Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, Meri Meri написа:

Ми както съм постъпила. Развод и всеки по пътя си. 

Това пък да се развеждам хич не ми минава през акъла. А ако остана вдовец, никога повече няма да се бракосъчетавам. Ще им обяснявам на мераклийките, че съм верен до гроб на единствената ми съпруга. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Белгиеца написа:

А ако остана вдовец, никога повече няма да се бракосъчетавам. Ще им обяснявам на мераклийките, че съм верен до гроб на единствената ми съпруга. 

Ахаа, ясно, значи за вдовец си мечтаеш? Обяснимо впредвид темата ти от тоя сезон. 

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Meri Meri написа:

Ахаа, ясно, значи за вдовец си мечтаеш? 

Ние с моята булка сме се разбрали че тя ще е вдовица.
Даже като ми трябва да я мотивирам да се понапрегне да разбере как да си пуска сателитната телевизия да си гледа китайски канали, ѝ викам че трябва да може да се справя и сама като остане вдовица. И тя слуша внимателно.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Белгиеца написа:

Ние с моята булка сме се разбрали че тя ще е вдовица.

Ооо да, застрахована е, значи. Да не ти готви супа от гъби, да ускори уговорката?

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам никакви хлапета, и работата не ми го позволява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъжете нанасят много повече травми на жените, не се правете вие на жертви.

Жените били еди си какви, а мъжете са цветя. Аз най-лошо съм видяла от мъжете и то от детска възраст. Имам много травми и вярвам, че са глупави индивиди по принцип. Дори и някой умен да срещна пак няма да повярвам, че е умен. 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.11.2019 г. в 20:44, Луд за връзване написа:

Ми зздравейте, Бандата 

кво мислите по казуса жените днеска м?

ма тез жените могат ли да повлияят на мъжа до тъзи степен че да загубят разсъдъка си, в кво са оказва туй влияние и оставят ли някви следи /травми/ в тяхното съзнание м?

Мда. Kакто винаги е било.  Само не разбрах за кое съзнание говориш :P  Жената днесКА ако можеше да промени физиката си, щеше да бъде мъШ.  Толкова изтряскаха нещата, че в бъдеще виждам само 5 хермофродита и 10 жени, останали след апокалипсиса.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, ТерминалТора написа:

Какво толкова работиш? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Белгиеца написа:

Това пък да се развеждам хич не ми минава през акъла. А ако остана вдовец, никога повече няма да се бракосъчетавам. Ще им обяснявам на мераклийките, че съм верен до гроб на единствената ми съпруга. 

Тука не съм съгласен! Всеки има право на втори шанс за щастие! Поне до трети е приемливо, за после е друго.

Не всичкото се върти в материализма драги! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Meri Meri написа:

Да не ти готви супа от гъби, да ускори уговорката?

Тя много си обича детето и през ум не би ѝ минало да го остави без жив баща.
Ако аз се самоубия утре, за нея това ще е голямо изпитание. Поне още 5 годинки, без мен сметките няма да ѝ излезнат по никакъв начин, да се справя сама с отглеждането на детето ни.
Ама ти си разсъждаваш от гледна точка на твоето битие. Вероятно си успяла да направиш преобразуване от двуична в десетична система и сега си "заслепена" от някакво си там число. Забрави го това число и без него положението ми ще е доста особено ако съм вдовец, щото това ще означава автоматично да стана пенсионер, нищо че съм далече от легалната възраст за пенсия. И като пенсионер няма да имам право да се оженя за теб, щото ще ми кажат новата ми жена да ме издържа, ха ха ха ... Колко ли ще трябва да съм будала и колко ли ще трябва да съм си изгубил разсъдъка, та да се откажа от гарантирани доходи, без да се трудя, само за да те гушкам тебе вечер по два пъти седмично по 10-на минути, а ? То ти за друго за какво ще си ми ? Аз си знам да си готвя и сам. Пералнята пере, сушилнята суши и на прахосмучаката уж и знам скоростите. Няма да се навия да се трудя по 8 часа дневно за да изкарвам пари да те издържам и тебе, така да знаеш. Освен това, нямаш точно никакъв шанс нито ти, нито никоя друга да станете по-важни от сина ми. Та даже и да си спечелила 15 милона евро на европейската лотария, пак трудно ще си уредиш местенце в къщата ми. Е, нищо няма да ти пречи да купиш къщата на съседа дето я дава под наем, като предложиш добра цена ще ти я продаде. И тогава ще се разбереме. Ти си живееш сама в твоята къща, пък си живея сам с детето в моята къща и ме викаш да поправям чешмата че капе, сещаш ли се. Ама ако не си 20 години по-млада от мене, ще трябва и да си наемеш една млада русокоса украйнка за прислужница и да ми я пращаш при мене да я уча на френски. Иначе няма да идвам да ти поправям чешмата.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ДИоNД написа:

Тука не съм съгласен! Всеки има право на втори шанс за щастие! Поне до трети е приемливо, за после е друго. 

Я виж кво казват мъдрите мъже: "Ако бях султан - четири жени или една? Ако бях султан, щях да съм ерген!" 

https://m.youtube.com/watch?v=TLwZfw6cNqM

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Дингири Банда написа:

Я виж кво казват мъдрите мъже: "Ако бях султан - четири жени или една? Ако бях султан, щях да съм ерген!" 

https://m.youtube.com/watch?v=TLwZfw6cNqM

Мъдрия мъж никога не ще се хвали! ;) Нито пък ще казва какво е мъдрост. Той с делата си ще го показва! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, ДИоNД написа:

Мъдрия мъж никога не ще се хвали! ;) Нито пък ще казва какво е мъдрост. Той с делата си ще го показва! :) 

Скромността е порок. 

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, ТерминалТора написа:

Срещу моята къща, леко вдясно има една съседка. Тя има дъщеря над 30г.  и син под 30. 
Преди 3 години ми разправяше че дъщеря ѝ била станала малко шефка и много работила и нямала време да се грижи за дете. А точно тогава, тя като млада баба буташе количката с бебето на сина ѝ. Такаааааа, мина време и това лято женка му на синчето ѝ му избяга с колега французин. И сега да видиш сестра му, тая дето не била искала деца, как тя бута количката вместо майка си, да се порадва малко на детенце. Па ѝ го води за ръчичка даже и се прави на супер добра и разхожда и кучето на брат си, само и само да ѝ дават да се грижи за неговото детенце. 
Аз мисля че сега ако някой тарикат я набара старата мома и ѝ предложи да се вземат и направят едно хлапе заедно, трудно ще устои на изкушението, ако тарикатът ѝ обещае той да отглежда бебчо и да не ходи на робота. Тя с нейната шефска люксембургска заплата преспокойно ще си издържа семейството. 
Намери си един женчо от тия дето обичат децата и дейставйте.
После ще има да се фукаш, че синът ти е отличник в английската гимназия и ще следва компютърни науки.
Ще имаш за кво да си говориш с нормалните жени около тебе, те обичат да говорят за децата си. Ти пак ще си знаеш че си мъжкарана, ама ще минаваш за нормална. Пък мъжлето ти женчото ще е доволен, щото ти ще водиш. Ти ще рашаваш за всичко и той няма да трябва да се мъчи да носи отговорност за взетите решения относно детето.

А относно работата. Ами те маймуните уж са на по-ниско еволюционно ниво примати от нас, пък не ебават да ходят на работа. Човек не живее за да работи. Щастието в никакъв случай не е в работата. Намери си една психоложка мъжкарана, да те открехне на тарикатлъци как да си щастлива и мъжкарана едновременно. Ще ходиш да ѝ снасяш кинти няколко месеца за психотерапия и ще ти намести правилно понятията за приоритетите в живота.

Аааааааааааааааа, ама ти и това няма да искаш, еми страдай тогава цял живот да те подритват нормалните хора и да ти се надсмиват зад гърба. Като не можеш да проумееш, че един тъп хормонален дисбаланс ти съсипва правото на нормален живот, си е за твоя сметка.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Дингири Банда написа:

Скромността е порок. 

Да, но не пречи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Mediterranean написа:

Мъжете нанасят много повече травми на жените, не се правете вие на жертви.

Жените били еди си какви, а мъжете са цветя. Аз най-лошо съм видяла от мъжете и то от детска възраст. Имам много травми и вярвам, че са глупави индивиди по принцип. Дори и някой умен да срещна пак няма да повярвам, че е умен. 

Е, то глупакът никога не може да разбере кой е умен, защото самият той се смята за много умен!

преди 9 часа, Milkydead написа:

разкажи Mediterranean какво ти направиха тея зли мъжки създания.

Едва ли ще си признае. Умните мъже възпитават жените "со кротце и со благо и со малко кютек"! Казал го е големият Андрей Ляпчев! И, когато това не помага срещу "модерните жени" - формулата е вече друга......"со много кютек"!:hit::lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

и сега си "заслепена"

Хаххаха, направо си загубих ума. Не знам как ще се отървеш сега от мен! 

само за да те гушкам тебе вечер по два пъти седмично по 10-на минути

Що реши, че имам подобни мераци, не знам. Спри да ме вкарваш там, където не искам да съм, моля! 

То ти за друго за какво ще си ми ?

Ми ти па за какво си ми. Да ми дуднеш по 10-на минути 2 пъти седмично ли? 

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 4
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, herkules2 написа:

со много кютек"!:hit::lol6:

само ако си в състояние да я докопаш ... ;) но ... никой да не види ... ;) и да не остават видими белези ... ;) 

п.п. Най-лесния начин е чрез ъпдейт на нейния софтуер ... ;) тоест ... отделяш я от кюпа и я рестартираш  в сейф моде ... после изчистваш определени драйвери и та тъй ... ана си после сама знае ... ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ДИоNД написа:

само ако си в състояние да я докопаш ... ;) но ... никой да не види ... ;) и да не остават видими белези ... ;) 

То това е най-лесно. Просто трябва да си хитър, подъл и коварен. На зла круша зъл прът! :angry: Дори може да си осигуриш предварително алиби, когато решиш да раздадеш справедливостта си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, herkules2 написа:

То това е най-лесно. Просто трябва да си хитър, подъл и коварен. На зла круша зъл прът! :angry: Дори може да си осигуриш предварително алиби, когато решиш да раздадеш справедливостта си!

Мъ ти ... ко си помисли ... нема зло ... има по инталегенни начини ... :) Ръц тока ... ;) Ако е со акмолатури ке шафа пъ ке спре ... после е лесну ... се ... хм ... няма да и фадиш акмолатуру ... че той е взируопасен ... ;) Мой тъ отнесе со себе си ... ;) Важнтъ ... вадиш я от обшъ мрежа ... ;) Се ... хм .. ко да ти скажуфам повече ... не винаги требе да търсис вирус в нея ... ;)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че подхващате поредната дискусия! Забелязах някой неща, но за сега ще се направя, че не ги виждам!

Само ви напомням правилникът.

Цитат

2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено. Не се допускат публикации на произведения, рецензии, лични коментари и др., които нарушават законодателството (съдържащи призиви за насилствена смяна на обществения ред, към етническа и верска омраза и други). Не се допускат коментари популяризиращи противозаконни и дискриминационни нацистки/фашистки и расистки идеи. Не се допускат дискриминация и проява на нетърпимост на основата на възраст, пол, раса, етнос, националност, вероизповедание, образователен ценз, социален статус и сексуалност.

Да няма после, къде ми е постът, цензура и т.н.

Просто се съобразявайте с правилникът и си пишете каквото искате!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Meri Meri написа:

Хаххаха, направо си загубих ума. Не знам как ще се отървеш сега от мен! 

Що реши, че имам подобни мераци, не знам. Спри да ме вкарваш там, където не искам да съм, моля! 

Ми ти па за какво си ми. Да ми дуднеш по 10-на минути 2 пъти седмично ли? 

Преди 2007г правих една брачна агенция да запознавам безплатно нашенки с белгийци и французи и люксембурци. Бях качил на сайта цели 250 кандидатки желаещи брак с чужденец. Те ми пращаха писма в които описваха повечето честно и открито каква им е целта. Та много добре си представям аз за какво бих могъл да съм ти на тебе, ако бях вдовец.
Нямам никаква представа какви мераци имаш, само забелязвам че ходиш по мене из темите и се заяждаш по отношение на съпружеския ми живот. Опитваш се да осторумничиш на мой гръб. А жена ми разбира български. Та поради тази причина съм длъжен да те поставя на мястото ти.

• Ха-ха 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...