Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Препоръчан отговор

• Отговори 282
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Това ще стане, но какъв е общият процент от всички гласоподаватели? Не е 2/3. Прочее, ГЕРБ реално има не повече от 5 % подкрепа. 30% от 50% гласували, т.е. 15%, и като приспаднеш изрекетираните и плат

Публикувани изображения

току-що, ncl написа:

А защо ГЕРБ не го направят?!

Не че нещо , но все пак имаме може малко , но все пак някакви нови заводи .

Къде успешно къде неуспешно се опитваха и да привлекат и големи инвеститори.

Ако имаш предложение кой би могъл да го направи  и с магическа пръчка да подкара към нас , пардон, да привлече инвеститори и строители на заводи, моля - заповядай.

Или искате както "едно време" при соца  - излиза засукан червен дерибей и казва "тук ще бъде завод "  :lol6:

Ми не става така другари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че чии са тези нови заводи? На чужди инвеститори. Стоките които се произвеждат действително в търговския баланс се отбелязват като +, но реално растеж не носят никакъв,  защото печалбата отива там, където е седалището на инвеститора и пак от там се реинвестират. Тук единствено остават заплатите заплатите на работниците,  което не че е нищо,  но не е такъв успех какъвто го изкарват.  Та реално търговския баланс е дори по зле,  ама тези гледам и за това не се сетиха, камо ли да имат идея как да го подобрят.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си принципно. Но  все пак сме бедна държава. Която  няма откъде да извади големи фирми, големи инвеститори.

Разбира се, далеч съм от мисълта да давам рецепти кое и как, но според моето скромно мнение на лаик, поне можем да се поучим от примера на други бивши соц страни от що годе нашия калибър , които сега са по добре.

Например Прибалтиките, Чехите, словаците... ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хубава работа, ама... 😆

Защо му е на Костадин да доукрасява истината? Вярно е, че арменците спасяват Василий от обкръжение,  но това че са избивали техни собствени войници от къде го измисли? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Michigan111 написа:

Абе хубава работа, ама... 😆

Защо му е на Костадин да доукрасява истината? Вярно е, че арменците спасяват Василий от обкръжение,  но това че са избивали техни собствени войници от къде го измисли? 

Истината...

Кой я знае каква е.

Не продаваш ли на краставичар краставици. Все пак Костадинов се изказва като специалист

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Не продаваш ли на краставичар краставици. Все пак Костадинов се изказва като специалист

Не. Просто в изворите такава информация за събитията няма.  И не виждам смисъл да се украсяват с измислици. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.08.2020 г. в 20:51, Michigan111 написа:

Просто в изворите такава информация за събитията няма

Може да има. Костадинов е специалиста, не ти. Има извори и извори.

Истината, така или иначе няма как да знаем. 

Излага своята версия, все пак е учен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Реджеп Иведик написа:

Може да има. Костадинов е специалиста, не ти. Има извори и извори.

Костадинов е специалист,  колкото аз съм ядрен физик 😆

Като си научиш урока добре, можеш и ти да бъдеш не по малко специалист от него.

И няма извори и извори,  изворите са едни,  има различни интерпретации.  Но когато някой твърди нещо, което не е написано никъде, то или има кристално кълбо, или лъже.  Не съм сигурен кое от двете е 😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Michigan111 написа:

Костадинов е специалист,  колкото аз съм ядрен физик

Да не са те баннали от Гугъл ?

https://bg.wikipedia.org/wiki/Костадин_Костадинов_(политик)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Реджеп Иведик написа:

Изобщо не ми е важно какво пише в гугъл, но ти ако си силен с търкачката намери потвърждение на думите му и ме опровергай. 

Иначе чакаме 7 септември, нали е бил директор на историческия музей в Добрич, може  да направи патриотично клипче за Ген Колев и Добруджанската епопея, ама все си мисля че ще пропусне по деликатни причини 🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Michigan111 написа:

може  да направи патриотично клипче за Ген Колев и Добруджанската епопея, ама все си мисля че ще пропусне по деликатни причини

Много си далече от шосето. 

Говориш за доктор на науките.

Бил е директор на музея, защото е учен. Защо да не направи клипче за Добричката епопея ? То има вече направени де.

Аз това най го харесвам, не знам кой го е правил.

Моите дядовци и прадядовци са служили във Варненските части. Чувал съм ги да разправят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Реджеп Иведик написа:

Много си далече от шосето. 

Говориш за доктор на науките.

Бил е директор на музея, защото е учен. Защо да не направи клипче за Добричката епопея ? То има вече направени де.

Аз това най го харесвам, не знам кой го е правил.

Моите дядовци и прадядовцислужили във Варненските части. Чувал съм ги да разправят.

Колко съм далече от шосето не бъди сигурен.  След време ще се убедиш,  че всъщност не съм  ;)

Клипче за Добричката епопея няма да направи,  както ти казах по деликатни причини 😆

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Michigan111 написа:

Клипче за Добричката епопея няма да направи,  както ти казах по деликатни причини

Той е историк бе. Доктор на науките. Как ти дойде на акъла, че не знае за битката при Добрич ?

Ти какво образование имаш, че се дуеш да знаеш по добре от него Добричката битка ?

Като земете да продавате на краставичари краставици, най ставате за смях.

Не си бил далече от шосето. Толкова си зле, че няма накъде повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Реджеп Иведик написа:

Той е историк бе. Доктор на науките. Как ти дойде на акъла, че не знае за битката при Добрич ?

Ти какво образование имаш, че се дуеш да знаеш по добре от него Добричката битка ?

Като земете да продавате на краставичари краставици, най ставате за смях.

Не си бил далече от шосето. Толкова си зле, че няма накъде повече.

Реджепе,  ти хабер си нямаш за какво говоря 😆

Далеч съм от мисълта,  че не е запознат със събитията.  Само че там сме били руснаци,  а ген Колев е преследвал казашката конница.  За това ти казвам, че няма да говори по въпроса,  по деликатни причини.  

Както няма да говори за бомбардировките на Балчик и Варна,  щото са правени от руснаци.  Но за тези от амеркиканците над София говори с охота.  

Качествения учен,  добрия историк отразява събитията правилно и коректно. Без да ги доукрасява с измислени събития,  като избитите от арменската гвардия ромеи. И без да набляга на едни събития, а други да пропуска.  С други думи - да говори безпристрастно.  Костадинов е всичко друго, но не и добър историк.  Най малкото защото не е безпристрастен,  а това пречи на обективното представяне на събитията и тълкуването им.  

Но ти щом искаш,  вярвай си му.  Но след време като се разочароваш,  се сети че съм ти го казал 😎

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ncl написа:

ГЕРБ ли?! Да не обърка темата?!

Не само герб.  Всеки вече компрометирал се политик, без значение дали е обещал нещо и не го е изпълнил,  или е дал чадър на някого,  или е участвал в корупционни схеми,  трябва да бъде разследван и след това не допускан в политиката. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Michigan111 написа:

Но ти щом искаш,  вярвай си му

Вярваш ти. Или по скоро не вярваш. Което е същото. Аз чета различни източници, сравнявам и си правя изводи.

Твърдиш, че е русофил ли ?

Тази простотия е активно мероприятие, както със субсидията. Нарочиха го за русофил, сега да обяснява, че няма сестра.

Можеш ли да посочиш поне едно действие, или изказване, или писмен материал, който да води до извод, че възраждане се финансира от чужди държави ?

Наизуст пишеш. Сам твърдиш, че не обичаш да се информираш. Тогава откъде това самочувствие, че знаеш дотолкова, че да можеш да даваш акъл ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърдиш, че е русофил ли ?

Изобщо не твърдя,че е русофил, би било обида за истинските русофили.  Русофил е Ген Колев. Тоз да ти прилича на Ген Колев? 

Прави разлика между русофил и рублофил. 

Наизуст пишеш. Сам твърдиш, че не обичаш да се информираш. Тогава откъде това самочувствие, че знаеш дотолкова, че да можеш да даваш акъл ?

Пълни щуротии.  Кога пък съм казвал, че не обичам да се информирам 😆 Ако това, че не вярвам на всичко, което гугъл казва го приемаш така, твой проблем.  

Самочувствие имам, защото чета и знам, доколкото помня те поканих да ме опровергаеш,  ама си траеш нещо. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Michigan111 написа:

Русофил е Ген Колев

Ти верно си много зле. Колев не е русофил. И клип ти пуснах.

И ти съдиш познанията на историк по образование.

Освен това четеш поста ми като дявола евангелието. Ясно си личи, че имам предвид чуждо финансиране. Не само Руско. Каквото и да е. Ако намериш, ела ми се обади.

Какво дирите в теми за политика, след като нямате грам хабер от материята ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване