полза на жената, психическият тормоз над него със самочувствие на женска безнаказаност и ред други фактори са причина за заслужено насилие над жените. Няма невинна жена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, herkules2 написа:

...намазах стола с безцветен лак, който взех от кабинета по практика, с който лакирахме намотките на ел. двигателите! 

Добре знаеш вече, че аз не ги признавам жените за равни (равностойни) с мъжете и го казвам, защото така мисля. Защо и какво трябва да доказвам на жените, след като знам, че не са ми равностойни? 

Ето нагледан пример на моето обяснение за учениците израстнали далече от момичета в някой техникум и минали през 2-годишен затвор казарма. Резултатът е точно този.

Като ти чета обясненията, май ти е омекнала вече висулката та няма да ти трябват никакви жени, щото нищо не можеш вече да им правиш под юргана.

преди 9 часа, Milkydead написа:

Какво значи и стабилен мъж ? Мъж които угажда на жените = стабилен ?

През миналия век, по времето на големите лихвени проценти в банките и голямата инфлация, сме отишли учтиво на гости в София при родителите ми и там брат ми се опитва да ме избудалка да донесем пари от Белгия в банка да сме ги били вложили и големи лихви да звемем. Ама аз като не съм наивен и му казах че в българска банка и 1 лв няма да оставя, щото жена им нямала доверие. Човекът явно се е надявал да му занесем пари и да му оставим той да ги влага и да ги присвои.
Ама като видя че няма да може да ме избудалка и се напи от мъка и вечерта ми вика:
"Абе как може да си такъв пyткoпoклонник бе, ти си мъж ти решаваш кво да правите с парите ?"

От тук изводът е , че стабилен мъж = пyткoпoклонник, разбра ли сега, ха ха ха ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Mediterranean написа:

Мъжете до 53г. в България са много повече от жените. В света мъжете са с милиони повече.

Пожелавам ви на всички женомразци само синковци да ви се раждат. Да нямате дъщери. И всички около вас също, за да не ги мразят синковците ви. За едно по-добро бъдеще! ☺

Много си крайна.

Аз понеже обичам повече жените от мъжете, затова си имам две дъщери и ми е много добре, че отлично се справят и двете с мъжете си! Ако и ти "искаш" дъщеря - обади се. Не се срамувай!

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, herkules2 написа:

Стабилният мъж поставя жената на място и не и позволява женски произвол. Тя трябва да има респект от мъжа си и да не смее да му противоречи при вземане на важни решения.

Идиотът също може да не позволи женски произвол и да постави жената "на място й". Така че това не е критерий. Стабилният мъж е стабилен навсякъде - и пред мъжете, и пред жените. И най-важното е, че тази оценка я дават другите от уважение и респект, а не от страх. Иначе се получава една смешна пародия на стабилност от типа "ти уважаваш ли ма" и ако отговорът е "не", "стабилността" излиза наяве. Тъпо е някой, който не може да контролира себе си, да иска да контролира другите и да предявява претенции, че е нещо повече.

"Тя трябва да има респект". Ами респектът се заслужава. Страхът не е респект. Ако мъжат е глупак (защото има и такива мъже), трябва ли жената да остави решенията на него? В крайна сметка, с времето обикновено става ясно дали едно решение е било правилно или не. И тогава започват едни оправдания, прехвърляне на вина, бягство от отговорност...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Ето нагледан пример на моето обяснение за учениците израстнали далече от момичета в някой техникум и минали през 2-годишен затвор казарма. Резултатът е точно този.

Като ти чета обясненията, май ти е омекнала вече висулката та няма да ти трябват никакви жени, щото нищо не можеш вече да им правиш под юргана.

Харесват ми разсъжденията ти, но някои неща не са ти ясни за жените. Да, в казармата нямаше жени, освен медицинските сестри в лечебницата, които също имаха чинове от сержант на горе. Старшината на ротата ни учеше, че на женски офицер, войнишка чест не се отдава. Е, никой не умря, поради липса на жени. Веднъж в една градска отпуска с приятел ни се пуснаха две момичета. На вид красавици и уж интелигентни. После киснехме при фелдшера, обръснахме де що косъм имахме и газ и маз беше спасението, а мухозолът много щипеше! И за техникума не си прав. Бяхме 19 момчета на 16 момичета, но от момичетата никоя не следва по специалността си след завършването на техникума, а по практика нито едно момиче не можеше да се реализира, поради технически неумения, но даскалите им пишеха добри оценки, момчетата ни действаха като работници, които вършеха работата по практика. Колкото до "висулката" за твоята не знам, но моята още върши работа и под юргана и над него. Щом жена ми още е щастлива с мен, значи всичко си е в нормата. А "големите" женолюбци трябва да внимават къде топят чушките си, че току виж се окажат зад решетките за изнасилване без да са извършили такова деяние.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, herkules2 написа:

Но, я се опитай в реала да се държиш по този начин с мен?Тогава ще разбереш какви права имаш и кое его е по-голямо мъжкото или женското! 

И какво би направил, ей така от любопитство питам? Замисляш ли се над това което пишеш или го правиш на автоматична? 

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Как да не може нищо да им прави под юргана също може да ги бие. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Shiniasu написа:

Идиотът също може да не позволи женски произвол и да постави жената "на място й". Така че това не е критерий. Стабилният мъж е стабилен навсякъде - и пред мъжете, и пред жените. И най-важното е, че тази оценка я дават другите от уважение и респект, а не от страх. Иначе се получава една смешна пародия на стабилност от типа "ти уважаваш ли ма" и ако отговорът е "не", "стабилността" излиза наяве.

"Тя трябва да има респект". Ами респектът се заслужава. Страхът не е респект. Ако мъжат е глупак (защото има и такива мъже), трябва ли жената да остави решенията на него? В крайна сметка, с времето обикновено става ясно дали едно решение е било правилно или не. И тогава започват едни оправдания, прехвърляне на вина, бягство от отговорност...

"Идиот" е въпрос на гледна точка. Всяка жена, на която не и се уважават гевезелъците може да нарече мъжът (дори и да е стабилен) идиот. Няма как един мъж да е стабилен, след като жена ще му определя какво да прави. Респект означава: уважение, внимание, почитане, страхопочитание! Когато жената няма страх от мъжко наказание, винаги ще злоупотребява с правомощията си дадени и от закона. А мъжки  изрази от типа "ти уважаваш ли ма ма" се използват от алкохолици-мъже, но за да станат алкохолици пак си има причина, и тя в многото случаи е пак в жената.

Тъпо е някой, който не може да контролира себе си, да иска да контролира другите и да предявява претенции, че е нещо повече.

Този някой, който не може да контролира себе си не може да контролира никого. Битува схващане и днес сред обществото, че мъжът е много повече от жената, за това според 80% от населението ни мисли, че жената сама си е виновна за мъжкото насилие над нея.

"Тя трябва да има респект". Ами респектът се заслужава. Страхът не е респект.

Напротив, страхът от наказание обуславя респекта. Иначе от законите и конституцията нямаше да има смисъл, а у дома мъжът трябва да е законът,  не жената!

преди 18 минути, AAUUXX написа:

И какво би направил, ей така от любопитство питам? Замисляш ли се над това което пишеш или го правиш на автоматична? 

Ами това, което би и направил всеки омерзен от женска наглост мъж. Той мъжът и не е избягал от хубаво от нея. Сам се сети, че ако ти опиша подробности, женозащитниците пак ще ревнат (както и ти), че правя противозаконна пропаганда и нарушавам всички точки от правилата тук, а модовете това чакат.  Наистина трябва добре да премислям това което казвам, че "войните за женска справедливост" дебнат, а ти им пригласяш! Има много информация и доказателства, че насилието над жените продължава да расте, а аз се радвам, колкото и смешно да ти звучи, защото знам, че жените сами са си виновни за него. "Бог забавя, но не забравя" и женската наглост и мерзост рано или късно получава възмездие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, herkules2 написа:

Ами това, което би и направил всеки омерзен от женска наглост мъж. Той мъжът и не е избягал от хубаво от нея. 

Не знам какво би направил всеки мъж затова питам. Дали мъжът и е избягал не е твоя, моя или на който и да е друг работа затова няма да го коментирам! 

Ето ти едно четиво за домашно насилие да обогатиш общата си култура. 

https://www.pulsfoundation.org/prichini-za-domashnoto-nasilie.html

Цитат

ДН е породено най-вече от патриархалните норми в обществото. То има своите корени в традиционно подчинената роля на жената в личния и обществения живот. Все още цари схващането, че мъжете са по-висши, а жените са вещи, които те могат да третират както намерят за добре. Често дори за мъжете е гордост това, че държат жената в подчинена позиция. Шамарите и въобще насилието понякога са повод за хвалба сред приятели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, AAUUXX написа:

Как да не може нищо да им прави под юргана също може да ги бие. 

Под юргана или над юргана правя само секс и то с жена ми, а наглите жени наистина мога да ги набия и то така, че те да не могат после нищо да ми направят. Има си много начини да накажеш една нагла жена без последствия за теб. Учудвам се защо мъжете не ги използват? Няма да ги казвам по обективни причини, а ти искаш да направя точно това!

преди 7 минути, AAUUXX написа:

Не знам какво би направил всеки мъж затова питам. Дали мъжът и е избягал не е твоя, моя или на който и да е друг работа затова няма да го коментирам! 

Ето ти едно четиво за домашно насилие да обогатиш общата си култура. 

https://www.pulsfoundation.org/prichini-za-domashnoto-nasilie.html

Такива феминистични четива-призиви за женско неподчинение има бол в нета. Ето ти на теб четиво, за да обогатиш ти общата си култура, защото имам съмнение относно половата ти принадлежност или половата ти ориентация. Да не би да си джендър под прикритие?

https://conservative.bg/izbiratelen-feminizam/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, herkules2 написа:

а у дома мъжът трябва да е законът,  не жената!

Май смесваш понятията. Да си законът, означава да определяш правилата. Това е различно от да вземаш решенията.

Но и при двата случая, ако единият е в привилегирована позиция, то това е форма на подчинение. Тук даже не става въпрос само за отношенията мъж-жена. Желаещият да доминира, ще желае това не само по отножшение на жените, но и изобщо. Егоистът винаги ше е егоист - и с жените, и с мъжете. Е да, във втория случай по отношение на жените може да демонстрира превъзходство чрез сила, а към мъжете може и да не е толкова отворен, а да се прави на мил и учтив, и да не влиза в конфликт. А има и кинфликтни личности, които просто това търсят. Някак си в темата се подхожда твърде общо. А предвид множеството типове характер, които могат да имат и мъжете, и жените, броят на възможните комбинации е твърде голям и да се търсят общи правила е непрактично. Ти например тук предявяваш някакви свои предпочитания за това как искаш да се случват нещата. И сигурно има много жени, които ще ги удовлетворят в по-голяма или по-малка степен. Има жени, а и не само жени, които са неуверени, не искат да поемат отговорност за решения, искат някой да се грижи за тях и т.н. Но има и такива, които са твърде самоуверени, с желание да доминират и да се изявяват. Те със сигурност ще твърдят (и твърдят), че те са силният пол, че мъжете не могат да вземат адекватни решения и т.н. Това, което е удачно е всеки да си намери подходящия партньор. Някъде мъжете ще вземат решенията, другаде - жените, а някъде - съвместно. Разбира се крайните случаи на насилие и жестокост не трябва да се допускат. 

И накрая предполагам, че може да се забележи от всеки, колкото и да е неприемливо за много хора, че тенденцията е към доминация на жените. Това ще става все по-явно. Времената на войни изискващи жива мъжка сила отминаха. Работата на полето и всяки друг вид тежък физически труд вече все повече се заменят от машини. Просто физическата сила вече не е чак толкова ценна, колкото е била допреди век, а се появява търсене на нови качества, които не са чак до такава степен притежание само на мъжете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата благодарение на писанията на herkules2 , отново отива към феминизъм, оплюване на жените, надмощието на мъжът т.н.

И се отделя от темата   Жените днес. Не мисля, че целта на темата е оплюване на женския пол! Но ако е така, ще се разбере от следващите ви постове.

Темата ще бъде заключена въз основа на точка от правилника

Цитат

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

В момента се пропагандира дискриминация и проява на нетърпимост на основата на пол.

Но този път инициаторът, ще бъде докладван на администрацията, за нарушаване на правилникът!

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе я докато не е затворена темата, да ви съобщя за наличието на садизъм у човеците от двата пола.
Та един мъж садист обича да държи в подчинение всеки който му попадне под власта на работа или вкъщи или в казарма и т.н. Да треперят от него му доставя удоволствие и се пристрастява към този негов перверзен източник на кеф.
Било имало психотерапии, да ги лекуват или по точно да ги научат да си намират други радости в живота от изтезанията на невинни хора или животни. Ама колко ги лекуват, това не съм проучвал.

Ето това е моят подарък за жените днес.
Сега да почнат да им викат садисти и готово.

п.п.
При интерес бих могъл да ви преведа от френски малко по-подробно за садизма. В DSM 3  е бил описан, ама после поради разни поликоректни или лобистки причини, са го махнали в версиите 4 и 5.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто физическата сила вече не е чак толкова ценна, колкото е била допреди век, а се появява търсене на нови качества, които не са чак до такава степен притежание само на мъжете.

и какви са тези качества Shiniasu , качествата нужни на капитализма са ядене и дефекиране , какво друго ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Белгиеца написа:

п.п.
При интерес бих могъл да ви преведа от френски малко по-подробно за садизма. В DSM 3  е бил описан, ама после поради разни поликоректни или лобистки причини, са го махнали в версиите 4 и 5.

Че защо мислиш, че ние не сме зачитали DSM 3? Няма нищо общо с темата обаче в случая. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Milkydead написа:

и какви са тези качества Shiniasu , качествата нужни на капитализма са ядене и дефекиране , какво друго ?

Това не са качества

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...