Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Anneliese написа:

Някакви доказателства за пиянството му имате ли или просто така си бръщолевите?

Доказателства?
А някакви доказателства за твърдениеята на въпросния гос'ин за чувалите и т.н.?

преди 5 минути, ivottoshev написа:

Я кажи за кои са тези неща за които е разследван, че ми стана интересно.

Чети, споменаха по БНТ още при назначаването му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 6,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 11 минути, Bubbles написа:

Доказателства?

ГЕРБ колко ти платиха?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Bubbles написа:

Искаш да се ровя в сайта на БНТ и да търся инфо от преди толкова време, вместо направо да споделиш информацията с мен? Аз те мислех за приятел, а ти такава дребна услуга не щеш да ми направиш :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Anneliese написа:

ГЕРБ колко ти платиха?

Ти защо мислиш бяха чувалите от Хемус? Пратиха ги на мен заедно с половината от състоянието на Черепа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Anneliese написа:

Някакви доказателства за пиянството му имате ли или просто така си бръщолевите?

той и Рашков няма доказателства за бръщолевенията си, но шараните кълват и се лайкват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ivottoshev написа:

Искаш да се ровя в сайта на БНТ и да търся инфо от преди толкова време, вместо направо да споделиш информацията с мен? Аз те мислех за приятел, а ти такава дребна услуга не щеш да ми направиш :(

Извинявай, Бойко не плаща за споделяне на линкове, по тая част са от другия лагер, Радев плаща по 5 кинта за линк.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Anneliese написа:

ГЕРБ колко ти платиха?

БСП колко ти платиха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле в тая тема разнясяте чували с пари, получавате по 5 лв на линкове.Няма кой да ви стига...Излизам от тук бързо да не ви преча...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bubbles написа:

Извинявай, Бойко не плаща за споделяне на линкове, по тая част са от другия лагер, Радев плаща по 5 кинта за линк.

Ясно. От нямане какво да правиш, почна да си измисляш разни небивалици за да гледаш после сеира. Тая скука един ден ще те убие. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Ясно. От нямане какво да правиш, почна да си измисляш разни небивалици за да гледаш после сеира. Тая скука един ден ще те убие. 

Небивалиците ги измисляте вие, аз само се смея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Bubbles написа:

Небивалиците ги измисляте вие, аз само се смея.

Да бре, ние :D Сигурно аз си изсмуках от пръстите твърдения за разследвания срещу Рашков, които после не можах да подкрепя с факти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Bubbles написа:

Доказателства?

Питай гдбоб за доказателства хванаха на вожда ви далаверите в които и ти сигурно имаш някой процент печалба от милионите за магистралите .То и аз преди писах за доказателства за кражбите дето тук се писаха в не малко теми преди Рашков да ги изрови ама то наистина си е имало кражби и то какви .Реви реви още схеми ше излязат дано този път да нвма правителство за да може Рашков да ви изкара керливите ризи ГРОБ .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adersa написа:

Питай гдбоб за доказателства хванаха на вожда ви далаверите в които и ти сигурно имаш някой процент печалба от милионите за магистралите .То и аз преди писах за доказателства за кражбите дето тук се писаха в не малко теми преди Рашков да ги изрови ама то наистина си е имало кражби и то какви .Реви реви още схеми ше излязат дано този път да нвма правителство за да може Рашков да ви изкара керливите ризи ГРОБ .

Аз вожд нямам, а за този съм гласувал единствено когато беше кандидат за кмет на София, както казах, ако е има доказателства и всичко което се говори е вярно да си носи последствията, ОБАЧЕ имайки предвид че тия неща се сетиха да ги вадят точно сега, съгласи се не е много ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Да бре, ние :D Сигурно аз си изсмуках от пръстите твърдения за разследвания срещу Рашков, които после не можах да подкрепя с факти.

Виж грамотен си, потърси, казах ти къде, порови се, достатъчно зает съм за да нямам време да си измислям глупости за този и онзи.
Сега успях само това да намеря : https://www.24chasa.bg/mnenia/article/9837589

За другото ще трябва да търсиш "Още от деня", по спомен там се говореше за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bubbles написа:

Виж грамотен си, потърси, казах ти къде, порови се, достатъчно зает съм за да нямам време да си измислям глупости за този и онзи.
Сега успях само това да намеря : https://www.24chasa.bg/mnenia/article/9837589

За другото ще трябва да търсиш "Още от деня", по спомен там се говореше за това.

А-а-а-а, то ставало дума за вадене на кирливи ризи. Аз като прочетох това:

преди 2 часа, Bubbles написа:

да не говорим че срешу него има разследвания и то точно за неща срешу които уж ПРОМЯНАТА щяла да се бори.

и си помислих че имало някакви официални разследвания от официалните власти, които съм пропуснал, пък то къде се оказа ключа от палатката. 

Ми че то не само у нас, а и по света сигурно няма политик срещу който да няма такива "разследвания" бре :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, ivottoshev написа:

А-а-а-а, то ставало дума за вадене на кирливи ризи. Аз като прочетох това:

Ми аз от след обед какво обяснявам?
Едните това, другите онова, избори са, тоя филм е всеки път, ама тука някои подскачат като ужилени бързат да пускат линкове и да се пенят че видиш ли какво било...
А дали е, някой запита ли се? Или по презумция щом е Бойко виновен е, щом е Руменчо Светия е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Bubbles написа:

Аз вожд нямам, а за този съм гласувал единствено когато беше кандидат за кмет на София, както казах, ако е има доказателства и всичко което се говори е вярно да си носи последствията, ОБАЧЕ имайки предвид че тия неща се сетиха да ги вадят точно сега, съгласи се не е много ок.

Золумите са му толкова много че изкачат постоянно като зайци.

Тъпото е че само ги вадят, а никой няма да накажат.

Този филм си го гледаме дълги години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Лудият Учен написа:

https://m.fakti.bg/bulgaria/626858-rashkov-600-metra-ot-gotovata-magistrala-hemus-krai-targovishte-se-srutiha

600 метра от магистрала Хемус,построени от ГЕРБ са се срутили...Да видим троловете на мутрата Борисов ,какво ще излъжат ?! Некадърност и наглост в едно-гарантирано от ГЕРБ...

То е яасно че Чашков лъже.  Като разпран. :)

https://breaking.bg/novini/rashkov-pak-se-izpusnal-nepodgotven-za-hemus-kakvi-svlachishta-kakvi-chudesii-kakvi-incidenti-pitat-stroiteli/

преди 16 часа, Bubbles написа:

и всеки пост им е приидружен с линк от жабата или друг подобен кенеф.

Е то отдавна е ясно че работят в синхрон с фигуранта на мутрите от президентството.

Когато има атака от  президентското комуне Чашков, веднага фрогюз на Черепа се включва с няколко поне статии.

Мойра е прекрасен пример как е насвяткала по назад няколко такива от фрог.

Какво по ясно доказателство за синхрон в пи-ар кампанията на Фигуранта и медиите на мутрите ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@miro20, постовете ти са толкова неграмотно написани, че се губи смисъла на това, което си искал да изразиш! Постарай се повече. Има и технически средства за целта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Bubbles написа:

ако е има доказателства и всичко което се говори е вярно да си носи последствията, ОБАЧЕ имайки предвид че тия неща се сетиха да ги вадят точно сега, съгласи се не е много ок.

Кога ако не сега ? Комунето Чашков е прекрасен пример как се използва властта и цялото силово министерство в полза на един кандидат и за репресии срещу други.

И то дори без зачитане на съд и прокуратура ! Което вече граничи със злоупотреба с власт.

То и на децата е видно че Чашков е острието в цялата пи-ар кампания на Фигуранта.

Което обаче за министър си е живо престъпление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Bubbles написа:

ако е има доказателства и всичко което се говори е вярно да си носи последствията,

Ако погледнеш предната тема за кабинета на борисов 3 ако не те мързи разровисе по назад в темата как един двама постоянно писаха какъв крадец бил и аз ги цитирах защитавайки тиквата да предоставят доказателства за кражбите и те така и не дадоха , е вече се убедих от тази седмица , че са били прави излезе на бял свят истината за ГРОБ .И на Манолова не вярвах , и на Нинова не вярвах като ги хулеше в събранието като им викаха крадци но вече се убедих ти представи , ако такава схема стане в Лондон , Испания , Италия представи само какво ще им се случи не случайно преди 1 месец канцлерът на  една държава в ЕС подаде  оставка в обвинение за  корупция май КУРц беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, adersa написа:

Ако погледнеш предната тема за кабинета на борисов 3 ако не те мързи разровисе по назад в темата как един двама постоянно писаха какъв крадец бил и аз ги цитирах защитавайки тиквата да предоставят доказателства за кражбите и те така и не дадоха , е вече се убедих от тази седмица , че са били прави излезе на бял свят истината за ГРОБ .И на Манолова не вярвах , и на Нинова не вярвах като ги хулеше в събранието като им викаха крадци но вече се убедих ти представи , ако такава схема стане в Лондон , Испания , Италия представи само какво ще им се случи не случайно преди 1 месец канцлерът на  една държава в ЕС подаде  оставка в обвинение за  корупция май КУРц беше.

Още ли вЕрваш на фейкометите  ?

Всички опровергават Бойко Рашков от последните му предизборни изяви. Освен строителните компании, опровергават го и институциите – и БНБ, и АПИ.

Цитат

Вижте:

БНБ: Председателят на ПП ГЕРБ Бойко Борисов не е собственик и не участва в органи на управление на търговски банки в България;

Водно строителство“ АД: от всички изнесени данни верен единствено е фактът, че фирмата има законно сключен договор с държавното дружество „Автомагистрали“ ЕАД за доставка на материали/наем на механизация за участък от „Хемус“;

Автомагистрали – Черно море“: Няма пропадане на „Хемус“. Правят се допълнителни отводнителни мероприятия.

АПИ за сайта „Медиапул“: Няма срутване на магистралата. На изграждащия се участък между Буховци и Белокопитово са установени деформации в насипното тяло в района на 318-и км, след мостовото съоръжение край село Черенча;

Шефът на областното пътно управление в Търговище пред БТА: Работи се по отстраняване на дефект на строежа на „Хемус“ край шуменското село Черенча;

Още нещо – от документ на МВР става ясно, че проблемът не е в участък от 600 метра , както твърди Рашков, а от ..60 метра – десет пъти по-малък. И „свежата“ новина на служебния вътрешен министър не е толкова свежа – ремонтните дейности се осъществяват от около месец, не от вчера.

И още нещо – участъкът край Шумен не се строи с инхаус възлагане от „Автомагистрали“ ЕАД, а след проведена обществена поръчка. Изпълнител е консорциум от няколко частни компании, сред които и „Автомагистрали – Черно море“ АД, съвсем различно дружество.

Видно от всичко дотук, фактологията доста му куца на Рашков.

И да не забравим – какво е опит за нов Костинброд без активното участие на Мая Манолова?! Именно в нейния профил е „бомбастичната“ новина, че 600 метра от „Хемус“ са пропаднали. Там е и справката на МВР-Търговище, която всъщност я опровергава. Та Рашков, вместо да слуша Манолова, по-добре да чете справките на подопечните му структури!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Кога ако не сега ? Комунето Чашков е прекрасен пример как се използва властта и цялото силово министерство в полза на един кандидат и за репресии срещу други.

И то дори без зачитане на съд и прокуратура ! Което вече граничи със злоупотреба с власт.

То и на децата е видно че Чашков е острието в цялата пи-ар кампания на Фигуранта.

Което обаче за министър си е живо престъпление.

------------------

Кви репресии те гонят, бе?!

Заради акциите на Бойко Рашков, вождът ви не може да си купи цигански гласове, и сега го е страх, че ще загуби изборите, затова ли гербавите тролове квичите и циврите постоянно??

https://www.vbox7.com/play:02232c41b7

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре а рашков вместо да говори за банки на борисов защо не го вкара доживот в затвора за зелената сделка, която подписа декември 2019 и ни обрече на брутални цени на ток, парно и всичко което си ни беше на "нормални цени" преди той да подпише договора, че трябва да си плащаме 4-5 пъти повече за това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...