Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 17 минути, herkules2 написа:

Ти нормална ли си бе? Що за глупости говориш? Ако всички нормални жени са като теб, опазил ни Господ от такива! И се поограмоти малко, пише се хОмункулус. Само с интелигентен аватар не се демонстрира интелигентност.

Видяхме и твоите доводи, твоят интелект, докъде се простира, щом обиждаш жените че миришели на риба. Твоят мироглед се върти само върху твоята особа, която искаш да предадеш и навън.  Жената трябва да се облича с рокля, защото така по-лесно щяла да ходи на тоалетна. И цитат на Димчо. Цитирай и Ботев ,, Майце си” или “ Една Българка” на Вазов. Или <<Гераците>> на Елин Пелин.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, herkules2 написа:

Аз мога да те ошамара и за това!

Цитат

Ти нормална ли си бе? Що за глупости говориш?

Никой няма право да формулира другия какъв е! И какво говори! Правилникът в този форум го забранява. Ако на някой не му понася правилникът, което го повтарям непрекъснато, да смени сайта. Да намери сайт където може да пише каквото си поиска! Ако намери такъв. Тука не е позволено! 

И винаги съм си мислила, че имам работа с културни и възпитани хора, но излиза че не е така!

Редактирано от barbuncela (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, acnekt написа:

Видяхме и твоите доводи, твоят интелект, докъде се простира, щом обиждаш жените че миришели на риба. Твоят мироглед се върти само върху твоята особа, която искаш да предадеш и навън.  Жената трябва да се облича с рокля, защото така по-лесно щяла да ходи на тоалетна. И цитат на Димчо. Цитирай и Ботев ,, Майце си” или “ Една Българка” на Вазов. Или <<Гераците>> на Елин Пелин.

Виждам, че пак си се наострила и искаш отново да ме дразниш, като целта ти е да ме баннат отново. Защо някой трябва да се обижда от това, което аз съм установил, а и е очеизвадно?  Не е ли вярно или искаш до ти дам доказателства относно женската миризма. Моят мироглед си е мой и винаги съм подчертавал дебело че: НИКОЙ НЕ Е ДЛЪЖЕН ДА СЕ СЪГЛАСЯВА С МЕН! Я кажи кога и къде съм казвал, че жената трябва да е с рокля , за да да ходи по-лесно в тоалетната? Когато си измисляш поне гледай да е по правдоподобно. Казал съм иронично, че ако отиде зимно време до тоалетната, трябва да съблече половината си дрехи, за разлика от мъжа, на който не му се налага такова нещо. Я си представи че е на разходка през зимата и има сняг над 50 см. как ще се облекчи жената ако и се наложи, и как мъжът в гората да речем?

PS. Ще цитирам когото си искам, и най ми харесва "Невеста Нена"  на Елин Пелин!

преди 16 минути, barbuncela написа:

Никой няма право да формулира другия какъв е! И какво говори! Правилникът в този форум го забранява. Ако на някой не му понася правилникът, което го повтарям непрекъснато, да смени сайта. Да намери сайт където може да пише каквото си поиска! Ако намери такъв. Тука не е позволено! 

И винаги съм си мислила, че имам работа с културни и възпитани хора, но излиза че не е така!

То ти ме шамариш за щяло и нещяло. По тази твоя логика само аз говоря забранени неща от правилника, а когато мен ме формулират, за тях явно не се отнасят забраните. И най-фрапиращото е, че нямам право да отговоря на формулировките за мен, където съм с толкова цветущи формулировки от Alletheya, че нямам думи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, barbuncela написа:

сега ми дойде на акъла да те питам нещо в връзка с тази тема, но ще го направя на ЛС (не държа на отговор)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам директно "дамите" от форума за един особен случай на патогенно поведение срещащо се сред тях , което няма как да не разбират тъй като жените както ни казват философите живеят esprit  de corpse(в общ дух) и на практика създават едно "човечество" в човечеството, което си живее по собствени правила и има специални частни изисквания.Това е все по срещащия се случай на свидетелство за неслучило се изнасилване.Специално в БГ преди 4-5г имаше подобен случай в който тинейджър получи ефективна 5г присъда за изнасилване след като правил секс с друга тинейджърка и то докато родители му присъствали в къщата и без доказателства за каквото и да било , дори без експертиза на патоанатом той бе набързо осъден , като мотива за цялото дело бил факта че родителите на момчето отказали да дадат кеш на приятел на момичето , а исканата сума била 5 хиляди лева които те отказали да платят , защото вярвали в съда(после се разкайваха и по телевизиите).Това е глобален въпрос който и до днес не намира отговор , вярно съдилищата би следвало да са главни виновници заради сексистките закони и снетата отговорност от жената която винаги излиза света вода ненапита според социалните разбирания.Но това което е интересно при тези казуси е не дребничките ежедневни лъжи на жените , а една огромна напълно съзнателна унищожителна за много животи лъжа , носеща със себе си социален срам и съсипваща бъдещето на подсъдимия.

Разбира се в много редки случаи и то наистина редки , след като законите в някои щати бяха видоизменени заради честите лъжливи свидетелства се случват и подобни "триумфи на справедливостта"

Та дами защо днес когато да бъдеш полигамно сексуално активна жена си е чиста доза чест ,все още има такава безсъвестна практика сред редиците ви ? Признавайте ! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, barbuncela написа:

Никой няма право да формулира другия какъв е! И какво говори! Правилникът в този форум го забранява. Ако на някой не му понася правилникът, което го повтарям непрекъснато, да смени сайта. 

Прочел съм правилата на форума, но не помня да видях някакво определение, касаещо удебеленото. 

Коя точка от правилата говори за това? Питам в старание да избегна евентуално бъдещо модераторско шамарене. 

Но пък относно подчертаното шамарене май срещнах на две-три места предупреждение в смисъл да се избягва подобно поведение, др. модератор? 

преди 1 час, Milkydead написа:

Питам директно "дамите" от форума за един особен случай на патогенно поведение срещащо се сред тях , което няма как да не разбират тъй като жените както ни казват философите живеят esprit  de corpse(в общ дух) и на практика създават едно "човечество" в човечеството, което си живее по собствени правила и има специални частни изисквания.Това е все по срещащия се случай на свидетелство за неслучило се изнасилване.

https://www.telegraph.co.uk/news/2019/04/29/men-falsely-accused-rape-victims-says-wrongly-charged-student/

Още няколко примера (сред лавината други) на гадно злонамерено фалшиво обвинение от жени за изнасилване преди години или десетилетия, и моменталното гадно злонамерено осъждане от "справедливия" съд, разбиващо съдбата на невинния мъж. 

Този път в Англия. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Дингири Банда написа:

Прочел съм правилата на форума, но не помня да видях някакво определение, касаещо удебеленото. 

Коя точка от правилата говори за това? Питам в старание да избегна евентуално бъдещо модераторско шамарене. 

Но пък относно подчертаното шамарене май срещнах на две-три места предупреждение в смисъл да се избягва подобно поведение, др. модератор? 

https://www.telegraph.co.uk/news/2019/04/29/men-falsely-accused-rape-victims-says-wrongly-charged-student/

Още няколко примера (сред лавината други) на гадно злонамерено фалшиво обвинение от жени за изнасилване преди години или десетилетия, и моменталното гадно злонамерено осъждане от "справедливия" съд, разбиващо съдбата на невинния мъж. 

Този път в Англия. 

Всичко това е дело на феминистичната мръсотия, която аз показвам, но днешната политика я насърчава. ИК е поредното доказателство. И докато мен ме обвиняваха, че съм бил единствения мъж тук дето не е съгласен с тази мръсотия, сега се оказва, че имало и други мъже. И, ако я нямаше тук административната репресия (нарушаване на феминистичните правила) над инако мислещите, щяха и други мъже да кажат какво в същност мислят мъжете!То фактите го доказват, ама НЕ. Такива като Миро, acnect, смърфа и останалите са влиятелни в този форум и те решават кое е правилно, и кое не е!

Разбира се, това единствено недвусмислено доказва, че половете не са излюзия и въпрос на възприятие, а съществуват и действително има разлики между тях, но средностатистическата жена трудно би могла да се фокусира върху логическите несъответствия, най-вече, защото информацията в медиите е силно цензурирана и добре подбрана. И, ако трябва да се сме още по-точни – защото от нейна гледна точка, тя е в печелившата позиция (за момента). По-лесно е да се антагонизира дадена социална група и направо пол, за да могат стотици и хиляди лесно манипулируеми индивиди да си позволяват агресивно и злостно да оправдават нарастващите си претенции и неприемливото си поведение. Отново, това не означава, че отговорността за намаляване на случаите на жени, станали жертва на сексуално посегателство/домашно насилие/тормоз е задължение единствено и само на същите тези жени, но да се настоява за още повече разголване и празнуване на промискуитета, без това да има никакви последици, е също толкова абсурдно. Или, както омразната на феминистките Лорън Съдърн отбелязва на един „курвенски“ прайд, попитана какво според нея е решението на проблема с подсвиркващите по улицата мъже „Със сигурност решението не е да се разхождам по бельо“. Същото важи и за стотиците случаи на обвинени в изнасилване мъже, чиито животи са разбити, защото съдебната система по презумпция е на страната на жертвите, и дори след доказване, че те сами са искали по-груб секс или просто са имали цел да унищожат авторитета на даден мъж.

false4_3479040b

Президентът на Oxford Union Бен Съливан казва, че животът му е бил разбит, след като е бил фалшиво обвинен в изнасилване през 2014 г. Неговите обвинители по-късно признават, че са лъгали. Photo: Rex Features

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Дингири Банда написа:

Не съм длъжна да ти отговарям, но понеже и ти си един от "много" знаещите...

Цитат

Ти нормална ли си бе? Що за глупости говориш?

Ако според вашите разбирания това е нормално, ако му зададеш на някой този въпрос на улицата, ще си изкараш скандал или шамар! Това хората го разбират като обида! И понеже си чел правилникът, явно както дяволът чете евангелието, ще ти го напомня!

Цитат

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. Ако подобни неща станат чрез лични съобщения, трябва само да се уведоми член на администрацията и ще бъдат взети съответните мерки за предотвратяването им.

И още една точка от правилникът за да не се сблъскаш и с него!

Цитат

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, разбрах! На теб никой не да ти противоречи, особено ако е мъж! В противен случай го чака виртуален "Б**М"!:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, herkules2 написа:

Ти нормална ли си бе? Що за глупости говориш? Ако всички нормални жени са като теб, опазил ни Господ от такива! И се поограмоти малко, пише се хОмункулус. Само с интелигентен аватар не се демонстрира интелигентност.

Виждам, че са ти направили вече забележка за неуважителното отношение към друг потребител, са мо ще добавя че се излагаш по този начин и не ти отива на мъжествеността която искаш да наложиш.

Макар за мен тази тема да се е изчерпила зареди това че няма вече какво да се напише по нея ми направи впечатление това за нормалните жени, та какви са според теб тези нормални жени, как ги виждаш в своято съзнание, защото нормалността е относителна и за всеки е различна, дори стигаща до крайности. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, herkules2 написа:

Добре, разбрах! На теб никой не да ти противоречи, особено ако е мъж! В противен случай го чака виртуален "Б**М"!:angry:

Само не разбрах, защо ми говориш на ма, бе или в женски род. Кога съм ти казал или посочил, че съм жена. Само, защото не съм съгласен с твоята умопомрачителна теория. За мен, колкото пъти ще ти казвам половете са еднакви. Както е в конституцията на Републиката. Аз няма да се съглася някой бил той мъж или жена да третира друго човешко създание като най-долното нещо на света. Примерно само, защото се е родил жена. Е и? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, AAUUXX написа:

Виждам, че са ти направили вече забележка за неуважителното отношение към друг потребител, са мо ще добавя че се излагаш по този начин и не ти отива на мъжествеността която искаш да наложиш.

Макар за мен тази тема да се е изчерпила зареди това че няма вече какво да се напише по нея ми направи впечатление това за нормалните жени, та какви са според теб тези нормални жени, как ги виждаш в своято съзнание, защото нормалността е относителна и за всеки е различна, дори стигаща до крайности. 

Не исках да ти отговарям и бях се зарекъл, но ти пак и пак!!! Как така забелязвяш забележката към мен, а не забелязваш неуважителното отношение към мен, предизвикало отношението ми към другия потребител, заради който ми е направена забележката? То за теб, тема в която се критикува-осмива феминизма е изчерпана още преди да е публикувана, и за теб предполагам жената стои по-високо от мъжа днес, заради хилядолетната "мъжка тирания" при патриархата! Нормалността днес в същност е ненормалността, и ти дори и да го знаеш няма да го признаеш. За мен нормалните жени са тези, които държат на семейството (както моята жена), уважават съпрузите  си, раждат и отглеждат децата на мъжете. Мого деца, радост в къщи! Колко пъти съм го казвал, или ти просто отново ме провокираш, за да ме баннат? Ненормални жени според мен са феминистките, защото рушат създаденото от мъжете за обществото и създават омраза м/у половете, с манията си за гиноцентризъм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, herkules2 написа:

За мен нормалните жени са тези, които държат на семейството (както моята жена), уважават съпрузите  си, раждат и отглеждат децата на мъжете. Мого деца, радост в къщи! Колко пъти съм го казвал, или ти просто отново ме провокираш, за да ме баннат? Ненормални жени според мен са феминистките, защото рушат създаденото от мъжете за обществото и създават омраза м/у половете, с манията си за гиноцентризъм!

Всеки да си вярва, в каквото си иска. И всеки да си кове съдбата, както сам си реши. Радвам се, че при теб всичко е наред, това си ти и твоето семейство. Но твоето семейство  не е само единственото, на което да ний уж грешните да се оповаваме. Свещенно и праведно. Пътеводна звезда.
Има и други семейства, съдби, вярвания.  И пак бъркаш феминизъм. Има най-различни феминисти, както има най-различни социалисти.
 Вече за 1001 път ти пиша.  Явно бавно схващаш или не искаш да схванеш. Защото посочваш краен социализъм.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да вадим заключенията жената е само мит за които се говори и спекулира в минало време , днес тя е само социална маска която всеки може да си сложи.
"И Бог каза на Адам , Адаме защото послуша жена си и яде от ябълката от която ти казах да не ядеш ,прокълната е земята под краката ти"...
останалото е тишина...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, acnekt написа:

Само не разбрах, защо ми говориш на ма, бе или в женски род. Кога съм ти казал или посочил, че съм жена. Само, защото не съм съгласен с твоята умопомрачителна теория. За мен, колкото пъти ще ти казвам половете са еднакви. Както е в конституцията на Републиката. Аз няма да се съглася някой бил той мъж или жена да третира друго човешко създание като най-долното нещо на света. Примерно само, защото се е родил жена. Е и? 

На МА ти говоря защото си с неопределен пол под аватара ти, а по изказванията и феминистките ти предпочитания мисля, че или си жена или джендър. То тук няма как да разбера какво си мъж/жена/ или джендър, защото зад клавиатурата отсреща може да стои всеки! Предполагам по изказванията ти. За теб конят и магарето може да са еднакви и да изяждат еднакво количество зоб, но за мен не са! Конституцията на България се променя през известно време. Не се знае следващата промяна в каква посока ще е. Ти не си съгласен с мен, аз не съм съгласен с теб, е, и? Какво от това? Не трябва ли да се спори по наболели въпроси? Който се е родил мъж, си е мъж, а която жена се е родила жена, си е жена! Всеки пол си има природно определени функции и възможности. Не е нормално единият пол да изземва функциите на другия и обратното. Ти сигурно ще искаш и мъжете да почнем да раждаме, онодени от жените, защото половете били равни?!? Е, технологиите днес правят възможно, мъжете да имат репродукция без женско участие, докато за жените това е невъзможно, но това е зда друга тема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, barbuncela написа:

Не съм длъжна да ти отговарям, но понеже и ти си един от "много" знаещите...

Благодоря за снизхождението, Ваше модераторско величие! Скромно съзнавам нищожността си на прост обикновен ползвател, заслужаващ какъвто и груб език да изберете. И се надявам, без да крия страха си, да не ме сполети тежката Ви десница, бидейки в лошо настроение или в неразположеност, например. Нижайше се моля на небесата да ме простят, че съм злоупотребил, с цялото си нахалство на нищожество, с височайшите Ви време и внимание!

- - - - :( :( :( плач плач плач 

Господа обикновени ползватели, все още оставам в опасно неведение, дали формулировката на Н. В. Бабункела

Цитат

Никой няма право да формулира другия какъв е! И какво говори! 

е равно, тъждествено или еднакво по смисъл с цитата от правилата, която Н. В. имá неочакваната щедрост да ни отпусне

Цитат

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. 

Моето скромно и нищожно мнение е, господа обикновени ползватели, че разликата в двете формулировки е много голяма. 

Но какво знам аз в сравнение с форумните  небожители на емпиреите!? Насинг... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, herkules2 написа:

Който се е родил мъж, си е мъж, а която жена се е родила жена, си е жена! Всеки пол си има природно определени функции и възможности. Не е нормално единият пол да изземва функциите на другия и обратното. Ти сигурно ще искаш и мъжете да почнем да раждаме, онодени от жените, защото половете били равни?!? Е, технологиите днес правят възможно, мъжете да имат репродукция без женско участие, докато за жените това е невъзможно, но това е зда друга тема!

От така описаното от теб заключвам, че ти си мъж и не си съгласен с това, защото не си съвършен, защото си се родил мъж. Нямаш детероден орган. Който не дава живот. Но ти се иска. Нали знаеш, че всички сме жени в утробата  и после се определя пола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, herkules2 написа:

Не исках да ти отговарям и бях се зарекъл, но ти пак и пак!!! 

Е защо така, нещо ми се сърдиш ли? 

преди 18 минути, herkules2 написа:

То за теб, тема в която се критикува-осмива феминизма е изчерпана още преди да е публикувана, и за теб предполагам жената стои по-високо от мъжа днес, заради хилядолетната "мъжка тирания" при патриархата! Нормалността днес в същност е ненормалността, и ти дори и да го знаеш няма да го признаеш. За мен нормалните жени са тези, които държат на семейството (както моята жена), уважават съпрузите  си, раждат и отглеждат децата на мъжете. Мого деца, радост в къщи! Колко пъти съм го казвал, или ти просто отново ме провокираш, за да ме баннат? Ненормални жени според мен са феминистките, защото рушат създаденото от мъжете за обществото и създават омраза м/у половете, с манията си за гиноцентризъм!

Феминизъма е движение с определена политическа цел, няколко пъти питах как точно това те засяга пряко, не  ми отговори, защото не те засяга по никой начин, а ти си се хванал за феминизъма и все него си повтаряш че е виновен за всичко във всяка тема където е спомената жена. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, acnekt написа:

Всеки да си вярва, в каквото си иска. И всеки да си кове съдбата, както сам си реши. Радвам се, че при теб всичко е наред, това си ти и твоето семейство. Но твоето семейство  не е само единственото, на което да ний уж грешните да се оповаваме. Свещенно и праведно. Пътеводна звезда.
Има и други семейства, съдби, вярвания.  И пак бъркаш феминизъм. Има най-различни феминисти, както има най-различни социалисти.
 Вече за 1001 път ти пиша.  Явно бавно схващаш или не искаш да схванеш. Защото посочваш краен социализъм.

Е, да, всеки си вярва в каквото си иска, само че моите вярвания-възгледи се остракират, като противозаконна-пропаганда, а твоите се лансират, като най-подходящи. Прав си и за това, че моето семейство не е единствено, а има още много други като него, благодарение на които ИК не успя да се ратифицира, и ако си забелязал жените там са преобладаващо мнозинство. Относно феминизма смятам, че нищо не бъркам. Феминизмът си е феминизъм и е утопична идеология, която донесе много злини и забави техн. прогрес във всички области! Няма кой знае каква разлика при феминизма, нормални, средни, умерени или крайни феминистки! Все едно да кажеш за бременната жена, че е малко, средно, умерено или много бременна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Дингири Банда написа:

Благодоря за снизхождението, Ваше модераторско величие! Скромно съзнавам нищожността си на прост обикновен ползвател, заслужаващ какъвто и груб език да изберете. 

Нямаш ли домашно от училище, да не идеш без домашно утре, не че нещо ама съм любопитен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, AAUUXX написа:

Нямаш ли домашно от училище, да не идеш без домашно утре, не че нещо ама съм любопитен. 

Странен въпрос, лет ми тел ю. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

От така описаното от теб заключвам, че ти си мъж и не си съгласен с това, защото не си съвършен, защото си се родил мъж. Който не дава живот. Но ти се иска. Нали знаеш, че всички сме жени в утробата  и после се определя пола.

Къде го чукаш, къде се пука?!? Явно нищо не разбираш, или се правиш, че не разбираш, за да ти цитирам-посочвам отново кой е по-по-най......мъжът или жената, за да може барбунцела да ме ошамари отново с правата, които има, а аз да не мога да се защитя. В над 3/"4 от населението на планетата мъжете благославят Бога, че не са се родили жени. Ако си дори средно интелигентен, ще разбереш какво значи това. Без мъжко семе, жената нищо няма да роди, освен зелени еуглени, чехълчета и женски болести. Мъжът е този, който зачева живота и го поддържа до кончината си. Тази джендър теория, че плодът в утробата бил женски си е удобна само за теб. Сигурно и в изкуствената утроба всички зародиши са женски, и после стават мъжки, дори и при начална селекция! 

преди 20 минути, AAUUXX написа:
преди 43 минути, herkules2 написа:

Е защо така, нещо ми се сърдиш ли? 

Не ти се сърдя, просто те съжалявам. До сега не съм срещал мъж с хоби електроника (ако си мъж) да е краен феминист, защитаващ очевадната феминистична извратения.

преди 23 минути, AAUUXX написа:

Феминизъма е движение с определена политическа цел, няколко пъти питах как точно това те засяга пряко, не  ми отговори, защото не те засяга по никой начин, а ти си се хванал за феминизъма и все него си повтаряш че е виновен за всичко във всяка тема където е спомената жена.

Отговорих ти много пъти, но ти се правиш, че не разбираш. Казах ти, че не мога да приема световно известни мъже да бъдат озлочестени от грозни, кресливи жени, които се смятат за недосегаеми. Ако мен не ме е засегнал още феминизмът, то това е защото не завися от жена по никакъв начин професионално, освен при доставките на материали, защото склададжийките са повечето жени. Ако направят феминистки закон, с който задължително да има 50% жени сред работниците ми, и жените да получават по равно с мъжете, фирмата ми ще фалира и тогава ще мина да работя в сивия сектор!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, herkules2 написа:

Феминизмът си е феминизъм и е утопична идеология, която донесе много злини и забави техн. прогрес във всички области! 

Феминизъмът или по скоро съвременото разбиране на човека дадоха на жената сравнително равни права с мъжа, къде видя злина във всичко това?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета ви отдавна форумът. И се чудя на акъла на някой

acnekt   AAUUXX  а и на модераторката. Абе хора, тръгнали сте да обяснявате на лудия, 
че е луд и на пияния, че е пиян? Няма да стане! 
А и няма за какво! 
Не разбрахте ли, че от писането на определен потребител, излизат някакви фикс идеи 
които той има. Феминизъм, омраза към жените, омраза към успелите мъже също, 
говорене на глупости по адрес на Ламбо в случаят, за който модераторката е права, 
че на друго място, може и в затвора да го вкарат този субект! И всичко останало. 
Хора които не се подчиняват на правилници и закони, които искат винаги да "блеснат" 
с нещо над другите, тълкуват закони и правилници 
Една от най-смешните работи която 
я има само в България. Никъде по света не се тълкуват закони и правилници! 
Закон и правилник се изпълнява и толкова.Но тука има няколко които са винаги против, и пишат глупости естествено. А и някой от тях нямат нищо общо с това за които се представят! Колкото и да проглушават ушите на другите. Повярвайте ми, това са неуспели хора в живота пълни с ярост срещу всичко онова в което не са успели. Хора на възраст, или пубертети, дето жена е виждал на снимка само!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...