Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коронавирус - масова истерия или реална опасност?

Препоръчан отговор

току-що, acnekt написа:

Да не си беден в Америка. Ужас. По-лошо е само да си беден в България.

Много по-лошо е да си прост и на двете места.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 40,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• АСПЕКТ

2701

• miro20

2659

• Реджеп Иведик

3272

• Радул

2926

преди 2 минути, Мурка А написа:

пикла ниедна 

ауууууу... подписа си присъдата току що.

преди 2 минути, XEPO-1 написа:

Виж как знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, XEPO-1 написа:

В Америка леката настинка днес взе 100 000-дната жертва.Тия доктори там милиардери станаха...

Това не са доктори защото няма какво да лекуват те са едни обикновенни придружители до отвъдното.Целта им е да те подготвят да преминеш през тунела докато стигнеш Вратата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Мурка А написа:

да 

изгониха нептотребните чужденци от валенсия 

да имало и некви мургави в самолета, да не бяха от ваще?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, XEPO-1 написа:

Не вярвам, америка имат даже и президент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Радул написа:

да имало и некви мургави в самолета, да не бяха от ваще?

тц

там от хасково и

кючиг париш са такива 

виждал съм 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, XEPO-1 написа:

Това го знаят и децата,обаче ти няма начин как да го разбереш.

Няма начин да. Щото не съм прост никъде.

преди 2 минути, Мурка А написа:

тц

там от хасково и

кючиг париш са такива 

виждал съм 

За Хасково не знам, ама в Кючук Париж нема мургави. Там са се македонци, тва е македонския квартал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Радул написа:

За Хасково не знам, ама в Кючук Париж нема мургави. Там са се македонци, тва е македонския квартал.

Ако беше и ти наследник на Александър Македонски щеше да си живееш където искаш те сега продължават неговото дело от преди 2000 и кусур години. Както виждаш кръвта вода не може да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погребаха момиче, починало от инфаркт, като заразено с Covid-19.

И само да посмеете да не вярвате! Това е "големия" флагман БЛИЦ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Начи... Това, журналята са опасна работа... Направо падам... Какви са тези пакети хлор... Хлорът силно разяждащ газ с жълто-зеленикав цвят... Никакви пакети няма да го задържат... Най-вероятно са имали предвид, че пакетите са били пълни с хлорна вар или друг антисептик на хлорна основа... Ми... Ходи им вярвай след това...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, barbuncela написа:

Аз пак недоумявам как взимат пари тия хорица за публикуване на подобни идиотщини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, XEPO-1 написа:

Аз пак недоумявам как взимат пари тия хорица за публикуване на подобни идиотщини.

https://kostroma.today/news/semya-iz-ostrovskogo-nashu-doch-poxoronili-v-grobu-s-paketami-xlorki/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, дръндю написа:

Какво точно се опитваш да ми кажеш с този линк?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, дръндю написа:

че  Блиц, не са си го изсмукали от пръстите, а са копнали инфото

Кой и къде твърди,че Блиц нещо са си изсмукали от пръстите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казвал съм,че в Испания всяка вечер в 20.00ч. е час за пляскане от терасите в подкрепа на мерките,но от поне месец по това време повечето хора викат,свирят,чукат с канчета и кой с какво може вдига шум.Това е тази част от населението,която все още ги е страх да ходят на всекидневните митинги,за сваляне на правителството.Понеже полицията не може да контролира това положение,в този час обикалят навсякъде с полицейските коли и ги плашат с пуснати  сирени.Хората се амбицират още повече,когато се появят в квартала им и се развикват още повече.Става голям цирк в такъв момент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, barbuncela написа:

Всъщност, в оригинала пише че дали са действали правилно лекарите ще е ясно след месец.

А блиц си търси "шокиращи" новини които  да  впечатлят читатели :) 

Идея си нямам каква е процедурата у нас при погребване на жертвите от коронавирус, но очевидно така е в "матушката".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, miro20 написа:

А блиц си търси "шокиращи" новини които  да  впечатлят читатели :) 

Идея си нямам каква е процедурата у нас при погребване на жертвите от коронавирус, но очевидно така е в "матушката".

Ако Блиц си търсеха изобщо новини от този род защо не публикуваха материали за това как се процедира с починалите в Гърция,например.По време на карантината,всички починали се погребваха  от общинските служби запечатани в черни чували без значение дали е починал от катастрофа или благодарение на вируса.На погребенията можеше да присъстват най-много двама от близките на починалия.
Защо и поради какви причини се подклажда тази глупост с умишленото увеличаване броя на жертвите от вируса идея си нямам,след като всеки здраво мислещ човек следва тъкмо обратната логика-по-малко заразени,по-малко жертви= спиране на карантината и връщане към нормалния живот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, miro20 написа:

С времето теорията ви с реджепа за "лека настинка" става все по смешна и неадекватна.

Това е описано в учебниците по ветеринарна медицина и е абсолютен ФАКТ. Давам линк

https://news-bulgaria.info/rubriki/komentarat-na/koj-pusna-koronavirusa-ili-koj-tochno-koronavirus-ne-e-izvesten-na-doktorite/

Ето нагледно и снимка от линка , за да прочетеш за какво става въпрос.

coronavirus.jpg.0112619a90250bbe755fb30d6d2f39ce.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, darkterminal написа:
  преди 20 часа, FusE написа:

Предвид заболелите и смъртни случай у нас с поглед от дистанция на времето показва, че мерките които бяха взети тук са били правилни и на време, не дадохме в жертва по брой хора като в други държави и това няма как да не се признае на щаба и правителството. 

Аз пък мисля, че със или без карантина - картинката щеше да е същата. Хората продължиха да се тъпчат в служебен транспорт, хранителни магазини и прочее... Четох някъд из нета заключение на човек /не е лекар/, който беше си направил труда да съпостави заболеваемостта в различните държави и беше стигнал до извода, че в държавите където се пие чешмяна вода пораженията са нищожни. Видя ми се поредната глупост, но може и да е прав. Не знам колко ни закалява водата поемайки по малко от какво ли не, но малки количества цинк поемаме със сигурност. Навремето тръбите не бяха пластмасови, а поцинковани. И до днес е така в голямата част от домакинствата. А както се знае цинкът заедно със селена се спрягат за най - добрата защита. Наред с БЦЖ ваксинация и реваксинация и най - вече на прословутия ни балкански манталитет /всички на терсене - ние напреки/ това са и резултатите. А мерки, карантини, цървули... някъде все трябва да са отишли три милярда и кусур. Кашкавал и краставици за децата, ами скъпички са. Пък и знаете колко много дечица си имаме... да са ни живи и здрави! И други такива свръхскъпи мероприятия. Та всеки ще си получи полагащото му се. Едни ще си оправят бакиите и ще се замогнат още малко, други ще си загубят работата и ще ударят дъното за радост на няколко наши съфорумници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване