Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Michigan111
 Сподели

Препоръчан отговор

Ква лелка бе, жената е по-малка от тебе. Ти мразиш всичко и всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, IvanKirov написа:

Що, тебе не те ли дразни някви лелки да ти го обясняват за войниклъка? Поне да беше виждала за кво говори, айде чак да е служила не смея и да мечтая.

Ся приемат и жени, що не отиде вместо да плямпа? А да, възрожденци сър, търсим келепира, другите да дават кой квот' има.

"Вий пазете синьото небе, нас има кой да ни еве" - туй е неофициалният девиз на ВВС. Вписва се в армията, от такованата страна.

Ако аз съм лелка, то ти си дърт дядка, недоволен от живота си и обвиняващ който ти падне пред очите, за собствените си  несполуки! В казарма не съм била, но и с автомат съм стреляла, и съм щурмувала върхове, и радиостанция на гръб съм носила. И не само съм оживяла, ами не треперя от страх и гняв, че съм се озорила. А, ти хем признаваш, че си служил на завет, хем ревеш непрекъснато.

И не, не съм привърженица на Възраждане, но такива "мъже" като теб, са срам за пола си,без извинение! И всяка жена, дори на самотен остров да те срещне, трябва да те заобикаля отдалеч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, absurt написа:

Ако аз съм лелка, то ти си дърт дядка, недоволен от живота си и обвиняващ който ти падне пред очите, за собствените си  несполуки! В казарма не съм била, но и с автомат съм стреляла, и съм щурмувала върхове, и радиостанция на гръб съм носила. И не само съм оживяла, ами не треперя от страх и гняв, че съм се озорила. А, ти хем признаваш, че си служил на завет, хем ревеш непрекъснато.

Не бе тетке, питам за смисъла от това. Не съм се презорил с четката горяло масло, стига сте си измисляли каквото не съм казвал.

преди 5 минути, absurt написа:

И не, не съм привърженица на Възраждане, но такива "мъже" като теб, са срам за пола си,без извинение! И всяка жена, дори на самотен остров да те срещне, трябва да те заобикаля отдалеч.

Що, жените вече не харесват ли мъже с аналитично мислене  и мнение, поне по въпросите за собствения си живот?

Откога стана мъжествено да изпълняваш шапкарски прищевки? Не съм в час, някаква нова идиотия е, обясни ми!

Копейкин ако ви подкара всички до 40 години да ви натири да служите, ще гласувам за него! Инак няма кметица, няма депутатка. Нали тъй вика - за да управляваш трябва да си управляван.

Не щете? Никакво гласуване тогаз, демокрация по гръцки оригинал. Гласуват мъжете, и то само имотните.

преди 23 минути, tonit1968 написа:

Ква лелка бе, жената е по-малка от тебе. Ти мразиш всичко и всички.

Не, мразя безсмислените неща. Казармата е едно от тях, излизането от ЕС второ, да плащам 10 пъти повече данък за същата услуга е трето.

То май Възраждане е едно безсмислие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.10.2021 г. в 6:16, tonit1968 написа:

Еми вземи ги послушай малко. Изненадан ще останеш. Пасков пасти да яде.

Еми, слушай си ги ти. 

Аз предпочитам сам да си правя изводи, вместо експерти- агенти и доносници,  бивши и настоящи слуги и подлоги да ми дават акъл кое е добре и кое не, и да ми формират мнението.  

А ако вярваш, че по телевизиите или по други медии някой ще ти говори обективно и без користни цели, то вероятно вярваш и в Дядо Коледа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вацев не го пускат по официалните телевизии.

Но о чудо, виж по националната какво се принудиха да пуснат:

https://www.facebook.com/vuzrazhdaneburgas/videos/412916660246889

Още нещо готино от германските телевизии:

https://www.facebook.com/vazrazhdanevarna1/videos/970142843541600

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Michigan111 написа:

Аз предпочитам сам да си правя изводи, вместо експерти- агенти и доносници,  бивши и настоящи слуги и подлоги да ми дават акъл кое е добре и кое не, и да ми формират мнението.  

Ako си нямаш твой акъл - и Исус Спасител да ти налива - все тая.

Вацев и Христов са анализирали тонове информация, и ти я дават сдъвкано. Какви изводи ще си правиш е твоя работа.

Христов и аз не го понасям като почне да величае соца, все едно не помня малко от тая гняс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, IvanKirov написа:

Ako си нямаш твой акъл - и Исус Спасител да ти налива - все тая.

Вацев и Христов са анализирали тонове информация, и ти я дават сдъвкано. Какви изводи ще си правиш е твоя работа.

Христов и аз не го понасям като почне да величае соца, все едно не помня малко от тая гняс.

Именно за това предпочитам да ползвам своя си акъл,  вместо да възприемам информация на готово. 

Христов величаел соца, а Вацев е "само" агент на ДС 😄 Той ли ще ми говори обективно и безпристрастно? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Анастасия Гешева

8 часа  · 

Решението на полския КС е фактически подаване на Полекзит. Вчера обясних защо толкова смело, Полша вече е под крилото на Великобритания. Само крайно слепи и глухи продължават да си мислят, че ЕС съществува. Не, ЕС се озова в напреднал стадий на разцепление и дори разпадане. Ще приложа факти. Те са моята гледна точка съставяща се от ежедневни наблюдения в многогодишна продължителност.

- Полша е могъщ участник. Тръгването и срещу Брюксел ще повлече крак от останалите католически славянски държави и ще разбие източния европейски фронт. Полша се готви да стане главната сила в Триморието, но да не забравяме, че освен това текат и други процеси, които бързо могат да изменят намеренията на този проект. Всъщност Триморието исторически е полски проект. Фактът, че онзи ден е представен в Камарата на представителите в Лондон от поляк, е повече от показателен за силата на англо-полското исторически невиждано сближение в момента. Ако Полша излезе от ЕС, а за мен това е въпрос на време, Източна Европа излиза.

- Франция и Германия също се сближават срещу Англия, а това със сигурност ще се отрази в Брюксел. Един симптом е, че никакво внимание не обърнаха на Западните Балкани в Словения, имат си други грижи, говорим за геополитическо оцеляване.

- Заради енергийната криза, която на всички управляващи в ЕС е ясно, че е изкуствена глобалистка криза, правителствата започнаха масово да нарушават договорите в ЕС и да сключват нови за доставка на енергия. Въпрос на време е този процес да се разгърне и да обхване и други отрасли и процеси.

В общи линии Европа ще се върне към рамките си отпреди 1990-та, поне на първо време, после ще видим. Най-западните части са си заедно, най-източните също.

Интересен е въпросът с Балканите. ЕС не иска Балканите! Повтарям - ЕС НЕ ИСКА БАЛКАНИТЕ! Причините са много, но на фона на интензивната дезинтеграция, Брюксел няма нито време, нито ресурс, нито желание за Балканите, независимо какво говорят официалните канали.

И тук става интересното!

Първо, САЩ предварят ЕС по влияние на Балканите. Вучич прави проамерикански завой, който дори Путин осъзна най-накрая.

Второ, България може да се озове в международна изолация. Поради липса на ПРАВЕН ИНТЕРЕС. Извън шегата, смятам, че в момента у нас, както винаги, управляващите нищо не разбират какво става, защото те не са мислещи същества, а изпълняващи чужди мисли същества. Поради което действат едва след като получат по имейла инструкции. В резултат ние ще останем да се лашкаме докато текат тези жизненоважни процеси, много интересни процеси и разбира се ще пропуснем всички хубави и удобни възможности за нашето добро бъдеще.

Ще обясня.

При положение, че глобалисткия ЕС се разпада, трябва бързо да се ориентираме за връзка със силите, които ще вземат инициативата за бързи излизане от изкуствените кризи с вируса и енергията и да търсим 1. Работа и 2. Пласмент. Излишно е да казвам, че светът съществува и извън Брюкселските граници, там извън тях има живот, успех, работа, има живи хора и много много бизнес за много много пари и благоденствие. Свят широк.

Но нашите къртици, които ги избират слепи предварително, ще пропуснат всички шансове. Затова аз адресирам този пост и до единиците антиглобалисти, които посещават стената ми и се готвят да участват в изборите.

Другата важна задача, която имаме и която моментално ще ни издигне, е бързо да организираме и инициираме Балкански съюз. За целта обаче се изисква някой смел, който да отхвърли плановете на САЩ за Балканите. Колкото и да изглежда невероятно, времето идва.

Това са само две идеи, има и още, но засега ще си ги спестя.

Доказах с прости думи какво става. ЕС се разпада и то ще стане истерично. Всеки ще се спасява.

https://www.24chasa.bg/novini/article/10269186

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, tonit1968 написа:

Колко лесно се пътувало по ЕС

https://www.facebook.com/kostadin.eu/photos/a.399417920148074/4360073030749190/

Не знам някой да е твърдял, че няма затруднения с пандемията.

Много по-сложно беше преди да влезем в ЕС. Ходиш висиш пред чужди посолства, понякога в друга държава.

Отде ще ги знае тез неща див кашик, дето най-велокото постижение в живота е да вика "тъй верно" на сержанти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говориш наизуст, скатавко. Не съм бил кашик, миризливецо. А пандемията е просто началото на края на свободите в новият ред. Само началото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, tonit1968 написа:

Говориш наизуст, скатавко. Не съм бил кашик, миризливецо. А пандемията е просто началото на края на свободите в новият ред. Само началото.

Дрън - дрън. Всичката ви работа такваз, възрожденска.

Каза ви го Апостолът. Някой да ви донесе свободата по къщята. Тихичко мърморите зад дувара, ама дори ваш Копейкин като вдигне протест и никакви ви няма.

Виж като е за 2 кила сирене келепирец и сте първи на барикадата. Тоз тъй да се жертвал да служи, оня тъй да си жертвал доходите и на вас да ги даде вместо на децата си...

Двуличници! Ся ще ме изкарате гербав, ако и да не съм гласувал за тях. Дори те са по-малко опасни за България. Твърдо против са простотиите за ПРЕРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ на нашите пари, против губене на времето на младите в градинарство, и против връщане на омерзителните опашки пред посолствата на западняците. И по митниците.

Представяш ли си, докъде я докарахме... да разчитам аз на оная бабичка Фандъкова, и на Тиквата, да ни пази от лумпени като вас и вожда ви.

Бог да ни пази!

Поне прочети "Бай Ганю на избори", да видим ще си разпознаете ли главния герой. Дори епитетите са същите. За 100 г. никакво развитие, само дълбаем надолу.

https://www.litclub.bg/library/bg/aleko/baiganio11.htm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Писмото до Граматиков, за което по-горе споменахме, се свършваше с тези думи: „А народът какво ще каже, какво ще прави? Любопитен въпрос! Ти ми казваше едно време, че вярваш още в българския народ. Хайде де! Не се подигравай! В кого вярваш ти? В това ли рабско племе, което търпи всичко това? Виж го изобразен в представителите му.“
        Народа, в когото ти вярваш, е   р о б,   казвам ти, роб; робуването е за него блаженство, тиранията благодеяние, роболепието геройство, презрителното хъркане отгоре — музика! И пак този народ е клет и нещастен, трижд нещастен! Бит от съдбата, осъден да страда и да тегли за други, мъчен от неприятели, а още повече от приятели и спасители, той нямаше нито една твърда точка, на която да спре погледа си, една дръжка, на която да се ослони, той е изгубил вярата в себе си и в съдбата си и е станал тъй "практичен" и трезвен, трезвен до безчувственост. Без помощ, без съвет, съкрушен и разкъсан външно и вътрешно, ето го на, една печална, от бури разсипана останка от стари времена...
        Има ли кой да го съживи, да го повлече подире си? — Идеали? — Суета, вятър!...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дрън дрън, всичката ти работа такава. Бай Ганйо сме го чели. Ходили сме на училище. Даваш ли си сметка, че описанията дето ги пускаш тук те описват тебе лично . Виждаш себе си в тоя образ и хайде и всички други са такива. Да ама не. И за да не спорим, можеш лично да се запознаеш с хора и да влезеш в някоя организация на Бъзраждане "под прикритие". Тогава плюй .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, tonit1968 написа:

Дрън дрън, всичката ти работа такава. Бай Ганйо сме го чели. Ходили сме на училище. Даваш ли си сметка, че описанията дето ги пускаш тук те описват тебе лично . Виждаш себе си в тоя образ и хайде и всички други са такива. Да ама не. И за да не спорим, можеш лично да се запознаеш с хора и да влезеш в някоя организация на Бъзраждане "под прикритие". Тогава плюй .

Аз за разлика от вас не искам чуждите пари, време и свободи. Не се боря да затрия малкото хубави неща, дето постигнаха правителствата преди нас. Царят може да е всякакъв, ама ни вкара в ЕС и съм му признателен. После рязко ми се вдигна стандарта. Поради простата причина, че се отпуши европейският пазар за нашите работници, и Ганю се принуди да се бръкне малко по-дълбоко. Ако не иска да бачка вместо нас.

п.с. И на другаря Станишев благодаря, ако и нивгаш да не съм пускал за тях, и като цяло БСП само поразии прави. Като ми вкара плоския данък после още другия месец взех с 300 кинта отгоре.

От вас какво, възрожденци? Градинарство при военните, щото техника не остана да ни забавляват. Повече за циг@анит е, по - малко за нас. Бравос, вземайте от квалифицираните семейства, хак да им е че са учили 25 години. ПРЕРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ! кряска Деян Николов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да такива като тебе ще ги пращаме да пазят да не падне тавана. За друго не ставате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, tonit1968 написа:

Да такива като тебе ще ги пращаме да пазят да не падне тавана. За друго не ставате.

С марш на скок не може да се ежиш на изтребители и танкове. Нашите ги нарязахме, 30 години гласувахТЕ за най-големите боклуци. Сега ще си берете горчивата реколта. Ако опре до там ще ви гледам сеира отдалеч. Особено пък ако мерзавци дето искате чуждото, поемете властта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледаш отдалеч,ама друг път. Навънка нещата така ще станат, че няма да можеш и няма да искаш да ходиш там. ЕС е тръгнала да се разпада, въпрос на време е кога точно ще изгърми. Така че ще сърбаме попарата заедно - ние дето сме гласували и вие дето сте брали гъби. Но такива като тебе мишки ще страдате най-много. Не защото Възраждане ще управлява - това няма да е скоро. Просто щото сте тъпанари и това заслужавате. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване