Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

качества/свойства на биологичната система човек са , ама не се хващай за семантиката , кажи какви са тези качества дето са необходими сега и жените ги притежавали със сходна мяра ?
liar...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Milkydead написа:

качества/свойства на биологичната система човек са , ама не се хващай за семантиката , кажи какви са тези качества дето са необходими сега и жените ги притежавали със сходна мяра ?
liar...

Пиши на български. 

Няма да ти кажа, ще ти подскажа. Вземи прочети няколко (колкото повече, по-добре) обяви за работа и виж какво търсят работодателите реално. Там всеки си излага изискванията и те могат да се прочетат, така че е безсмислено да задаваш подобни въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, herkules2 написа:

"Бог забавя, но не забравя" и женската наглост и мерзост рано или късно получава възмездие.

Щооо мъжката такава, остава безнаказана ли? 
Ай стига вече, всички сме порочни. Ще си мерим крилата ли сега?
Някои са останали в миналия век и очакват разбиране?
Да се фокусираме върху хубавите страни на противополжия пол!

Провокирам мъжете в темата, а тя за ЖЕНАТА ДНЕС!
Какво би ви привлякло в една жена днес? Кога за последно ви грабна женско присъствие и с какво?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, barbuncela написа:

Темата благодарение на писанията на herkules2 , отново отива към феминизъм, оплюване на жените, надмощието на мъжът т.н.

И се отделя от темата   Жените днес. Не мисля, че целта на темата е оплюване на женския пол! Но ако е така, ще се разбере от следващите ви постове.

Темата ще бъде заключена въз основа на точка от правилника

В момента се пропагандира дискриминация и проява на нетърпимост на основата на пол.

Но този път инициаторът, ще бъде докладван на администрацията, за нарушаване на правилникът!

Значи феминизма спада към дискриминация и се отнася към нарушенията на форумните правила.:lol6:  .Верно ли това движение е инкриминирано само в Калдейта ? :lol6:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Феминизъм

Какво по-точно да се пише в темата "Жените днес" ? Дай някое селфи с мъдра мисъл  прилагана от гиганти  на социалните послания като Ким Кардашиян или вашата Илияна Раева ? Те какво казват за жената днес  ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Meri Meri написа:

Кога за последно ви грабна женско присъствие и с какво?

Преди доста години. 

С женственост. 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Meri Meri написа:

. Ще си мерим крилата ли сега?

може и рогата

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можееее, кой каквото има това предлага за мерене.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Meri Meri написа:

Можееее, кой каквото има това предлага за мерене.

аз нямам нито крила, нито рога...чувствам се някак си чужда тук,  сред толкова ангели и благородни елени:(

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааа чужда, все пак сте жена, и то днес ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, valkiria1 написа:

аз нямам нито крила, нито рога...

И други са писали така, пък после друго се оказва :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, valkiria1 написа:

аз нямам нито крила, нито рога...чувствам се някак си чужда тук,  сред толкова ангели и благородни елени:(

Смени си вярата и ще видиш даже джинове. В юдаизма освен златния телец (חטא העגל) друго не знам да се вижда. Като символ даже е в Америка, Съединени Еврейски Щати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valkiria1 написа:

Значи феминизма спада към дискриминация и се отнася към нарушенията на форумните правила.:lol6:  .Верно ли това движение е инкриминирано само в Калдейта ? :lol6:

Не си разбрала! Феминизмът определя форумните правила и налага цензура на несъгласните с него. Не съгласието с феминизма го наричат сексизъм----обратното на феминизма. Сексизмът е инкриминиран в Калдейта и модераторите-феминисти остракират всеки, който говори негативно за жените, и изтъква женските кусури. Виж барбунцела колко бързо ме сложи на място. Сериозно ме заплаши и изтри коментарът ми, в който обяснявах поведението на мъжете и жените и причините за това поведение. Това на практика е феминизъм в действие. И после всички се чудят защо мъжете пребиват жените. Не трябва да има мъже във форума, които да са недоволни от поведението на жените, защото ги чака бан, както се случва при мен. Недоволството се третира като противозаконна пропаганда, нищо че е само коментар с подробно обяснение за лично мнения на коментиращия. За жените само най-хубавото трябва да се говори, дори да са убийци! Всяка убийца на мъж била действала при "нейзбежна самоотбрана"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, halek написа:

И други са писали така, пък после друго се оказва :D

я виж, като се "заговори" за рога и за крила, как тръгна темата :lol6:

преди 5 минути, herkules2 написа:

Не си разбрала! Феминизмът определя форумните правила и налага цензура на несъгласните с него. Не съгласието с феминизма го наричат сексизъм----обратното на феминизма. Сексизмът е инкриминиран в Калдейта и модераторите-феминисти остракират всеки, който говори негативно за жените, и изтъква женските кусури. Виж барбунцела колко бързо ме сложи на място. Сериозно ме заплаши и изтри коментарът ми, в който обяснявах поведението на мъжете и жените и причините за това поведение. Това на практика е феминизъм в действие. И после всички се чудят защо мъжете пребиват жените. Не трябва да има мъже във форума, които да са недоволни от поведението на жените, защото ги чака бан, както се случва при мен. За жените само най-хубавото трябва да се говори, дори да са убийци! Всяка убийца на мъж била действала при "нейзбежна самоотбрана"!

пффф много се вживявате и двамата. Еднакво досадни сте...:getout:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, valkiria1 написа:

как тръгна темата

Да, на заключване! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Meri Meri написа:

Да се фокусираме върху хубавите страни на противополжия пол!

Провокирам мъжете в темата, а тя за ЖЕНАТА ДНЕС!
Какво би ви привлякло в една жена днес? Кога за последно ви грабна женско присъствие и с какво?

Това е добре, но да не забравяме и лошите страни на противоположния пол. Знам, че си най-добронамерена от всички жени тук и си ми много симпатична. Приличаш по скромност и доброта на моята жена! Де да бяха всички жени като теб? Мъжете щяха да ги носят на ръце и щяха да задоволяват всичките им желания и потребности.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Meri Meri написа:

Да, на заключване! 

някой много се е стегнал в корсета ....Троянския кон отдавна е вътре в крепостта.

преди 5 минути, herkules2 написа:

Приличаш по скромност и доброта на моята жена! Де да бяха всички жени като теб? Мъжете щяха да ги носят на ръце и щяха да задоволяват всичките им желания и потребности.

Гледай сега как обобщаваш, аз не съм скромна и пак ме носят на ръце и ме задоволяват

• Еха 1
  • Ха-ха 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, herkules2 написа:

Това е добре, но да не забравяме и лошите страни на противоположния пол. Знам, че си най-добронамерена от всички жени тук и си ми много симпатична. Приличаш по скромност и доброта на моята жена! Де да бяха всички жени като теб? Мъжете щяха да ги носят на ръце и щяха да задоволяват всичките им желания и потребности.

Благодаря! 
Фокуса намагнитва и определя, какво ще преобладава в живота ни. 
Не съм чак толкова скромна и добра, но се старая да балансирам. Всеки търси, това, което му липсва! А на мен ми липсват напоследък, топли, искрени, спокойни разговори и отношения. Приемам всеки с индивидуалността му, защото и аз си имам своя. :) 

преди 7 минути, valkiria1 написа:

Троянския кон отдавна е вътре в крепостта.

Значи темата е за антивирусния раздел вече! :D 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, valkiria1 написа:

някой много се е стегнал в корсета ....Троянския кон отдавна е вътре в крепостта.

Може ли да поясниш, кого имаш предвид?

преди 15 минути, valkiria1 написа:

Гледай сега как обобщаваш, аз не съм скромна и пак ме носят на ръце и ме задоволяват

Абе ти я се дръж като гадна феминистка пък чакай мъжете да те носят на ръце, че и да те задоволяват! Феминистките никога не са задоволени всячески, защото истинските мъже не харесват феминистки и ги оставят да са си самодостатъчни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, herkules2 написа:

Не си разбрала! Феминизмът определя форумните правила и налага цензура на несъгласните с него.

Като затворят темата, както и други подобни, ще докажат правотата на думите ти, друже. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Meri Meri написа:

Всеки търси, това, което му липсва! А на мен ми липсват напоследък, топли, искрени, спокойни разговори и отношения. Приемам всеки с индивидуалността му, защото и аз си имам своя. :) 

Ей за това те заобичах много! Ти не си като злите жени мразещи мъжете и пръскащи отровата на феминизма!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като заключат тази тема, ще пуснем друга със заглавие "3адоволените жени днес" :hush:

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички жени.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Дингири Банда написа:

Като затворят темата, както и други подобни, ще докажат правотата на думите ти, друже. 

Знам! Тук тенденцията е такава. Сами създават омраза м/у половете, а уж било срещу езика на омразата. Три пъти ме баннаха по поръчка на.....без да обяснят точно за кой израз ме банват. Нямам право на лично мнение, било против правилата......техните правила.....феминистичните!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, herkules2 написа:

Знам! Тук тенденцията е такава. Сами създават омраза м/у половете, а уж било срещу езика на омразата. Три пъти ме баннаха по поръчка на.....без да обяснят точно за кой израз ме банват. Нямам право на лично мнение, било против правилата......техните правила.....феминистичните!

Нали обичаш статистика. Виж кой пол са най-големите престъпници и склонни към агресия.  Жените са цветя и поклон. 🌹🌻🌼🌸🌺

Близо 92 % от осъжданите по наказателни дела в България са мъже. Това сочат данните на НСИ от публикуваната днес статистика за престъпленията, завършили с осъждане, и за осъдените лица през второто шестмесечие на 2013 г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...