Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 3 часа, N1K17Y написа:

Тоя май е единствения читав министър в това жалко подобие на държава от десетилетия.  

преди 9 минути, miro20 написа:

Не, не съм го разбрал 

Еми, отивай да преговаряш с учиндолския тогава, може и той да не го е разбрал и да се осъществи коалицията.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 36 минути, miro20 написа:

Сега се гърчиш как да ми изкривиш думите "екзитпул ако не се лъжа" че означавало незнание  :)  

На български...

на 11.07.2021 г. в 14:15, miro20 написа:

Между другото тези резултати са от екзитпул ако не се лъжа ?

... означава че не си сигурен дали това е екзитпул. Иначе там нямаше да има "ако не се лъжа" и въпросителен. 

Чудно ми е на твоя език какво означава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно и ти не си съвсем наясно и с терминологията, и с английския - exit poll е терминът.
Анкета на вече гласували.

Където се разчита на откровеността на анкетираните.
Същата няма правна стойност.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, N1K17Y написа:

В ПИК ли го прочете ?

Не знам какво е пик, но ако дадеш ясна снимка на "дипломата", ще покажа веднага грешките в английския!

Отделно всичките му изказвания са лъжи и манипулации. Простите хора се вързват...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, jhoro написа:

Където се разчита на откровеността на анкетираните.
Същата няма правна стойност.

Кой пък ти говори на теб, псевдо адвоката, за правна стойност. Става дума за значение и синтаксис на  "слушана терминология". И беше насочено към "ерудирания политолог" на форума.
Що не ходиш да се правиш на юрист в lex.bg?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой пък ти говори на теб, псевдо адвоката, за правна стойност. Става дума за значение и синтаксис на  "слушана терминология". И беше насочено към "ерудирания политолог" на форума.
Що не ходиш да се правиш на юрист в lex.bg?
Пак ли не разбра?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

На български...

... означава че не си сигурен дали това е екзитпул. Иначе там нямаше да има "ако не се лъжа" и въпросителен. 

Чудно ми е на твоя език какво означава?

Дори вече не разбирам за какво се заяждаш .

Човече, гледай си ТЕЛКа и не се се чуди с какво да се заяждаш.

Жалък си бре :) 

" тези резултати са от екзитпул ако не се лъжа"  не означава че не знам какво е екзитпул, а обикновенно уточнение.

Докато ти си фантазираше че са измислени картинки , и явно не знаеше какво е  екзитпул.

:)

Колко още ще се излагаш ?  насран и унижен всеки път.

Заради жалките си спекулации и извъртания на думи колкото да се заяждаш с мен.

Ако ти кажа "добър ден" ти пак ще го извъртиш че ..  деня не е въобще добър, значи Миро лъже, значи Миро пак спекулира бла бла бла :) 

Тъпо е бре тошеффф... пий си лекарствата, гледай си сериалите и не си търси дъвка която не можеш да дъвчеш :)

преди 1 час, Michigan111 написа:

Еми, отивай да преговаряш с учиндолския тогава, може и той да не го е разбрал и да се осъществи коалицията.  

Не съм аз този който трябва да преговаря за каквото и било .

Но и не означава че нямам логика в казаното.

За вас, комунетата , хейтърите и бехаберните негласуващи , може и да е все едно, но за мен основния принцип е - кой как работи, кой е против комунета, кой пречи на такива, кой работи в най голяма степен за проевропейско развитие и спазва демократичните принципи и джентълменска политика

И си правя изводите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече официално. Победа! Много съм доволен, победихме. Честита победа на всички, които гласуваха за ИТН.

💪

https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/tsik-pri-100-obraboteni-protokoli-ima-takav-narod-pechelyat-izborite

"Има такъв народ" са победители на предсрочните парламентарани избори. Това сочат данни на ЦИК при обработени 100% от протоколите.

Партията на Слави Трифонов печели 24.08% от вота, а тази на Бойко Борисов - 23.51%. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Емил Костов написа:

Каква социална политика. Този образ просто ще ни дозатрие. Да, като шумен, водещ, музикант е ненадминат ( тук не можем да си кривим душата), но като политик просто е нула. Не си познава хората и екипите. Даже неговите хора ще го предадат. Започнаха да се изметват. Преди говореха едно, сега друго. Тези са по-страшни и от ББ, защото са гладни и не са се накрали. Тепърва усещат вкуса на меда. 

Право казваш аз си мисля че ще върнат ББ на бял кон с тия глупости дето ги творят сега вместо да го изчегъркат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, АСПЕКТ написа:

Цитат

Слави Трифонов:

Разбрах, че правителството, което “Има такъв народ” предложи било правителство на Доган. Не е на Доган, на Ердоган е. Не - на Байдън. Не - на Макрон. Не - на Миню Стайков. Не - на Ковачки. Не - на илюминатите. Всички анализатори пропускате много варианти. 
Още вчера заявих, че “Има такъв народ” не участва в никакви задкулисни договорки и не реди министри нито в нечий зайчарник, нито в нечий сарай. И нашето предложение за правителство не е нито на Борисов, нито на Доган. Напротив. Борисов и Доган са едно неприятно минало и “Има такъв народ” ще работи никога повече да не се повтаря наложеният от тях модел. Моделът, в който някой от двамата е инструментът, разпределящ порциите. Някои не са разбрали - “Има такъв народ” не предлага порции. Съжалявам, че трябва да ви разочаровам - няма порции. Има задачи, които чакат своето изпълнение. Някои от тях ги обявих вчера. 
Предложението на “Има такъв народ” гарантира, че сега никой няма да може да каже: “Властта е в моите ръце.” Всъщност, властта да е в ръцете на образовани, можещи и почтени хора, а контролът върху нея да е изцяло в ръцете на Парламента.
Това предложихме вчера. Някои хора обаче са разбрали точно обратното.

И много се забавлявам - представям си как отличничка от Колумбийския колеж, с магистратура от Мерилендския университет и с допълнителни квалификации от Оксфордския университет като Наталия Митева може да има нещо общо с необразован човек като Бойко Борисов. Както самият Борисов е признавал - той е прост и затова се разбира само с прости. Забавно е и как доктор по биологични науки от Кеймбридж като Велислава Петрова може да има нещо общо с хидролог като Доган. 
А по повод на Николай Василев и внушенията с НДСВ 2, ще кажа следното:
След като Христо Иванов е бил министър на Бойко Борисов, това означава ли, че "Да, България” са ГЕРБ 2? След като кандидат-премиерът на ГЕРБ Даниел Митов е бил заместник-председател на партия ДСБ, която сега е част от "Демократична България”, това означава ли, че ГЕРБ са “Демократична България” 2? А Мая Манолова, след като е била заместник-председател на Парламента от БСП - какво означава? “Изправи се, Мутри, вън” са БСП 2 ли?
Предложението за министър-председател на “Има такъв народ”, а и всички наши предложения, са базирани на експертни качества. Предлагаме хора, които могат да свършат работа. А в крайна сметка, не е ли това единствената цел пред едно правителство? Да свърши работа.

Хубаво, но как от толкова възможни експерти се спряхте на Н.Василев?

Дори най-малкото заради това, че предишни негови действия(продажбата на БТК) дори и да не са незаконни, то останаха големи съмнения в това до колко беше защитен националния интерес в тази сделка.

Не мога да приема това да е кандидата ви за мин.председател!

Трябваше да предложите ново лице, необременено със връзки с други партии и чисто досие.

Хубавото е, че предложеното правителство няма шанс да мине в Парламента, освен с гласовете на Герб и ДПС, но не вярвам да сте толкова глупави за да я приемете.

А ако сте, то бъдете сигурни, че хората ще излязат отново на протести и този път те ще са насочени против вас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, miro20 написа:

" тези резултати са от екзитпул ако не се лъжа"  не означава че не знам какво е екзитпул, а обикновенно уточнение.

Ха-ха-ха, колко небрежно не слагаш въпросителната в края на "тези резултати са от екзитпул ако не се лъжа", която именно прави израза не уточняващ, а въпросителен :lol6:

Написаното обаче си седи:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, M.Николов написа:

Дори най-малкото заради това, че предишни негови действия(продажбата на БТК) дори и да не са незаконни, то останаха големи съмнения в това до колко беше защитен националния интерес в тази сделка.

Не мога да приема това да е кандидата ви за мин.председател!

Трябваше да предложите ново лице, необременено със връзки с други партии и чисто досие.

Хубавото е, че предложеното правителство няма шанс да мине в Парламента, освен с гласовете на Герб и ДПС, но не вярвам да сте толкова глупави за да я приемете.

А ако сте, то бъдете сигурни, че хората ще излязат отново на протести и този път те ще са насочени против вас!

Какво стана със шахматистката от преди 2 месеца ? Какво се промени ? Май никой не пита.

Тошко Йорданов: Гешев може да остане до края на мандата си

Цитат

Добре е хората да са реалисти, че това Гешев да се отстрани, ще е дълга битка и дори да приемем варианта Гешев да си остане на поста до края на мандата, вече при следващия трябва да има други условия. Това е наистина дълъг процес, но трябва да се промени и да не остава така, както е в момента, обясни Йорданов. 

Айде, почна се. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, ivottoshev написа:
преди 1 час, miro20 написа:

Ха-ха-ха, колко небрежно не слагаш въпросителната в края на "тези резултати са от екзитпул ако не се лъжа", която именно прави израза не уточняващ, а въпросителен :lol6:

Написаното обаче си седи:

Отъня до въпросително значе да се заяждаш :) :)  

Гърчовеееее... затапен и насран за пореден път. :) 

Човече, ако се огледаш колко далеч по явни въпростителни , неточности, лъжи и спекулации се бълват от всеки един друг, ти ще подлудееш да се заяждаш бре :) 

Осъзнаваш ли как изглежда отстрани твоето заяждане за "въпросителната на казано за екзитпул "???

Всякакви фанатизирани фенове съм имал, всички са свършили като теб. Фиксирани в мизерабъла си , дреболиите и духовна изпразнена нищета.

Дето единствената им фобия е ..  "да влязат във форума да натролят Миро" :) 

Жалка картинка.

преди 12 минути, N1K17Y написа:
Цитат

Добре е хората да са реалисти, че това Гешев да се отстрани, ще е дълга битка и дори да приемем варианта Гешев да си остане на поста до края на мандата, вече при следващия трябва да има други условия. Това е наистина дълъг процес, но трябва да се промени и да не остава така, както е в момента, обясни Йорданов. 

Айде, почна се. 

Това съм го виждал вече . Ти учуден ли си ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Но и не означава че нямам логика в казаното.

За вас, комунетата , хейтърите и бехаберните негласуващи , може и да е все едно, но за мен основния принцип е - кой как работи, кой е против комунета, кой пречи на такива, кой работи в най голяма степен за проевропейско развитие и спазва демократичните принципи и джентълменска политика

И си правя изводите.

Абе ти може да си имаш логика,  ама тя си е твоята логика. Щом смяташ, че комунист-антикомунист спазва демократичните принципи чрез джентълменска политика,  то никой негласуващ няма се засегне, че го наричаш безхаберен,  включително и аз 😆

А иначе дотук с тези избори кажи речи всичко съм познал, което се случи, та калко да съм безхаберен. 

Ама прави си изводите.  

преди 40 минути, M.Николов написа:

Предлага кабинет, който да не получи подкрепа.  Един вид "квото могат направих, но не го подкрепиха" и Октомври пак на избори. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Michigan111 написа:

Предлага кабинет, който да не получи подкрепа.  Един вид "квото могат направих, но не го подкрепиха" и Октомври пак на избори.

И целта е?

Защото, ако ИТН си мислят, че без да са направили всичко възможно да направят кабинет с партиите на протеста в този Парламент ще получат повече гласове на едни нови избори, жестоко се лъжат.Ще получат много по-малко гласове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, M.Николов написа:

И целта е?

МаяМАта вече го каза извода.

Подмяна чрез превръщане служебния хунтаджийски кабинет в редовен .

Остава да засечем колко години ще управляват хора за които абсолютно никой не е гласувал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, miro20 написа:

Отъня до въпросително значе да се заяждаш :) :)  

Че аз още от началото ти посочих, че задаваш въпрос, демек не си сигурен кое какво е, но въпреки това го изкарваше като езитпол защото така ти изнасяше. Това, че ти се опитваше де шикалкавиш и да се правиш че не разбираш за к'во иде реч, не прави мен затапен и унижен, а прави теб жалък! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, M.Николов написа:

Ето първия кандидат

Бебе на 3 месеца - ohnamama.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, M.Николов написа:

И целта е?

Защото, ако ИТН си мислят, че без да са направили всичко възможно да направят кабинет с партиите на протеста в този Парламент ще получат повече гласове на едни нови избори, жестоко се лъжат.Ще получат много по-малко гласове.

Не могат да направят кабинет само с партиите от протеста.  Тяхната логика е да се отиде на нови избори на есен, когото се очаква стандартна активност около 50%.  Вероятно като кампания ще обявят доста по качествен кабинет, но ще го направят преди изборите. Именно тогава очаквам да включат някои министри от сегашното правителство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

Нека малко поотрасне.:)

Тогава вече няма да е ... „ново лице, необременено със връзки с други партии и чисто досие!“ Може би.

преди 1 минута, Michigan111 написа:

Не могат да направят кабинет само с партиите от протеста.  

Абе ... не можело!

Нов „кабинет“ може да се направи и само с „61-ва Стрямска механизирана бригада“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Michigan111 написа:

Не могат да направят кабинет само с партиите от протеста.  Тяхната логика е да се отиде на нови избори на есен, когото се очаква стандартна активност около 50%.  Вероятно като кампания ще обявят доста по качествен кабинет, но ще го направят преди изборите. Именно тогава очаквам да включат някои министри от сегашното правителство. 

Веднъж стомна за вода, два пъти стомна за вода....на третия път стомната се чупи.

Никой няма да ги чака повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, jhoro написа:

Тогава вече няма да е ... „ново лице, необременено със връзки с други партии и чисто досие!“ Може би.

Ами ти всичко прее*а. Що го показа толкоз рано? А можеше наистина това да е новото лице което да ни спаси 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ivottoshev написа:

Ами ти всичко прее*а. Що го показа толкоз рано? А можеше наистина това да е новото лице което да ни спаси 

Споко! Когато навърши нужната възраст - ще се е променило достатъчно.

По-сериозно казано: Ако децата управляваха - нещата щяха да са много по-лесни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Michigan111 написа:

Няма никаква логика. С кадри от НДСВ няма да спечелят никого, а само ще загубят. А какъв кабинет е по-малко вероятно да се подкрепи от ГЕРБ, БСП или ДПС, такъв с премиер като Василев или някой неизвестен като част от другите министри ? Ако търсят да ходят на нови избори, значи търсят и да губят подкрепа, вместо да увеличават. Къде е логиката ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване