Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Валсо написа:

А ДаркЕдж пък как така предава Майкрософт? Да не би индиецът да е спрял да му плаща да бъде уиндоус трол, понеже Бозътъ вече не е приоритет на Майкрософт? :D

Е тва не знам ама си диреше Линукс дистро та да свиквал или нещо от тоя род беше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 9 минути, Валсо написа:

А ДаркЕдж пък как така предава Майкрософт? Да не би индиецът да е спрял да му плаща да бъде уиндоус трол, понеже Бозътъ вече не е приоритет на Майкрософт? :D

Простащината няма да спре да ме удивлява! И клеветата е грозно нещо. Нищо, че е доходно занимание в съда!

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Валсо написа:

Да не би индиецът да е спрял да му плаща да бъде уиндоус трол, 

Кой е този индиец ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, DarkEdge написа:

Простащината няма да спре да ме удивлява! И клеветата е грозно нещо. Нищо, че е доходно занимание в съда!

Ти явно не правиш разлика между "клевета" и "въпрос".

преди 2 минути, Белгиеца написа:

Кой е този индиец ?

Сатя Надела, Мангела или както там се казваше - настоящият изпълнителен директор на Майкрософт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Валсо написа:

Как успя да събереш в едно изречение „DarkEdge“ и „трол“???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Валсо написа:

Ти явно не правиш разлика между "клевета" и "въпрос".

Тогава явно не разбираш това, което пишеш!

преди 6 минути, jhoro написа:

Как успя да събереш в едно изречение „DarkEdge“ и „трол“???

Ами толкова разбира това, което пише! Не мога да му се обидя на момчето - толкова си разбира. Но с кеф бих му предявил финанова претенция. Ей тъй - да се научи да си държи разни неща притворени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Но с кеф бих му предявил финанова претенция.

Нямам абсолютно никакво имущество на мое име и като обявя несъстоятелност (май така се наричаше), ще получиш едно дебело кожено нещо... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Валсо написа:

Нямам абсолютно никакво имущество на мое име и като обявя несъстоятелност (май така се наричаше), ще получиш едно дебело кожено нещо... :D

И що, пък, си мислиш, че няма да се опиташ ми дадеш от ония санаториуми, в които не ти на мен, а те на теб! Добре е преди да си помислиш колко си отворен, да си помислиш дали няма някой по-отворен от теб и да отнесеш плувката по течението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пък не'кви санаториуми вкара в разговора... Май ти е време да се пенсионираш, към Алцхаймер отиваш.

преди 23 минути, Белгиеца написа:

Този значи

spacer.png

Същият. Едно време беше Бил Гейтс, сега можем да псуваме този за всичките гадости, които има във Вирус 10 и за тоталното овчезиране на потребителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Валсо написа:

... сега можем да псуваме този за всичките гадости, които има във Вирус 10 и за тоталното овчезиране на потребителите.

А-а-а-а, без да пуцувате! Или поне си нагласяш кесията!
Справка - Наказателен кодекс

Цитат
Чл. 146. (1)  Който каже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие, се наказва за обида с глоба от хиляда до три хиляди лева. В този случай съдът може да наложи и наказание обществено порицание.
Чл. 148. (1)  За обида:
1. нанесена публично;
2. разпространена чрез печатно произведение или по друг начин;
3. на длъжностно лице или на представител на обществеността при или по повод изпълнение на службата или функцията му и
наказанието е глоба от три хиляди до десет хиляди лева и обществено порицание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, jhoro написа:

А-а-а-а, без да пуцувате! Или поне си нагласяш кесията!
Справка - Наказателен кодекс

Много ми дреме. Интернет е необятен, псевдоними много и мога да си псувам и Надела, и Гейтс ъф Хел за Вирус 10. А като гледам, явно не съм единственият (снимката долу). :D

the-gates-of-hell.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Валсо написа:

Много ми дреме. Интернет е необятен, псевдоними много и мога да си псувам и Надела, и Гейтс ъф Хел за Вирус 10. А като гледам, явно не съм единственият (снимката долу). :D

Не можеш да си псуваш когото поискаш, псевдоними много в интернет, но зад IP адреса на доставчика ти стоиш ти, не знам в каква илюзия живееш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, FusE написа:

Не можеш да си псуваш когото поискаш, псевдоними много в интернет, но зад IP адреса на доставчика ти стоиш ти, не знам в каква илюзия живееш. 

И така е и не е така...

Договора може да се води на друг ама тук вече навлизаме в правни теми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И така е и не е така...
Договора може да се води на друг ама тук вече навлизаме в правни теми...
Като додат ония - маскираните - няма да имаш време за обяснения. Щото - първо бият, а после - питат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, jhoro написа:

Като додат ония - маскираните - няма да имаш време за обяснения. Щото - първо бият, а после - питат.

Викаш на бала с маски първо се яде бой после се пита...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бал с маски не се прави за клевети, а само за изпечени и въоръжени престъпници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Викаш на бала с маски първо се яде бой после се пита...:)
Не разбираш, а?
Виж как разбираш!
Бай бабо, да не … ти идват на гости!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Валсо написа:

А не е баш така зависи кого си настъпил по мазола... Ама айде да се върнем към любимата си ОС :)

преди 4 часа, jhoro написа:

Не разбираш, а?
Виж как разбираш!

Само се правя че не разбирам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

Само се правя че не разбирам ;)

По-добре така, отколкото да се правиш, че разбираш, както прави Бангиеца. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, petie1 написа:

А не е баш така зависи кого си настъпил по мазола...

А накрая казват - „Извинете, станала е грешка!“

Ама „бития - бит ... “ е банална фраза!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Валсо написа:

По-добре така, отколкото да се правиш, че разбираш, както прави Бангиеца. :D

Ама при Джокера е диагноза а не правене

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първи път в живота си писах bash script. Отне ми 4 часа да го напиша (заради многото ровене, четене и псуване*), но накрая стана. За насипно конвертиране от PNG към WEBP.

*Псуване имаше, заради пропуснато едно "c" (це) в една от командите, за което не знаех, че трябвало да бъде там. И тамън бях напът да се откажа, в една тема в стакоувърфлоу някой писал почти същия скрипт, но с едно "це" отпред. Добавих го и скриптът заработи.

Но най-големият кеф от всичко е фактът, че този скрипт е най-големият кошмар на Бангиеца, защото се изпълнява в терминал! :D evil6.gif evil6.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Валсо/rado84 е еманация на хората ползващи Линукс за десктоп. Нaгли, прoсти, скрити в мишата си дупка, неизлизащи от вкъщи, във фейсбук пишат от скрити профили без снимка, сега може да има карантина, но те са под доброволна карантина от момента в който са си инсталирали Линуксче и отдавна са забравили, че навън пече Слънце. За тях слънцето е светлината от монитора който им блести денонощно в очите, освен ако не са сложили черен фон на конзолата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Hot Bastard написа:

Валсо/rado84 е еманация на хората ползващи Линукс за десктоп. Нaгли, прoсти, скрити в мишата си дупка, неизлизащи от вкъщи, във фейсбук пишат от скрити профили без снимка, сега може да има карантина, но те са под доброволна карантина от момента в който са си инсталирали Линуксче и отдавна са забравили, че навън пече Слънце. За тях слънцето е светлината от монитора който им блести денонощно в очите, освен ако не са сложили черен фон на конзолата.

Пишем от скрити профили без снимка заради съединители като теб. Иначе истинска снимка имам в профила, просто на дебилите, които не са ми в приятели, не им е разрешено да я виждат.
И какво слънце те гони, навън е 10 градуса и облаците са слезли на земята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Hot Bastard написа:

Четете ли го този над мен, хора? 

НЕ! Нито него, нито теб.

Който има мъничко повече акъл от вас двамата, ще го разбере, и ще спре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...