Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 минути, acnekt написа:

Нали обичаш статистика. Виж кой пол са най-големите престъпници и склонни към агресия.  Жените са цветя.

Това ти го казваш. Феми-статистиката си е чиста стъкмистика. Най-големите престъпници са жени. Дори ги класифицират, като най-изкусните убийци на света. Искаш ли линкове? Сама си намери информацията, че де да знам! Нямал съм право да публикувам линкове, които имат противозаконно съдържание, а щом аз съм казал или публикувал нещо все е противозаконно, ако показва женските кусури, нищо че официалните медии говорят гръмогласно за това. Женкият пол е много по агресивен и садистичен от мъжкия. Има майки дето бият децата, а когато мъжът ги набие заради това, прилагат законите за домашно насилие и мъжът носи последствията. ДА! Има нежни и добри жени, които са цветя и мъжете си ги пазят от посегателства. Моите у дома са такива. Но има и много зли и вулгарни жени беснеещи от злоба заради мъжкото превъзходство над тях и от яд, че не са като мъжете. Жената била социален "конструкт" според феминистките, и ако мъжете се държат с нея като с мъж, нямало да бъде жена?!?!? Гледай им простотията си се смей!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, herkules2 написа:

Това ти го казваш. Феми-статистиката си е чиста стъкмистика. Най-големите престъпници са жени. Дори ги класифицират, като най-изкусните убийци на света. Искаш ли линкове? Сама си намери информацията, че де да знам! Нямал съм право да публикувам линкове, които имат противозаконно съдържание, а щом аз съм казал или публикувал нещо все е противозаконно, ако показва женските кусури, нищо че официалните медии говорят гръмогласно за това. Женкият пол е много по агресивен и садистичен от мъжкия. Има майки дето бият децата, а когато мъжът ги набие заради това, прилагат законите за домашно насилие и мъжът носи последствията. ДА! Има нежни и добри жени, които са цветя и мъжете си ги пазят от посегателства. Моите у дома са такива. Но има и много зли и вулгарни жени беснеещи от злоба заради мъжкото превъзходство над тях и от яд, че не са като мъжете. Жената била социален "конструкт" според феминистките, и ако мъжете се държат с нея като с мъж, нямало да бъде жена?!?!? Гледай им простотията си се смей!

Отново простотии. В България има само един затвор за жени, а колко са за мъжете? 92 процента от престъпниците са мъже. Те са склонни към агресия. Пасивна, вербална всякаква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, herkules2 написа:

Абе ти я се дръж като гадна феминистка пък чакай мъжете да те носят на ръце, че и да те задоволяват! Феминистките никога не са задоволени всячески, защото истинските мъже не харесват феминистки и ги оставят да са си самодостатъчни!

Каква гадна феминистка, бре.:(

Поисках салата от броколи и сирене бри за обяд и половинката каза,че ще ме подведе по член 2.12 и ще уведоми администрацията, че съм нарушител...и ще ме предложи за бан по айпи.Това само защото той не обича броколи. За сиренето каза  че ще ми приложи друг член. Живея в стрес.

Искам да бъда усойница, крокодил и вампир, но да съм женствена и по едно смокиново или конопено листо откровена. .Да видим тогава по кой член ще ме накаже.

Признавам Мери за царица на темата и ви оставям в нейните ръце и на нейните усмивки.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, valkiria1 написа:

Каква гадна феминистка, бре.:(

Поисках салата от броколи и сирене бри за обяд и половинката каза,че ще ме подведе по член 2.12 и ще уведоми администрацията, че съм нарушител...и ще ме предложи за бан по айпи.Това само защото той не обича броколи. За сиренето каза  че ще ми приложи друг член. Живея в стрес.

Искам да бъда усойница, крокодил и вампи,р но да съм женствена и по едно смокиново или конопено листо откровена. .Да видим тогава по кой член ще ме накаже.

Признавам Мери за царица на темата и ви оставям в нейните ръце и на нейните усмивки.

Тъй както е тръгнало, май и теб ще те заобичам! А Мери си е царица. Чак аз го признавам! Ама какво става с мен бе? С това меко сърце и с оная корава работа нещо много взех да се променям!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, herkules2 написа:

Тъй както е тръгнало, май и теб ще те заобичам! А Мери си е царица. Чак аз го признавам! Ама какво става с мен бе? С това меко сърце и с оная корава работа нещо много взех да се променям!

От теб ще излезе страхотна съвременна жена. Жената днес. Успехи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, acnekt написа:

Отново простотии. В България има само един затвор за жени, а колко са за мъжете? 92 процента от престъпниците са мъже. Те са склонни към агресия. Пасивна, вербална всякаква.

Е, то с тези феминистични закони всеки мъж е потенциален престъпник защото е мъж! Има предложение когато мъж се разминава с жена по тротоара да забие поглед в земята или да мине бързо на отсрещния тротоар, защото жената може да го съди за изнасилване с поглед. За това има много мъжки затвори, заради такива мъжки престъпления. То женския затвор може да го закрият, щото изобщо няма как жена да извърши престъпление. Тя винаги действа при нейзбежна самозащита когато убива или краде. Както оная дето откраднала 3 милиона от НОИ!

преди 5 минути, acnekt написа:

От теб ще излезе страхотна съвременна жена. Жената днес. Успехи!

Абе ти с такава съвремена жена като мен днес, трябва много да внимаваш на нещо да не се набодеш! Че както е тръгнало с тая джендърия, де да знам кого ще онождам, мъж ли си, жена ли си, полът ти под аватара е неопределен? Някога гонех бройката преди да се оженя. И сега не е късно да ощастливя нещо си, стига жена ми да не научи, че е много ревнива!

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, herkules2 написа:

Че както е тръгнало с тая джендърия, де да знам кого ще онождам, мъж ли си, жена ли си, полът ти под аватара е неопределен? Някога гонех бройката преди да се оженя. И сега не е късно да ощастливя нещо си, стига жена ми да не научи, че е много ревнива!

:offtopic_s:

Викам да гасиме лампата и кой кого хване, щом си се решил :D

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, AAUUXX написа:

Викам да гасиме лампата и кой кого хване, щом си се решил :D

О, няма проблем! Като гледам и твоят пол е неопределен, а и отдавна позозирах че не си от мъжкия! Гази лампата и когото хвана!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, herkules2 написа:

Нямал съм право да публикувам линкове, които имат противозаконно съдържание, а щом аз съм казал или публикувал нещо все е противозаконно

Уикипедията, този толкова политкоректен сайт, приема ли се за законна по съдържание? Мога да им пусна дълъг списък на жени-серийни убийци от там. Ако им е интересно. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Дингири Банда написа:

Уикипедията, този толкова политкоректен сайт, приема ли се за законна по съдържание? Мога да им пусна дълъг списък на жени-серийни убийци от там. Ако им е интересно. 

Да от 1900 до 2000 година. После ще сравним убийствата от мъжете. Като изключим двете войни. То е очевидно. Все пак двете световни войни започва от мъж заради мъж и в защита на мъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Дингири Банда написа:

А-аааааааааааааааа НЕ! Не може да пускаш такава информация. Противозаконна е и противоречи на правилата. Мен ме баннаха три пъти заради коментари, дето не знам къде и какво съм нарушил. Все разни точки от правилата тук ми посочвас и конституцията дето половете били равни. А и имам 5 предупреждения (сигурно са от барбунцела).......плюел съм по феминизма! Това е. Дай им на ...... власт и им гледай сеира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, acnekt написа:

Да от 1900 до 2000 година. После ще сравним убийствата от мъжете. Като изключим двете войни. То е очевидно. Все пак двете световни войни започва от мъж заради мъж и в защита на мъж.

Не съм казал, че жените-убийци са повече от мъжете. 

Мъжът е по-агресивен - и така и трябва - но това си има и обратна страна, както е и с всяко друго нещо. Ако искаш мъжете да защитават, трябва да приемеш нуждата от агресия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, herkules2 написа:

аз не ги признавам жените за равни (равностойни) с мъжете и го казвам, защото така мисля.

Това, че не претендират за равностойно участие в спортовете е доказателство. Искат си женски бокс, женска лека атлетика, дори женска акробатика. Време е да се сложи край на това неравенство. Всички заедно! Искам Иванчо да се срещне с Марийка на тепиха и да се разберат кой е отдолу в туш!!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, herkules2 написа:

А-аааааааааааааааа НЕ! Не може да пускаш такава информация. Противозаконна е и противоречи на правилата. Мен ме баннаха три пъти заради коментари, дето не знам къде и какво съм нарушил. Все разни точки от правилата тук ми посочвас и конституцията дето половете били равни. А и имам 5 предупреждения (сигурно са от барбунцела).......плюел съм по феминизма! Това е. Дай им на ...... власт и им гледай сеира!

Бабункела ли те банна? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Дингири Банда написа:

Бабункела ли те банна? 

Не! Тя само ме предупреждава и заплашва лошо. Нали има власт, призовава другите да ме баннат, за да си помисля не тя няма вина. Карабойчев и Алгор ме изрязаха, заради обидни и вулгарни думи. Няма смисъл да им показвам уикипедията, за да знаят какво е вулгарна дума, а жените си се обиждат, ако им помогнеш с багажа в асансьора или ако не им помогнеш. Така че дори и да ги похвалиш, пак могат да се обидят и да те осъдят, защото законите го насърчават това! Феминизмът си е отровен и това си е! Мъжът винаги е виновен! Приятна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, herkules2 написа:

Не! Тя само ме предупреждава и заплашва лошо. Нали има власт, призовава другите да ме баннат, за да си помисля не тя няма вина. Карабойчев и Алгор ме изрязаха, заради обидни и вулгарни думи. Няма смисъл да им показвам уикипедията, за да знаят какво е вулгарна дума, а жените си се обиждат, ако им помогнеш с багажа в асансьора или ако не им помогнеш. Така че дори и да ги похвалиш, пак могат да се обидят и да те осъдят, защото законите го насърчават това! Феминизмът си е отровен и това си е! Мъжът винаги е виновен! Приятна вечер!

Добре е да научиш какво е феминизъм, че зацикляш с една и съща дума. Ако искаш да критикуваш феминизъм. Примерно цитирай Рокфелер, а не да обиждаш всички жени. Това е все пак теория.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, herkules2 написа:

В книгата на руснака Александър Никонов "Краят на феминизма, или с какво жената се различава от човека", пълна с конкретни факти от живота, се описват американски студентки, подаващи оплакване, че някой преподавател или студент много ги гледал, и подаващи оплакване, че еди-кой си не ги гледал. Жени... ... ... И тези гледащи и негледащи мъже са привиквани и наказвани от администрацията на университета само на основата на тези женски голословни и смехотворни оплаквания. Сексизъм и агресия, рииш ли... 

От дядовците съм чувал: "Дай власт на човек и ще видиш колко струва". И колкото по-малка му е властта (например форумна или некой старшина в армията) толкова повече се пъне и дуе да я прилага и... да се излага :D Нищожни овластени душички :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, acnekt написа:

Добре е да научиш какво е феминизъм, че зацикляш с една и съща дума. Ако искаш да критикуваш феминизъм. Примерно цитирай Рокфелер, а не да обиждаш всички жени. Това е все пак теория.

Явно ти не знаеш какво е феминизъм. Не ми цитирай уикито, защото това дето го пише по книгите, не расте по нивите! Феминистките зациклят на една и съща дума....."насилието над жените", без да си дават сметка, че за да го има това насилие причината е във феминизма. И, защо да цитирам Рокфелер, старият хайдук измамил целия свят и окрал народите с благи думи. Истински мръсник, който иска да мине за благородник. Нали той, Ротшилд, Сорос и останалите гадове-милиардери финансират и рефинансират във феминизъм, за да отслабят Хр. свят (в ислямския удариха на камък и не им се получи), за да го владеят. Да цитирам Рокфелер е все едно да вкарам лисицата в кокошарника и да съм доволен от последвалото действие. Тази теория е измамна и се видяха последствията от нея. В поста ти под твоя Дингири Банда е обяснил какво е феминизъм (американските студентки), а аз не обиждам всички жени, защото ги имам три у дома. От коментарите ми се обиждат само тези вагинопритежателки дето се мислят за мъже. То те се обижда дори и ако чуят мъж да говори каквото и да е, защото му завиждат че са жени и не могат да са като мъжете.

преди 9 часа, Дингири Банда написа:

В книгата на руснака Александър Никонов "Краят на феминизма, или с какво жената се различава от човека", пълна с конкретни факти от живота, се описват американски студентки, подаващи оплакване, че някой преподавател или студент много ги гледал, и подаващи оплакване, че еди-кой си не ги гледал. Жени... ... ... И тези гледащи и негледащи мъже са привиквани и наказвани от администрацията на университета само на основата на тези женски голословни и смехотворни оплаквания. Сексизъм и агресия, рииш ли... 

То това е очевадно. Обърни внимание на случващото се днес от бесовете на феминизма! Ударите им са насочени към световно известни личности-мъже, които са дали, дават и още ще дадат много на света, ако не им пречи феминизма. Простотията с Ме Тоо е показателна! Феминизмът е ясен. Всички права за жените, мъжете без никакви права. И без друго тук имаше коментар, че светът вървял към женско управление. Не разбирам обаче поведението на мъжете, които при една консолидация могат да смажат за кратко време женското безумие-феминизъм, вместо да пребиват жените по-единично, като отмъщение заради женска извратения!

преди 9 часа, Дингири Банда написа:

От дядовците съм чувал: "Дай власт на човек и ще видиш колко струва".

Тя народната мъдрост е в друг смисъл. "Дай им власт на жените и им гледай сеира!"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, herkules2 написа:

О, няма проблем! Като гледам и твоят пол е неопределен, а и отдавна позозирах че не си от мъжкия! 

Това е един от клонинг никовете на дедко бе, ама понеже е пенсия и гледа да минава за по-млад

преди 18 часа, Търсещ истини написа:

Това, че не претендират за равностойно участие в спортовете е доказателство. Искат си женски бокс, женска лека атлетика, дори женска акробатика. Време е да се сложи край на това неравенство. Всички заедно! Искам Иванчо да се срещне с Марийка на тепиха и да се разберат кой е отдолу в туш!!

Па лошо ли ще му на Иванчо да му се качи марийка отгоре на калъп, то си е все същото.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Па лошо ли ще му на Иванчо да му се качи марийка отгоре на калъп, то си е все същото.

Може да е все същото, ама ако Марийка вземе нещо да се назландисва и да не иска да се качи отгоре на калъп нито отдолу, тогава какво праим, а? Че и технологиите феминистките вече не ни разрешават да ползваме!

https://men.hotnews.bg/sex/feministkite-iskat-da-zabranyat-seks-robotite-na-mazhete/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално обръщение към тъй наречения "Белгиец"

Написал си така:

"Това е един от клонинг никовете на дедко бе, ама понеже е пенсия и гледа да минава за по-млад"

Нямаше да го видя, ако не бяха ми казали на лично, но добре зная че обръщението "дедко" е лично към мен , от твоя страна.

Трябва да си повече от уверен и да повярваш ако не на мен, то на Карабойчев (след проверка) че това не съм аз а е наш колега - радиолюбител от Силистра или силистренския край. Нямам навика да си правя акаунти и с тях да участвам в теми, които изключително рядко посещавам. Не се чудя като теб какви глупости да пиша по форумите и да ми се смеят и подиграват хората. Не ми е присъщо като възрастен човек. Не си втълпявай, че разбираш от това, което се коментира, а чети внимателно, следи им мислите и се учи, щото вече не си на 35 години. Най вече, сам забелязваш че с нищо не са ми интересни коментарите ти, щото те във форума не допринасят с нищо към посетителите. Бъди така добър и учтив, да не коментираш  неща, които въобще не са ти ясни и няма да ти се изяснят. Във форума ползвам един единствен ник  "Колев 60" и ако искаш, лично може и Калин да провери, независимо че лично него съм помолил много отдавна да ми премахне другите два ника - LZ4JW и "потребител" за което съм му благодарен. Убедил си ме, че ще си отидеш от този свят като овца без история , за да ти обръщам точно Аз, някакво внимание.

На всички останали колеги се извинявам, че постът ми не е по темата. Благодаря на всички ВАС!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Колев60 написа:

Трябва да си повече от уверен и да повярваш ако не на мен, то на Карабойчев (след проверка) че това не съм аз а е наш колега - радиолюбител от Силистра или силистренския край.

Хей сега ще ти повярвам, ама чакай първо да си го преместя от единия крачол в другия, че кофти съм седнал.

А ти профайлинг знаеш ли какво е ? 
Изловил съм те тоя път, ама ти си пусни друг ник и играта продължава. Нямам точно нищо против.

преди 1 час, herkules2 написа:

Може да е все същото, ама ако Марийка вземе нещо да се назландисва и да не иска да се качи отгоре на калъп нито отдолу, тогава какво праим, а? Че и технологиите феминистките вече не ни разрешават да ползваме!

https://men.hotnews.bg/sex/feministkite-iskat-da-zabranyat-seks-robotite-na-mazhete/

Абе ти знаеш ли че тази снимка е от един документален филм който го гледах на английски

http://men.hotnews.bg/static/uploads/tinymce/08/sex-robot.jpg

тоя на снимката е женен и си купува такива кукли. Показваха го в качеството му на тествач доброволец.
Показваха и прозводителя им, който според мен си е баш перверзник, намерил начин да прибира париците на льольовци като този от снимката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Белгиеца написа:

тоя на снимката е женен и си купува такива кукли. Показваха го в качеството му на тествач доброволец.
Показваха и прозводителя им, който според мен си е баш перверзник, намерил начин да прибира париците на льольовци като този от снимката.

Тоя на снимката е само илюстрация, перверзници всякакви. По важно е какво искат шведските феминистични организации! И защо трябва женските идиотщини на такива феминистични организации да имат законодателна тежест и да определят законите в която и да е страна? За това говоря от самото начало. За това и ме баннаха вече три пъти, и имам 5 предупреждения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Белгиеца написа:

Швеция е далече, кво ми пука пък за тях ...

Абе то и Норвегия не е чак толкова близо, ама я виж какви неща стават, дето и при нас искат да наложат и да станат? И всичко това е дело на "жените днес" - необуздани феминистки, в които няма нищо женско, ама и мъжко няма!

http://glasove.com/categories/novini/news/12-bylgarski-semejstva-s-otneti-deca-ot-norvezhkata-socialna-sluzhba

Жените днес много "модерни" бе! Чак и библията пренаписали. Още малко, и ще "докажат" че Господ е жена!?!

https://news.bg/world/v-epohata-metoo-teolozi-feministki-izdadoha-variant-na-bibliyata-no-za-zheni.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...