Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

"Директори на болници в края на 2020 година са си начислявали допълнително материално стимулиране от 300-320 хиляди лева", съобщи министърът.

https://frognews.bg/novini/ministar-katsarov-ima-zdravna-oligarhiia-varha-zdravnata-sistema.html?fbclid=IwAR2XjgKWVOuKN0YxzUFi6dvRxgumo9r_xI89TWAmzi449OnAbQQfckX84Xg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

на 14.07.2021 г. в 20:09, ncl написа:

Борисов вече каза, че няма да подкрепи правителството на Трифонов.

и сменя вече предложения премиер

преди 47 минути, Мойра написа:

Анализатор: Слави има един изход - отказ от мандата, без да подкрепя ГЕРБ и ДПС

Покажи скритото съдържание
Зависимостта и подмяната вече е разкрита и е ясна! Трифонов има само един изход и той е смирение и отказ от мандата си с обещание, че няма да подкрепя ГЕРБ и ДПС.

Никакъв нов министър-председател и никакво пренареждане и поправка на проектокабинета му! Доверието да бъде водеща сила на промяната е компроментирано!

В тази ужасна криза предизвикана от Слави Трифонов по-добре този служебен кабинет да остане за една година с някои малки промени с подкрепата на ИТН, Демократична България, БСП и ИСМВ, а парламента да работи, за да се отмени и промени ужасяващото законодателно наследство на ГЕРБ-ДПС-“патриоти” и да се захване с нужните всякакви реформи!, пише анализаторът Стефан Гамизов във фейсбук.

...

ех мечти,. мечти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, mitosandov написа:

ИТН обмисляли компромисен вариант за премиер който да е приемлив за всички останали партии и водещото име било Бареков. Бях останал с впечатление че този от години си умъртви политическата кариера...

разбира се....баречката....

тоа чалгар....пардон....водещ на чалгарско предаване....май....

ми тя меркел не успя да вземе нито веднъж думата от него....

изказване след изказване....

излъгах ви....

нито веднъж тоа мишок не стана...

мълча кът пукал и мушната гайда едновреченно....

и аз мога така....

универсален пример за случаен човек в политиката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, N1K17Y написа:

Айде за секунда да мислим в посока, каво би загубил Баце, ако подкрепи Славчо и може да направи правителство ? 

Избирателите му преглъщат какви ли не скандали, едни чалгари ли няма да подкрепят. Със всеки следващи избори, подкрепата на герб само ще пада. Служебното правителство яко им бърка в г*за и печели огромна подкрепа за нула време. Ако ИТН управлява с подкрепа от Герб, герб не губи нищо, само ИТН губи. Тръгнал да се бори срещу герб, пък с тяхна подкрепа ще управлява. Ако Слави не играе с Герб, Баце лесно ще докара предсрочни избори. Ако Баце го подкрепи, пък Слави се отметне, "с подкрепа от тия, няма да правим нищо" става за посмешище, голямата работа излезе и нарежда как ще управлява, а след това се отметна. Пак губят. Аз не виждам как Баце може да загуби от това, а ИТН да спечели.

Струва ли ти се вероятно, сценаристите му да не са предвидили това ? Трябва да са брутално тъпи, а те не са. Има някакви договорки.

Не ми се струва вероятно,  но често сме ставали свидетели на перфектно свършена работа в сложната и част, и издънка там, където няма логика да има такава.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нашата държава е тантела....

нема ли правителство-ще спре...

това не е Белгия....богата,подредена държава.....да карат с години на самотек....на тях правителство им трябва само за представителни нужди...

дей Белгиецо да каже....

първо...то второ май и няма....спира администрацията....

тогава да си нямаш работа по инстанции....

и ако ги питаш-какво става?

най-много да ти отговорят:

- Ами и ние не знаем....Чакаме тошко африкански да ни уволни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Michigan111 написа:

Не ми се струва вероятно,  но често сме ставали свидетели на перфектно свършена работа в сложната и част, и издънка там, където няма логика да има такава.  

Затова често казвам - „Когато съм най-сигурен - най-много внимавам!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, mitosandov написа:

Имаме пресен пример с шоумените от последните години. Зеленски също е шоумен и с добри сценаристи. Какво прави в украйна откакто с шоу програмата си бе избран от народа? Шоу?!? 

Какво точно се опитваш да ми кажеш с този коментар? Говоря за процеса за вземането на властта,  изобщо не коментирам управленските способности на Трифонов,  при все че изобщо нямаме информация в крайна сметка що за кабинет ще предложи, ще мине ли и ще изкара ли мандат изобщо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _nib_ написа:

нашата държава е тантела....

нема ли правителство-ще спре...

Точно обратното е!
Много неща стават „на магия“! Не щото има адекватни инструкции - а щото хората си знаят, какво да правят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, mitosandov написа:

ИТН обмисляли компромисен вариант за премиер който да е приемлив за всички останали партии и водещото име било Бареков. Бях останал с впечатление че този от години си умъртви политическата кариера...

Този си прави гавра с  политиците. Тази простотия само сценаристите му могат да я сътворят . :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, lsmurf написа:

Този си прави гавра с  политиците. Тази простотия само сценаристите му могат да я сътворят . :lol6:

ми тоо кът го видиш тошето....

по налудничавия поглед си личи че не го слуша главата....

дет има един лаф:

пич от кирпич,ама в главата-хич

евала на Сиромахов....умно момче...

не ще да се цапа с политика

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, lsmurf написа:

Ми те ... си го изпросиха!

преди 11 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

217431411_863621504500196_5275722916374529926_n.jpg

След Втория преврат на Кимон Георгиев???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

217431411_863621504500196_5275722916374529926_n.jpg

Имали сме Цар държавник,  за това сме постигнали икономически разцвет.  

Буров няма нищо общо със случая,  партиите са забранени след преврата на звенарите през 1934, а следващата година Цар Борис неутрализира тях и с оглед нарастващото напрежение в страната и света управлява той.  За това комунястите му лепнаха прозвището монархо-фашист,  защото е взел властта.  То верно че тези, от които я е взел, са преследвали всъщност комунистите,  но другарите чак толкова не могат да мислят и анализират . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Michigan111 написа:

То верно че тези, от които я е взел, са преследвали всъщност комунистите,  но другарите чак толкова не могат да мислят и анализират . 

С една подробност - че Третия преврат на Кимон Георгиев и Звено (на 9.9.1944) - е точно в полза на същите комунисти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, jhoro написа:

С една подробност - че Третия преврат на Кимон Георгиев и Звено (на 9.9.1944) - е точно в полза на същите комунисти!

Ами то,  35та година,  след като Царя ги сваля, есента мисля пак правят опит за преврат звенарите.  Провален е , някои са съдени,  защитниците им - комунисти 🤣 Сбъркана работа.  Не случайно Царя е решил да управлява сам,  че с такива- я в Югославия,  я в ссср.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.actualno.com/society/na-pyrva-instancija-kristina-patrashkova-osydi-slavi-trifonov-za-25-000-leva-news_1618869.html?

fbclid=IwAR1MI8j3Wlu6yfl_CjDyn2KJnrny4YkhhrHNzPW8WAasnaWJf4TNHv28CwI

Ако всички засегнати от цинизмите и простащините на чалгарите, бяха си направили труда да съдят шоуто и лично шефа му, отдавна да беше изчезнал от публичното пространство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, miro20 написа:

А ! Ш са сетите ...ма.... да не стане "късно либе за китка"

Мире, модела го знам много добре. :) 

преди 4 часа, jhoro написа:

То още Парламент няма - ти за криза говориш! Само Парлама!

Хм, то това са извънредни избори ... Иначе е шоу ... :) 

п.п. Иначе знам колко са "активни" депутатите при парламентарен контрол над правителството. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То се вижда че от тези Слави,Борисов,Мая,Нинова и всички други кърлежи нищо няма да направят за народа, ще крадат докато фалират държавата.

Има много заблудени хора които им вярват че ще направят нещо за нашата красива държава......

С протести не става не знам как си лягат тези хора вечер, да лъжеш цял ден и накрая съвестта вечер и накрая да заспиш просто ей така. Oсобено Борисов този човек няма капка срам в себе си.....

Не случайно има 2,5 милиона Българи извън България.....

Трябва някой външен човек да вкара всички които крадат 30 години безнаказано в затвора тези пари на онзи свят ли ще ги носят?

Не почнат ли да вкарват всички които 30 години крадат България си заминава  А турците, Американците това чакат не знам трябва да се случи нещо което да обедини всички българи за да съществува тази държава още дълго иначе с това делене си заминаваме завинаги а тези над политиците които са конци такива са им нарежданията за съжаление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, dioib написа:

Мире, модела го знам много добре. :) 

Не се и съмнявам че знаеш модела  много добре. въпроса бе .. дали не е  "късно либе за китка" ...

Или пак не разбра ?

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, M.Николов написа:

Не я е страх от идване на Борисов на власт а от това че ще им лъсне задника че са едни и същи с Борисов. Няма как да управляват без негова подкрепа и затова се опитват да вкарат Слави в договорки с компрометирани партии . Хем ще си командват на заден план хем ще има виновен. Славчо вярно че е нов в политиката обаче не е невменяем все пак. 😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

То се вижда че от тези Слави,Борисов,Мая,Нинова и всички други кърлежи нищо няма да направят за народа, ще крадат докато фалират държавата.

Има много заблудени хора които им вярват че ще направят нещо за нашата красива държава......

С протести не става не знам как си лягат тези хора вечер, да лъжеш цял ден и накрая съвестта вечер и накрая да заспиш просто ей така. Oсобено Борисов този човек няма капка срам в себе си.....

Не случайно има 2,5 милиона Българи извън България.....

Трябва някой външен човек да вкара всички които крадат 30 години безнаказано в затвора тези пари на онзи свят ли ще ги носят?

Не почнат ли да вкарват всички които 30 години крадат България си заминава  А турците, Американците това чакат не знам трябва да се случи нещо което да обедини всички българи за да съществува тази държава още дълго иначе с това делене си заминаваме завинаги а тези над политиците които са конци такива са им нарежданията за съжаление.

Какво се вижда? Аз още нищо не съм видял. 45 парламент тропаха, викаха и свърши. 
Този още не е започнал.

Нали външен човек, повечето са предложени от лица, завършели в чужбина и пак се оплаквате.

Когато е млад, ще плюете, че няма опит.

Когато е стар, ще плюете, че някого преди 40 години е бил говорил някого с когото не трябва да говори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, lsmurf написа:

Не я е страх от идване на Борисов на власт а от това че ще им лъсне задника че са едни и същи с Борисов. Няма как да управляват без негова подкрепа и затова се опитват да вкарат Слави в договорки с компрометирани партии . Хем ще си командват на заден план хем ще има виновен. Славчо вярно че е нов в политиката обаче не е невменяем все пак. 😀

Аз предлагам едно по едно.Ако ме разбираш.

Не може всичко да се изчисти наведнъж.

Важното е да се почне и да се работи в тази посока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване