Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Anne написа:

Обади се на сестра ми и я питай за документа, като не ми вярваш. И тя ще ти каже, че имам ТЕЛК.

ти телк имаш,ама процента ти е минимален

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

Абе тоя отговор се мота кат компилатор на М$ пфу

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

да сте солидарни с хората с увреждания

с тях сме солидарни с теб не сме

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ninov написа:

аз исках да напишеш истинския процент а не мечтания но ти излъга така че сега за да ти повярва ме трябва да покажеш документа

Истинския и толкова, горе - долу и казах, че вече не ме вълнува. Ама нашите са се запънали като магарета на мост за тия пари. Аз обаче не ги искам. Спокойствието ми е по - важно от разправиите с политизирани нещастни старчета в бели престилки, наричащи се "лекари".

преди 2 минути, Айнщайн написа:

ти телк имаш,ама процента ти е минимален

И го смяташ за справедлив? Спрямо заболяването ми? Значи имаш много грешна представа за хората с невромускулни заболявания.

Да ми беше бивша съученичка, щях да те поканя у нас на гости, щях да те посрещна долу, че да ме видиш как качвам стълби и как ходя, барем мирясаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Истинския и толкова, горе - долу и казах, че вече не ме вълнува. Ама нашите са се запънали като магарета на мост за тия пари. Аз обаче не ги искам. Спокойствието ми е по - важно от разправиите с политизирани нещастни старчета в бели престилки, наричащи се "лекари".

горе-долу ама не съвсем

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Добре стига плямпа за ТЕЛК ами кажи кога ще компилараш отговора че се моташ повече от компилатор на М$ :(

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

И го смяташ за справедлив?

не го смятам,но мисля,че тези пари могат да отидат при хора със сериозни увреждания,а не при такива които могат да си ги изработят и сами,но ги мързи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Айнщайн написа:

горе-долу ама не съвсем

Казах ти, че точните проценти не ме вълнуват и не го искам тоя ТЕЛК! Гневът ми е заради гаврата спрямо мен и сълзите на майка ми! Защото аз бях там и я видях как обясняваше, че не мога да качвам стълби вече, уморявам се, имам нужда от помощ и как плачеше! И не беше театър нейното, а безсилие, плачеше от безсилие, заради несправедливостта спрямо мен!

Лично трябва да го изпиташ, за да го разбереш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Казах ти, че точните проценти не ме вълнуват

не,че не те вълнуват,а не ги знаеш,но аз ги знам-под 20 си

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, petie1 написа:

Е аз знам всичко за пожизнените телкове...

и кога се дава пожизнен телк?
всеки път като ида на телк по някаква причина се явявам заедно с един човек на който стъпалото е отрязано наполовината от изпуснат тежък детайл
не ми е ясно за какво го викат, ще му порасне нов крак?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Айнщайн написа:

не го смятам,но мисля,че тези пари могат да отидат при хора със сериозни увреждания,а не при такива които могат да си ги изработят и сами,но ги мързи

Ти сериозно, ли бе?

Колко пъти назад ти обясних защо не работя?

Физическият труд ми е забранен. Даже Даниела щеше да се съгласи с мен, виждала ме е лятото по тениска и къси панталони какъв съм скелет. Физически не мога да работя, имам пълна забрана, и то от ТЕЛК  и съм цитирала защо. Тежки работи ми е забранено да мъкна, защото съм с малки килограми, имам сколиоза, а и болеста ми не го позволява. На високо имам забрана да работя, защото нямам стабилно равновесие. Освен това съм с увреден слух, което пречи на комуникацията, не съм и сръчна, не мога да шия и да работя с инструменти, а заради  факта, че редовно боледувам от бронхит, ми е забранено да работя във влажни, задушни или прашни помещения, както и на студено. Мога само интелектуален труд да полагам.

Да, само дето нямам висше образование, а днес за всичко искат висше. В магазин няма как да работя, не мога да смятам. В администрацията - абсурд, нещо ще объркам. освен това не владея езици. За журналистика - нямам нужното образование.

Схвана ли сега картинката?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Физическият труд ми е забранен.

като гледам и интелектуалния също

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дpъндю написа:

всеки път като ида на телк по някаква причина се явявам заедно с един човек на който стъпалото е отрязано наполовината от изпуснат тежък детайл

Недей, не обяснявай, че ще се ядосаш, тия не разбират. За тях това не е гавра. Те не разбират как не може да се работи без цяло стъпало. За тях, щом можеш да ходиш и дишаш, значи си здрав. Зарежи ги, това са хора с нацистки възгледи. Не им пука за такива като нас. За тях ние сме тежест. Виж как не ни разбират и не ни влизат в положение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато болеста ти е нелечима и видима и без прегледи,, а човека със стъпалото може да се подобри та затова и го викат

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те не разбират как не може да се работи без цяло стъпало

то и ти не знаеш,цял живот седиш и чакаш на готово

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей, не обяснявай, че ще се ядосаш, тия не разбират. За тях това не е гавра. Те не разбират как не може да се работи без цяло стъпало. За тях, щом можеш да ходиш и дишаш, значи си здрав. Зарежи ги, това са хора с нацистки възгледи. Не им пука за такива като нас. За тях ние сме тежест. Виж как не ни разбират и не ни влизат в положение.

И грам истина няма в това дето си го писала

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

и аз това казвам,пак го играе жертва

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, petie1 написа:

а човека със стъпалото може да се подобри та затова и го викат

той изобщо не стъпва с него
ходи с патерици
а когато казаха на човека с четирите пластики че е 40%, аз умрях от притеснение тъй като съм с две

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Когато болеста ти е нелечима и видима и без прегледи,, а човека със стъпалото може да се подобри та затова и го викат

Ти добре ли си бе? Как точно човек със половин стъпало може да се подобри? Регенерация не съществува. А протезите - не всички са готови да си сложат протези и да се чувстват странни, да се чувстват половин хора. Да не говорим и колко са скъпи.

Въобще мислите ли малко, като ги приказвате тия неща?

Защото аз съм гледала филми за  инвалидизирани хора с липсващи части от тялото и такива с протези.

Нещата не са такива, каквито ви ги описват по новините. Имате наистина изкривена представа за работоспособността на тези хора.

преди 4 минути, Айнщайн написа:

то и ти не знаеш,цял живот седиш и чакаш на готово

Ти щото знаеш какво представлява вродената миопатия.

преди 4 минути, petie1 написа:

Вярвай си. Моля те, имам достатъчно опит от общуването със здрави хора. Спри с лицемерието ти, че ми се повдига.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

той изобщо не стъпва с него
ходи с патерици
а когато казаха на човека с четирите пластики че е 40, аз умрях от притеснение тъй като съм с две

Ами може да му се направи операция на стъпалото и да се изгради наново та затова и го викат ама виж сега за пластините не знам

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

40 кила си щот се опитваш да се храниш,ама от другата страна и пак бъркаш дупките и храната!

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Айнщайн написа:

и аз това казвам,пак го играе жертва

Къде видя жертва? Само посочвам очевАдната несправедливост спрямо мен от страна на ТЕЛК. А ти не си медицински специалист, че да казваш кой за какво е годен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата не са такива, каквито ви ги описват по новините. Имате наистина изкривена представа за работоспособността на тези хора.

просто не ги интересува какво работят хората
един програмист, може да работи без крака, ама един кравар без крака е за никъде

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

очевАдната

я не ми кради цитатите,нали си интелектуалка.Измисли си свои

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване