Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kalin Karaboychev

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

преди 14 минути, Велена написа:

На толкова милиона население не е трудно да намериш 100 000 хиляди съгласни да изкарат някое доларче от смъртта на близките си. И всичко, което трябва да направят е да кажат едно "ДА". Да не говорим, че ще си спестят и разноските по церемонията.

:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, M.Николов написа:

:speak:

Николов, що не се забавляваш ве?
тя темата отдавна се превърна в шоу
пущай некоя муха да бръмне за да има за какво да се хванем в темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, палав_ник написа:

Това е описано в учебниците по ветеринарна медицина и е абсолютен ФАКТ. Давам линк

https://news-bulgaria.info/rubriki/komentarat-na/koj-pusna-koronavirusa-ili-koj-tochno-koronavirus-ne-e-izvesten-na-doktorite/

Ето нагледно и снимка от линка , за да прочетеш за какво става въпрос.

coronavirus.jpg.0112619a90250bbe755fb30d6d2f39ce.jpg

Факт ама чушки.

Факт е че коронавирусите са известни от много години. Проблема е че КОВИД19 е нов и непознат вирус, който само си прилича по симптоми с предишните.

По същия начин имаше снимка на флакон в чието описание има написано "...и против коронавирус" . И се скъсаха конспиролозите да сочат - Ето ви "доказателство" че коронавируса е известен не от сега, а е планиран и създаден отдавна.

Еда,а ма не. Неграмотността на някои хора и сайтове само показва колко а вредни подобни заблуждаващи "новини".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, M.Николов написа:

По-скоро се превърна в психодиспансер.

начи ся разбра вече, що поздравявам заран с "добро утро, лудницата"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, M.Николов написа:

По-скоро се превърна в психодиспансер.

Не знам. Никога не съм бил в психодиспансер и нямам идея как изглежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Велена написа:

Навремето тръбите не бяха пластмасови, а поцинковани.

поцинковани  са  само  външно като ги поставят в земята да не ръждасват

като се спре водата и после се пусне първите няколко литра  се вижда как е ръждива  водата 

преди 11 минути, Радул написа:

сирени медузи и секви митични същества 

преди 1 час, miro20 написа:

Проблема е че КОВИД19 е нов и непознат вирус, който само си прилича по симптоми с предишните.

аз го знам

произведен  е  по поръчка на америка от китайци  в руска лаборатория понеже на територията на сащ  е забранено да се правят такива неща

но след експлозия вироса  бяга и им се връща и прави сосип и расип

мен ме удари в кръста като го боледувах ноември месец 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, дръндю написа:

Николов, що не се забавляваш ве?
тя темата отдавна се превърна в шоу
пущай некоя муха да бръмне за да има за какво да се хванем в темата

Николов, има много хора, които говорят за това, как се опитват болниците да препечелят от мъката и нуждите на хората, уговаряйки ги да се подмени диагнозата. Някой се съгласяват. Възмутените го направиха достояние на всички. Изгубих напълно и бездруго разклатеното ми доверие в лекарите. А как се чувстват хронично болните, които имат честа нужда от медицинска помощ ти пожелавам - никога да не разбереш. Психодиспансера ще ти се види добра алтернатива.

преди 12 минути, Мурка А написа:

поцинковани  са  само  външно като ги поставят в земята да не ръждасват

като се спре водата и после се пусне първите няколко литра  се вижда как е ръждива  водата 

Сигурно е така. Човекът искаше да каже, че сме с по - силна имунна система вследствие на многото "дразнители" с които се е срещала. Другото за цинка беше просто нещо, което изтърсих без особено да се замисля. Аз упорито искам да намеря доказателсва ,че всичко е един много лошо режисиран спектакъл и че животът трябва да се върне такъв, какъвто трябва да бъде. Ръкостискане, прегръдки, целувки семейни събирания, събирания с приятели. Това което е в момента е един световен психодиспансер, където за съжаление психиатрите са по изтрещели от изтрещелите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Мурка А написа:

сирени медузи и секви митични същества 

Значи Омир е писал от психодиспансер. А за митичните медузи, нещо повече знаеш ли? Че сефте чувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радул написа:

Значи Омир е писал от психодиспансер. А за митичните медузи, нещо повече знаеш ли? Че сефте чувам.

омир нищо не е писал

омир не съществува

това е измислена личност .

ти за много неща не си чувал

всичко ли трябва да ти казвам което знам

не мисля

няма смисъл

нямаш капацитет.

1000 гб да запишеш на 500

къде си тръгнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доц. Любомир Киров: Едва ли ще има втора вълна на COVID-19

Цитат

От това, което виждаме, втора вълна едва ли ще има. Трябва да приемем обаче, че този вирус най-вероятно няма да изчезне. За да има втора вълна са нужни предпоставки за това. Например, да има огнища, където този вирус да се поддържа и оттам да тръгне зараза. Това каза председателят на сдружението на общопрактикуващите лекари доц. Любомир Киров в ефира на NOVA.

Toй подчерта обаче, че не бива да забравяме, че навременно предприетите противоепидемични мерки в България също са дали своя резултат.

Киров добави, че бъдещите мерки за справяне със заразата ще бъдат целенасочени. Тоест, където се появи заразата – тя ще бъде ограничавана на място. Без да има затваряне на квартали или градове и ограничения в икономическите процеси на страната.

"Тенденцията е ясна. Броят на заразените е нищожен. Трендът и за Европа е случаите да стват по-малко. Няма как хората да бъдат ограничавани постоянно", каза той.

А във връзка със сезонния грип, доц. Киров обясни, че докторите знаят, какво да правят. 

"Там ние имаме оръжия, като ваксината, която помага да се боледува по-леко и да не се стига да сериозни състояния. Имаме и доказани препарати, с които да лекуваме. При коронавируса нямаме нищо", посочи той.

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-koronavirus/edva-li-shte-ima-vtora-vylna-na-covid-19-6110045

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то и първа нямаше, как да има втора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Велена написа:

Николов, има много хора, които говорят за това, как се опитват болниците да препечелят от мъката и нуждите на хората, уговаряйки ги да се подмени диагнозата. Някой се съгласяват. 

В какво се изразява печалбата? Не за този който взема някаква сума пари, а за този който дава? Или за какво се прави това за което се твърди, без да бъде доказано с документи е нищо повече от фалшива новина. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Радул написа:

24 часа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Радул написа:

Кажи го на САЩ, Италия, Испания, Швеция, Нидерландия. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Радул написа:

e сега инанчето докара секакви вълни от валенсия 

първа втора овча

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

24 часа

БСТ покрива изискването на 100%.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

24 часа

Тц.

Фактуално, информираннет, нюзфронт, петел, бултаймс бългериантаймс, бъзиклийкс, скандално, брадва, и т.н..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, FusE написа:

Кажи го на САЩ, Италия, Испания, Швеция, Нидерландия. 

Казвам го на теб. Никой от нас не живее в САЩ и т н

преди 4 минути, FusE написа:

БСТ покрива изискването на 100%.

Тва според кого?

преди 5 минути, Мурка А написа:

e сега инанчето докара секакви вълни от валенсия 

първа втора овча

На теб нищо не е докарала. Злобей

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Радул написа:

Казвам го на теб. Никой от нас не живее в САЩ и т н

Точно ! Благодаря че доказа сам това което стана очевидно. - че страните които овреме са взели мерки като нас, са се справили що годе с разпространението.

Тези които по късно, или никак, отначало дето се тупаха в гърдите че "няма страшно"  и всичкия арсенал на вашата фейк теория за "леката настинка" , са сега в пъти по зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:

Точно ! Благодаря че доказа сам това което стана очевидно. - че страните които овреме са взели мерки като нас, са се справили що годе с разпространението.

Тези които по късно, или никак, отначало дето се тупаха в гърдите че "няма страшно"  и всичкия арсенал на вашата фейк теория за "леката настинка" , са сега в пъти по зле.

У нас нямаше срещу какво да се взимат мерки. Не изопачавай думите и спри да ми вървиш след гз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Радул написа:

спри да ми вървиш след гз

Няма да спрат. Те си имат списък с аргументи, на които трябва да реагират. Ако не реагират не е добре за тях. 

"Нали това го обяснихме." Звучи ли ти познато ?

"Нали това го обяснихме още в началото на темата, защо трябва да се повтаряме пак." Това да ти е познато ?

Дискредитиране на списък от източници. Дискредитиране на списък от хора държави и политики.

Попаднат ли аргументите ти в списъка и получаваш отговор, се едно от компютър.

Хората няма заради тебе да си рискуват хляба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Реджеп Иведик написа:

Няма да спрат. Те си имат списък с аргументи, на които трябва да реагират. Ако не реагират не е добре за тях. 

"Нали това го обяснихме." Звучи ли ти познато ?

"Нали това го обяснихме още в началото на темата, защо трябва да се повтаряме пак." Това да ти е познато ?

Дискредитиране на списък от източници. Дискредитиране на списък от хора държави и политики.

Попаднат ли аргументите ти в списъка и получаваш отговор, се едно от компютър.

Хората няма заради тебе да си рискуват хляба.

Той само Мирчо върви отзад кат дърта свекърва и чучониже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не ме гледай мен , а внимавай какво акаш.  Защото това което е след  г'за ти е твоето ако и нищо друго. :)

А аз просто ти поблагодарих за поредното признание. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...