Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Следващото управление на България - предложенията на ИТН

Препоръчан отговор

преди 46 минути, АСПЕКТ написа:

Цитат

Слави Трифонов:

Разбрах, че правителството, което “Има такъв народ” предложи било правителство на Доган. Не е на Доган, на Ердоган е. Не - на Байдън. Не - на Макрон. Не - на Миню Стайков. Не - на Ковачки. Не - на илюминатите. Всички анализатори пропускате много варианти. 
Още вчера заявих, че “Има такъв народ” не участва в никакви задкулисни договорки и не реди министри нито в нечий зайчарник, нито в нечий сарай. И нашето предложение за правителство не е нито на Борисов, нито на Доган. Напротив. Борисов и Доган са едно неприятно минало и “Има такъв народ” ще работи никога повече да не се повтаря наложеният от тях модел. Моделът, в който някой от двамата е инструментът, разпределящ порциите. Някои не са разбрали - “Има такъв народ” не предлага порции. Съжалявам, че трябва да ви разочаровам - няма порции. Има задачи, които чакат своето изпълнение. Някои от тях ги обявих вчера. 
Предложението на “Има такъв народ” гарантира, че сега никой няма да може да каже: “Властта е в моите ръце.” Всъщност, властта да е в ръцете на образовани, можещи и почтени хора, а контролът върху нея да е изцяло в ръцете на Парламента.
Това предложихме вчера. Някои хора обаче са разбрали точно обратното.

И много се забавлявам - представям си как отличничка от Колумбийския колеж, с магистратура от Мерилендския университет и с допълнителни квалификации от Оксфордския университет като Наталия Митева може да има нещо общо с необразован човек като Бойко Борисов. Както самият Борисов е признавал - той е прост и затова се разбира само с прости. Забавно е и как доктор по биологични науки от Кеймбридж като Велислава Петрова може да има нещо общо с хидролог като Доган. 
А по повод на Николай Василев и внушенията с НДСВ 2, ще кажа следното:
След като Христо Иванов е бил министър на Бойко Борисов, това означава ли, че "Да, България” са ГЕРБ 2? След като кандидат-премиерът на ГЕРБ Даниел Митов е бил заместник-председател на партия ДСБ, която сега е част от "Демократична България”, това означава ли, че ГЕРБ са “Демократична България” 2? А Мая Манолова, след като е била заместник-председател на Парламента от БСП - какво означава? “Изправи се, Мутри, вън” са БСП 2 ли?
Предложението за министър-председател на “Има такъв народ”, а и всички наши предложения, са базирани на експертни качества. Предлагаме хора, които могат да свършат работа. А в крайна сметка, не е ли това единствената цел пред едно правителство? Да свърши работа.

Е, логично стигнахме до това, което пиша от куп време- Нов бардак със стари к..ви си направи Славчо. Да ви е честита победата, глупави наивници, готови да се хвърлите на бой за чалгаря. 

Добре, че останалите дърти чанти няма да го подкрепят, тъй като нямат келепир. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 4 часа, jhoro написа:

При наличие на такива „артефакти“ - археолози ... не ни трябват!

За кого става думата за Славчо или за Дайнов . Защото и двамата са такива. Не виждам защо Дайнов трябва да бъде този който критикува Слави . Наистина ли няма други по умни и не толкова изхабени които да го направят.

Иначе въпреки че почти сигурно няма да го бъде такъв кабинет радвам се че Славчо постъпи точно така. Нали го критикуваха че бил страхливец и не желаел да поеме отговорност. Ами ето прави го но пак не е удобен. Трябваше да преговаря да раздава постове и благинки и да носи отговорността а другите "нови" като Мая и Христо да му диктуват какво да прави. Ето сега те са на ход - ако искат да го подкрепят. Не знам това доколко ще покаже колко са "нови" новите протестерски партии и дали не протестираха единствено защото искаха да заемат мястото на Борисов а не да работят за България. 

Та ето за това и не гласувам - старите партии отдавна съм ги отписал а "новите" ми изглеждат крайно зле което се и потвърждава . Лъснаха им задните части още преди да са влезли в парламента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За кого става думата за Славчо или за Дайнов . Защото и двамата са такива.

То си е ясно!
Слави е отдавна в обществения живот, но не е политически артефакт!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

А по повод на Николай Василев и внушенията с НДСВ 2, ще кажа следното:
След като Христо Иванов е бил министър на Бойко Борисов, това означава ли, че "Да, България” са ГЕРБ 2? След като кандидат-премиерът на ГЕРБ Даниел Митов е бил заместник-председател на партия ДСБ, която сега е част от "Демократична България”, това означава ли, че ГЕРБ са “Демократична България” 2? А Мая Манолова, след като е била заместник-председател на Парламента от БСП - какво означава? “Изправи се, Мутри, вън” са БСП 2 ли?
Предложението за министър-председател на “Има такъв народ”, а и всички наши предложения, са базирани на експертни качества. Предлагаме хора, които могат да свършат работа. А в крайна сметка, не е ли това единствената цел пред едно правителство? Да свърши работа.

Да сравним какви мизерии е свършил Христо Иванов с Васлиев ? БТК ?

Толкова ли нямаше кой да намери, да не е свързан с такива скандали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, N1K17Y написа:

Да сравним какви мизерии е свършил Христо Иванов с Васлиев ? БТК ?

Толкова ли нямаше кой да намери, да не е свързан с такива скандали?

Е няма! Всичко е омаскарено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кирил Петков: Без да имам свобода на действие, не бих влязъл в никое правителство

Цитат

"Нямах нито едно обаждане през тези осем седмици от президента. Един път не ми вдигна телефона и каза: "Кириле, недей, не прави това", твърди Кирил Петков и обясни, че: "Когато работиш като експерт и когато си независим, ти правиш правилните решения със скоростта, с която искаш".

Сещайте се, защо е отказал офертата на Слави. А тоя е сигурно най-читавият ни министър изобщо. Въобше служебното правителство на Радев е по-добро от предложението на Слави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Абсолютно да. Ти въобще подлагаш ли го на съмнение ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, N1K17Y написа:

Кирил Петков: Без да имам свобода на действие, не бих влязъл в никое правителство

Сещайте се, защо е отказал офертата на Слави. А тоя е сигурно най-читавият ни министър изобщо. Въобше служебното правителство на Радев е по-добро от предложението на Слави.

само като погледнеш каква американска подлога, дето няма идея от образование, е предложена за министър на просветата и ти става ясно че много малко предложения биха били по-лоши

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, N1K17Y написа:

Тоя е най-големия простак! Даже дипломата му е фалшива...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да питам някой видя ли нещо за социалната политика на чалгаря? Щот аз не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, lsmurf написа:
преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Абсолютно да. Ти въобще подлагаш ли го на съмнение ?

То тогава всички са БКП :) 

След като нямаме лустрация, моята малко по друга /библейска/ преценка е - По делата ще ги познаете.

Както и уважавам мнението на европейските ни и западни партньори които не се трогват от елементарна пропаганда.

За сега ББ е в пъти по добре от тези ретроградни червеножълти муцуни и зависимости от мутри със санкции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, petie1 написа:

Да питам някой видя ли нещо за социалната политика на чалгаря? Щот аз не

Каква социална политика. Този образ просто ще ни дозатрие. Да, като шумен, водещ, музикант е ненадминат ( тук не можем да си кривим душата), но като политик просто е нула. Не си познава хората и екипите. Даже неговите хора ще го предадат. Започнаха да се изметват. Преди говореха едно, сега друго. Тези са по-страшни и от ББ, защото са гладни и не са се накрали. Тепърва усещат вкуса на меда. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, lsmurf написа:

Е , най сетне вдяна. 😆

Аз съм вдянал много отдавна . И съм ти го казвал. Въпроса е какво правим по нататък ?

Седим и хейтим без да гласуваме като теб ли ? Не , мерси .

:getout:

Защото за разлика от теб, дори при хаос в изборите, дори при невалидни бюлетини, дори при бутнати машини , аз пак бих отишъл да гласувам.

Колкото повече хора  го направят, толкова по представителна демокрация ще имаме. Въпреки изброените отрицателни фактори.

Човек трябва да е оптимист.

Обратното означава безотговорност .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

Аз съм вдянал много отдавна . И съм ти го казвал. Въпроса е какво правим по нататък ?

Седим и хейтим без да гласуваме като теб ли ? Не , мерси .

:getout:

Защото за разлика от теб, дори при хаос в изборите, дори при невалидни бюлетини, дори при бутнати машини , аз пак бих отишъл да гласувам.

Колкото повече хора  го направят, толкова по представителна демокрация ще имаме. Въпреки изброените отрицателни фактори.

Човек трябва да е оптимист.

Обратното означава безотговорност .

Значи си отговорен комунист . Гласуваш винаги за БКП . Е доста си закъснял с подобно поведение беше на мода преди 30 тина години ама щом така си решил няма да ти спъвам комунистическия ентусиазъм . 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, miro20 написа:

Оказа се от твоите простотии че дори не знаеш какво е екзитпул :)

Аз много добре знам какво е екзитпол, но от думите ти:

Цитат

това е екзитпул ако не се лъжа ?

си пролича че ти дори не си сигурен дали това е екзитпол, проучване от преди изборите или например картинка нарисувана от някой си, обаче веднага обяви, че ако резултатите вечерта не са такива - значи машините са мадуровски :giggle1:

преди 3 часа, miro20 написа:

Сега кой бил от НДСВ. Никито и НДСВ се е провалял, ББ и ГЕРБ не са . Други обяснения трябват ли ти ?

Превод ми трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Емил Костов написа:

Каква социална политика. Този образ просто ще ни дозатрие. Да, като шумен, водещ, музикант е ненадминат ( тук не можем да си кривим душата), но като политик просто е нула. Не си познава хората и екипите. Даже неговите хора ще го предадат. Започнаха да се изметват. Преди говореха едно, сега друго. Тези са по-страшни и от ББ, защото са гладни и не са се накрали. Тепърва усещат вкуса на меда. 

Майките от "Системата ни убива", с чиито тениски се кичеха чалгарите, скочиха срещу Славчо. Питат защо е номинирал спусната калинка, вместо Теодора Пенева, която била подготвена за поста!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така … Досега беше - всички сме против …
Сега вече стана - дайте да видим, кой ЗА какво е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:
преди 4 часа, miro20 написа:

Сега кой бил от НДСВ. Никито и НДСВ се е провалял, ББ и ГЕРБ не са . Други обяснения трябват ли ти ?

Превод ми трябва.

Че не знаеш какво е екзитпул го разбрах :)  Сега се гърчиш как да ми изкривиш думите "екзитпул ако не се лъжа" че означавало незнание  :)  

Гърчи се трол :hit:

А Ето ти подробно за Никиту василев

Убавец та дрънка :)

https://www.mediapool.bg/nikolai-vasilev-i-iztochvaneto-na-programa-opak-news324145.html?fbclid=IwAR0ki0jOL-n36PuSXkgjQwCbo5aoFvfdZqPjHGBIm5bDD-yV_AcwFJVB3yQ

С такива ли ще "оправяме" корупционните схеми ?  :)

Слави дали е чел тази статия и въобще скандалите около него ? Май е спрял само на СВ-то.:giggle1:

То чалгар дълги проучвания не прави .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, miro20 написа:

Че не знаеш какво е екзитпул го разбрах

Явно и ти не си съвсем наясно и с терминологията, и с английския - exit poll е терминът.
https://translate.google.com/?sl=en&tl=bg&text=exit poll&op=translate
Анкета на вече гласували.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оппааа.. ето кой пак прокарва задкулисния план на подмяната.

5процентовата Маяма с предложение защо да не предложат  големите партии служебното правителство да стане редовно

https://www.facebook.com/Maya.Manolova.1965/posts/3987832447996198

Класика в подмяната.

Както прокарваше мутренски поправки в парламента, така и сега внушава това за което са я пратили - за ПОДМЯНА а не ПРОМЯНА.

Защото именно слагането на служебната хунта за което никой от "суверена" не е гласувал, за редовно правителство , е именно ПОДМЯНА на вота на хората.

Мутресата от нагла по нагла. Но пък и това и е работата все пак....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, miro20 написа:

Например защо да няма коалиция ГЕРБ ИТН ?

Миро, понякога имам чувството, че си живееш в свой собствен свят.  Не разбра ли, че с герб никой не иска да има нищо общо. Освен дпс естествено, които винаги са готови да се коалират с всеки.  

Иначе вождовете на герб, бсп и дпс са все клетвено свързани с партията майка с голямата петолъчка,  що не се съберете и не сформирате парламент, то по логично от това няма.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, absurt написа:

Майките от "Системата ни убива", с чиито тениски се кичеха чалгарите, скочиха срещу Славчо. Питат защо е номинирал спусната калинка, вместо Теодора Пенева, която била подготвена за поста!?

Да припомня че същите питаха и МаяМата :

articles__b63ef1d7d5affd1364a222a530ba50

току-що, Michigan111 написа:

Не разбра ли, че с герб никой не иска да има нищо общо.

Не, не съм го разбрал. Докато враговете на ГЕРБ са червеномутренската мафия и задкулисие, аз съм за ГЕРБ.

И пак ти казвам, аз вождове и кумири нямам. Гледам кой какво прави, кой колко е компрометиран и съм на принципа /който някои толкова мразят/  - винаги избираме по малкото зло .

Утре ако се появят по добри от ГЕРБ / за сега за кой ли път виждаме само стари муцуни/  нямам проблем да гласувам за тях.

Никакъв.

Сега не е този момент обаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване