Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

На хорризонта изгрява Windows 11

Препоръчан отговор

https://www.window11updates.com/

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм...Чиляка си е играл с нещо през 2018 година. Може пък и да му обърнат внимание на работата и да го възприемат. Не е първия, нито ще е последният, който рисува концепции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Get Windows 11 updates on release date, concept features. windows 11 ISO download 64 bit file available from microsoft.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали ония се клеха, че нямало да пускат нови версии? Цървули!😡

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айдее, почна се! 1000% съм сигурен, че не си прочел и 2 реда от ресурса, ама коментираш... Да, казаха го. И в армията всяко казано/писано нещо е предпоследно.
Всичко тече, всичко се променя/развива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DarkEdge написа:

Ъм тоя линк обаче води към офис пакета на чичко Уили а не към уиндоус 11.

преди 7 минути, Eclipse2G написа:

Нали инуя се клеха, че нямало да пускат нови версии? Цървули!😡

Никога?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkEdge написа:

Айдее, почна се! 1000% съм сигурен, че не си прочел и 2 реда от ресурса, ама коментираш... Да, казаха го. И в армията всяко казано/писано нещо е предпоследно.
Всичко тече, всичко се променя/развива.

Докат не го видя черно на бяло в сайт на Microsoft, не го вярвам.  Щеше да плъзне тая новина и по световните медии, тука некъв “тюб-ър” решил да си качва рейтинга. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е странна тази новина. Все пак Windows вече не е приоритет на Microsoft. 

След няколко месеца със сигурност ще разберем, дали е истина или не. Както @DarkEdge написа - "И в армията всяко казано/писано нещо е предпоследно."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какви 11-ки, вече имат и концепция и за 12-ки:

Windows 12 Download ISO 32 bit 64 bit Free – Release Date Microsoft

"Ще поживеем и ще видим".

Както е казал народа.

П.П. Между другото видео-то го бях гледал преди месец, и не му обърнах особено внимание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в него ли микропростите идиоти ще си вградят шибаната си телеметрия, що ли питам изобщо като отговора ми е ясен още преди да съм го получил...:hit: Да вземат най добре да си я наврат по-хубаво хайде да не продължавам...

Ами ще минем и без него, има си седмици перфектно работещи че и осмици дори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурен,че ще има нов Windows.Дали ще е 11,12,15...не знам...А този 11(напомня ми за филма "Дивергенти") започна да излиза още преди да пуснат официалната 10-ка....Минат,неМинат 2-3 месеца и хоп-по неофициалните сайтове се появи някоя 11-ка....Накрая, от няма и къде, ще вземат да я изкарат като официално обновяване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, grizly написа:

И в него ли микропростите идиоти ще си вградят шибаната си телеметрия, що ли питам изобщо като отговора ми е ясен още преди да съм го получил...:hit: Да вземат най добре да си я наврат по-хубаво хайде да не продължавам...

Ами ще минем и без него, има си седмици перфектно работещи че и осмици дори.

Боже колко мъка има по тоя свят Божееееее!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Bubbles написа:

Боже колко мъка има по тоя свят Божееееее!

Все му се моля на дядо господ да вземе най-накрая да слезе да си пообере вересиите малко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе то такива концепции имаше още за Longhorn (Vista), но никоя не видя бял свят. Пък и докато не се появи на сайта на MS съм скептичен засега.

The website has no affiliation to Microsoft company...

То и аз съм фен на изчистения интерфейс, но понякога от чудене какво да се пипне не е задължително да стане по-добре. Не се научиха, че едно нещо ако работи не трябва да се закача. Добре, че поне за повечето неща има възможност за настройване според личните  предпочитания.

Ето нещо забавно в този контекст, което не означава, че 10 е по-зле от 95. Всичко е въпрос на свикване, но пък и доказва, че понякога новото е добре забравено старо. :)

https://www.kaldata.com/it-новини/потребителите-считат-интерфейса-на-windows-95-326470.html

Edit: Сетих се и за концепцията за 8 => Copenhagen. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тези като интел са го подкарали,всичко напоследък им е все в бъдеще време(пък и от няколко години).............ония все са запускали едни процесори,чудесии,това-онова и накрая погледнал се Илия-пак в тия.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Слави Маринов написа:

И тези като интел са го подкарали,всичко напоследък им е все в бъдеще време(пък и от няколко години).............ония все са запускали едни процесори,чудесии,това-онова и накрая погледнал се Илия-пак в тия.:)

То на intel съвсем не процесорите са им толкова сбъркани, колкото сайта за тегленето на драйвери. Няма по-голяма джунгла от тях сигурно (особено ако човек държи да е с последната версия за дадения чип). За повечето драйвери важи да се полазват официалните източници, но за драйверите на intel и може би на Realtek с радост се допитвам до driver-station-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, B-boy/StyLe/ написа:

колкото сайта за тегленето на драйвери.

Е то напоследък доста намаляха теглещите от тях драйвери,та затова са го занемарили..........;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, B-boy/StyLe/ написа:

за драйверите на intel и може би на Realtek

Realtek  от около година са съвсем на магия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.01.2020 г. в 23:06, The-Walk!nG-Dead написа:

Дано направят по добър от този Windows 10.

Язък за телеметрията в 10 ката.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.01.2020 г. в 17:58, B-boy/StyLe/ написа:

Ето нещо забавно в този контекст, което не означава, че 10 е по-зле от 95. Всичко е въпрос на свикване, но пък и доказва, че понякога новото е добре забравено старо. :)

На мен пък най ми допадаше Win 3.11 ;) Имах си книжки, каквото не ми е ясно, четях.  Имах и за XP  вярно, ама той си бе по-сложен :P Смея да твърдя, че WIn 3.11  за мен си остана най-разбираемата версия. Сигурно щото и от нея почнах  и изучавах в училище. Може и това да е. 

Но като се замисля, преди джама си чатках DOS...не знам.  Друго си беше - все едно карахме ретро автомобили. Чисто шофиране, не като сега ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Кико написа:

Но като се замисля, преди джама си чатках DOS...не знам.  Друго си беше - все едно карахме ретро автомобили. Чисто шофиране, не като сега ;)

'ми, стой си в конзолата. 😎😈
Powershell  между другото е страшно мощна конзола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Кико написа:

На мен пък най ми допадаше Win 3.11 ;) Имах си книжки, каквото не ми е ясно, четях.

На мен преди 6 години един колега наркоман беше намерил от някъде, не съм се интересувал от къде, Win 3.11 с оригиналните кутии! Придърпа ме към работното му място, ела да ти покажа нещо, и ме пита искам ли, че ги продавал! От кой боклук ги е изровил представа си нямам! Казах му, че това не тръгва на съвременни компютри, а дали ме е разбрал не знам. Беше голям пияница и прахосник. И теглеше пари от банки като за последно, сякаш няма да връща, угаждаше си. Изгониха го от работа. Пълна деградация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване