Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 3 минути, JKirilov написа:

Вместо да приказваш глупости, учи румънски, ще ти трябва. Те ще ни защитават! ;)

От кого??? От теб ли?:giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 3 минути, JKirilov написа:

За това има тема бастун, ама требе и да се чете!

Какво е "требе" бастун?

Много е зле когато ти липсват първите седем години!

Винкел, Бастун, и тем подобни доказват колко си неграмотен!:cool:

Приеми го като кмплимент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, _Aumi_ написа:

Всички иновации струват пари и също са зависими от енергоразпределителните дружества, на които пак се плаща и не може да се произвежда самостоятелно ток, без да се минава през тях.

Дано ти дадеш личен пример, за да подпомогнеш по някакъв начин духовниците в тези трудни и тежки времена, с непосилните сметки за електричество. Не знам защо манастирите имат толкова големи сметки и какво толкова отопляват, но изглежда сега наистина ще започнат да живеят по-икономично, а не толкова разточително както досега.

:) 

Първо: Наздраве! :beer:

:)

Определено поста ти показва определени незнания. 

Иновативните материали не са чак толкова скъпи вече. Всеки собственик в своя си собственост може да монтира определени съоръжения за които не се изискват строителни книжа и да си себе-задоволява с ел.енергия. Слънцето, Водата и Вятъра не са собственост на никой!!! 

Друг е въпроса по отношение за присъединяването на дадена ел. инсталация към някакво дружество което "разпределя" ел. енергия от крупните производители на електричество. 

Няма да визирам ЗУТ и т.н. и прочие от нашето законодателство което е свързано с безопасното ползване на електричество над определено напрежение. 

По отношение на отоплението пък всеки който е бил в метох и е проявил любопитство, то знае как и в кои помещения се осигурява то. 

Така стоят какиното нещата ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, цър-вул написа:

Ти диспечер ли го играеш, ТРЗ ли?

По прилича на някой "гратис-инджия" ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хех тая вечер няма лекции по компютърни науки от Поля Нацито

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, petie1 написа:

Хех тая вечер няма лекции по компютърни науки от Поля Нацито

Сега изчислява нападателната мощ,на една Украинска ракета.Утре-експлейн,с табличка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, TheDirtyCleaner написа:

Сега изчислява нападателната мощ,на една Украинска ракета.Утре-експлейн,с табличка.

А вчера така беше запалила с лекциите по компютърни науки че аз дет съм от фатални мозъчни изкривявания се стреснах че не знам що е то компютър

:lol6::lol6::lol6::lol6::lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, petie1 написа:

А вчера така беше запалила с лекциите по компютърни науки че аз дет съм от фатални мозъчни изкривявания се стреснах че не знам що е то компютър

:lol6::lol6::lol6::lol6::lol6:

Само като видях,какви са тиради и ги пропуснах.Изрязах си ноктите и трябваше да се чеша,с вилица.

Jaw-Dropping View of The Milky Way Reveals Mysterious Structures Dangling in Space (msn.com)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, TheDirtyCleaner написа:

Само като видях,какви са тиради и ги пропуснах.Изрязах си ноктите и трябваше да се чеша,с вилица.

Jaw-Dropping View of The Milky Way Reveals Mysterious Structures Dangling in Space (msn.com)

Хех снимали Нибиру :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, petie1 написа:

Е,мисля че 2018г. я засякоха.Някъде към 2060 ще се приближи,максимално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, TheDirtyCleaner написа:

Някъде към 2060 ще се приближи,максимално

И веднага ще се прекачим! Там няма Украйна, няма форуми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, petie1 написа:

Зариби ме и се разрових-нищо,точно и ясно.Предният ми пост,съм го запомнил като инфо,минало ми пред очите.Но,май е фейк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, JKirilov написа:

И веднага ще се прекачим! Там няма Украйна, няма форуми...

И ко ще правим тогава? Ще учим новия български и новата физика от БрИНСПФ ли?
:lol6::lol6::lol6::lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи гледах,два епизода,на How the universe works.Само като видя,колко сме нищожни...И как някой,се опитват да завладеят Земята...А границата-е само небето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, andiay написа:

Още по-зле, точно с харпуни са най-големите шарани.

Но както казах, успех с риболова.

В крайна сметка все някой ще хване нещо, дали този с харпуна или акулата него, все тая за зяпачите.

Важното е да се гледа шоу.

:) Видях как се хвана ... :) Това ми е достатъчно, а как ще се освободиш и в кой гьол ще попаднеш зависи от мен ... тука е за теб ... :) 

Тука има берковска превъзходна ... :) 

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Имам едва 2 отделение. Учителят много биеше и спрях да ходя на даскало.

Малко те е бил! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От теб зависи само и единствено твоето житие и битие.

На мен то ми е безинтересно и не ме касае.

Но щом смяташ, че можеш да влияеш на моето, то кой съм аз, че да те лишавам от илюзиите ти.

Не ми пречиш.

Другата говорилня, повече ме кефи, тази не представлява никакъв интерес за мен.

Ако ми отговаряш, прави го оттатък, тук можеш да си говориш и сам, но да смяташ че говориш с мен.

Радвам се, че съм повдигнал самочувствието ти, но чак толкова голям самарянин не съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, andiay написа:

От теб зависи само и единствено твоето житие и битие.

Да, за другото трябва да покажеш таланта си, но предпочитам да е "О" = понеже съм "1" ... :) иначе .. сме трима, а ти все ще си пренебрегван .. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, TheDirtyCleaner написа:

Снощи гледах,два епизода,на How the universe works.Само като видя,колко сме нищожни...И как някой,се опитват да завладеят Земята...А границата-е само небето.

И нищо още не знаем за Вселената па камо ли за живота

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, petie1 написа:

И нищо още не знаем за Вселената па камо ли за живота

Нещо гръмнало и оставило петно,сто и петдесет хиляди,светлинни години!?!?!?????Учените във всеки епизод казват-Това,не трябва да е там-но,е там.Това,не трябва да случва-но,се случва.Това,не трябва да съществува.но...А те са,истински учени.Не от БрИНСФК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, TheDirtyCleaner написа:

Нещо гръмнало и оставило петно,сто и петдесет хиляди,светлинни години!?!?!?????Учените във всеки епизод казват-Това,не трябва да е там-но,е там.Това,не трябва да случва-но,се случва.Това,не трябва да съществува.но...А те са,истински учени.Не от БрИНСФК.

Ами казах ти нищо не знаем все още за Вселената, а учената от БрИНСПФ нещо се опитва да ме обижда ама не й се получава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, petie1 написа:

а учената от БрИНСПФ нещо се опитва да ме обижда ама не й се получава

Ама тя,на приятелки обижда.Ха!Ходим,от време на време в Гърция,на почивка.Хазяйката може да се определи само,с чисто луда.Остави ме,да гризна сурова маслина.Малиииииии,няма такъв горчелък.Та като прочета Анне и я асоциирам,с маслината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, TheDirtyCleaner написа:

Ама тя,на приятелки обижда.Ха!Ходим,от време на време в Гърция,на почивка.Хазяйката може да се определи само,с чисто луда.Остави ме,да гризна сурова маслина.Малиииииии,няма такъв горчелък.Та като прочета Анне и я асоциирам,с маслината.

Абе нали ти казах пробва се ама не й се получава номера хехе, кой ли ще е вземе пък такава маслина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...