Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 7 часа, petie1 написа:

Ма малко поостаря вече

Е,колко пък да е остарял?Няма 60.Тази седмица,е посветена на него.Ще започнем с "Боен клуб".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Диод, да не забравя! Като си се пристрастил към тоа ТВ канал, дано успееш да видиш едно жълто Рено А110 от 1975 някъде. Виж и кои две коли са след него, че много кратко дават табличката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, TheDirtyCleaner написа:

Е,колко пък да е остарял?Няма 60.Тази седмица,е посветена на него.Ще започнем с "Боен клуб".

Е добре

преди 20 часа, JKirilov написа:

Че обяснявай де - Истински Ибач ли е? :)

Нее, за мен ИИ е изкуствен интелект според него е ирационален интелект което пак може да се приеме за изкуствен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.01.2022 г. в 16:56, petie1 написа:

Не разбирам тази мания по тъмните теми честно казано....

Що не туриш един блокер на реклами? Аз хич не харесвам да ми се търкалят разни коли или да ми се хили Бабикян :tease2:

Тъмните теми са задължителни, и аз не ги харесвам, но успокояват очите и не напрягат зенниците. Имам стигматизам със 0.25 диоптър на дясното око, и имах очила за компютъра които предпазваха, разсейваха вредните лъчения. За тях изсипах един джоп със пари, но когато изгоних жената, тя от злоба ги строши. Смачка ги, от тогава ползвам само тъмни теми, не искам да нося очила, и миналата година есента ходих на очен за подновяване на шофьорската книжка. Със лявото око чета най-долния ред, първия, без проблем, но със дясното око половината ми се размазват. И аз си платих на д-р Михайлова да ми прегледа дясното око, пак машината показа 0.25 стегматизам.

Аз съм ловджия и се целя със това око, не искам да го правя с очила!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ДзВяРа! написа:

Тъмните теми са задължителни, и аз не ги харесвам, но успокояват очите и не напрягат зенниците. Имам стигматизам със 0.25 диоптър на дясното око, и имах очила за компютъра които предпазваха, разсейваха вредните лъчения. За тях изсипах един джоп със пари, но когато изгоних жената, тя от злоба ги строши. Смачка ги, от тогава ползвам само тъмни теми, не искам да нося очила, и миналата година есента ходих на очен за подновяване на шофьорската книжка. Със лявото око чета най-долния ред, първия, без проблем, но със дясното око половината ми се размазват. И аз си платих на д-р Михайлова да ми прегледа дясното око, пак машината показа 0.25 стегматизам.

Аз съм ловджия и се целя със това око, не искам да го правя с очила!:)

Аа добре разбрах те

на 16.01.2022 г. в 18:34, Bubbles написа:

Ще се повторя ама за мен този е натирен от някоя мадама и ся си го изкарва на цялото женско съсловие.
Другия вариант е толко да е загорял и толко да не му върви с жените че да е направил като кума Лиса га не могла да стигне гроздето. Ако е това, му препоръчвам да 'фаща първия рейс за Берковица, там нашата госпо'ица със синята кръв ще го нареди...
...само да внимава че ако не се представи добре, хем ще го похвали тука пред всички, хем ще го изправи до стената.:hush:

Ма ти го наказваш с берковската благородничка :lol6:

Такова наказание не бих наложил и на врага си :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, petie1 написа:

Аа добре разбрах те

Дори във момента чета и пиша по темата със овлажняващи капки за очи. Преди имаше тъмни скинове на форума, НО сега ги НЯМА?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ДзВяРа! написа:

Преди имаше тъмни скинове на форума, НО сега ги НЯМА?

Не виждам да има някакви скинове, освен да пишеш в темата за форума или да пишеш на бай Калин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, ДзВяРа! написа:

Дори във момента чета и пиша по темата със овлажняващи капки за очи. Преди имаше тъмни скинове на форума, НО сега ги НЯМА?

Що не си намалиш яркостта на екрана и контраста. Примерно на 40 процента. 

Вместо да очерням всичко, просто си намалявам контрастта и яркостта.

преди 30 минути, ДзВяРа! написа:

https://www.opera.com/de/gx

Това прави всичко тъмно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Гепи"-голям! Иначе,очаквам нейно величество,да избухне.С нещо от рода на-Не мога да отида до Монтана,да си купя нутри булет,да си правя месото на каша.Е@а ти и нацистите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, TheDirtyCleaner написа:

"Гепи"-голям! Иначе,очаквам нейно величество,да избухне.С нещо от рода на-Не мога да отида до Монтана,да си купя нутри булет,да си правя месото на каша.Е@а ти и нацистите!

Ми, хората са измислили миксер за такива случаи.

Слагаш пържолата тук и готово.

Става на пюре.

vitamix-pro-750-perlgrau.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, АСПЕКТ написа:

Що не си намалиш яркостта на екрана и контраста. Примерно на 40 процента. 

Вместо да очерням всичко, просто си намалявам контрастта и яркостта.

https://www.opera.com/de/gx

Това прави всичко тъмно.

Тя Операта си има настройка да ти прави всичко тъмно, показвам снимка която сега направих.

https://prikachi.net/image/snimka-ot-2022-01-18-22-24-53.58nrr

Но на мен ми харесва да работя със Мозилата, по-бърза е, няма реклами и съм свикнал с нея. Ако Калин пак направи и по-тъмни скинове, ще е достатъчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

Тя Операта си има настройка да ти прави всичко тъмно, показвам снимка която сега направих.

https://prikachi.net/image/snimka-ot-2022-01-18-22-24-53.58nrr

Но на мен ми харесва да работя със Мозилата, по-бърза е, няма реклами и съм свикнал с нея. Ако Калин пак направи и по-тъмни скинове, ще е достатъчно.

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/darkreader/

g.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Анчето или Полина от Берковица.

https://www.berliner-zeitung.de/news/juedischer-notar-soll-versteck-von-anne-frank-an-nazis-verraten-haben-li.206487

Евреин е предал Анна Франк. Той се казва 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Arnold_van_den_Bergh_(notary)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, АСПЕКТ написа:

За Анчето или Полина от Берковица.

https://www.berliner-zeitung.de/news/juedischer-notar-soll-versteck-von-anne-frank-an-nazis-verraten-haben-li.206487

Евреин е предал Анна Франк. Той се казва 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Arnold_van_den_Bergh_(notary)

Цитат
Ане Франк е убита в Берген-Белзен през март 1945 г. Екип от изследователи продължава да разследва съдбата им и сега представя нови резултати.

Тя за това ли мрази нацистите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, ДзВяРа! написа:

Тя за това ли мрази нацистите?

Нали уж е преродената еврейка Ане Франк? А за дневницитте на Ане Франк се смята че са фалшиви но тя не вярва а уж вярвала в науката :)

преди 2 часа, TheDirtyCleaner написа:

Аа сега се разсърди че никой не й се върза на акъла за Джокович и май скоро няма да избухне с нова дрън дрън тема

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

Нали уж е преродената еврейка Ане Франк? А за дневницитте на Ане Франк се смята че са фалшиви но тя не вярва а уж вярвала в науката :)

И тя не знае какво иска, но знае по кой да бълва змии и огън!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иначе аз си оправях кюти бубите (моите де не на Нейт, те неговите нямат оправия) :)

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

И тя не знае какво иска, но знае по кой да бълва змии и огън!

Точно, виждам че Аспект ти реши проблема с тъмната тема :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, TheDirtyCleaner написа:

Ане,трябва да си оправи ник-а,на "А,Не".

По точно Поля Нацито

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любителите на фашизма никога не спят.................

Според тоя журналист, Борис ІІІ изобщо, ама изобщо не бил антисемит................Нищо, че е подписал позорния "Закон за защита на нацията".

И на всичкото отгоре според него "Бранник" и "Орле" били невинни организации............ Да бе, да................ От видяното в интернет видях колко са невинни............ Промивали са мозъците на децата с глупости.

Тоя има наглостта да твърди, че идеите за организациите "Чавдарче" и "Пионер" са краднати от нацистките. Не, не са. в тези организаци не са учели децата на расова омраза и войнолюбие.:angry22:

https://trud.bg/що-е-фашизъм-и-има-ли-почва-у-нас/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Anneliese написа:

Тоя има наглостта да твърди, че идеите за организациите "Чавдарче" и "Пионер" са краднати от нацистките.

горе долу е така

а ти кога ще го махнеш от аватара тоя рапон 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Debian-добре се държи.Малко бавничък.Не съм го тествал сериозно-май малко,му куца сигурността?Иначе,големи издевателства правих-няма чупене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...